4,8



Na základe 867 hodnotení
JOOP! All about Eve, Sprchovací gél, 150 ml, Dospelí, Ženy, Telo, Suchá koža, Normálna pleť, Citlivá pokožka
19,18 €
127,87 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Toaletné vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
Bestseller




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 3093% od 2 ks




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 52% od 2 ks




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 704% od 2 ks




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 32% od 2 ks




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(40)Počet hodnotení: 40




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(884)Počet hodnotení: 884




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(13)Počet hodnotení: 135% od 2 ks




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(50)Počet hodnotení: 50




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(266)Počet hodnotení: 266




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(118)Počet hodnotení: 118




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(166)Počet hodnotení: 166




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(72)Počet hodnotení: 72




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(580)Počet hodnotení: 580




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(68)Počet hodnotení: 68




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(119)Počet hodnotení: 119




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(112)Počet hodnotení: 112




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(222)Počet hodnotení: 222




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(99)Počet hodnotení: 99




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(139)Počet hodnotení: 139

Ďalšie informácie o reklame
Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.255,65 €/1l
51,13 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Hermès Eau des Merveilles toaletná voda pre ženy 100 ml979,70 €/1l
97,97 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Jean Paul Gaultier, Le Male, Eau de Toilette, Für Männer, 40 ml1 338,25 €/1l
53,53 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Hermès Rocabar toaletná voda pre mužov 100 ml861,80 €/1l
86,18 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Blue Jeans Toaletná voda 75 ml - Mužská vôňa inšpirovaná mužnosťou a slobodným štýlom. Pre elegantného muža oceniajúceho výnimočné vône.
280,00 €/1l
21,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Homme Neon Edition toaletná voda v spreji 125 ml
226,24 €/1l
28,28 €
Predajca: PerfumTraders

Joop! Homme Wild Woda toaletowa, 125 ml
199,68 €/1l
24,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

NIKOS Sculpture, Muži, 100 ml
339,50 €/1l
33,95 €
Predajca: somnia24

Hugo Boss Boss Bottled 50 ml Toaletná Voda.
30,50 €
Predajca: BRASTYGroup

Nautica - Voyage EDT 100ml
172,00 €/1l
17,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Versace Eros Woda toaletowa, 50ml
1 147,60 €/1l
57,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
68,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Skok k ľahkosti a sviežosti - Toaletná voda, 200ml
146,75 €/1l
29,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

JOOP! Go, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
244,10 €/1l
24,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Karl Lagerfeld Classic Woda toaletowa, 150 ml
175,53 €/1l
26,33 €
Predajca: BRASTYGroup

Hugo Boss toaletná voda vo fľaši 30 ml
995,00 €/1l
29,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hugo Boss, Hugo Dark Blue, Eau De Toilette, For Men, 75 ml
350,00 €/1l
26,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

