5,0



Na základe 3 hodnotení
Už len 3 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
MARY KAY TimeWise očný krém 14 g3 008,57 €/1kg
42,12 €
Predajca: lithuaniashop

Ďalšie informácie o reklame
Dermika Renovelle krem do twarzy 15 ml699,67 €/1kg
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Remescar Night Repair Eye Contour 20ml599,50 €/1l
26,49 €
-54%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,99 €
Predajca: WR-Products

Ďalšie informácie o reklame
Krémová starostlivosť o očné okolie Kiehl's s avokádom900,00 €/1kg
37,80 €
Predajca: PerfumTraders

Dermacol Przeciwzmarszczkowy krem do okolic oczu i ust, 15ml
128 333,34 €/1kg
7,70 €
Predajca: Glamperfeu

Ziaja Krem pod oczy/na powieki z bławatkiem, 15 ml
68 750,00 €/1kg
2,75 €
Predajca: MANADA

Uriage Łagodzący krem pod oczy, 15ml
1 221 500,03 €/1kg
24,43 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Mizon Snail Repair očný krém 25 ml
744,00 €/1l
18,60 €
Predajca: Tersorte

Biovene Nawilżający krem pod oczy, 30ml
91,00 €/1l
8,37 €
-67%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,73 €
Predajca: NutraBestBG

Augencreme Babor SeaCreation Očný krém
8 036,00 €/1l
120,54 €
Predajca: VISO

Filorga Pielęgnujący krem pod oczy, 15ml
2 675 333,40 €/1kg
80,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal

StriVectin Advanced Retinol Nightly Renewal Moisturizer 30 ml
1 253,33 €/1l
37,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Olay Retinol24 Nacht Augencreme 15ml
1 036,75 €/1l
41,47 €
Predajca: somnia24

Bielenda Serum peptydowe ujędrniające na okolice oczu, 30 ml
399,00 €/1l
11,97 €
Predajca: MANADA

Murad Regeneračný očný krém, 15 ml
4 322,00 €/1l
67,58 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,83 €
Predajca: MANADA

Biovene Serum redukujące oznaki zmęczenia wokół oczu z 2% kofeiną, 30ml
50 500,00 €/1kg
6,17 €
-50%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,03 €
Predajca: NutraBestBG

Apivita Aqua Beelicious, Żel pod oczy chłodząco-nawilżający, 15 ml
518 333,35 €/1kg
15,55 €
Predajca: BRASTYGroup

Equilibra, Arganowy krem pod oczy, 15 ml
42 000,00 €/1l
42,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Biffidi

CeraVe Odbudowujący Krem pod oczy, 14 ml
1 082,86 €/1l
15,16 €
Predajca: BRASTYGroup

