5,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 2 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos so syrovým dipom 175g90,00 €/1kg
16,20 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ďalšie informácie o reklame
BEZLEPKOVÉPAPRINOVÉ TYČINKY 45 g - BIOPONT0,05 €/1kg
2,23 €
Predajca: Biogo

Ďalšie informácie o reklame
Przysnacki zemiakové lupienky s príchuťou syra, 130 g53 769,23 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
XOX Pommes Snack Kečup Chrumkavý zemiakový snack s paradajkovou príchuťou 125g20,08 €/1kg
2,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čipsy Maniok - slané 60g
0,07 €/1kg
4,18 €
Predajca: Biogo

Chio Red Paprika Chips bezlepkové vegetariánske vegánske čipsy 150g
15,07 €/1kg
2,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pringles Original slané chrumky s jemne pikantnou príchuťou 40g
201,50 €/1kg
8,06 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Pringles Kečup - 19 x 165 gramov
384,79 €/1kg
95,06 €
-33%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
63,49 €
Predajca: Candyspot

Šošovicové lupienky - Chilli 90g
27,78 €/1kg
2,50 €
Predajca: taleoo

Sezamový praclík - špaldový 125g
17,28 €/1kg
2,16 €
Predajca: taleoo

Taralli – sezam a fenikel, 100 g | SOMMER
29,90 €/1kg
5,56 €
-46%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,99 €
Predajca: taleoo

Paprikové kukuričné lupienky - 125g
16,64 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo

Kukuričné lupienky Kečup bezlepkový dinosaurus50 g BioSaurus
29,80 €/1kg
1,49 €
Predajca: medpak_shop

Petales - pufované lupienky z cíceru 75g
27,73 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo

Jablkové lupienky - sušené 40g
78,25 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Zemiakové lupienky s príchuťou papriky, 100 g
58,25 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Mogli 42985201, Vegetable snacks, 30 g
119,33 €/1kg
3,58 €
Predajca: taleoo

Tortilla čipsy - syrové 75g
47,47 €/1kg
3,56 €
Predajca: taleoo

Bananenchips - getrocknet 125g | BIOTROPIC
16,64 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo

Pringles Original (19 x 165 g)
22,55 €/1kg
94,50 €
Predajca: Kleinkantoor
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Kimifinne predstavuje hravé tvary, lahodné príchute a známe postavičky BioSaurus, ktoré sprevádzajú deti až do ich dospievania. Zámerne celočierne balenie vyniká medzi ostatnými snackmi v regáli, vďaka čomu sú kečupové tyčinky Kimifinne ideálnym impulzným tovarom a rýchloobrátkovým snackom. Vysokokvalitné tyčinky s príchuťou paradajkového kečupu sú vyrobené zo starostlivo vybraných, ekologicky pestovaných surovín.
Pokyny na manipuláciu a skladovanie:
Skladujte na suchom mieste, chráňte pred svetlom a teplom.
- Zloženie
- Kukurica* 80% (múka*, krupica*), slnečnica* 12%, kečupové korenie* 8% (paradajky*, cukor*, soľ, citrónový prášok*, cibuľa*, kvasnicový extrakt*, korenie* (cesnak*, čierne korenie*, klinčeky*, škorica*), paprikový extrakt*)* = z certifikovaného ekologického poľnohospodárstva
- Výživové údaje
- Vyhlásenie o výžive v popise
- Hmotnosť
- 30 g
- Potravinársky podnik
- Kimifinne
- Obchodný názov
- Extrudovaný kukuričný snack vo forme tyčiniek s príchuťou kečupu. Extrudovaný výrobok s príchuťou.
- Výrobca
- Biogo
- Číslo od výrobcu
- 18105
- EAN kód
- 8588007731476
- Zloženie
- Kukurica* 80% (múka*, krupica*), slnečnica* 12%, kečupové korenie* 8% (paradajky*, cukor*, soľ, citrónový prášok*, cibuľa*, kvasnicový extrakt*, korenie* (cesnak*, čierne korenie*, klinčeky*, škorica*), paprikový extrakt*)* = z certifikovaného ekologického poľnohospodárstva
- Výživové údaje
- Vyhlásenie o výžive v popise
- Hmotnosť
- 30 g
- Potravinársky podnik
- Kimifinne
- Obchodný názov
- Extrudovaný kukuričný snack vo forme tyčiniek s príchuťou kečupu. Extrudovaný výrobok s príchuťou.
- Výrobca
- Biogo
- Číslo od výrobcu
- 18105
- EAN kód
- 8588007731476
Hodí sa k tomu

Slané karamelové srdiečka - nesmažené 30g
36,33 €/1kg
1,09 €
Predajca: medpak_shop

Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušienka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
32,15 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

KUKURIČNÉ RÚRKY S KAKAOVÝM KRÉMOM, BEZLEPKOVÉ 18 g - ALAŠKA
0,02 €/1kg
0,42 €
Predajca: superbrandshop

KUKURIČNÉ TRUBIČKY S MLIEČNOU KRÉMOU, BEZLEPKU 18 g - ALASKA
23,33 €/1kg
0,42 €
Predajca: superbrandshop

Bezlepkové praclíky 45g
37,25 €/1kg
1,49 €
Predajca: taleoo

Koláč "Baumkuchen" s polevou z plnotučnej čokolády, 100 g | HAMMERMÜHLE
49,90 €/1kg
5,81 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: taleoo

Seitz bezlepkové ozdoby do polievky ABC z kukuričnej múky 250g
6,24 €/1kg
1,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
![Obrázok produktu pre [ 368 g ] LEE KUM KEE Bezlepková teriyaki omáčka / LKK Teriyaki omáčka bez lepku](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/b79c726f6a39e4c89ed8beb8b80d7802.webp)
[ 368 g ] LEE KUM KEE Bezlepková teriyaki omáčka / LKK Teriyaki omáčka bez lepku
663,72 €/1l
244,25 €
Predajca: SpiritsFlavour