JOOP! Femme 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Koriander, Citrón, Aldehydes, coriander, fruity notes, bergamot, lemon, Jazmín, Konvalinka, Oranžový kvet, Ruže
243,50 €/1l
24,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Rabanne 1 Million, Muži, 50 ml, Mandarínka, Pepermint, Škorica, Ruže, Jantár, Koža, Sprej
1 218,00 €/1l
60,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Typ produktu:
- Sprchovací gél
- Hlasitosť:
- 150 ml
- Cieľové publikum:
- Dospelí
- Vhodné pre:
- Ženy
- Účel:
- Telo
- Hodí sa pre typy pleti:
- Suchá koža, Normálna pleť, Citlivá pokožka
- Vonné:
- Áno
- Starostlivosť o pleť:
- Zmäkčovadlo
- Typ dávkovača:
- Rúra
- Vhodné pre umývanie tváre:
- Nie
- Ľahko sa oplachuje:
- Áno
- Dermatologicky testované:
- Áno
- Peeling v balení:
- Nie
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Joop! toaletná voda pre mužov 30 ml
Joop! Homme je vyjadrením mužskej zmyselnosti. Je plná fascinujúcej originality a kontrastov. Oslavuje všetky aspekty mužskej osobnosti. Zmyselná, vysoko kreatívna, expresívna vôňa. Pod vyváženým povrchom tlie silný oheň. Vôňa bola uvedená na trh v roku 1989.
- Joop!
- Typ: Dámsky dezodorant, ktorý sa používa na výrobu dámskych dezodorantov
- Určenie: pánska
- Objem: 30 ml
- Toaletná voda pre mužov
- Rad : Joop Homme
- Množstvo v ml: 30 ml
- Poznámky k vôni: Vôňa: svieža, orientálna
- Vrchné tóny: bergamot, mandarínka, pomarančový kvet, citrón
- Srdcové tóny: škorica, jazmín, heliotrop, konvalinka, kardamón
- Základné tóny: pačuli, santalové drevo, vanilka, fazuľa tonka
Pánsky parfém Joop Homme Joop EDT 30 mlNechajte sa
prekvapiť 100 % originálnym pánskym parfémom Joop Homme Joop EDT a definujte svoju osobnosť s týmto pánskym parfémom s jedinečnou, individuálnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty značky Joop!
- Pohlavie: muži
- Typ: EDT (toaletná voda)
- Názov parfumu: Joop Homme
Pánska toaletná voda
pomarančový kvet, mandarínka, bergamot, citrón
jazmín, nechtík, konvalinka, kardamón, škorica
santalové drevo, fazuľa tonka, pačuli, vanilka
Joop Homme je orientálno-drevitá, mužná vôňa v klasickom ružovom flakóne, ktorý zaujme a provokuje.
Základné tóny: santalové drevo, vetiver, pačuli, ambra, tonka, pižmo, vanilka.
Vrchné tóny: bergamot, škorica.
Srdcové tóny: kvet pomarančovníka, jazmín, kapryfolium.
Toaletná voda Homme od značky Joop! bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 30 ml vami vybraté vône.
Pánska toaletná voda Joop Homme oslavuje všetky aspekty celého muža s dlhotrvajúcou klasickou úpravou. Buďte nezávislou osobnosťou, vysoko kreatívnou a expresívnou. Pod vyváženým povrchom tlie mocný oheň Joop Homme. Takto špecifické a neotrelé variácie tohto parfumu sú vhodné skôr pre zrelých mužov, ktorí sú už pevne ukotvení vo svojich názoroch na svet a svoje okolie. Hrejivá medová vôňa tabaku a škorice sa naplno prelína s kvetom pomarančovníka a vzácnymi drevinami, vďaka čomu parfém Joop! Homme mužnú arómu. Vôňa, ktorá vydrží nevídane dlho a získa si nejedno ženské srdce, to je Joop! Homme.
JOOP! Homme Eau de Toilette je orientálna kvetinová vôňa pre mužov. Vrchné tóny tejto vône sú kvet pomarančovníka, mandarínka, bergamot a citrón z Amalfi. Srdcové tóny sú škorica, heliotrop, jazmín kardamón a konvalinka. Základné tóny sú vanilka, fazuľa tonka, santalové drevo, pačuli, med, tabak a vetiver. Táto vôňa bola vydaná v roku 1989. Parfumérom tejto vône je Michel Almairac.
Toaletná voda Homme od značky Joop! bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 30 ml vybranej vône.
Vrchné tóny: Citrón Amalfi, bergamot, mandarínka, pomarančový kvet: Stredné tóny: Škorica, kardamón, konvalinka, heliotrop, jazmín: Základné tóny: Zloženie: vanilka, pačuli, fazuľa tonka, santalové drevo
JOOP! Homme Edt Spray
- Rozmery
- 30 ml
- Hmotnosť
- 0.2 kg
- Objem
- 150 ml
- Zloženie
- Pozri etiketu výrobku.
- Výrobca
- JOOP!
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3414206010423
- Číslo od výrobcu
- 387222
- Rozmery
- 30 ml
- Hmotnosť
- 0.2 kg
- Objem
- 150 ml
- Zloženie
- Pozri etiketu výrobku.
- Výrobca
- JOOP!
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3414206010423
- Číslo od výrobcu
- 387222
Hodí sa k tomu

Joop! Homme Toaletná Voda 200 ml - Mužská Vôňa s Výraznými Tónmi pre Stylizovaného Muža s Triedou. Excelentná Vôňa pre Elegantného Gentlmana.
136,90 €/1l
27,38 €
Predajca: PerfumTraders

Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Joop! Homme Woda toaletowa, 75 ml
284,53 €/1l
21,34 €
Predajca: PerfumTraders

Kĺzačky na záclony 7 mm (50 ks) pre záclonové lišty, univerzálne záclonové kolieska, vnútorné kolieska pre všetky bežné záclonové lišty
1,99 €
Predajca: Bestlivings

Dior Sauvage - Parfémovaná voda, 60ml - Elegantný a sofistikovaný pánsky vôňový zážitok pre každú príležitosť. Sinné tóny kože a ambry z ďalekej divočiny. Pridajte charizmu k vášmu štýlu!
944,67 €/1l
64,49 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,68 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Cat & Clean 10kg Brilliant Babypuderduft
4,99 €/1kg
49,94 €
Predajca: e-zooo_com

NIKOS Sculpture, Muži, 100 ml
339,50 €/1l
33,95 €
Predajca: somnia24

Varta -56706B, Nabíjateľná batéria, AA, Nikel-Metal Hydrid (nimh), 1,2 V, 4 kusov, 2100 mAh
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

myWall HL 15-2, 58,4 cm (23"), 106,7 cm (42"), 25 kg, 200 x 200 mm, -5 - 15°, Čierna
33,89 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

WISFOR ťažký vešiak na oblečenie priemyselný vešiak na stenu 90/135/180 cm nastaviteľný s 3 háčikmi
22,89 €
Doprava zdarma
Predajca: WISFOR

ZMH LED pásik 20 m svetla Smart RGB páska nastaviteľná pre vianočnú párty Bar Interiérový dizajn
36,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: ZMH

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
428,00 €/1l
32,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Clatronic SKB 3248, 170 W, 227 mm, 227 mm, 412 mm, 2,1 kg
52,70 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Vileda Steam Plus Xxl 3.0 Parný Mop - Plochý 173948
207,82 €/1l
89,51 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
83,13 €
Predajca: velmontask

ZMH LED stropné svetlo hviezdne nebo stropná lampa malá okrúhla 15W 3000K 21cm teplá biela moderná pre spálňu schodisko kuchyňa obývačka kancelária chodba
32,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: ZMH

Hisense H20MOWP1, Na pracovnú dosku, Sólo mikrovlnná rúra, 20 L, 700 W, Tlačidlá, Otočné, Biela
174,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitná zemina pre kvetináče, 50 litrov
0,99 €/1kg
20,96 €
Predajca: bauschnell

Kreatín (kreatín) monohydrát - 500g I prášok I budovanie svalov I budovanie hmoty I nárast sily I vysoká biologická dostupnosť
37,02 €/1kg
18,51 €
Predajca: PEAK

JOOP! Homme, Muži, Letné, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Citrón, Mandarínka, Oranžový kvet, Škorica, Heliotrope, Jazmín, Konvalinka
169,92 €/1l
21,24 €
Predajca: BRASTYGroup

Nočný stolík FCH s LED osvetlením, s 3 zásuvkami, biely
84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Karl Lagerfeld Classic Woda toaletowa, 150 ml
175,53 €/1l
26,33 €
Predajca: BRASTYGroup

Rochas, Rochas Man, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
326,00 €/1l
32,60 €
Predajca: BRASTYGroup

Hugo Boss Deep Red Parfumovaná Voda, 90ml
739,44 €/1l
66,55 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Plážový stan 145x100x70cm - tyrkysovo - sivý
17,16 €
Predajca: ProTechShop

Vankúš z mikrovlákna - Vankúš pre všetky polohy na spanie 80x80
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

TurboTronic stolný mixér – BG5 – 1200 W, sklenená nádoba 1,5 l, drvenie ľadu, smoothie mixér a mliečny šejker, nerezové vyhotovenie, bez BPA, strieborný
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: RetroStore24

Ruhhy 3465 Kuchynská váha digitálna 0,1 g - 2 kg strieborná
5,95 €
Predajca: Jumada

Kidwell VENTO trojkolesová balančná kolobežka s LED kolieskami, pre deti 3+
41,87 €
Predajca: APOGIT

