4,8



Na základe 25 hodnotení
Už len 5 kusov za túto cenu
Podobné produkty
Bestseller




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 115% od 2 ks




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(13)Počet hodnotení: 13
2% od 2 ks





4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(15)Počet hodnotení: 15




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(288)Počet hodnotení: 288




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(15)Počet hodnotení: 15




3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2![Obrázok produktu pre LERAVA® Trávne semeno Bermudská tráva [vysoko odolná voči pošliapaniu] – 20 m² – semeno odolné voči suchu a rýchlo rastúce](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/82018d52dae8bad4b70077d07a0c53b5.webp)




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10




4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3




4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2





5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2

Ďalšie informácie o reklame
EcoDeco trávna zmes s mikroďatelinou TwinVera, samovyživujúca, 5 kg5,40 €/1kg
30,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,99 €
Predajca: EcoDeco

Ďalšie informácie o reklame
Zmes na vertikutáciu – trávne osivo – hnojivo – pôdny kondicionér (10 kg – na 300 m2)5,70 €/1kg
56,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Ďalšie informácie o reklame
ARPON SPORTRASEN 1 kg9,99 €/1kg
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Bermudagrass - 0,5 kg Bottos Profi-Rasensamen59,80 €/1kg
29,90 €
Predajca: PRATOERBOSOSHOP

WOLF-Garten® 3825020 WOLF-Garten® LG 125 Sport- und Spiel Rasensamen 2,5 kg
12,43 €/1kg
31,07 €
Predajca: somnia24

Osivo trávnika Wolf Turbo na podsievanie LR 25 0,5 kg
59,80 €/1kg
29,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

KADAX trávnikové osivo, trávne osivo, rýchlo rastúca tráva, trávnikové pelety, rýchlo klíčiace trávnikové osivo
15,00 €
Predajca: KADAX

WOLF-Garten® 3820050 WOLF-Garten® Schatten & Sonne PREMIUM LP 200 Rasensamen 4,0 kg
29,02 €/1kg
116,08 €
Predajca: somnia24

COMPO 2379866004 COMPO Turbo-Nachsaat Rasensamen 1,0 kg
28,95 €/1kg
28,95 €
Predajca: somnia24

LERAVA TURBO 10 m² – rýchlo klíčivé osivo trávy – pre chladné oblasti – trávnik do tiena – sýto zelená farba, odolné rýchlo klíčivé osivo trávy
157,32 €/1kg
39,33 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

WOLF-Garten 3824045 WOLF-GARDEN - LU-TR 165 HEAT- AND DRYING COMPATIBLE 1 pc(s)
30,00 €/1kg
150,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Wolf Garten 3827045 Osivo na trávnik pre robotickú kosačku RO-S 100 (3827045)
22,32 €/1kg
152,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart
![Obrázok produktu pre LERAVA® Trávne semeno Bermudská tráva [vysoko odolná voči pošliapaniu] – 20 m² – semeno odolné voči suchu a rýchlo rastúce](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/82018d52dae8bad4b70077d07a0c53b5.webp)
LERAVA® Trávne semeno Bermudská tráva [vysoko odolná voči pošliapaniu] – 20 m² – semeno odolné voči suchu a rýchlo rastúce
208,75 €/1kg
41,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

WOLF-Garten® 3825041 WOLF-Garten® LG 500 Sport- und Spiel Rasensamen 10,0 kg
15,09 €/1kg
162,25 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

SUBSTRAL® 87971 SUBSTRAL® Sport & Spiel Rasensamen 2,0 kg
22,01 €/1kg
44,01 €
Predajca: somnia24

WOLF-Garten® 3826647 WOLF-Garten® Turbo-Nachsaat SCHATTEN LR-S 120 Rasensamen 2,4 kg
25,31 €/1kg
60,75 €
Predajca: somnia24

Tráva v tieni Pegasus 10 kg | Semená trávnikov od Pegasu
13,36 €/1kg
133,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

KADAX Trávnik "Miramar", športový trávnik, 120 m², 3 kg
21,74 €
Doprava zdarma
Predajca: KADAX

