5,0



Na základe 7 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
SuperFeed Pure Booster 1000 ml Tintfisch & Krill25,99 €/1l
25,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
TTCarp NHDC sladidlo 100 ml209,90 €/1l
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
TTCarp Kyselina maslová N-kyselina maslová 10ml1 199,00 €/1l
23,99 €
-50%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Berkley® PowerBait Micro Red - 107917812,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Berkley Soft Baits PowerNaturals Earthworms (dážďovka) Vyhotovenie: dážďovka; farba: hnedá
268,39 €/1kg
8,32 €
Predajca: FishingDreamWorld

Berkley Gulp! Sliz
420,00 €/1kg
21,84 €
Predajca: FishingDreamWorld

Nutrabaits sprej 50ml NU270
181,20 €/1l
9,06 €
Predajca: Designo_Magia

CarpZoom PredatorZ Soft Lure Spray Aal 50ml
98,80 €/1l
4,94 €
Predajca: Designo_Magia

FeederBait Method Booster 100ml príchuť Halibut
55,00 €/1l
5,70 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,50 €
Predajca: Rybina

Berkley Gulp!® Gél (kalmár)
17,70 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Berkley Zilla Tailswinger (Firetiger)
408,57 €/1kg
22,88 €
Predajca: FishingDreamWorld

MVDE posilňovač v spreji Magic spray Roach 100 ml
9,43 €
Predajca: VISO

Berkley Gulp!® Saltwater Isome Futomi (kamufláž)
43,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Zanęta Method Mix Feeder Bait Epidemia Feeder Bait
8,25 €/1l
6,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,60 €
Predajca: Rybina

MVDE Liquid Booster Melasse (melasa) 200ml
9,43 €
Predajca: VISO

SuperFeed Diffusion Booster 100ml Kokosová Vanilka
159,90 €/1l
20,87 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

DOIYO Paiku Spinnerbait 42g
323,81 €/1kg
13,60 €
Predajca: Designo_Magia

Berkley PowerBait Cullshad Shallow (ostriež)
247,65 €/1kg
8,42 €
Predajca: FishingDreamWorld

Sensas Posilovač Aromix 500ml Gardons
13,80 €/1l
6,90 €
Predajca: Rybina

Berkley PowerBait Cullshad Deep (Firetiger)
191,00 €/1kg
9,55 €
Predajca: FishingDreamWorld
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
GULP! ŽIVÝ! - SPRAYRevolučný sprej Gulp! Alive! Atraktant, v praktickom rozprašovači,bol rozšírený o ďalšie 2 príchute na 12.Atraktant sa prilepí na prírodné nástrahy, boilies,A umelé nástrahy. Okrem osvedčených príchutí Crawfish a Nightcrawler pribudli nové príchute Crab, Shrimp,Sleď a chobotnica.Pred nahodením jednoducho nastriekajte svoju nástrahu obľúbenou príchuťoupred nahodením si nástrahu namažte požadovanou príchuťou.- Jednoduché dávkovanie- Rozpustné vo vode- Funguje na všetky bežné nástrahyPríchuť: NightcrawlerObsah: 237 ml
Tekutina sa výborne viaže na návnadu a uvoľňuje neuveriteľne príťažlivú vôňu. Tekutina sa výborne viaže na návnadu a uvoľňuje svoju neuveriteľne príťažlivú arómu. 237 ml balenie. Príchuť : dážďovka Príchuť : nočný pásavec Obsah : 237 ml
Revolučný produkt Gulp! Alive! V praktickom rozprašovači. Atraktor priľne k prírodným nástrahám, boilies, cestám a umelým nástrahám.
Pred nahodením jednoducho nastriekajte na nástrahu požadovanú príchuť. - Rozpustný vo vode - Jednoduché dávkovanie - Funguje na všetky bežné nástrahy - Obsah: 230 ml
Tekutina sa výborne viaže na návnadu a uvoľňuje neuveriteľne príťažlivú vôňu. Tekutina sa výborne viaže na návnadu a uvoľňuje svoju neuveriteľne príťažlivú arómu. 237 ml balenie. Príchuť : dážďovka Príchuť : nočný pásavec Obsah : 237 ml
- Výrobca
- Berkley
- Objem
- 0.237 l
- EAN kód
- 286322217850028632221785
- Číslo od výrobcu
- 1130447-aus
- Výrobca
- Berkley
- Objem
- 0.237 l
- EAN kód
- 286322217850028632221785
- Číslo od výrobcu
- 1130447-aus
Hodí sa k tomu