Purito Odżywczy krem pod oczy z ekstraktem z wąkroty azjatyckiej, 30ml
324 000,01 €/1kg
12,96 €
Predajca: LaRoseCare
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Queen Bee Absolute Anti-Aging & Reviving Eye Cream od APIVITA je vyhladzujúci očný krém proti starnutiu zrelej pleti, ktorý vypína a revitalizuje očné okolie. Redukuje tmavé kruhy, kurie oká a hlboké vrásky a odstraňuje vačky pod očami. Zároveň nadvihuje očné viečka a vypína pokožku okolo očí. Pleť je posilnená a spevnená a oči sa okamžite rozžiaria.
Apivita Queen Bee Augencreme 15 ml
Kúpte si Apivita Cream Face Care Queen Bee Absolute Anti-Aging & Reviving Eye Cream teraz na Beauty Plaza.
Apivita Queen Bee očný krém 15ml
- Objem
- 15 ml
- Zloženie
- Zloženie: Aqua/Voda/Eau**, Glycerín, Skvalán, Aqua/Voda/Eau, Propándiol, C9-12 Alkán, Glyceryl Stearát, Maslo bambucké (Butyrospermum Parkii)*, C10-18 Triglyceridy, Estery polyglyceryl-3 z candelilly/jojoby/ryžových otrúb, Alumínium-magnézium silikát, Pentylénglykol, Kukuricový škrob (Zea Mays), Extrakt z propolisu, Kráľovská marináda, Medový extrakt/Extrakt z medu, Včelí vosk (Cera Alba/Beeswax/Cire d’abeille)*, Extrakt z fermentácie Zymomonas, Extrakt z fermentácie Pseudoalteromonas, Extrakt z kôry Magnólie lekárskej, Extrakt z ovocia divokej ruže (Rosa Canina)*, Panthenol, Bizabolol, Maltodextrín, Olivový olej (Olea Europaea)*, Slnečnicový olej (Helianthus Annuus)*, Coco-kaprylát/kaprát, Ferment Bacillus, Slnečnicový olej (Helianthus Annuus), Leicitín, Acetát tokoferylu, Glyceryl kaprylát, Glu konát sodný, Tokoferol, Sorbitan olívát, Sorbitan palmitát, PEG-100 stearát, Hydroxypropylcyklodextrín, Cetyl palmitát, Tetraizopalmitát askorbylu, Xantánová guma, Stearoyl laktylát sodný, Hydroxyacetofenón, Ethylhexylglycerín, Cetearyl alkohol, Kyselina citrónová. *Z ekologického poľnohospodárstva/Issu de l'agriculture biologique. **Infúzia z ovocia divokej ruže (Rosa Canina)* = Infúzia z divokej ruže/Infusion de rose sauvage. Zoznam zložiek sa môže meniť. Odporúčame vám, aby ste si vždy overili zoznam zložiek uvedený na zakúpenom produkte.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexPáni
- EAN kód
- 5201279080969
- Objem
- 15 ml
- Zloženie
- Zloženie: Aqua/Voda/Eau**, Glycerín, Skvalán, Aqua/Voda/Eau, Propándiol, C9-12 Alkán, Glyceryl Stearát, Maslo bambucké (Butyrospermum Parkii)*, C10-18 Triglyceridy, Estery polyglyceryl-3 z candelilly/jojoby/ryžových otrúb, Alumínium-magnézium silikát, Pentylénglykol, Kukuricový škrob (Zea Mays), Extrakt z propolisu, Kráľovská marináda, Medový extrakt/Extrakt z medu, Včelí vosk (Cera Alba/Beeswax/Cire d’abeille)*, Extrakt z fermentácie Zymomonas, Extrakt z fermentácie Pseudoalteromonas, Extrakt z kôry Magnólie lekárskej, Extrakt z ovocia divokej ruže (Rosa Canina)*, Panthenol, Bizabolol, Maltodextrín, Olivový olej (Olea Europaea)*, Slnečnicový olej (Helianthus Annuus)*, Coco-kaprylát/kaprát, Ferment Bacillus, Slnečnicový olej (Helianthus Annuus), Leicitín, Acetát tokoferylu, Glyceryl kaprylát, Glu konát sodný, Tokoferol, Sorbitan olívát, Sorbitan palmitát, PEG-100 stearát, Hydroxypropylcyklodextrín, Cetyl palmitát, Tetraizopalmitát askorbylu, Xantánová guma, Stearoyl laktylát sodný, Hydroxyacetofenón, Ethylhexylglycerín, Cetearyl alkohol, Kyselina citrónová. *Z ekologického poľnohospodárstva/Issu de l'agriculture biologique. **Infúzia z ovocia divokej ruže (Rosa Canina)* = Infúzia z divokej ruže/Infusion de rose sauvage. Zoznam zložiek sa môže meniť. Odporúčame vám, aby ste si vždy overili zoznam zložiek uvedený na zakúpenom produkte.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexPáni
- EAN kód
- 5201279080969
Hodí sa k tomu

Apivita Queen Bee nočný krém Absolute Anti-Aging & Replenishing Night Cream 50 ml
1 319,40 €/1kg
65,97 €
Predajca: somnia24

