ZLATÝFLEX 1 kg -PLANÉTA
5,53 €
5,53 € / 1kg
plus 10,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Obilniny a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Tekvicové semená 25 kg6,59 €/1kg
164,79 €
Doprava zdarma
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Popcorn 25 kg2,78 €/1kg
69,49 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Tmavozelené tekvicové semienka1kg BIOPLANET20,99 €/1kg
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
OVSENÉ VLOČKY 1 kg -PLANÉTA4,29 €/1kg
4,29 €
Predajca: BRAT_PL

ZLATÁPRÁDLO 5 kg - HORECA PLANÉTA)
4,99 €/1kg
24,96 €
Predajca: Biogo

AMARANTUS1 kg -PLANÉTA
6,23 €/1kg
6,29 €
Predajca: BRAT_PL

QUINOA TROJFARBA1 kg -PLANÉTA
11,02 €/1kg
11,02 €
Predajca: Biogo

CHIA - SEMIENKA ŠALVIIE ŠPANIELSKEJ1 kg - PLANÉTA
10,43 €/1kg
10,43 €
Predajca: Biogo

ČIERNY SEZAM, NELÚPANÝ,1 kg -PLANÉTA
0,01 €/1kg
10,05 €
Predajca: Biogo

BIELY LÚPANÝ SEZAM 1 kg -PLANÉTA
10,12 €/1kg
10,12 €
Predajca: Biogo

SEZAM BIELY LÚPANÝ 400 g -PLANÉTA
0,01 €/1kg
4,46 €
Predajca: Biogo

SEMONNA VEĽKÁ 1 kg -PLANÉTA
4,40 €/1kg
4,44 €
Predajca: Biogo

AMARANTUS500 g -PLANÉTA
0,01 €/1kg
3,51 €
Predajca: Biogo

SLNEČNICA LÚPANÁ, BEZLEPKOVÁ,350 g -PLANÉTA
0,01 €/1kg
3,16 €
Predajca: superbrandshop

JAČMEŇ 1 kg -PLANÉTA
4,12 €/1kg
4,12 €
Predajca: Biogo

SLNEČNICA LÚPANÁ, BEZLEPKOVÁ,250 g -PLANÉTA
0,01 €/1kg
2,19 €
Predajca: Biogo

CHIA - SEMIENKA ŠALVIÍ ŠPANIELSKEJ2 kg -PLANÉTA
9,47 €/1kg
18,94 €
Predajca: Biogo

OVSENÉ POCHRANKY 500 g -PLANÉTA
4,90 €/1kg
2,45 €
Predajca: Biogo

PROSO BEZLEPKOVÉ150 g -PLANÉTA
0,02 €/1kg
2,69 €
Predajca: BRAT_PL
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
ZLOŽENIE
ekologická 100% zlatá bielizeň.
POPIS
Používajte len na varenie a pečenie. Nejedzte surové!
Odporúčame ako prídavok do polievok, chleba, koláčov a koláčikov.
VÝŽIVOVÁ HODNOTA V 100 g
Energetická hodnota - 2056 kJ / 498 kcal
Tuky - 37 g
vrátane nasýtených mastných kyselín - 4,7 g
Sacharidy - 4,2 g
vrátane cukrov - 1,7 g
Vláknina - 26 g
Bielkoviny - 24 g
Soľ - 0,11 g
ODPORÚČANÉ PODMIENKY SKLADOVANIA
Skladujte na suchom a chladnom mieste.
zlaté ľanové semienka sú vynikajúcou prísadou do polievok, pečiva, koláčov a sušienok. Používajte iba na varenie a pečenie. Nejedzte surové! Vysoký obsah vlákniny, zdroj bielkovín. Ideálne pre ketodiétu. Zlatý ľan (ľanové semienko) má nízky glykemický index (GI = 35), čo znamená, že jeho konzumácia nespôsobuje prudké výkyvy hladiny cukru v krvi a je vynikajúci pre diabetikov a ľudí s inzulínovou rezistenciou. Zlatý ľan (ľanové semienko) obsahuje lignány, ktoré pomáhajú udržiavať správnu činnosť čriev. Zlatý ľan tiež pomáha udržiavať správnu telesnú hmotnosť a prispieva k podpore trávenia. Zlatý ľan (ľanové semienko) má vysoký obsah fosforu, horčíka, železa a zinku. Fosfor pomáha udržiavať zdravé zuby a kosti, pomáha pri správnom fungovaní bunkových membrán a prispieva k udržaniu správneho energetického metabolizmu. Horčík prispieva k zníženiu pocitu únavy a vyčerpania a pomáha udržiavať normálne psychické funkcie. Horčík tiež pomáha udržiavať elektrolytovú rovnováhu a prispieva k správnemu fungovaniu svalov a nervového systému. Železo pomáha pri správnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu. Železo tiež pomáha pri správnom transporte kyslíka v organizme, prispieva k správnemu vývoju kognitívnych funkcií u detí a zohráva úlohu v procese delenia buniek. Zinok pomáha pri správnom fungovaní imunitného systému. Zinok tiež pomáha pri udržiavaní správnych kognitívnych funkcií a pomáha zachovať zdravú pokožku. Dôležitá je vyvážená strava a zdravý životný štýl. Množstvo potrebné na dosiahnutie priaznivého účinku: 20 g výrobku.
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na suchom a chladnom mieste.
- Zloženie
- ekologická 100% zlatá bielizeň
- Výživové údaje
- V 100 g Energetická hodnota - 2056 kJ / 498 kcal Tuky - 37 g vrátane nasýtených mastných kyselín - 4,7 g Sacharidy - 4,2 g vrátane cukrov - 1,7 g Vláknina - 26 g Bielkoviny - 24 g Soľ - 0,11 g
- Hmotnosť
- 1000 g
- Potravinársky podnik
- BIO PLANET - SERIA NIEBIESKA (ryże, kasze, ziarna)
- Obchodný názov
- ZLATÝ FLEX 1 kg - PLANETA
- Výrobca
- Biogo
- Označenie množstva
- szt
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 5902605416468
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na suchom a chladnom mieste.
- Zloženie
- ekologická 100% zlatá bielizeň
- Výživové údaje
- V 100 g Energetická hodnota - 2056 kJ / 498 kcal Tuky - 37 g vrátane nasýtených mastných kyselín - 4,7 g Sacharidy - 4,2 g vrátane cukrov - 1,7 g Vláknina - 26 g Bielkoviny - 24 g Soľ - 0,11 g
- Hmotnosť
- 1000 g
- Potravinársky podnik
- BIO PLANET - SERIA NIEBIESKA (ryże, kasze, ziarna)
- Obchodný názov
- ZLATÝ FLEX 1 kg - PLANETA
- Výrobca
- Biogo
- Označenie množstva
- szt
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 5902605416468
Hodí sa k tomu

