3,4



Na základe 39 hodnotení
Natural Food Vlašské orechy v šupke, vegánske, čerstvé a chutné, orechy, 5 kg
43,50 €
8,70 € / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Orechy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Prírodné pekanové orechy 1kg41,88 €/1kg
41,88 €
Doprava zdarma
Predajca: DryFruit

Ďalšie informácie o reklame
vlašské orechy 1 kg -PLANET26,03 €/1kg
26,29 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
MAKADAMIOVÉ ORECHY 200 g -PLANÉTA0,06 €/1kg
11,79 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Makadamové orechy 500g Brat.pl38,44 €/1kg
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

SEEBERGER 117205 Jadrá vlašských orechov 150g
93,67 €/1kg
14,05 €
Predajca: somnia24

Natural Food Lieskové orechy v šupke, vegánske, čerstvé a chutné, lieskové orechy, orechy 5 kg
10,40 €/1kg
51,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

Natural Food Vlašské orechy z Poľska Vegánske, čerstvé, chutné Lieskové orechy, orechy, 25 kg
11,32 €/1kg
282,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

Kluth pistácie pražené a jemne solené prémiovej kvality 150g
37,87 €/1kg
5,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Morské vlašské orechy Jumbo 500g
20,88 €/1kg
10,44 €
Predajca: Store-Germany

Lieskové orechy v šupke | 2 kg | PREMIUM | Čerstvé a chutné z Poľska
14,50 €/1kg
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

Natural Food Vlašské orechy so šupkou | veľmi dobrá kvalita | chutné a zdravé 2 kg
12,00 €/1kg
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

Píniové oriešky stredné 1kg
65,88 €/1kg
65,88 €
Doprava zdarma
Predajca: DryFruit

XOX Prírodné arašidy 85022 900g
11,31 €/1kg
10,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jadrá marylandských vlašských orechov jemne ochutené a ideálne na zahryznutie 500g
29,46 €/1kg
14,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Arašidy v škrupine, 330 g
23,64 €/1kg
7,80 €
Predajca: taleoo

Agilus pražené mandle pražené mandle obalené cukrom 750g
16,45 €/1kg
12,34 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kluth jadrá vlašských orechov a jemná chuť 500g
42,88 €/1kg
21,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

MERAY Dakota slnečnicové semienka pražené a solené - 14 balení
11,16 €/1kg
39,06 €
Predajca: SelenFood

NATURAL FOOD Chutné lieskové orechy v šupke – vegánske, prírodné, neupravené, vysoká kvalita – bohaté na esenciálne mastné kyseliny – 50 kg
6,78 €/1kg
338,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Doprajte si vitalizujúcu silu vlašských orechov a obohaťte svoj jedálniček o túto lahodnú superpotravinu.
Prirodzená ochrana:Vlašské orechy v škrupinách poskytujú prirodzenú ochranu pred teplom, vzduchom, vlhkosťou a svetlom, spomaľujú proces oxidácie a zachovávajú si čerstvosť.
Prémiové vlašské orechy z Poľska: Objavte lahodný svet vlašských orechov z Poľska. Tieto svetlé aromatické plody sú nielen potešením pre chuťové bunky, ale aj skutočným zdrojom cenných živín.
Z prírody: Naše vlašské orechy sú bohaté na aminokyseliny, vitamíny skupiny B a dôležité minerály, ako sú draslík, horčík, zinok a fosfor. Tieto živiny sú kľúčové pre udržanie vašej pohody.
Kardiovaskulárne: Pravidelná konzumácia vlašských orechov môže pomôcť chrániť váš kardiovaskulárny systém. Cenné zložky posilňujú vaše srdce a pomáhajú udržiavať zdravý krvný tlak.
Nervový systém a mozog: Vlašské orechy sú známe svojím pozitívnym vplyvom na nervový systém. Môžu pomôcť zmierniť žalúdočné problémy a podporiť činnosť vášho mozgu. Za tieto účinky sú zodpovedné omega-3 a omega-6 mastné kyseliny vo vlašských orechoch.
Starostlivosť o pleť zvnútra: Pravidelná konzumácia vlašských orechov môže mať pozitívny vplyv aj na vzhľad vašej pleti. Živiny, ktoré obsahujú, pomáhajú udržiavať vašu pokožku zdravú a žiarivú.
Všestranné využitie v kuchyni: Vlašské orechy sú obľúbené u kuchárov na celom svete. Dajú sa spracovať na lahodné arašidové maslo, zapiecť, použiť do rôznych sladkostí alebo dokonca vyrobiť z nich orechové nápoj. Vašej kulinárskej kreativite sa medze nekladú!
Vyberte si z našej ponuky 5 kg, 10 kg, 25 kg alebo 50 kg ten správny objem a spoznajte prirodzenú silu a chuť našich prvotriednych vlašských orechov. Investujte do svojho zdravia a objednajte si ešte dnes!
- Zloženie
- Vlašské orechy 5 kg
- Výživové údaje
- Aminokyseliny, vitamíny skupiny B, ako aj draslík, horčík, zinok a fosfor
- Hmotnosť
- 5000 g
- Potravinársky podnik
- Natural Food
- Obchodný názov
- Vlašské orechy 5 kg
- Výrobca
- Natural Food
- EAN kód
- 7427104998799
- Zloženie
- Vlašské orechy 5 kg
- Výživové údaje
- Aminokyseliny, vitamíny skupiny B, ako aj draslík, horčík, zinok a fosfor
- Hmotnosť
- 5000 g
- Potravinársky podnik
- Natural Food
- Obchodný názov
- Vlašské orechy 5 kg
- Výrobca
- Natural Food
- EAN kód
- 7427104998799
Hodí sa k tomu

