5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Krmivo pre ryby Tropical Green Algae Wafers 1 l26,45 €/1l
41,49 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,45 €
Predajca: superbrandshop

Ďalšie informácie o reklame
Tetra Tablets TabiMin - 275 Stück388,82 €/1kg
33,05 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Sušené larvy bránenky pre plazy, hlodavce a ryby 1kg BSF9,99 €/1kg
9,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM

Ďalšie informácie o reklame
Obehové čerpadlo SunSun JVP-11015,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Merací a riadiaci počítač JBL Proflora CO2 Control na automatické pridávanie CO2
355,00 €
Predajca: M_plus_L

Dennerle CO2 Diffusor Ultra M
80,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

JBL Proflora CO2 Refill Biologická náplň pre systémy organického hnojenia CO2
21,85 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,16 €
Predajca: M_plus_L

Náhradná membrána Plant CO2 5 ks
17,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Ecotech VorTech MP40QD na mokrej strane
186,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Progrow Control1A 6Mm
23,99 €
-50%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Vrtuľové čerpadlo EcoTech VorTech MP40mQD (Mobius)
663,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Levelautomatic V3 + automatické plniace čerpadlo
105,58 €
-10,59 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
94,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Odstredivé čerpadlo EcoTech Vectra S2 (Mobius) VS2m
555,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

THERMOTEC DCV017TT Hadica plniaceho vzduchu pre turbo pre CITROËN C3 Picasso pre VOLVO S80 I (184)
12,15 €
Predajca: MroAuto

CO2 difúzor, otočný - rozprašovač pre akvárium - reaktor so skleneným okienkom - bublinkovač - prívodná trubica pre vodu 12/16 mm - nastaviteľný
57,95 €
Predajca: Avenique

Supervit Tablets B (250 ml)
60,44 €/1l
32,19 €
-53%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,11 €
Predajca: superbrandshop

Supervit Compresse A (50 ml)
159,80 €/1l
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

3-Alghe Compresse A (50 ml)
179,80 €/1l
11,99 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Tetra Tablets Tips 75 Tabletten
327,60 €/1l
14,32 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,19 €
Predajca: superbrandshop

Super Spirulina Forte Tablets (50 ml)
239,80 €/1l
15,41 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Zásobné fľaše s CO2 pre všetky zariadenia na CO2. Dodávajú akvarijným rastlinám ich hlavnú živinu – oxid uhličitý (CO2) – a tým zabraňujú rastu rias
- Jednoduchá inštalácia: regulátor tlaku s vnútorným závitom naskrutkujte na vonkajší závit (M10x1) zásobných fliaš
- Vrátane namontovanej gumovej podložky pre bezpečnú stabilitu. Celková výška s namontovaným redukčným ventilom: 37 cm
- . Keďže sa CO2 pod tlakom zmení na kvapalinu, fľaše s tlakovým plynom CO2 musia byť počas prevádzky umiestnené vo zvislej polohe
- Obsah balenia: 3x jednorazová fľaša, naplnená 500 g CO2, rozmery: 31 x 7,5 cm, závit M10x1
- Pre všetky veľkosti zvierat
- Všetky akvarijné ryby
- Materiál: oceľ
- Rozmery: 290 x 70 x 70 mm
- Farba: sivá
Jednorazová fľaša na CO2 alebo fľaša na CO2 na opakované použitie?
Existujú 2 rôzne typy fliaš: jednorazové fľaše, ktoré sa po vyprázdnení likvidujú a recyklujú, a fľaše na opakované použitie, ktoré sa dajú opakovane plniť. Opätovné plnenie môžu vykonávať mnohé špecializované zverimexy a plynárenské spoločnosti. Ak napríklad bývate v regióne, kde je opätovné plnenie problematické, alternatívou by bola jednorazová fľaša. Ak sa situácia s dopĺňaním zlepší, môžete kedykoľvek za 2 minúty premeniť jednorazový redukčný ventil na opakovane použiteľný pomocou naskrutkovania adaptéra (JBL PROFLORA CO2 ADAPT u-m). Akvaristi, ktorí napríklad bývajú na ostrovoch, nemôžu niekedy prepravovať naplnené fľaše na opakované použitie na trajekte alebo v lietadle. Jednorazové fľaše sú v takom prípade niekedy povolené!
Veľkosť fľaše často závisí od skrine, v ktorej má byť fľaša s CO2 umiestnená: Jednorazová fľaša s hmotnosťou 500 g má výšku len 31 cm (plus redukčný ventil = 37 cm), fľaša na opakované použitie s hmotnosťou 500 g a podstavcom má výšku už 43 cm a fľaša s hmotnosťou 2000 g 45,5 cm. V zásade je samozrejme výhodnejšia väčšia fľaša, pretože sa jednoducho menej často musí vymieňať alebo dopĺňať.
Kontrola fliaš na CO2 organizáciou
Všetky fľaše na CO2 na opakované použitie musia byť pravidelne, a to každých 10 rokov, kontrolované organizáciou (aspoň v Nemecku). Na fľaši vždy nájdete, hoci niekedy ťažko čitateľné, dátum poslednej kontroly a niekedy aj rok nasledujúcej kontroly.
- Hmotnosť
- 5.261 kg
- EAN kód
- 4014162646637
- Číslo od výrobcu
- 6466300
- Výrobca
- Hmotnosť
- 5.261 kg
- EAN kód
- 4014162646637
- Číslo od výrobcu
- 6466300
- Výrobca
Hodí sa k tomu