Barenbrug RPR Trávnik - Tráva pozostávajúca z trávneho semena pre domáce trávniky 5kg
13,68 €/1kg
68,40 €
Predajca: Lacnepostreky

WOLF-Garten® 3851620 WOLF-Garten® V-MIX 125 4 in 1 Vertikutiermix 4,0 kg
12 517,50 €/1kg
50,07 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
COMPO Turbo podsievanie
Pre trvanlivý a odolný trávnikový koberec, Všestranné použitie a vhodné pre všetky pôdy Ideálna trávniková zmes pre všetky trávniky, ktoré potrebujú opravu, Extrémne rýchlo klíčiace osivo so spoľahlivosťou klíčenia
- Rýchle a spoľahlivé klíčenie
- Ideálna pre všetky trávniky, ktoré potrebujú opravu
- Pre odolný a odolný, krásne zelený trávnik
- Vhodné pre všetky hracie a úžitkové trávniky
Výhody výrobku pre spotrebiteľa:
- ideálna trávniková zmes na rýchlu opravu a obnovu všetkých hracích a úžitkových trávnikov
- obsahuje rýchlo klíčiace odrody na rýchle založenie trávnika
- vytvára hustý, odolný trávnik
- môže sa použiť na všetky hracie a úžitkové trávniky
- Spoľahlivosť klíčenia: Pri dodržaní odporúčaných pracovných postupov je zaručené rýchle a rovnomerné klíčenie
- Zaručená kvalita COMPO z hľadiska čistoty a klíčivosti zmesi
- S kvalitnými štandardnými trávnymi odrodami "Regel-Saatgut-Mischung" (RSM)
- Hustý a zelený trávnik
Pokyny na aplikáciuAplikácia Odporúčanie Aplikácia Pred aplikáciou COMPO Turbo na dosievanie sa odporúča uvoľniť pôdu na miestach trávnika, ktoré potrebujú opravu, a odstrániť kamene. Taktiež vyrovnajte všetky nerovnosti. V závislosti od kvality pôdy odporúčame použiť trávnikové hviezdicové hnojivo, ktoré by sa malo zľahka zapracovať do povrchu. V ideálnom prípade ho aplikujte ručne a pohrabte (nie hlbšie ako 1 cm). Zľahka ho pritlačte pomocou valčeka alebo šliapacieho valca, aby ste zabránili jeho zošliapnutiu. Po výseve pravidelne zalievajte, aby ste zabránili vyschnutiu sadeníc. Doba vzchádzania je približne 1 - 2 týždne. V ideálnom prípade nechoďte po ploche po výseve až do prvého kosenia. Ak sú steblá trávy dlhé 8 - 10 cm, možno ich pokosiť na výšku 6 cm. Druhé kosenie môže byť potom kratšie.
Vo všeobecnosti neodstrihávajte viac ako tretinu dĺžky stebiel!Oblasti použitia: Ideálna trávniková zmes na rýchlu obnovu a osvieženie trávnika
Aplikačná dávka: 20 g/m2
Forma aplikácie: Odporúča sa ručný výsev. Tip: Aby ste získali pocit správneho množstva, odvážte najprv 20 g trávnikového semena a rozotrite ho na plochu 1 m2.
Obdobie aplikácie apríl - október
Kroky aplikácie 1. Pripravte pôdu
Odstráňte existujúcu burinu, odstráňte kamene a hrubé častice, v prípade potreby doplňte vrchnú vrstvu pôdy. Pôda by mala byť kyprá, drobivá a rovnomerná a potrebuje približne týždeň na to, aby sadla. Tip: Na zlepšenie štruktúry pôdy pridajte COMPO SANA® trávnikovú zeminu.
2. Výsev semien
Výsev by sa mal vykonávať pri konštantnej teplote pôdy aspoň 10 °C (teplota pôdy a vzduchu sa môže výrazne líšiť, najmä na jar). Osivo Spiel & Sport rovnomerne rozprestrite rukou. Ak chcete použiť rozmetací vozík, postupujte podľa návodu na použitie od výrobcu. Po zasiatí sa osivo zľahka pohrabe (do 1 cm) a zľahka pritlačí pomocou trávnikového valca.
Tip: Váš nový trávnik vzíde ešte rýchlejšie, ak pred výsevom použijete štartovacie hnojivo.
3. Zalievanie
Veľmi dôležité: zalievanie!
Mladé semenáčiky sa musia počas prvých týždňov udržiavať v neustálej vlhkosti. Prvýkrát sa kosí, keď sú steblá dlhé 8 až 10 cm. Trávnik sa najprv skosí na 6 cm a potom pri ďalších kosbách na 4 - 5 cm.
Skladovanie Teplota skladovania nesmie byť nižšia ako 5 C° Teplota skladovania nesmie byť vyššia ako 35 C°
Turbo výsev 2,6 kg
- Výsevná zmes na obnovu a opravu všetkých typov trávnikov
- Rýchle klíčenie a hustý rast
- Trávnik sa stáva hustým a obzvlášť odolným
- Zaručená klíčivosť pri správnom použití
- Vhodná aj na hracie a profesionálne trávniky (štadióny atď.)
rýchlo vyplňuje medzery v trávniku, určené pre trávniky vyžadujúce opravu, rýchlo klíčivé osivo, vhodné na všetky športové a bežné trávniky, -23833,
COMPO Turbo preosievanie uzatvára medzery v trávniku obzvlášť rýchlo a spoľahlivo odolný a robustný trávnikpre hustý rast a sviežu zeleňna cca 130 m²Obsah: 2,6 kg
- Rozmery
- 300 mm x280 mm x100 mm
- Hmotnosť
- 2600 g
- Odporúčaná plocha
- 130 m²
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4008398138332
- Číslo od výrobcu
- 2383366004
- Výrobca
- COMPO
- Rozmery
- 300 mm x280 mm x100 mm
- Hmotnosť
- 2600 g
- Odporúčaná plocha
- 130 m²
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4008398138332
- Číslo od výrobcu
- 2383366004
- Výrobca
- COMPO
Hodí sa k tomu

