5,0



Na základe 9 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell Dualsenses Szampon głęboko oczyszczający, 1000ml26,25 €/1l
26,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Šampón Redken Haircare All Soft82,82 €/1l
41,41 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo 1000 ml28,76 €/1l
28,76 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Ďalšie informácie o reklame
Žihľava - Šampón na starostlivosť 250ml75,96 €/1l
18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Redken Amino-Mint Shampoo čistiaci šampón na pokožku hlavy 1000 ml
51,21 €/1l
51,21 €
Predajca: somnia24

Redken - Volume Injection Shampoo 300ml
90,20 €/1l
27,06 €
Predajca: somnia24

Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo 1000 ml
59,52 €/1l
59,52 €
Predajca: somnia24

Redken All Soft šampón 1000 ml
47,01 €/1l
47,01 €
Predajca: somnia24

Redken Hair Cleansing Cream Shampoo čistiaci šampón pre všetky typy vlasov 250 ml
85,80 €/1l
21,45 €
Predajca: Glamperfeu

Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo posilujúci šampón pre farbené, chemicky ošetrené a zosvetlené vlasy 300 ml
91,67 €/1kg
27,50 €
Predajca: PerfumTraders

Redken Extreme Shampoo posilujúci šampón pre veľmi poškodené vlasy 500 ml
49,16 €/1kg
28,20 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,04 €
Predajca: PerfumTraders

Redken šampón Redken Haircare Extreme Shampoo
102,73 €/1l
30,82 €
Predajca: somnia24

Šampón Redken Haircare Extreme
41,57 €/1l
45,90 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,57 €
Predajca: Parfumtoi

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment uhladzujúca a obnovujúca starostlivosť pre poškodené vlasy No.0 155 ml
11,64 €/1l
18,04 €
Predajca: BIEN-COSMETICS

Šampón Kerastase Specifique Bain Divalent
172,64 €/1l
43,16 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Redken Acidic Color Gloss Gentle Color Shampoo rozjasňujúci šampón pre lesk a ochranu farbených vlasov 300 ml
108,37 €/1l
32,51 €
Predajca: somnia24

Šampón proti krepovateniu Frizz Dismiss Redken (1000 ml)
52,61 €/1l
52,61 €
Predajca: somnia24

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Šampón, Profesionálne, Unisex, Všetky typy vlasy, Poškodené vlasy, Všetky farby
90,56 €/1l
22,64 €
Predajca: VISO