Syrové tortilly - nesmažené 30g
36,33 €/1kg
1,09 €
Predajca: medpak_shop

Cestoviny (proso) BEZLEPKOVÉRAMEN 280g - DIÉTNE POTRAVINY
0,02 €/1kg
6,39 €
Predajca: BRAT_PL

Spielberger Mühle organická zmes na pečenie s droždím 500g
13,40 €/1kg
6,70 €
Predajca: taleoo

Kringel - ovseno-citrónový bezlepkový 125g
41,20 €/1kg
5,15 €
Predajca: taleoo

NUK Mini Magic Cup - dizajn kolieskovch kor, odoln proti vyteeniu a robustn
23,19 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Mepal 360° pohárik na pitie Mio 300 ml, motív "Malá farma"
45,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Areál Mepal Brotdose - autá
32,99 €
Doprava zdarma
Predajca: PlanetHappy

Súprava príborov Little Dutch Sailors Bay
17,36 €
Predajca: TR8

RYŽOVÉ VANKÚŠKY S ORIEŠKOM A KAKAOVÝM KRÉMOM, BEZLEPKOVÉ,300 g - KORYTNAČKA
0,04 €/1kg
11,84 €
Predajca: superbrandshop

Čipsy Maniok - slané 60g
0,07 €/1kg
4,18 €
Predajca: Biogo

Mepal learning disc mio - sailors bay 108002065244
21,56 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Mepal Babyservice Mio Sailors Bay 3 deti
34,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Maybelline New York Tattoo Studio Brow Lift Stick 00-Clear
1 010,00 €/1l
4,04 €
Predajca: ALG-Outlet

Vrtuľník hasiča Sama Wallaby (oranžový/žltý, vrátane figúrky)
24,15 €
Predajca: Nejhracka

Mepal | Pop-up fľaša na pitie Campus | 400 ml | ideálna pre deti | jednoduché použitie | odolná proti vytečeniu | priestorový dizajn
20,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Sunstar GUM Sonic Daily, Wymienne końcówki czarne, 2 sztuki
11,70 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

PLAYMOBIL 9486, Box, Voľne stojace, Viacfarebný
137,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Emerio Waffeleisen, für 4 belgische Waffeln,antihaftbesch.
136,65 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Hrnek na pitie Nuk Evolution Magic Cup 230
22,45 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,07 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Eichhorn Spielcenter Pyramide 100003812 - Eichhorn 100003812 - (Spielwaren / Spielzeug)
74,93 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Detská sada príborov Mepal Mio, 3-dielna, Flowers & Butterflies
19,83 €
Predajca: _Haushaltsparadies_
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 29. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Som veľmi spokojný
Článok spĺňa moje očakávania
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Krabička s čipsami Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Horké čipsy v balení (balenie 4 kusov) - Blue Takis



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(51)Počet hodnotení: 51
21,41 €
Predajca: Heartforcards
58,18 €/1kg

Santa Maria Nacho chrumkavé kukuričné lupienky solené originál 475g
6,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,65 €/1kg

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos so syrovým dipom 175g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
16,20 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
90,00 €/1kg

El Sabor Nacho n Dip Chilli nachos s dipom zo salsy pripravené na podávanie 175g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,83 €/1kg

Pringles Sour Cream and Onion Príchuť kyslej smotany a cibule 70g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,22 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
203,14 €/1kg

Dovgan Smak chlebové lupienky s cesnakom 120g



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
166,58 €/1kg

MISTER FREE'd – Tortilla chipsy z modrej kukurice – bezlepkové a vegánske – 135 g
15,78 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
116,89 €/1kg

Pringles Original 70g



3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
13,68 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
180,00 €/1kg

Henderson and Sons Tortilla Chips Hot Chilli Taste Potato Chips 450g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,44 €/1kg

Pringles Salt Vinegar skladané chipsy s príchuťou soli a octu 160g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,02 €/1kg

Przysnacki zemiakové lupienky s príchuťou syra, 130 g
6,99 €
Predajca: SuperMerchant
53 769,23 €/1kg

PRÍRODNÉ ZEMIAKOVÉ ČIPESKY BEZ PRIDANEJ SOLI, 125 g - TRAFO
3,76 €
Predajca: Biogo
0,03 €/1kg

Want Want Original Got Rice Japonica Crisps knusprige Reiscracker 85g
2,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
29,41 €/1kg

Superbon Chips Zemiakové lupienky s príchuťou morských rias balenie 125g
3,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,31 €/1kg

BEZLEPKOVÉPAPRINOVÉ TYČINKY 45 g - BIOPONT
2,23 €
Predajca: Biogo
0,05 €/1kg

ZEMIAKOVÉ ČIPESKY VYPRAŽENÉ VOLIVOVOM OLEJI 100 g - TRAFO
5,29 €
Predajca: Biogo
0,05 €/1kg

ZEMIAKOVÉ ČIPESKY S PRÍCHUŤOU ČIERNA HĽUFA100 g - TRAFO
5,69 €
Predajca: Biogo
0,06 €/1kg

Organické tortillové lupienky Paprika chrumkavé pikantné zlatožlté a lahodné 125g
2,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,84 €/1kg

Crunchips 310465 Crunchips Western Style Chips 150,0 g



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
3,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,40 €/1kg

Crunchips 310483 Crunchips Cheese & Onion Flavour Chips 150,0 g



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
8,13 €
Predajca: M_plus_L
54,20 €/1kg