COMPO Turbo trávnikové hnojivo, vhodné pre rozmetadlo, na 130 m², 5 kg, 28596
4,24 €/1kg
22,05 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Osivo trávnika Wolf Turbo na podsievanie LR 25 0,5 kg
59,80 €/1kg
29,90 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: everybuy_at

Neudorff Azet Hnojivo na trávniky 139 20 kg
2,87 €/1kg
57,45 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

KADAX trávnikové osivo, trávne osivo, rýchlo rastúca tráva, trávnikové pelety, rýchlo klíčiace trávnikové osivo
15,00 €
Predajca: KADAX

WOLF-Garten® 3826050 WOLF-Garten® Turbo-Nachsaat LR 250 Rasensamen 5,0 kg
14,22 €/1kg
71,08 €
Predajca: somnia24

Florovit hnojivo na trávnik s mikrogranulátom machu 4kg
19,35 €/1l
24,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Substral Naturen 6v1 Kompletné hnojivo na trávnik, s okamžitým a dlhodobým účinkom 20 kg 8748
2,88 €/1l
57,56 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitná zemina pre kvetináče, 50 litrov
0,99 €/1kg
20,96 €
Predajca: bauschnell

Permaclean Acetum 5 L základná látka - koncentrovaný herbicíd proti burine na cesty, chodníky, terasy a dezinfekcia nástrojov
63,46 €
Doprava zdarma
Predajca: ichzapfe

grillas® zapaľovač 10 kg krbový zapaľovač drevená vlna zapaľovač na grilovanie zapaľovač na drevo
3,97 €/1kg
49,99 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,70 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

Zmes na vertikutáciu – trávne osivo – hnojivo – pôdny kondicionér (15 kg – na 450 m2)
4,20 €/1kg
62,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Solárne svetlo záhradný zemný hrot sada 8 solárnych lámp vonkajšia cestná lampa solárna 5146408
24,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Light_and_More