Berkley Gulp! Alive! Spray Shrimp 237ml
52,66 €/1l
12,48 €
Predajca: FishingDreamWorld

Outsunny prístrešok na náradie Záhradný prístrešok sivý 277 x 195 x 192 cm
342,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE

Berkley Gulp! Alive! Spray Crawfish 237ml
52,66 €/1l
12,48 €
Predajca: FishingDreamWorld

Berkley Gulp! Alive! Spray Minnow 237ml
48,27 €/1l
11,44 €
Predajca: FishingDreamWorld

Bestway 65049, Cestovné / rekreácie, Nafukovací čln, Modrá, Biela, PVC, 5 osôb, 640 kg
1 815,04 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Rybársky dáždnik rybársky stan vodotesný 240 cm
49,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM

Kogha kaprový stan Rainshelter DLX
69,99 €
Predajca: Askari

Planetárny kuchynský robot 1700W
79,52 €
Predajca: Ellano

Balkónová elektráreň 2000W Bifacial fotovoltaické sklo/sklo solárny systém kompletný set WIFI Smart mini PV systém 2000 wattov
849,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Berkley Soft Baits PowerNaturals Earthworms (dážďovka) Vyhotovenie: dážďovka; farba: hnedá
268,39 €/1kg
8,32 €
Predajca: FishingDreamWorld

Kompresorový chladiaci box AREBOS 43L | do -20 °C | 12/24V a 230V s APP
186,91 €
-7,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
179,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Uchytenie pre elektromotor na pontón INTEX 68624
18,59 €
Predajca: Sedco

Nafukovací čln COSTWAY nafukovací čln do 150 kg, rybársky čln s nastaviteľným operadlom, pumpou, pádlom a popruhmi, rybársky čln pre dospelých 135x109x54cm
144,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Nafukovací katamarán Aqua Marina Aircat 9'4'' (285 cm) – príložný čln, dingi, motorový čln pre 4 osoby
689,99 €
Predajca: WassersportEuropaGmbH

Rybársky Prút -set 24 dielný Haushalt- International
45,99 €
Predajca: Proki

Grilovací vozík BBQ-Toro na drevené uhlie | Ø 42 x (D) 80 cm | Prémiová údiareň na drevené uhlie mobilná
109,95 €
Predajca: CS-Trading

Kempinkový plynový varič Imex, sada na bután, malý v kufríku
38,90 €
Predajca: mk-tronic

ALPICOOL kompresorska hladilna torba, približno 30 litrov | možnosti hlajenja: približno 20 °C do –20 °C | z aplikacijo | napajanje DC/AC; 12 kg | hla
229,00 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: iQ-Camping

Elektrické polohovateľné TV kreslo COMHOMA s masážnou funkciou, LED svetlami, diaľkovým ovládaním, úložnou taškou, 2 držiakmi na poháre.
399,99 €
Doprava zdarma
Predajca: GTPLAYER

12000mAh GPS rybársky čln s návnadou s 3 nádobami na návnadu Bezdrôtový čln s návnadou s funkciou automatického návratu
154,99 €
Doprava zdarma
Predajca: funnyshopping

LED solárne osvetlenie so senzorom Solárna lampa Solárne svetlo s detektorom pohybu Solárny reflektor Reflektor so senzorom pohybu IP65 108 LED Retoo
12,29 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

vidaXL skleník s nadáciou antracitový hliník 4,75 m²
409,95 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Rybársky set - Fishing set 30 dielny Haushalt- International
9,90 €
Predajca: Proki

Kŕmenie loď, rybárska návnada loď 2kg zaťaženie 500m diaľkovo ovládané návnada loď, rybárska loď vyhľadávač rýb pre dospelých začiatočníkov
269,00 €
Doprava zdarma
Predajca: funnyshopping

AREBOS Skladací ručný vozík so strechou Sivý | so sieťovinou a vonkajšími vreckami
79,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Dron ZELURXX, trojitá kamera s funkciou vyhýbania sa prekážkam, bezkefkový motor, ESC objektív, sledovanie GPS, skladací, inteligentný návrat, 3 batérie, čierny
154,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zelurxx