Krmivo na podstielku | krmivo pre voľne žijúce vtáctvo po celý rok | krmivo pre voľne žijúce vtáctvo 4 ročné obdobia | krmivo na podstielku pre voľne žijúce vtáctvo (10 kg)
25,99 €
-32%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,58 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA

Vitakraft Vita Garden Scattered Food Protein Mix - 1kg
8,18 €/1kg
8,18 €
Predajca: VISO

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 120 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
69,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Matrac 90x200 25 cm Integrovaný topper Matrac 7-zónový taštičkový pružinový matrac H3/H4
108,99 €
Predajca: hatservice

Hydraulický manévrovací zdvihák Lehmann s nosnosťou 2500 kg vrátane 2 gumových podložiek na výmenu pneumatík pre domácnosť a dielňu 80 - 360 mm
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Rozptýlené krmivo 25 kg Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky Tukové krmivo 4 ročné obdobia Prémiová zmes Arašidy Slnečnicové semená
1,27 €/1kg
31,85 €
Predajca: boni-shop

Lambertz Composition forma na sušienky 1000 g
28,10 €/1kg
28,10 €
Predajca: somnia24
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Biely mak 1kg Brat.pl
8,09 €
Predajca: BRAT_PL
7,99 €/1kg

Modrý mak 500g Brat.pl
4,39 €
Predajca: BRAT_PL
8,56 €/1kg

Instantné ovsené vločky Polleo Sport, 2,5 kg
19,99 €
Predajca: PolleoSport
8,00 €/1kg

Popcorn 25 kg
69,49 €
Predajca: BRAT_PL
2,78 €/1kg

Biela Quinoa (Komosa Ryżowa) 1 kg
11,39 €
Predajca: BRAT_PL
11,39 €/1kg

Marhuľové jadrá 1 kg



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,99 €
Predajca: SuperMerchant
17,81 €/1kg

Pražené pohánkové krúpy 5kg Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
10,49 €
Predajca: BRAT_PL
2,08 €/1kg

Vaječný plantain 1kg Brat.pl
14,29 €
Predajca: BRAT_PL
13,87 €/1kg

Nasiona konopi 1kg Brat.pl
14,29 €
Predajca: BRAT_PL
13,94 €/1kg

AMARANTUS1 kg -PLANÉTA
6,29 €
Predajca: BRAT_PL
6,23 €/1kg

Lupiny semien psyllia 1kg Brat.pl



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
7,19 €
Predajca: BRAT_PL
7,08 €/1kg

Inulina 1kg Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
9,29 €
Predajca: BRAT_PL
9,06 €/1kg

Čierna rasca 1kg Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
8,99 €
Predajca: BRAT_PL
8,80 €/1kg

Poľské tekvicové semienka 500g Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,79 €
Predajca: BRAT_PL
11,24 €/1kg

Tekvicové semienka 1kg Brat.pl
6,19 €
Predajca: BRAT_PL
6,10 €/1kg

Nasiona chia 1kg Brat.pl
7,79 €
Predajca: BRAT_PL
0,01 €/1kg

Nasiona konopi 500g Brat.pl
7,69 €
Predajca: BRAT_PL
14,93 €/1kg

Poľský mladý jačmeň 1kg Brat.pl
8,39 €
Predajca: BRAT_PL
8,13 €/1kg

Vaječný plantain 500g Brat.pl
7,69 €
Predajca: BRAT_PL
15,08 €/1kg

Inulina 500g Brat.pl
5,19 €
Predajca: BRAT_PL
10,08 €/1kg