WOLF-Garten 3824045 WOLF-GARDEN - LU-TR 165 HEAT- AND DRYING COMPATIBLE 1 pc(s)
30,00 €/1kg
150,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Hnojivo na trávnik FUXTEC jar/leto FX-RDFS10 | hnojivo na trávnik s vysokým obsahom dusíka | 10 kg na cca 500 m² | dlhodobý účinok | vyrobené v Nemecku
2,88 €/1kg
29,00 €
Doprava zdarma
Predajca: FUXTEC

Profesionálny zastrihávač vlasov Zastrihávač fúzov T-čepeľ Zastrihávač fúzov Elektrický zastrihávač vlasov Holiaci strojček na vlasy Muži Deti Retoo
55,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Trendyplants - Olivovník - Výška 190-210 cm - Obvod kmeňa 20-30 cm - Odolný - Záhradná rastlina - Veľkosť kvetináča Ø45cm - Olea Lorc
275,94 €
Predajca: Trendyplants

LED solárna lampa BUBLINY 6 ks - set Záhradné dekoračné osvetlenie Haushalt- International
8,17 €
Predajca: Tradior

LERAVA TURBO 10 m² – rýchlo klíčivé osivo trávy – pre chladné oblasti – trávnik do tiena – sýto zelená farba, odolné rýchlo klíčivé osivo trávy
157,32 €/1kg
39,33 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Trendyplants - Phoenix Canariensis - Datľovník - Odolný - Výška 170-190 cm - Veľkosť kvetináča Ø24cm
101,14 €
Predajca: Trendyplants

Segway Navimow i105e, Robotická kosačka na trávu, 600 m², 18 cm, 2 cm, 6 cm, 500 m²
894,88 €
Predajca: Shop-Mediarado

Držiak na TV na stenu Držiak na stenu LCD LED VESA 32 - 55 palcový TV Naklápací otočný držiak na TV do 400x400 Univerzálny čierny Retoo
13,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Solárny font s LED osvetlením a batériou, solárna čerpadlo do rybníka, solárna vodná pumpa 10W, určené na vonkajšie použitie, vhodné do rybníka, záhrady alebo ako kŕmne miesto pre vtáky
37,99 €
Predajca: foreverspeed-eu

WOLF-Garten WE-B - Freistehend - Schwarz - Rot - Gelb - Indoor/Outdoor
46,64 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Bestway 58475, Filtračné médium, Biela, Polyetylen, 780 g, Box, 366 mm
184,63 €/1m²
11,89 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: VISO

AREBOS solárna sprcha 20 L záhradná sprcha bazénová sprcha vonkajšia sprcha kempingová sprcha sprcha
99,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Nástenný držiak na TV
30,00 €
Predajca: Kokiska

Súprava ihiel na šitie 55 kusov na karte
4,09 €
Predajca: M_plus_L

Liqui Moly 3040 Motorbike Speed Additive 150ml Aditívum
12,01 €
Predajca: 2HMOTO

COMPO 2224512004 COMPOHnojivo na citrusové rastliny, 500 ml
23,20 €/1kg
15,08 €
Predajca: somnia24

Bestway Fast Set 57274, 5377 L, Nafukovací bazén, Modrá, 15 kg
107,81 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
96% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
96%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%4% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
4%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 18. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi rýchla klíčivosť
Semená som zasial na plochu s čerstvým kompostom bezprostredne pred obdobím dažďa. Po niekoľkých dňoch som videl 3-4 cm vysoké steblá trávy. Výsev pred dažďom a následné udržiavanie vlhkosti bolo ideálne.
Hodnotenie z 18. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Trávnikové osivo Compo Turbo
Medzery v našom trávniku je potrebné odstrániť. Turbo výsev klíči veľmi rýchlo a spoľahlivo.
Hodnotenie z 15. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Semená trávy
Veľmi dobrá kvalita
Hodnotenie z 1. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dodané načas
Všetko podľa očakávania
Hodnotenie z 31. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko io
Všetko io
Hodnotenie z 19. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Plná rýchlosť
Ďakujem
Hodnotenie z 15. októbra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
COMPO Turbo podsievanie
všetko super
Hodnotenie z 1. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

