3,4



Na základe 39 hodnotení
Natural Food Vlašské orechy so šupkou, vegánske, čerstvé a chutné, orechy, 10 kg
67,99 €
6,80 € / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Orechy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Píniové oriešky stredné 2 kg56,94 €/1kg
113,88 €
Doprava zdarma
Predajca: DryFruit

Ďalšie informácie o reklame
Jadrá makadamových orechov surové, celé 1 kg47,88 €/1kg
47,88 €
Doprava zdarma
Predajca: DryFruit

Ďalšie informácie o reklame
Prírodné pekanové orechy 1kg41,88 €/1kg
41,88 €
Doprava zdarma
Predajca: DryFruit

Ďalšie informácie o reklame
vlašské orechy 1 kg -PLANET26,03 €/1kg
26,29 €
Predajca: BRAT_PL

Natural Food Lieskové orechy v šupke, čerstvé a chutné, vegánske, lieskové orechy, orechy 10 kg
8,40 €/1kg
83,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

KoRo CASHEW_003, 590 kcal, 2449 kJ, 24 g, 20 g, 3,5 g, 0,05 g
53,48 €/1kg
53,48 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

SEEBERGER 117205 Jadrá vlašských orechov 150g
93,67 €/1kg
14,05 €
Predajca: somnia24

Morské vlašské orechy Jumbo 500g
20,88 €/1kg
10,44 €
Predajca: Store-Germany

Natural Food Vlašské orechy z Poľska Vegánske, čerstvé a chutné, orechy, 1 kg
24,89 €/1kg
24,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

Natural Food Vlašské orechy so šupkou | veľmi dobrá kvalita | chutné a zdravé 2 kg
12,00 €/1kg
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

Lieskové orechy v šupke | 2 kg | PREMIUM | Čerstvé a chutné z Poľska
14,50 €/1kg
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

Bio paranové orechy, 1 kg
52,60 €/1kg
52,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Erdnüsse in der Schale - geröstet 330g | DENNREE
2 990,00 €/1kg
5,93 €
-49%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,99 €
Predajca: taleoo

Kluth pistácie pražené a jemne solené prémiovej kvality 150g
37,87 €/1kg
5,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Rapunzel 600940, 200 g, 603 kcal, 2490 kJ, 36,45 g, 47,59 g, 0,9 g
25,75 €/1kg
5,15 €
Predajca: taleoo

Rapunzel 194010, Slnečnicové semienka, 500 g, Packet
5,36 €/1kg
2,68 €
Predajca: taleoo

Pistácie 1 kg, pražené, solené, so šupkou, vhodné pre vegánov, keto diétu, s vysokým obsahom bielkovín, prírodné. GiDeli
26,38 €/1kg
26,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

NATURAL FOOD Chutné lieskové orechy v šupke – vegánske, prírodné, neupravené, vysoká kvalita – bohaté na esenciálne mastné kyseliny – 50 kg
6,78 €/1kg
338,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

Arašidy v škrupine, 330 g
23,64 €/1kg
7,80 €
Predajca: taleoo

Jadrá marylandských vlašských orechov jemne ochutené a ideálne na zahryznutie 500g
29,46 €/1kg
14,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Doprajte si vitalizujúcu silu vlašských orechov a obohaťte svoj jedálniček o túto lahodnú superpotravinu.
Prirodzená ochrana:Vlašské orechy v škrupinách poskytujú prirodzenú ochranu pred teplom, vzduchom, vlhkosťou a svetlom, spomaľujú proces oxidácie a zachovávajú si čerstvosť.
Prémiové vlašské orechy z Poľska: Objavte lahodný svet vlašských orechov z Poľska. Tieto svetlé aromatické plody sú nielen potešením pre chuťové bunky, ale aj skutočným zdrojom cenných živín.
Z prírody: Naše vlašské orechy sú bohaté na aminokyseliny, vitamíny skupiny B a dôležité minerály, ako sú draslík, horčík, zinok a fosfor. Tieto živiny sú kľúčové pre udržanie vašej pohody.
Kardiovaskulárne: Pravidelná konzumácia vlašských orechov môže pomôcť chrániť váš kardiovaskulárny systém. Cenné zložky posilňujú vaše srdce a pomáhajú udržiavať zdravý krvný tlak.
Nervový systém a mozog: Vlašské orechy sú známe svojím pozitívnym vplyvom na nervový systém. Môžu pomôcť zmierniť žalúdočné problémy a podporiť činnosť vášho mozgu. Za tieto účinky sú zodpovedné omega-3 a omega-6 mastné kyseliny vo vlašských orechoch.
Starostlivosť o pleť zvnútra: Pravidelná konzumácia vlašských orechov môže mať pozitívny vplyv aj na vzhľad vašej pleti. Živiny, ktoré obsahujú, pomáhajú udržiavať vašu pokožku zdravú a žiarivú.
Všestranné využitie v kuchyni: Vlašské orechy sú obľúbené u kuchárov na celom svete. Dajú sa spracovať na lahodné arašidové maslo, zapiecť, použiť do rôznych sladkostí alebo dokonca vyrobiť z nich orechové nápoj. Vašej kulinárskej kreativite sa medze nekladú!
Vyberte si z našej ponuky 5 kg, 10 kg, 25 kg alebo 50 kg ten správny objem a spoznajte prirodzenú silu a chuť našich prvotriednych vlašských orechov. Investujte do svojho zdravia a objednajte si ešte dnes!
- Zloženie
- Vlašské orechy 10 kg
- Výživové údaje
- Vlašské orechy, bez GMO, vegetariánske, vegánske, bez konzervačných látok
- Hmotnosť
- 10000 g
- Potravinársky podnik
- Natural Food
- Obchodný názov
- Vlašské orechy 10 kg
- Výrobca
- Natural Food
- EAN kód
- 7426923028748
- Zloženie
- Vlašské orechy 10 kg
- Výživové údaje
- Vlašské orechy, bez GMO, vegetariánske, vegánske, bez konzervačných látok
- Hmotnosť
- 10000 g
- Potravinársky podnik
- Natural Food
- Obchodný názov
- Vlašské orechy 10 kg
- Výrobca
- Natural Food
- EAN kód
- 7426923028748
Hodí sa k tomu

