4,2



Na základe 52 hodnotení
Natural Food Lieskové orechy v šupke, vegánske, čerstvé a chutné, lieskové orechy, orechy 5 kg
51,99 €
10,40 € / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Orechy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Píniové oriešky stredné 2 kg56,94 €/1kg
113,88 €
Doprava zdarma
Predajca: DryFruit

Ďalšie informácie o reklame
Prírodné pekanové orechy 1kg41,88 €/1kg
41,88 €
Doprava zdarma
Predajca: DryFruit

Ďalšie informácie o reklame
vlašské orechy 1 kg -PLANET26,03 €/1kg
26,29 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Lieskové orechy 1kg Brat.pl24,45 €/1kg
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Natural Food Vlašské orechy v šupke, vegánske, čerstvé a chutné, orechy, 5 kg
8,70 €/1kg
43,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

Lieskové orechy v šupke | 2 kg | PREMIUM | Čerstvé a chutné z Poľska
14,50 €/1kg
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

KoRo CASHEW_003, 590 kcal, 2449 kJ, 24 g, 20 g, 3,5 g, 0,05 g
53,48 €/1kg
53,48 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Kluth pistácie pražené a jemne solené prémiovej kvality 150g
37,87 €/1kg
5,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

XOX pražené arašidy bez soli s jemnou orieškovou príchuťou 1000g
9,63 €/1kg
9,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Natural Food Vlašské orechy z Poľska Vegánske, čerstvé, chutné Lieskové orechy, orechy, 25 kg
11,32 €/1kg
282,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

ultje 10028686, Pistáciový orech, 150 g, 649 kcal, 7,2 g, 54 g, Taška
34,47 €/1kg
5,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Natural Food Vlašské orechy so šupkou | veľmi dobrá kvalita | chutné a zdravé 2 kg
12,00 €/1kg
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

Rapunzel 600940, 200 g, 603 kcal, 2490 kJ, 36,45 g, 47,59 g, 0,9 g
25,75 €/1kg
5,15 €
Predajca: taleoo

ültje Studentenfutter 7308 1kg
24,42 €/1kg
24,42 €
Predajca: somnia24

NATURAL FOOD Chutné lieskové orechy v šupke – vegánske, prírodné, neupravené, vysoká kvalita – bohaté na esenciálne mastné kyseliny – 50 kg
6,78 €/1kg
338,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

ültje 457149006 ültje Bar Mix geröstet & gesalzen Nüsse 1,0 kg, 1 St.
16,81 €/1kg
16,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Seeberger Mierne borovicové oriešky (50g balenie)
167,40 €/1kg
8,37 €
Predajca: Store-Germany

SEEBERGER 117205 Jadrá vlašských orechov 150g
93,67 €/1kg
14,05 €
Predajca: somnia24

PRAŽENÉ ARAŠIDY V LÚPE330 g - TERRASANA
0,02 €/1kg
7,09 €
Predajca: Biogo

Erdnüsse in der Schale - geröstet 330g | DENNREE
2 990,00 €/1kg
5,93 €
-49%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,99 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Doprajte si revitalizujúcu silu lieskových orechov a obohatte svoj jedálny lístok o túto lahodnú superpotravinu.
Chcete sa cítiť fit a plní energie? Potom sú naše prémiové surové lieskové orechy pre vás ideálnou voľbou. Tieto „orechy mládí“ sú nielen lahodné, ale aj bohaté na vitamín E.
100 % surové lieskové orechy
Dostupné balenia: 2 kg, 5 kg, 10 kg, 15 kg, 25 kg, 50 kg.
Mladistvá energia: Naše lieskové orechy, známe aj ako „orechy mladosť“, sú bohaté na vitamín E, ktorý podporuje potenciu a dodáva vám mladistvú energiu.
Prirodzená ochrana: Lieskové orechy v škrupine poskytujú prirodzenú ochranu pred teplom, vzduchom, vlhkosťou a svetlom, čo spomaľuje proces oxidácie a zachováva čerstvosť.
Podpora pri chudnutí: Hoci lieskové orechy majú vysoký obsah kalórií a tuku, tuk obsiahnutý v lieskových orechoch v skutočnosti podporuje spaľovanie tukov. Ak chcete schudnúť, mali by ste lieskové orechy zaradiť do svojho jedálnička.
Všestranné využitie v kuchyni: Naše lieskové orechy sú v kulinárskom svete mimoriadne všestranné. Sú ideálne do müsli, ovsených vločiek, obilných koláčov a sú obľúbenou prísadou do koláčov, dezertov aj slaných jedál. Tinktúra z lieskových orechov môže tiež posilniť nervový systém a pomôcť pri žalúdočných problémoch.
Rôzne balenia: Vyberte si z našich dostupných balení s hmotnosťou 2 kg, 5 kg, 10 kg, 15 kg, 25 kg a dokonca aj 50 kg, aby ste mali vždy dostatočné zásoby týchto zdravých lahôdok.
- Zloženie
- 100 % lieskových orechov
- Výživové údaje
- Obsahuje: lieskové orechy
- Alergény
- Lieskové orechy a výrobky z nich
- Hmotnosť
- 5000 g
- Potravinársky podnik
- Natural Food
- Obchodný názov
- Lieskový orech
- Výrobca
- Natural Food
- Číslo od výrobcu
- Haselnusse_5kg
- EAN kód
- 7427104998706
- Zloženie
- 100 % lieskových orechov
- Výživové údaje
- Obsahuje: lieskové orechy
- Alergény
- Lieskové orechy a výrobky z nich
- Hmotnosť
- 5000 g
- Potravinársky podnik
- Natural Food
- Obchodný názov
- Lieskový orech
- Výrobca
- Natural Food
- Číslo od výrobcu
- Haselnusse_5kg
- EAN kód
- 7427104998706
Hodí sa k tomu