EcoDeco trávne osivá odolné voči pošliapaniu, rýchlo klíčivé, trávne semeno pre šport a hry, 10 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
49,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
42,99 €
Predajca: EcoDeco
4,30 €/1kg

EcoDeco trávne osivá odolné voči pošliapaniu, samozahusťujúca trávna zmes pre šport a hry, 5 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
28,99 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,99 €
Predajca: EcoDeco
5,40 €/1kg

Mikro ďatelina – Čisté ďatelinové osivo (10 kg na 5000 m2) - Organifer



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
389,99 €
Predajca: Organifer
39,00 €/1kg

EcoDeco trávna zmes na suché miesta 5 kg, odolná voči suchu, pre slnečné plochy a 200 m² trávnik



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
28,99 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,99 €
Predajca: EcoDeco
4,40 €/1kg

Semená zelenej trávy
26,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
26,35 €/1kg

EcoDeco Trávne semeno 5 kg na 200 m² – jesenný výsev pre zelený a hustý trávnik na jar – ideálne pre suché a tienisté trávniky – silné zakorenenie a odolnosť voči burine



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
27,99 €
Predajca: EcoDeco
5,60 €/1kg

EcoDeco trávna zmes pre suché terény 10 kg, trvalka, rýchlo klíčiace trávne osivá



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
49,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
42,99 €
Predajca: EcoDeco
4,30 €/1kg

EcoDeco trávne osivá odolné voči pošliapaniu, rýchlo klíčivé, samozahusťujúce trávne semeno pre šport a hry 25 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
116,99 €
Predajca: EcoDeco
4,68 €/1kg

EcoDeco trávna zmes na suché terény 25 kg, viacročná pre trávnik do 1000 m2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
110,19 €
-6,20 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
103,99 €
Predajca: EcoDeco
4,16 €/1kg

EcoDeco trávna zmes s mikroďatelinou TwinVera, samovyživujúca, 5 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
30,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,99 €
Predajca: EcoDeco
5,40 €/1kg

Mikro ďatelina – Čisté ďatelinové osivo (500 g na 250 m2)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
51,99 €
Predajca: Organifer
103,98 €/1kg

Pastvina pre kone – 10 kg (1110 m²) – Osivo na výsev pastvín a výbehov pre kone, odolná tráva, hustý trávnik – Organifer
109,99 €
Predajca: Organifer
11,00 €/1kg

Bermudagrass - 5 kg nádoby s profesionálnymi semenami trávy
245,00 €
Predajca: PRATOERBOSOSHOP
49,00 €/1kg

Zmes na vertikutáciu – trávne osivo – hnojivo – pôdny kondicionér (15 kg – na 450 m2)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(13)Počet hodnotení: 13
62,99 €
Predajca: Organifer
4,20 €/1kg

Pastierska trávna zmes – pre kone a drobný dobytok (5 kg na 1000 m2)
69,99 €
Predajca: Organifer
14,00 €/1kg

Zmes na vertikutáciu – trávne osivo – hnojivo – pôdny kondicionér (10 kg – na 300 m2)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(13)Počet hodnotení: 13
56,99 €
Predajca: Organifer
5,70 €/1kg

Zelené hnojenie – zmes 10 druhov medziplodín – osivo medziplodín pre zdravú pôdu – 2 kg na 300 m² – Organifer
49,99 €
Predajca: Organifer
25,00 €/1kg

Pripravený prírodný trávnik od PratoErboso - 3 m2 (6 roliek)



2,6Priemerné hodnotenie: 2,6 z 5(9)Počet hodnotení: 9
150,00 €
Predajca: PRATOERBOSOSHOP

Osivo trávy Microclover 200 g na 100 m² – Čisté osivo ďateliny pre hustý trávnik, ktorý nevyžaduje náročnú údržbu – Menej zavlažovania – Organifer
44,99 €
Predajca: Organifer
224,95 €/1kg

Mikro ďatelina – Čisté ďatelinové osivo (100 g na 50 m2)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
39,99 €
Predajca: Organifer
399,90 €/1kg