4,8



Na základe 869 hodnotení
Joop! Homme Toaletná Voda 200 ml - Mužská Vôňa s Výraznými Tónmi pre Stylizovaného Muža s Triedou. Excelentná Vôňa pre Elegantného Gentlmana.
27,38 €
136,90 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Toaletné vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
Bestseller




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 3093% od 2 ks




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 322% od 2 ks




2,7Priemerné hodnotenie: 2,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 702% od 2 ks




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(13)Počet hodnotení: 135% od 2 ks




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(583)Počet hodnotení: 583




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(45)Počet hodnotení: 45




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(50)Počet hodnotení: 50




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(884)Počet hodnotení: 884




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(118)Počet hodnotení: 118




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(112)Počet hodnotení: 112




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(60)Počet hodnotení: 605% od 2 ks




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(68)Počet hodnotení: 68




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(71)Počet hodnotení: 71




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(99)Počet hodnotení: 99




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(266)Počet hodnotení: 266




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(247)Počet hodnotení: 2474% od 2 ks




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(49)Počet hodnotení: 49




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(119)Počet hodnotení: 119

Ďalšie informácie o reklame
Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.255,65 €/1l
51,13 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka1 309,60 €/1l
130,96 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Sauvage, Muži, 200 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Ambroxan, Sprej878,70 €/1l
175,74 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka520,85 €/1l
104,17 €
Predajca: PerfumTraders

Skok k ľahkosti a sviežosti - Toaletná voda, 200ml
146,75 €/1l
29,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Homme Neon Edition toaletná voda v spreji 125 ml
226,24 €/1l
28,28 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
68,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Paco Rabanne Paco unisex toaletná voda 100 ml
282,80 €/1l
28,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Joop! Homme Wild Woda toaletowa, 125 ml
199,44 €/1l
24,93 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Hugo Boss Boss Bottled 50 ml Toaletná Voda.
30,50 €
Predajca: BRASTYGroup

Hugo Boss toaletná voda vo fľaši 30 ml
995,00 €/1l
29,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Joop! Wow! toaletná voda pre ženy 60 ml
320,33 €/1l
19,22 €
Predajca: PerfumTraders

JOOP! Go, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
244,10 €/1l
24,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Joop! WOW! Woda toaletowa, 100ml
348,50 €/1l
34,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

JOOP! Femme 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Koriander, Citrón, Aldehydes, coriander, fruity notes, bergamot, lemon, Jazmín, Konvalinka, Oranžový kvet, Ruže
243,50 €/1l
24,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