Merací a riadiaci počítač JBL Proflora CO2 Control na automatické pridávanie CO2
355,00 €
Predajca: M_plus_L

Zmes izbových rastlín ii Sada 3 rastlín, 1x Dieffenbachia, 1x Chamaedorea (horská palma) 1x Dracena marginata (drací strom), 10-12cm kvetinác
15,99 €
Predajca: Exotenherz

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
20,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

FEANDREA škrabadlo väčšie, 141 cm, hrubý stĺp, stabilné, proti prevráteniu čierne
145,59 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Sada pH senzorov JBL ProFlora CO2
163,43 €
Predajca: M_plus_L

JBL PROFLORA CO2 fľaša 500 U
76,09 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
68,24 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Akvárium Aquascaping Kit 5 v 1 Súpravy nástrojov z nehrdzavejúcej ocele pre akváriové rastliny Kliešte Nožnice Špachtle
25,10 €
Predajca: odsellingaaa

CO2 fľaša, oxid uhličitý, kysličník uhličitý ,co2 flasa na pivo, 2,0 kg
10,41 €/1kg
70,78 €
Predajca: ichzapfe

Dennerle CO2 Diffusor Ultra M
80,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Zoobest Akvaristická filtračná vata, obsah: 250 g
53,60 €
-34%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Naturewater 3-stupňová reverzná osmóza RO - 190 l/deň 50 GPD - demineralizácia osmózou - systém reverznej osmózy Vodný filter na pitnú vodu
45,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

Jopassy 18W 45-70cm LED akvárium s časovačom sladkovodné akvária RGB korytnačky
48,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A++.
Predajca: Yuet-Chi

vidaXL Akváriové osvetlenie LED 120-130 cm Hliník IP67
89,37 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: thetopmark

Varta 06032, Batéria na jedno použitie, CR2032, Lítium, 3 V, 5 kusov, 230 mAh
4,48 €
Predajca: CORWELL

Mucola beamer screen elektrické premietacie plátno vrátane FFB domáce kino prezentačné plátno 244x182 cm beamer roller screen kino plátno
199,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mucola

Televízor Hisense QLED 50E78HQ
2 250,63 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Technology-Germany

Sony Playstation 5 Slim, PlayStation 5, Čierna, Biela, 16384 MB, GDDR6, 448 GB/s, AMD
962,08 €
Predajca: Shop-Mediarado

Nintendo Switch OLED, Nintendo Switch, NVIDIA Custom Tegra, Biela, Analógový/digitálny, Tlačidlo domov, Tlačidlo vypnutia, Tlačidlá
401,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

48 cm LED akvarijná lampa, osvetlenie pod vodou, stmievateľné, 3 režimy osvetlenia s časovačom
22,29 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

Elektromagnetický ventil pre systém CO2 v akváriu, regulátor, výstup 12 V DC, prípojka pre hadicu 4 x 6 mm alebo počítadlo bublín, dvojitá hlava, nízka hlučnosť, nízky tlak
30,19 €
Doprava zdarma
Predajca: elezone

JBL Proflora AdvancedSet CO2 hnojivový systém Akváriá s objemom 40-110 l
0,76 €/1l
83,39 €
Predajca: M_plus_L

Nobleza – Nano akvárium s LED osvetlením a filtračným systémom, tropické akváriá, 7 litrov, biele
106,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

JBL PROFLORA CO2 CYLINDER 500 M opakovane použiteľná fľaša s 500 g CO2
115,90 €
-9,94 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
105,96 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

300L akvárium kompletná sada so základnou skriňou - biela
1 011,98 €
Predajca: MonsterShop

Súprava systému generátora CO2 pre akváriá 1 l – súprava systému generátora s nerezovou fľašou na CO2 – súprava reaktora na oxid uhličitý pre rastlinné akváriá
244,50 €/1m
107,58 €
Doprava zdarma
Predajca: elezone

Akvarium 300 litrov, čierna farba, s podstavbou. Rozmery: 143,5 cm x 39 cm x 120,5 cm
1 011,98 €
Predajca: MonsterShop

JBL ProAquaTest Lab Proscape - súprava 9 testov v kufríku JBL
197 419,99 €/1l
197,42 €
Predajca: M_plus_L

Tropica Rastový systém pre rastliny Nano CO2 - Ersatzzylinder
394,21 €/1l
37,45 €
Predajca: M_plus_L

Vodné ozdoby "Korene" 15,0 x 8,0 x 17,5 cm
197,87 €/1m
29,68 €
Predajca: e-zooo_com

Akváriový systém generátora CO2 s počítadlom bubliniek a spätným ventilom, sada reaktora na oxid uhličitý pre akváriá s rastlinami
45,39 €
Doprava zdarma
Predajca: elezone
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 10. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Obehové čerpadlo SunSun JVP-110
15,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,99 €
Predajca: SuperMerchant