Natural Food Vlašské orechy v šupke, vegánske, čerstvé a chutné, orechy, 5 kg
8,70 €/1kg
43,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

Natural Food Lieskové orechy v šupke, čerstvé a chutné, vegánske, lieskové orechy, orechy 10 kg
8,40 €/1kg
83,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

Natural Food Vlašské orechy so šupkou, vegánske, čerstvé a chutné, orechy, 10 kg
6,80 €/1kg
67,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

KoRo CASHEW_003, 590 kcal, 2449 kJ, 24 g, 20 g, 3,5 g, 0,05 g
53,48 €/1kg
53,48 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

XOX pražené arašidy bez soli s jemnou orieškovou príchuťou 1000g
9,63 €/1kg
9,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

ültje Studentenfutter 7308 1kg
24,42 €/1kg
24,42 €
Predajca: somnia24

Arendo papier na pečenie pre teplovzdušnú fritézu, obdĺžnikový, 4,5 - 10 l, 22 x 14 x 4,5 cm, nepriľnavý, nebielený, pre fritézu Ninja Airfryer AF300EU & AF400EU, 100 ks
0,77 €/1m
16,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Ganz-Einfach

Licorne Bike Conseres Premium skladací bicykel 20 palcov - bicykel pre mužov, chlapcov, dievčatá a ženy - Shimano 6 rýchlostí - holandský bicykel
279,99 €
Predajca: LICORNE_BIKE

Kluth pistácie pražené a jemne solené prémiovej kvality 150g
37,87 €/1kg
5,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Plyšová deka XXL 150x200cm ( modrá ) Nadýchaná obojstranná deka, flanelové rúno sherpa, hrubá deka na pohovku - prehoz na gauč - 450g/m²
24,99 €
Predajca: Bestlivings

ZMH Stropné svietidlá LED 28cm Stropné svietidlo Okrúhle 30W Stropná lampa Stmievateľná s diaľkovým ovládaním Plochá Kuchynská lampa pre obývaciu izbu
38,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: ZMH

Sušiak na prádlo, veža, 172 cm, s kolieskami, skladací sušiak, 3 úrovne, 32 metrov sušiacej plochy, stojací sušiak do 40 kg, úsporný dizajn, stojan na oblečenie, Retoo
14,94 €/1m
25,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

FCH Skladací altánok 3 x 3 m Pop Up altánok Skladací vodotesný záhradný stan, UV ochrana 50+ altánky a párty stany Stan so 4 stranami na kempovanie / záhradu / svadbu / pláž, sivý
97,99 €
-2,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
95,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Krmivo pre vtáky 25 kg, krmivo pre vtáky, krmivo pre vtáky, krmivo pre voľne žijúce vtáky, zmes pre voľne žijúce vtáky
1,36 €/1kg
34,06 €
Predajca: boni-shop

Lieskové orechy v šupke | 2 kg | PREMIUM | Čerstvé a chutné z Poľska
14,50 €/1kg
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

Natural Food Lieskové orechy v šupke, vegánske, čerstvé a chutné, lieskové orechy, orechy 2 kg
12,50 €/1kg
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

Rozptýlené krmivo 25 kg Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky Tukové krmivo 4 ročné obdobia Prémiová zmes Arašidy Slnečnicové semená
1,27 €/1kg
31,85 €
Predajca: boni-shop

Lambertz Composition forma na sušienky 1000 g
28,10 €/1kg
28,10 €
Predajca: somnia24

Jacobs 4035 Coffee Gold rozpustná 200 g
93,90 €/1kg
18,78 €
Predajca: AllYouNeed

Sýkorka knedľa Premium s hmyzom 100 x cca 90 gramov bez sieťky Krmivo pre vtáky Krmivo pre divé vtáky
2,41 €/1kg
27,03 €
Predajca: boni-shop

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Persil Deep Clean Color prací gél 3,9 l
15,42 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Predajca: BestGlobalBrand