NIKOS Sculpture, Muži, 100 ml
339,50 €/1l
33,95 €
Predajca: somnia24

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
298,20 €/1l
29,82 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss Boss The Scent Woda Toaletowa, 100ml
643,90 €/1l
64,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Karl Lagerfeld Classic Woda toaletowa, 150 ml
175,53 €/1l
26,33 €
Predajca: BRASTYGroup
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Joop! Homme Eau de Toilette, sprej, 200 ml – pánska toaletná voda
Joop! Homme Eau de Toilette je výrazná pánska vôňa, ktorá symbolizuje individualitu a mužskú zmyselnosť. Vôňa sa otvára sviežimi citrusovými tónmi bergamotu a pomaranča, po ktorých nasleduje pikantné srdce z škorice a teplá, ambrová základ. Náznaky pižma a tonkových bôbov dopĺňajú parfum a vytvárajú zmyselný záver.
Zloženie vône
- Vrchné tóny: Bergamot, pomaranč
- Stredné tóny: Škorica
- Základné tóny: Amber, pižmo, tonkové bôby
Informácie o produkte
- Značka: Joop
- Produkt: Joop! Homme Eau De Toilette Spray 200ml
- Určené pre: Pánov
- Objem: 200 ml
- Charakter vône: Pikantná, teplá
- EAN: 3607345809915
Vôňa Joop! Homme je fascinujúco originálna. Dokonale zvýrazňuje mužskú zmyselnosť. V kompozícii sa postupne odhaľujú svieže koreniny, teplé kvetinové tóny a silný, zmyselný základ. Absolútne jedinečná.
Vôňové tóny:
Hlavný tón:srdcová nóta: bergamot, kvet pomarančovníka, mandarínka, amalfský citrón
Srdcová nóta: škorica, heliotrop, jazmín, kardamón, konvalinka
Základná nóta: sandalové drevo, fazuľa tonka, vanilka, pačuli, med, tabak, vetiver
Joop! Homme je vyjadrením mužskej zmyselnosti. Je plná fascinujúcej originality a kontrastov. Oslavuje všetky aspekty mužskej osobnosti. Zmyselná, veľmi kreatívna, expresívna vôňa. Pod vyváženým povrchom tlie silný oheň. vôňa bola uvedená na trh v roku 1989.
Joop! Herren toaletná voda v spreji 200 ml
Pánská toaletní voda Joop Homme oslavující všechny aspekty celého muže s trvalým klasickým přídechem. Buďte nezávislý jedinec, vysoce kreativní a expresivní. Pod vyrovnaným povrchem doutná mohutný oheň Joop Homme. Natolik specifické a neotřelé variace tohoto parfému se hodí spíše pro vyzrálé muže, kteří jsou již pevně ukotveni ve svých názorech na svět a své okolí. Teplá medová vůně tabáku a skořice je plně protknutá květy oranžovníku a vzácných dřevin, což dodává parfému Joop! Homme mužnou příchuť. Vůně, která vydrží nebývale dlouho a získá si nejedno ženské srdce, to je Joop! Homme.
Joop! Homme je symbolom elegancie a štýlu pre moderného muža s výnimočným vkusom. Táto toaletná voda v sebe spája výrazné tóny, vytvárajúc nezameniteľnú vôňu pre dnešného gentlemana. S objemom 200 ml, táto excelentná vôňa je ideálna pre každú príležitosť. Udržujte svoj štýl na vysokej úrovni s Joop! Homme.
Joop! - Joop Homme EDT 200ml Standard package. For men.
Toaletná voda Homme od značky Joop! bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 200 ml vami vybraté vône.
Vrchné tóny: Citrón Amalfi, bergamot, mandarínka, pomarančový kvet: Stredné tóny: Škorica, kardamón, konvalinka, heliotrop, jazmín: Základné tóny: Zloženie: vanilka, pačuli, fazuľa tonka, santalové drevo
Joop! Homme Edt Spray
Vynikajúci, ný, nádherný parfum pre tých, ktorí chcú parfum, ktorý im vydrží celý deň.
Joop Homme Edt 200 ml
Joop! - Joop Homme EDT 200ml Štandardné balenie. Pre mužov.
Joop! Homme Edt Spray 001024 / 99030020346 FRANCE kartón @ 1 fľaša x 200 ml
Tento jedinečný produkt ponúka KATY PERRY INTERNATIONAL Glamourpuss
- Model
- Homme
- Hmotnosť
- 1 kg
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- Doležité zložky: alkohol denat., aqua, parfum, limonene, linalool, citronellol, geraniol, citral, benzyl benzoate, benzyl salicylate, eugenol, farnesol, isoeugenol, benzyl alcohol, cinnamal, cinnamyl alcohol, anise alcohol, coumarin, evernia furfuracea, evernia prunastri.
- Výrobca
- JOOP!
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3607345809915
- Číslo od výrobcu
- JTI-110728617
- Model
- Homme
- Hmotnosť
- 1 kg
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- Doležité zložky: alkohol denat., aqua, parfum, limonene, linalool, citronellol, geraniol, citral, benzyl benzoate, benzyl salicylate, eugenol, farnesol, isoeugenol, benzyl alcohol, cinnamal, cinnamyl alcohol, anise alcohol, coumarin, evernia furfuracea, evernia prunastri.
- Výrobca
- JOOP!
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3607345809915
- Číslo od výrobcu
- JTI-110728617
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Vôňa vody Joop! Le Bain s vôňou parfémované vody, 75 ml.
275,33 €/1l
20,65 €
Predajca: BRASTYGroup

Skok k ľahkosti a sviežosti - Toaletná voda, 200ml
146,75 €/1l
29,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
68,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

JOOP! Homme, Balzam po holení, Normálna pleť, 75 ml, Výživný, Upokojujúci, Alantoín, 36 mesiace
260,93 €/1l
19,57 €
Predajca: PerfumTraders

JOOP! Homme, Muži, Letné, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Citrón, Mandarínka, Oranžový kvet, Škorica, Heliotrope, Jazmín, Konvalinka
169,92 €/1l
21,24 €
Predajca: BRASTYGroup

JOOP! Go, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
244,10 €/1l
24,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Joop! Homme Wild Woda toaletowa, 125 ml
199,44 €/1l
24,93 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

JOOP! Femme 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Koriander, Citrón, Aldehydes, coriander, fruity notes, bergamot, lemon, Jazmín, Konvalinka, Oranžový kvet, Ruže
243,50 €/1l
24,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Joop! - Homme Le Parfum EDP 125ml
607,20 €/1l
75,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Nikos Sculpture Homme toaletná voda v spreji 100ml
264,50 €/1l
26,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Collection Prestige SULTAN No 9 Eau de Parfum: 50 ml Vyberte veľkosť: 50 ml
1 079,80 €/1l
53,99 €
Predajca: CosmeChicFr

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Laura Biagiotti Roma Uomo, Muži, 200 ml, Bazalka, Grapefruit, Laurel, mandarínka, Jantár, Pižmo, Konárnik slivkový, Vanilka, Cédrové drevo, Massoia, Santalové drevo, Geranium, 1 kusov
212,10 €/1l
46,50 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
42,42 €
Predajca: PerfumTraders

JOOP! Homme EDP 125 ml M
378,72 €/1l
47,34 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
361,50 €/1l
36,15 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: DUBAISTORE