Natural Food Lieskové orechy v šupke, vegánske, čerstvé a chutné, lieskové orechy, orechy 5 kg
10,40 €/1kg
51,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

Natural Food Lieskové orechy v šupke, čerstvé a chutné, vegánske, lieskové orechy, orechy 10 kg
8,40 €/1kg
83,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

Natural Food Vlašské orechy so šupkou, vegánske, čerstvé a chutné, orechy, 10 kg
6,80 €/1kg
67,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

Natural Food Lieskové orechy v šupke, vegánske, čerstvé a chutné, lieskové orechy, orechy 2 kg
12,50 €/1kg
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
14,19 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,19 €
Predajca: BestGlobalBrand

SONGMICS Sada činiek, sada činiek 12 kg, šesťhran, neoprénové činky
47,29 €
Predajca: Lumarko

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
20,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Univerzálna záhradná lopata na zemné práce, 41 cm
9,04 €
Predajca: Kutilovo

Brennenstuhl H03VVH2-F, 3 m
2,81 €/1m
8,43 €
Predajca: M_plus_L

Pomôcka na uchopenie s magnetom - hliník 76 cm - 2 kusy
14,92 €
Predajca: Special-trends

Pattex PXMT2, Červená, 1 kusov
7,91 €/1m
11,87 €
Predajca: M_plus_L

Buddleja davidii Pink Delight 25-30 cm Motýlí ker Letný šeřík - lila spear
3,90 €
Predajca: Blumen-Senf

Classic Dog Rinderohren 50 Stück
40,88 €/1kg
40,88 €
Predajca: e-zooo_com

Krmivo pre vtáky 25 kg, krmivo pre vtáky, krmivo pre vtáky, krmivo pre voľne žijúce vtáky, zmes pre voľne žijúce vtáky
1,36 €/1kg
34,06 €
Predajca: boni-shop

Persil Universal-Pulver 90WL 5400g
5,91 €/1kg
31,93 €
Predajca: Katomix

10 kg repkového semena Repkové semeno vyčistené Repkový vankúš Vankúš tepelný vankúš Vankúš DML
29,99 €
Predajca: Lagento_GmbH

UHU UH46015, Gél, RoHS, REACH, CE, 43 g, Visiaca škatuľa, 1 kusov, Nemecko
167,42 €/1kg
5,19 €
Predajca: M_plus_L

Vodeodolné zápalky Mil-Tec (4 balenia x 35ks)
4,26 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Hamann cestná soľ 861301 10kg
8,97 €/1kg
89,66 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Police na práčku Police na toaletu 160x47 cm Police do kúpeľne Stojan na WC Police do kúpeľne Otvorené police Ľahko montovateľné Multifunkčné Biela, Retoo
22,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Classic Dog Lamm&Reis 15kg
3,85 €/1kg
57,68 €
Predajca: e-zooo_com

Pedigree 40x 100g - Výber pre dospelých v omáčke
6,00 €/1kg
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

wildtier liebe krmivo pre veveričky 1kg krmivo pre veveričky a veveričky I celoročné krmivo, veveričky, veveričky
64,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Clatronic ERB 3815 A, Modrá, IPX5, Batérie, Vstavaný, Lithium-ion (Li-ion), 1200 mAh
15,33 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Krmivo na podstielku | krmivo pre voľne žijúce vtáctvo po celý rok | krmivo pre voľne žijúce vtáctvo 4 ročné obdobia | krmivo na podstielku pre voľne žijúce vtáctvo (10 kg)
25,99 €
-32%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,58 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA

Buddleja davidii Empire Blue 25-30 cm Motýlí ker Letný šeřík - lila spear
3,90 €
Predajca: Blumen-Senf

Rowenta Compact Power RO3731, 750 W, Cylindrový vysávač, Suchý, Bezvreckové, 1,5 L, Pena, HEPA
123,03 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Samolepiaca páska na suchý zips 5M Extra silné obojstranné lepidlo so suchým zipsom 20 mm široké samolepiace (biele)
3,56 €/1m
17,79 €
Predajca: odsellingaaa

Lieskové orechy v šupke | 2 kg | PREMIUM | Čerstvé a chutné z Poľska
14,50 €/1kg
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

Sýkorka knedľa Premium s hmyzom 100 x cca 90 gramov bez sieťky Krmivo pre vtáky Krmivo pre divé vtáky
2,41 €/1kg
27,03 €
Predajca: boni-shop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
44% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
44%13% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
13%15% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
15%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%28% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
28%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 31. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vlašské orechy
Som veľmi spokojný s kvalitou a službami. Tento vynikajúci produkt používam na kŕmenie našich veveričiek, pretože sa o ne inak nikto nestará
Hodnotenie z 27. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý tovar
Chutí nielen mne, ale aj veveričkám
Hodnotenie z 24. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Perfektné
Veľmi dobré
Hodnotenie z 18. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Oriešky
Veľmi dobrá kvalita
Hodnotenie z 11. decembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobré a rýchle
Jednoduché a rýchle dodanie. Tovar veľmi dobrý.
Hodnotenie z 23. novembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie a dobrý tovar
Všetko išlo skvele. S radosťou znova.
Hodnotenie z 11. novembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý
Okrem obalu, všetko v poriadku
Hodnotenie z 2. septembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top vždy rád znova
Super by bol úplne nadšený
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Píniové oriešky stredné 2 kg



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
113,88 €
Predajca: DryFruit
56,94 €/1kg

Paranus jadrá 1kg
53,88 €
Predajca: DryFruit
53,88 €/1kg

Jadrá makadamových orechov surové, celé 1 kg
47,88 €
Predajca: DryFruit
47,88 €/1kg

Prírodné pekanové orechy 1kg
41,88 €
Predajca: DryFruit
41,88 €/1kg

Mandľové jadrá blanšírované - Mandľové jadrá lúpané 1kg



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
35,88 €
Predajca: DryFruit
35,88 €/1kg

Jadrá makadamových orechov, surové, celé 500g
29,88 €
Predajca: DryFruit
59,76 €/1kg

Jadrá brazílskych orechov 250g
29,88 €
Predajca: DryFruit
119,52 €/1kg

vlašské orechy 1 kg -PLANET
26,29 €
Predajca: BRAT_PL
26,03 €/1kg

Píniové oriešky stredné 500g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
29,88 €
Predajca: DryFruit
59,76 €/1kg

Gaštany SUŠENÉ JEDLÉ, 1 kg -PLANÉTA
23,79 €
Predajca: BRAT_PL
23,79 €/1kg

Hrozno (sultánky) v horkej čokoláde 500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,88 €
Predajca: DryFruit
47,76 €/1kg

Píniové oriešky stredné 250g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
17,88 €
Predajca: DryFruit
71,52 €/1kg

Mandľové jadrá blanšírované - mandľové jadrá lúpané 500g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,88 €
Predajca: DryFruit
35,76 €/1kg

Pražené pistácie 1kg Brat.pl
21,09 €
Predajca: BRAT_PL
20,74 €/1kg

Pražené pistácie 1kg (2x500g)
21,09 €
Predajca: BRAT_PL
20,88 €/1kg

Bezlepkové kokosové lupienky1kg BIOPLANET
15,79 €
Predajca: BRAT_PL
15,57 €/1kg

PLANETlieskové orechy 350g
18,49 €
Predajca: BRAT_PL
52,08 €/1kg

Pražené slnečnicové semienka sladené medom 500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,20 €
Predajca: DryFruit
32,40 €/1kg

Lúpané pistácie 500g Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
25,99 €
Predajca: SuperMerchant
49,50 €/1kg

Slané pražené mandle 1kg Brat.pl
22,99 €
Predajca: SuperMerchant
22,76 €/1kg