Natural Food Lieskové orechy v šupke, čerstvé a chutné, vegánske, lieskové orechy, orechy 10 kg
8,40 €/1kg
83,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

Natural Food Vlašské orechy v šupke, vegánske, čerstvé a chutné, orechy, 5 kg
8,70 €/1kg
43,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

Natural Food Lieskové orechy v šupke, vegánske, čerstvé a chutné, lieskové orechy, orechy 5 kg
10,40 €/1kg
51,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

KoRo CASHEW_003, 590 kcal, 2449 kJ, 24 g, 20 g, 3,5 g, 0,05 g
53,48 €/1kg
53,48 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Natural Food Lieskové orechy v šupke, vegánske, čerstvé a chutné, lieskové orechy, orechy 2 kg
12,50 €/1kg
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

Natural Food Lieskové orechy v šupke, vegánske, čerstvé a chutné, lieskové orechy, orechy, 25 kg
7,60 €/1kg
189,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

Lieskové orechy v šupke | 2 kg | PREMIUM | Čerstvé a chutné z Poľska
14,50 €/1kg
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

3 kusy LED nočných svietidiel so stmievateľnou teplou bielou zásuvkou s detektorom pohybu a súmrakovým senzorom pre schody, spálňu, chodbu
29,39 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A++.
Predajca: lapamax

Vyhrievacia deka HOTseries 3 nastavenia tepla 60 W
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: PlanetHappy

Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Taška na opasok Quadra
13,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

sada 6 párov vložiek Kaps Odour Stop s aktívnym uhlím absorbujúcim vlhkosť
11,99 €
Predajca: JMFA

Pulzný oxymeter Oximeter Finger Pulse s 1,5" HD LED displejom a MCU modulom Monitor nasýtenia kyslíkom Krvný oxymeter
21,40 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Morelenet

Fontána pre mačky Pitná fontána pre mačky bezdrôtová so senzorom
51,58 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

KASPERSKY KL1047G5EFS KASPERSKY Premium Security Software Plná verzia (PKC)
75,52 €
Predajca: Green_Country

EASYmaxx solárny generátor 4500mAh 2 režimy nabíjania solárny panel USB nabíjanie mobilného telefónu power banka a oveľa viac. Integrované FM rádio Reproduktor čierny/oranžový
49,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Sýkorka knedľa Premium s hmyzom 100 x cca 90 gramov bez sieťky Krmivo pre vtáky Krmivo pre divé vtáky
2,41 €/1kg
27,03 €
Predajca: boni-shop

Panasonic DECT KX-TGC422, záznamník, nízke vyžarovanie, farba: čierna
65,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Slnečník 180 cm farebný
17,64 €
Predajca: Special-trends

Škatuľka na tabletky Škatuľka na tabletky Škatuľka na tabletky 7 dní farebná
8,89 €
Predajca: Westerwald-Shop

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
17,87 €
Predajca: somnia24

Akupresúrna podložka Akupresúrna podložka XL Extra dlhá relaxačná stimulácia tela Meditačná podložka na nechty Masážna podložka na bolesti chrbta 68x42cm Retoo
14,39 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