Akumulátorový vyžínač Einhell Power X-Change GC-CT 18/24 Li-Solo
64,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Versace - Eros Eau de Parfum EDP 50ml
1 163,60 €/1l
58,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
90% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
90%7% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
7%1% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
1%1% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
1%1% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
1%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 21. decembra 2019 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá vôňa ...
Objem 0,125 l
pre všetkých, ktorí majú radi krásne vône. Joop Homme, vôňa, ktorá pôsobí sladko orientálne, so silným vanilkovým nádychom, a ktorú používam už dlho - napriek provokatívnej ružovej farbe - neskôr ju neuvidíte :-) Cena tu však zďaleka prekonáva všetky ostatné ponuky, ktoré poznám. Často za tieto peniaze dostanete len 75 ml variant. Vôňa je dlhotrvajúca a väčšina ľudí ju opisuje ako voňavú. Produkt môžem bez výhrad odporučiť. Buďte odvážni, ružová je OK :-))
Hodnotenie z 5. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Obľúbená vôňa môjho manžela
Objem 0,2 l
Manželovi vždy kupujem zásoby jeho obľúbenej vône Joop! Homme, ktorá je na trhu už celú večnosť. Na internete si overujem, kde je vôňa momentálne najlacnejšia. Tentoraz bola najlacnejšia ponuka na internetovom trhovisku Kaufland. Doručenie bolo rýchle cez Dhl a sledovanie bolo jednoduché. Ešte raz veľmi pekne ďakujem!
Hodnotenie z 14. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Joop! Homme EDT 200 ml
Objem 0,2 l
Túto vôňu si kupujem už roky a stále som s ňou spokojný. Používam ju každý deň a pravidelne dostávam pozitívne ohlasy. Vôňa dlho vydrží, veľmi príjemne vonia a pomer cena/výkon je naozaj špičkový. Už roky je pre mňa absolútnou klasikou.
Hodnotenie z 17. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Originál
Objem 0,2 l
Naozaj som mal pochybnosti o tom, či ste dostali skutočnú vec alebo niečo falšované za túto najvyššiu cenu. Ponuka je jednoducho fantastická. 200 ml Joop za menej ako 25 EUR bez poštovného. A je to ORIGINÁL. Kedysi ste zaň museli zaplatiť pol mesačného platu. Som nadšený. Ďakujem.
Hodnotenie z 11. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi rýchle doručenie a skvelý produkt!!!!
Objem 0,125 l
Joop Homme kupujem už mnoho rokov, vlastne pre môjho syna, ktorý si túto vôňu zamiloval. Pre mňa je táto vôňa tiež niečo výnimočné, hoci ide o pánsku vôňu, používam ju aj ja ako žena veľmi často a rada.
Hodnotenie z 29. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Obľúbená vôňa môjho manžela
Objem 0,2 l
Kedysi ju dostal ako darček a teraz už nechce nič iné ako vôňu. Pomer ceny a výkonu za 200 ml bol tu na platforme na rozdiel od iných webových stránok jednoducho bezkonkurenčný. Doručenie bolo tiež skvelé, presne ako bolo uvedené. Veľmi rada ešte raz :)
Hodnotenie z 13. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Mimoriadne rýchle dodanie. Ďakujem veľmi pekne!
Objem 0,125 l
Mám 88 rokov a produkt som poznal a používal pravidelne ráno a večer už viac ako 30 rokov. Patrí ku mne ako môj tieň. Je diskrétny, elegantný a pre ženy prakticky neznámy a cenovo dostupný. Vyskúšajte ho!
Hodnotenie z 1. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super rýchle doručenie, veľmi príjemná vôňa
Objem 0,2 l
Po rokoch som si opäť objednala Joop a môžem potvrdiť, že táto vôňa je jednoducho nadčasová a hodí sa na každé ročné obdobie! Produkt je 100 % originálny, predajca je seriózny a dôveryhodný. Včera som kúpila, dnes mi to doručili! Super!
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
820,00 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
89,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
717,60 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
91,11 €
Predajca: PerfumTraders
911,10 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
57,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
577,00 €/1l