Záhradný zavlažovací systém, sada na zavlažovanie s chladiacou hmlou s 10 hmlovými tryskami a 10M hadicou, kvapková závlaha, záhradný zavlažovací postrekovač s chladiacou vodou
29,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Easy-Home

Rýchly prevodový stupeň 3L FS+ Camo Line
36,40 €
Predajca: FishingDreamWorld

Balkónová elektráreň Držiak solárnej montáže 114 cm pre voľne stojace solárne moduly s výškou 45 palcov PV modulov Nastaviteľný uhol 0-90 stupňov
99,90 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Lodný motor MASTER 120 LBs - elektrický 1560 W
374,13 €
Predajca: MASTER_SPORT
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 2. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrá chuť
Všetko podľa popisu a rýchle spoľahlivé dodanie.
Hodnotenie z 1. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Je to super!
Na lov platýsov s červíkom to naozaj pomáha!
Hodnotenie z 14. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrá hodnota
Špičková kvalita
Hodnotenie z 6. apríla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ďakujem, všetko super!!!
veľmi dobré
Hodnotenie z 14. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 18. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 22. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

FAST Flytec V080 – krmítko s GPS, nosnosť 3 kg, batéria 20 Ah, dosah 800 metrov, rýchlosť 15 km/h
241,14 €
Predajca: GOMEDIA
80,38 €/1kg

GPS bezdrôtový RC rybársky čln s návnadou 1.5kg Načítanie automatického návratu krmiva Diaľkové ovládanie 400-500M vzdialenosť Rybársky hniezdo čln, 5200mah



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
198,63 €
Predajca: elezone

Bezdrôtové diaľkové ovládanie rybárskeho krmítka rybárskeho člna rybárskeho krmítka s dosahom 430-540 metrov
185,39 €
Predajca: funnyshopping

GPS rybársky čln s návnadou s 3 nádobami na návnadu Bezdrôtový čln s návnadou s funkciou automatického návratu 5200mAh



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(32)Počet hodnotení: 32
145,99 €
Predajca: funnyshopping

Rybársky čln na diaľkové ovládanie 1,5 kg s nástrahou 400-500 m s nočným svetlom, veľkosť: 1500 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
92,00 €
Predajca: funnyshopping

Sougayilang Buzzbait Spinnerbait 4ks Topwater Bassbait
44,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
2 829,56 €/1kg

Kogha Boilies Crazy Action Eco (Jahoda)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,99 €
Predajca: Askari
3,00 €/1kg

Gumová rybárska návnada Chobotnica Luminiscenčná návnada pre sladkú a slanú vodu 7,5 cm 15 kusov
41,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
10 497,50 €/1kg

SuperFeed Pure Booster 1000 ml Tintfisch & Krill
25,99 €
Predajca: SuperMerchant
25,99 €/1l

Súprava Pulz Bait Perch (Firetiger)
42,46 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,50 €
Predajca: Askari
658,33 €/1kg

30 ks/skupina kaprový rybolov Pena Pop Up Mäkké pelety Nástrahy Plávajúce návnada (oranžová 12mm)
15,99 €
Predajca: Zanjo24
940,59 €/1kg

Pulz Bait Engine
31,71 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,50 €
Predajca: Askari
1 053,57 €/1kg

Kaprové krmivo Boosted Hookers 18mm/300g Ananasový Šok
19,77 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: SuperMerchant

Euro Boilies 16 mm/1 kg Halibut
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
15,99 €/1kg

Euro Booster XXL 1l Tiger Walnut
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
16,99 €/1l

Kaprové krmivo Boilies 18 mm/1 kg Tigrí orech
17,99 €
Predajca: SuperMerchant
17,99 €/1kg

Starbaits Pro Boilies (Monstercrab)
31,16 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,99 €
Predajca: Askari
14,50 €/1kg

TTCarp TTsQuid TT sQuid BBs 24 mm 1kg
23,99 €
Predajca: SuperMerchant
23,99 €/1kg

Wobler HECHT ZANDER WELS BARSCH F152B
12,99 €
Predajca: SuperMerchant
4,33 €/1kg

6 ks/set Umelá návnada Chobotnica Chobotnica Sukne Akryl Trolling Morské rybárske návnady pre veľké ryby
53,00 €
Predajca: Zanjo24
143,24 €/1kg