5 kg slnečnicových semien lúpaných | Ideálne pre mladé vtáky | Celoročné krmivo pre voľne žijúce vtáky | 5 kg slnečnicových semien lúpaných krmivo pre voľne žijúce vtáky
25,99 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,78 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA

Rozptýlené krmivo 25 kg Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky Tukové krmivo 4 ročné obdobia Prémiová zmes Arašidy Slnečnicové semená
1,27 €/1kg
31,85 €
Predajca: boni-shop

Rapunzel 600940, 200 g, 603 kcal, 2490 kJ, 36,45 g, 47,59 g, 0,9 g
25,75 €/1kg
5,15 €
Predajca: taleoo

20M 200 LED rozprávkové svetlá teplá biela 8 svetelných režimov vodotesná strana záhrada vnútorná dekorácia vianočné svetlá
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
65,25 €/1kg
58,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Digitálny teplomer vlhkomer so senzorom Vnútorné hodiny Merač teploty vlhkosti Meranie teploty Celzia Fahrenheita Retoo
9,89 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Palivové drevo Palivové drevo Drevo 90 kg Pre kachle a krby Ohnivá misa Gril Bukové palivové drevo Bukové drevo Polená Drevo 25 cm
1 824,83 €/1m
109,49 €
Predajca: Lagento_GmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
44% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
44%13% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
13%15% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
15%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%28% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
28%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 31. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vlašské orechy
Som veľmi spokojný s kvalitou a službami. Tento vynikajúci produkt používam na kŕmenie našich veveričiek, pretože sa o ne inak nikto nestará
Hodnotenie z 27. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý tovar
Chutí nielen mne, ale aj veveričkám
Hodnotenie z 24. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Perfektné
Veľmi dobré
Hodnotenie z 18. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Oriešky
Veľmi dobrá kvalita
Hodnotenie z 11. decembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobré a rýchle
Jednoduché a rýchle dodanie. Tovar veľmi dobrý.
Hodnotenie z 23. novembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie a dobrý tovar
Všetko išlo skvele. S radosťou znova.
Hodnotenie z 11. novembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý
Okrem obalu, všetko v poriadku
Hodnotenie z 2. septembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top vždy rád znova
Super by bol úplne nadšený
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Píniové oriešky stredné 2 kg



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
113,88 €
Predajca: DryFruit
56,94 €/1kg

Paranus jadrá 1kg
53,88 €
Predajca: DryFruit
53,88 €/1kg

Jadrá makadamových orechov surové, celé 1 kg
47,88 €
Predajca: DryFruit
47,88 €/1kg

Prírodné pekanové orechy 1kg
41,88 €
Predajca: DryFruit
41,88 €/1kg

Mandľové jadrá blanšírované - Mandľové jadrá lúpané 1kg



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
35,88 €
Predajca: DryFruit
35,88 €/1kg

Jadrá makadamových orechov, surové, celé 500g
29,88 €
Predajca: DryFruit
59,76 €/1kg

Jadrá brazílskych orechov 250g
29,88 €
Predajca: DryFruit
119,52 €/1kg

vlašské orechy 1 kg -PLANET
26,29 €
Predajca: BRAT_PL
26,03 €/1kg

Píniové oriešky stredné 500g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
29,88 €
Predajca: DryFruit
59,76 €/1kg

Gaštany SUŠENÉ JEDLÉ, 1 kg -PLANÉTA
23,79 €
Predajca: BRAT_PL
23,79 €/1kg

Hrozno (sultánky) v horkej čokoláde 500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,88 €
Predajca: DryFruit
47,76 €/1kg

Píniové oriešky stredné 250g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
17,88 €
Predajca: DryFruit
71,52 €/1kg

Mandľové jadrá blanšírované - mandľové jadrá lúpané 500g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,88 €
Predajca: DryFruit
35,76 €/1kg

Pražené pistácie 1kg Brat.pl
21,09 €
Predajca: BRAT_PL
20,74 €/1kg

Pražené pistácie 1kg (2x500g)
21,09 €
Predajca: BRAT_PL
20,88 €/1kg

Bezlepkové kokosové lupienky1kg BIOPLANET
15,79 €
Predajca: BRAT_PL
15,57 €/1kg

PLANETlieskové orechy 350g
18,49 €
Predajca: BRAT_PL
52,08 €/1kg

Pražené slnečnicové semienka sladené medom 500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,20 €
Predajca: DryFruit
32,40 €/1kg

Lúpané pistácie 500g Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
25,99 €
Predajca: SuperMerchant
49,50 €/1kg

Slané pražené mandle 1kg Brat.pl
22,99 €
Predajca: SuperMerchant
22,76 €/1kg