Redken Frizz Dismiss šampón 300ml
92,37 €/1l
27,71 €
Predajca: somnia24

Ziaja - Lavender Shampoo - Shampoo with lavender extract 500ml
3,72 €/1kg
3,72 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
EBPP800, SZNW+
Popis
Tento jemne čistiaci šampón čistí mastnú pokožku hlavy a zároveň upokojuje príznaky podráždenej pokožky hlavy. Zložky ako mäta a komplex aminokyselín majú navyše povzbudzujúci a zároveň upokojujúci účinok. Profesionálna ochrana pre trvalo svieži pocit na pokožke hlavy.
Výhody
Šampón osviežuje a vyrovnáva pH vlasov bez ich zaťaženia. Vlasy sú vyživené a pôsobia silne - ako čerstvo od kaderníka.
Návod na použitie
Naneste malé množstvo šampónu na vlhké vlasy, jemne vmasírujte, nechajte krátko pôsobiť a dobre opláchnite. Na dosiahnutie najlepších výsledkov kombinujte s kondicionérom Redken a Redken. Vhodné na každodenné použitie.
Trápi vás problematická mastná pokožka hlavy a suché vlasy bez života? Prvým krokom k zdravým a krásnym vlasom je zdravá a spokojná pokožka hlavy. Šampón Redken Amino Mint poskytuje citlivej pokožke hlavy a vlasom hydratačnú starostlivosť, ktorá intenzívne hydratuje pokožku hlavy a vlasy po celej dĺžke. Šampón Redken Amino Mint Shampoo zároveň okamžite čistí pokožku hlavy, osviežuje ju bez vysušovania, čím zabraňuje jej masteniu. Vlasy sú vyživené a posilnené bez mastenia. šampón je vhodný pre všetky typy vlasov a na každodenné použitie. Pre ženy a mužov.
Šampón Amino-Mint je prípravok obohatený o výťažok z mäty piepornej, ktorý má osviežujúci účinok a vďaka svojim chladivým vlastnostiam upokojuje pokožku hlavy. Komplex na posilnenie vlasov navyše pomáha zlepšiť stav vlasov, zatiaľ čo kyselina salicylová účinne nepríjemné pocity pokožky hlavy. Šampón jemne, ale účinne čistí vlasy a zanecháva ich svieže a hydratované po celú dobu. Ideálny pre všetky typy vlasov, najmä pre tie so sklonom k mastnote.
Ako používať: Šampón naneste na mokré vlasy, vmasírujte a potom dôkladne opláchnite.
Šampón Redken Amino Mint 300 ml dôkladne čistí mastnú pokožku hlavy a zmierňuje podráždenie. Vďaka zloženiu s vyváženým pH a osviežujúcej mäte nie sú vlasy zaťažené.
Redken - Amino Mint Shampoo 300ml Cosmetics. For women.
Redken Šampón na mastnú pokožku hlavy Aino Mint Shampoo čistí mastnú pokožku hlavy a zároveň upokojuje príznaky podráždenej pokožky hlavy. Vďaka svojmu kyslému zloženiu vyrovnáva pH vlasov bez toho, aby ich zaťažoval. Zloženie je nasýtené výťažkom z mäty piepornej, ktorý poskytuje pokožke hlavy upokojujúce a osviežujúce vlastnosti počas čistenia. Komplex aminokyselín posilňuje vlasy a podporuje zastavenie vlhkosti. Podporte silnejšie, zdravšie vlasy a osvieženú pokožku hlavy vďaka tomuto revitalizačnému šampónu. Aplikujte na vlhké vlasy, vypekajte a opláchnite. Potom použite kondicionér. Typ vlasov: Pre všetky typy vlasov Podrobnosti o výrobku: Objem: 300 ml Zloženie: Aqua / Voda / Eau, Sodium Laureth Sulfate, Citric Acid, Cocopropyl Betaine, Sodium Hydroxide, Sodium Chloride, Glycine, Propylene Glycol, Parfum / Fragrance, Sodium Benzoate, Hexene Glycol, Polyquaternium-10, Salicylic Acid, Menthol, Limonene, Linalool, Pentylene Glycol, Mentha Piperita Extract / Peppermint Extract
Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie názvy najznámejších kaderníckych značiek. Šampóny Redken v kolekcii boli vytvorené na mastné vlasy špeciálne pre ženy. Tento kadernícky zázrak má objem 300 ml.
Šampón na vlasy Redken Amino-Mint, 300 ml
Redken Amino Mint šampón 300ml
- Hmotnosť
- 1000 g
- Objem
- 300 ml
- Zloženie
- Aqua
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- balík
- EAN kód
- 3474637068370
- Číslo od výrobcu
- 46332
- Hmotnosť
- 1000 g
- Objem
- 300 ml
- Zloženie
- Aqua
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- balík
- EAN kód
- 3474637068370
- Číslo od výrobcu
- 46332
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Redken - Volume Injection Shampoo 300ml
90,20 €/1l
27,06 €
Predajca: somnia24

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 226 000,03 €/1kg
73,56 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Redken - Volume Injection Conditioner 300ml
96,33 €/1l
28,90 €
Predajca: somnia24

Mielle Rozmarínová mäta 2 oz 59 ml
349,15 €/1l
20,60 €
Predajca: somnia24

Schwarzkopf Professional Osis+ Volume Up spray zwiększający objętość włosów, 300ml
36,64 €/1l
9,16 €
Predajca: MANADA

Redken Amino-Mint Shampoo čistiaci šampón na pokožku hlavy 1000 ml
51,21 €/1l
51,21 €
Predajca: somnia24

Redken Extreme Length Shampoo vyživujúci šampón pre všetky typy vlasov 300 ml
90,20 €/1l
27,06 €
Predajca: somnia24

Color Wow - Dream Coat Supernatural Spray - Sprej pro vyhlazení vlasů 200ml
142,25 €/1l
28,45 €
Predajca: Friseurtotal

Šampón Kerastase Specifique Bain Divalent
172,64 €/1l
43,16 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Shampoo vyživujúci šampón pre posilnenie vlasov 300 ml
75,27 €/1l
22,58 €
Predajca: BRASTYGroup

Redken All Soft šampón 1000 ml
47,01 €/1l
47,01 €
Predajca: somnia24

Yves Saint Laurent Libre Pour Femme Woda perfumowana, 50ml
1 782,00 €/1l
89,10 €
Predajca: PerfumTraders

Šampón Redken Haircare Extreme
41,57 €/1l
45,90 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,57 €
Predajca: Parfumtoi

Kulma na vlasy 5 v 1 s 3 barelmi, kulma na vlasy veľké kučery Kulmy na vlasy Nastaviteľná teplota Kulma na vlasy s vlnou Keramický povlak Curl
53,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH

Redken - Acidic Bonding Concentrate Conditioner 300ml
95,67 €/1l
28,70 €
Predajca: PerfumTraders

Redken Acidic Color Gloss Gentle Color Shampoo rozjasňujúci šampón pre lesk a ochranu farbených vlasov 300 ml
108,37 €/1l
32,51 €
Predajca: somnia24

(DE) Redken Frizz Dismiss Vlasový balzam, 300ml
107,17 €/1l
32,15 €
Predajca: somnia24

Šampón na slabé vlasy so sklonom k vypadávaniu vlasov Genesis (posilňujúci šampón proti vypadávaniu vlasov), 250 ml
197,28 €/1l
49,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Kerastase Resistance Bain Extentioniste, Kąpiel wzmacniająca do włosów, 250ml
134,24 €/1l
33,56 €
Predajca: VISO

Redken Extreme Conditioner vyživujúci kondicionér pre poškodené vlasy 500 ml
64,30 €/1l
32,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Redken Hair Cleansing Cream Shampoo čistiaci šampón pre všetky typy vlasov 250 ml
85,80 €/1l
21,45 €
Predajca: Glamperfeu

Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo 1000 ml
59,52 €/1l
59,52 €
Predajca: somnia24

Redken Acidic Bonding Concentrate Conditioner 1000 ml
60,67 €/1l
60,67 €
Predajca: somnia24

Hydratačný kondicionér Redken All Soft, 250 ml
96,20 €/1l
28,86 €
Predajca: MANADA

Kerastase Densifique Bain Densité, Szampon do włosów tracących gęstość, 250ml
167,00 €/1l
41,75 €
Predajca: NutraBestBG

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment uhladzujúca a obnovujúca starostlivosť pre poškodené vlasy No.0 155 ml
11,64 €/1l
18,04 €
Predajca: BIEN-COSMETICS

Šampón proti krepovateniu Frizz Dismiss Redken (1000 ml)
52,61 €/1l
52,61 €
Predajca: somnia24

Lakmé - Lak-2 Instant Hair Conditioner - Bezoplachový kondicionér pre jemné a lesklé vlasy 100ml
72,20 €/1l
7,22 €
Predajca: Glamperfeu

Kondicionér Redken Extreme 1000 ml
45,04 €/1l
49,12 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
45,04 €
Predajca: Parfumtoi

Kérastase Curl Manifesto Gentle Moisture Bath (250 ml)
193,80 €/1l
48,45 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 8. októbra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Loreal Absolut Repair šampón 300ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair kondicionér 200ml NOVINKA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
29,25 €
Predajca: MAGUHAAR
58,50 €/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
26,25 €
Predajca: MAGUHAAR
105,00 €/1l

Vichy Dercos Szampon wzmacniający 400ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
20,47 €
Predajca: Serica
45 488,89 €/1kg

Sulsena Anti-Ľupinový Šampón, 150ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
10,49 €
Predajca: EDANTI
61 705,88 €/1kg

Šampón-pasta na vlasy proti lupinám Sulsena Anti-Dandruff, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
8,11 €
Predajca: EDANTI
90 111,11 €/1kg

Šampón As I Am Curl Clarity 237ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,99 €
Predajca: medpak_shop
50,59 €/1l

TRESemme Moisture Rich Shampoo, 828 ml, Šampón, Ženy, Hydratačný, Vitamin E, - Coat hair with a liberal amount of shampoo - Gently massage the scalp and roots with fingertips...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
11,99 €
Predajca: Lemonbite
14,48 €/1l

NISHMAN PRO-HAIR SHAMPOO 01 1250ml šampón na vlasy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,83 €
Predajca: HAIRSALE
9,46 €/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampón, Unisex, Normálne vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby, Posilnenie, Liečba



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
35,00 €
Predajca: MAGUHAAR
35,00 €/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
41,75 €
Predajca: MAGUHAAR
154 629,64 €/1kg

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal Detox Professional Shampoo Anti-metal Cleasing Cream čistiaci šampón pre lesk a ochranu farbených vlasov 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR
25,33 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR
76,00 €/1kg

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampón 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
33,00 €
Predajca: MAGUHAAR
22,00 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, Hair Shampoo, 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
32,00 €
Predajca: MAGUHAAR
21,33 €/1l

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo vyživujúci šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR
25,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR
25,50 €/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Šampón, Neprofesionálne, Ženy, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
24,25 €/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampón pre suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
21,50 €
Predajca: MAGUHAAR
21,50 €/1l

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
22,00 €
Predajca: MAGUHAAR
22,00 €/1kg