Slush sirup párty set 6 príchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrátJednorazový obal
12,63 €/1l
18,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Profesionálna plachta 650g/m² textilná plachta, ochranná plachta, plachta na čln, plachta na bazén, plachta na stan, plachta na nákladné auto, plachta na kempovanie a záhradu - 2x3m - 6m² - zelená
6,65 €/1m²
39,90 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

BAHLSEN 81700 Vianočné sušienky Mini Gingerbread Contessa - 100g
92,60 €/1kg
9,26 €
Predajca: somnia24

IceBär prášok na soft zmrzlinu čokoláda 1,25 kg pre stroj na soft zmrzlinu & doma
17,95 €/1l
17,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Lotus 75696 Lotus Biscoff Dessertsauce, 1,0 kg
32,61 €/1kg
32,61 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Detská dutá figúrka Otec Vianoc v čokoláde na zavesenie 55g
330,91 €/1kg
18,20 €
Predajca: Anteros

Erdnüsse in der Schale - geröstet 330g | DENNREE
2 990,00 €/1kg
5,93 €
-49%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,99 €
Predajca: taleoo

Záhradný Vankúš 40X40X8Cm Ita Home & Garden Léa
11,32 €
Predajca: Dragtek-com
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%10% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
10%8% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
8%8% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
8%8% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
8%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 10. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Úplne spokojný
Ja aj veveričky sme veľmi spokojní s kvalitou. Približná veľkosť orechov pri objednávke by bola veľmi užitočná. 16 alebo 20 mm veľké
Hodnotenie z 29. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Chutné orechy
Kupujem tieto orechy pre naše veveričky, pretože v posledných rokoch boli veľmi vychudnuté. Prírode treba nejako pomôcť.
Hodnotenie z 1. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrá kvalita
Dobrý deň, Toto je druhýkrát, čo som kúpil od tohto dodávateľa a som spokojný. Medzitým som si objednal lacnejšiu ponuku od iného predajcu. Bohužiaľ, kvalita bola podzemná. Inými slovami: "Kúpiť lacno, kúpiť dvakrát!" Takže zostávam pri Kauflande.
Hodnotenie z 29. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Lieskové orechy sú veľmi dobré
Veľmi kvalitný tovar a veľmi rýchle dodanie
Hodnotenie z 12. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Perfektné
Všetko je v poriadku
Hodnotenie z 14. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Orechy sú dobré, tešia sa z nich ďatle a veveričky.
Dobré
Hodnotenie z 24. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Perfektné
Veľmi dobré
Hodnotenie z 19. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nový zákazník
Prvotriedny čerstvý tovar Som veľmi spokojný
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Píniové oriešky stredné 2 kg



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
113,88 €
Predajca: DryFruit
56,94 €/1kg

Paranus jadrá 1kg
53,88 €
Predajca: DryFruit
53,88 €/1kg

Jadrá makadamových orechov surové, celé 1 kg
47,88 €
Predajca: DryFruit
47,88 €/1kg

Prírodné pekanové orechy 1kg
41,88 €
Predajca: DryFruit
41,88 €/1kg

Mandľové jadrá blanšírované - Mandľové jadrá lúpané 1kg



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
35,88 €
Predajca: DryFruit
35,88 €/1kg

Jadrá makadamových orechov, surové, celé 500g
29,88 €
Predajca: DryFruit
59,76 €/1kg

Jadrá brazílskych orechov 250g
29,88 €
Predajca: DryFruit
119,52 €/1kg

vlašské orechy 1 kg -PLANET
26,29 €
Predajca: BRAT_PL
26,03 €/1kg

Píniové oriešky stredné 500g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
29,88 €
Predajca: DryFruit
59,76 €/1kg

Gaštany SUŠENÉ JEDLÉ, 1 kg -PLANÉTA
23,79 €
Predajca: BRAT_PL
23,79 €/1kg

Hrozno (sultánky) v horkej čokoláde 500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,88 €
Predajca: DryFruit
47,76 €/1kg

Píniové oriešky stredné 250g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
17,88 €
Predajca: DryFruit
71,52 €/1kg

Mandľové jadrá blanšírované - mandľové jadrá lúpané 500g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,88 €
Predajca: DryFruit
35,76 €/1kg

Pražené pistácie 1kg Brat.pl
21,09 €
Predajca: BRAT_PL
20,74 €/1kg

Pražené pistácie 1kg (2x500g)
21,09 €
Predajca: BRAT_PL
20,88 €/1kg

Bezlepkové kokosové lupienky1kg BIOPLANET
15,79 €
Predajca: BRAT_PL
15,57 €/1kg

PLANETlieskové orechy 350g
18,49 €
Predajca: BRAT_PL
52,08 €/1kg

Pražené slnečnicové semienka sladené medom 500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,20 €
Predajca: DryFruit
32,40 €/1kg

Lúpané pistácie 500g Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
25,99 €
Predajca: SuperMerchant
49,50 €/1kg

Slané pražené mandle 1kg Brat.pl
22,99 €
Predajca: SuperMerchant
22,76 €/1kg