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.
255,65 €/1l
51,13 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss, Hugo Dark Blue, Eau De Toilette, For Men, 75 ml
350,00 €/1l
26,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Karl Lagerfeld Classic Woda toaletowa, 150 ml
175,53 €/1l
26,33 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Joop! Homme Absolute Woda perfumowana, 120ml
301,00 €/1l
36,12 €
Predajca: PerfumTraders

Joop! WOW! Woda toaletowa, 100ml
348,50 €/1l
34,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Joop! Homme Woda toaletowa, 75 ml
284,53 €/1l
21,34 €
Predajca: PerfumTraders

JOOP! Jump, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
258,40 €/1l
25,84 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

JOOP! All about Eve, Sprchovací gél, 150 ml, Dospelí, Ženy, Telo, Suchá koža, Normálna pleť, Citlivá pokožka
127,87 €/1l
19,18 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
298,20 €/1l
29,82 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
90% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
90%7% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
7%1% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
1%1% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
1%1% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
1%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 21. decembra 2019 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá vôňa ...
Objem 0,125 l
pre všetkých, ktorí majú radi krásne vône. Joop Homme, vôňa, ktorá pôsobí sladko orientálne, so silným vanilkovým nádychom, a ktorú používam už dlho - napriek provokatívnej ružovej farbe - neskôr ju neuvidíte :-) Cena tu však zďaleka prekonáva všetky ostatné ponuky, ktoré poznám. Často za tieto peniaze dostanete len 75 ml variant. Vôňa je dlhotrvajúca a väčšina ľudí ju opisuje ako voňavú. Produkt môžem bez výhrad odporučiť. Buďte odvážni, ružová je OK :-))
Hodnotenie z 5. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Obľúbená vôňa môjho manžela
Objem 0,2 l
Manželovi vždy kupujem zásoby jeho obľúbenej vône Joop! Homme, ktorá je na trhu už celú večnosť. Na internete si overujem, kde je vôňa momentálne najlacnejšia. Tentoraz bola najlacnejšia ponuka na internetovom trhovisku Kaufland. Doručenie bolo rýchle cez Dhl a sledovanie bolo jednoduché. Ešte raz veľmi pekne ďakujem!
Hodnotenie z 14. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Joop! Homme EDT 200 ml
Objem 0,2 l
Túto vôňu si kupujem už roky a stále som s ňou spokojný. Používam ju každý deň a pravidelne dostávam pozitívne ohlasy. Vôňa dlho vydrží, veľmi príjemne vonia a pomer cena/výkon je naozaj špičkový. Už roky je pre mňa absolútnou klasikou.
Hodnotenie z 17. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Originál
Objem 0,2 l
Naozaj som mal pochybnosti o tom, či ste dostali skutočnú vec alebo niečo falšované za túto najvyššiu cenu. Ponuka je jednoducho fantastická. 200 ml Joop za menej ako 25 EUR bez poštovného. A je to ORIGINÁL. Kedysi ste zaň museli zaplatiť pol mesačného platu. Som nadšený. Ďakujem.
Hodnotenie z 11. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi rýchle doručenie a skvelý produkt!!!!
Objem 0,125 l
Joop Homme kupujem už mnoho rokov, vlastne pre môjho syna, ktorý si túto vôňu zamiloval. Pre mňa je táto vôňa tiež niečo výnimočné, hoci ide o pánsku vôňu, používam ju aj ja ako žena veľmi často a rada.
Hodnotenie z 29. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Obľúbená vôňa môjho manžela
Objem 0,2 l
Kedysi ju dostal ako darček a teraz už nechce nič iné ako vôňu. Pomer ceny a výkonu za 200 ml bol tu na platforme na rozdiel od iných webových stránok jednoducho bezkonkurenčný. Doručenie bolo tiež skvelé, presne ako bolo uvedené. Veľmi rada ešte raz :)
Hodnotenie z 13. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Mimoriadne rýchle dodanie. Ďakujem veľmi pekne!
Objem 0,125 l
Mám 88 rokov a produkt som poznal a používal pravidelne ráno a večer už viac ako 30 rokov. Patrí ku mne ako môj tieň. Je diskrétny, elegantný a pre ženy prakticky neznámy a cenovo dostupný. Vyskúšajte ho!
Hodnotenie z 1. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super rýchle doručenie, veľmi príjemná vôňa
Objem 0,2 l
Po rokoch som si opäť objednala Joop a môžem potvrdiť, že táto vôňa je jednoducho nadčasová a hodí sa na každé ročné obdobie! Produkt je 100 % originálny, predajca je seriózny a dôveryhodný. Včera som kúpila, dnes mi to doručili! Super!
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,70 €
Predajca: PerfumTraders
621,60 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,89 €
Predajca: PerfumTraders
399,45 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Woda toaletowa 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(25)Počet hodnotení: 25
77,58 €
Predajca: PerfumTraders
775,80 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(57)Počet hodnotení: 57
57,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
573,50 €/1l

Yves de Sistelle CHAIRMAN toaletná voda v spreji 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(48)Počet hodnotení: 48
22,00 €
Predajca: fair-play91
220,00 €/1l