Apivita Queen Bee Absolute Anti-Aging a regeneran krm s ahkou textrou 1,69 fl.oz.
1 455,00 €/1l
72,75 €
Predajca: Tersorte

Apivita Queen Bee srum proti starnutiu 30 ml
2 122,33 €/1l
71,18 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
63,67 €
Predajca: somnia24

Apivita Reinigungsgel Black Detox 150ml
12,25 €
Predajca: Pharmacygreek

Masážny Prístroj 5v1 s Infračerveným Žiarením
35,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
261,30 €/1l
26,13 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Figovník Ficus carica 'Grise de tarascon', 2 l kvetináč
28,33 €
Predajca: Schramas

Brita MAXTRA PRO Pitcher-Wasserfilter Weiß (120 559)
32,49 €
Predajca: esiteo

Kontaktný gril Tefal GC241D Inicio z nehrdzavejúcej ocele, grilovacia plocha 29 x 26 cm, nepriľnavé grilovacie dosky, integrovaný termostat
99,90 €
Doprava zdarma
Predajca: md-premium-e-commerce

SoBuy umývadlová skrinka kúpeľňová skrinka s 2 dvierkami veľký úložný priestor sifónová výlevka umývadlová skrinka na WC kúpeľňový nábytok FRG202-W
73,65 €
Doprava zdarma
Predajca: sobuy

Lattafa Perfumes - Haya EDP 100ml
253,30 €/1l
25,33 €
Predajca: Glamperfeu

školský batoh dievčatá školská taška chlapci školská taška s ergonomickým dizajnom batoh kampus batoh nylon vodotesné deň batohy dámy batoh pre voľný čas teenager batohy módne školský batoh
34,24 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,21 €
Predajca: odsellingaaa

Odvlhčovač vzduchu - pohlcovač vlhkosti O16406
27,64 €
Predajca: Dareknaklik

Kancelárske kreslo - Ergonomické sedadlo - Kreslo s 90° sklopnou podrúčkou - Bedrová opierka - Výškovo nastaviteľné - Ružová
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Urbanico-Stav

Boneco W200, Čierna, Biela, LED, Podlaha, Tabuľka, AC, 220 - 240 V, 50 / 60 Hz
232,11 €
Predajca: BalticVaris_DE

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Tefal YS22Q25, 6 L, Keramický, Plyn, Halogén, Indukčná, Uzavretá doska, Čierna, Nerezová oceľ, 22 cm, Nerezová oceľ, 6 osôb
87,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Sausintuvas Trotec TTK 30 E
337,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
209,00 €/1l
20,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Tapiso koberec VALLEY Moderný krátky vlas sivý béžový obývacia izba 300 x 400 cm
20,82 €/1m²
249,89 €
Doprava zdarma
Predajca: TAPISO-DE

Pásikavá súprava posteľnej bielizne king size 200 x 220 cm obliečka na paplón z mikrovlákna čierne biele pruhy obojstranná posteľná bielizeň 3-dielna obliečka na paplón
36,38 €
Predajca: odsellingaaa

Exquisit EXQ-5010065, 450 W, 220-240 V, 50 Hz, 5 - 35 °F, 340 mm, 210 mm
258,25 €
-9,97 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
248,28 €
Predajca: NeuertsShop

JBL Wave 200TWS, Bezdrôtový, 20 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 48 g, Slúchadlá s mikrofónom, Biela
38,56 €
Predajca: EVELATUS

Apple iPhone 12 Pro , 15,5 cm (6.1"), 2532 x 1170 px, 128 GB, 12 MP, iOS 14, Grafit
Generálne opravený
292,90 €
Predajca: JANADO

Šatníková skriňa DANIELLA 4 - šírka 200 cm, biela
377,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VenetiPL

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
28,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Záchodové veko Záchodové sedadlo Záchodové sedadlo Potlačené mäkké univerzálne príslušenstvo Záchodové veko 17" Záchodové sedadlo Jednoduchá inštalácia a čistenie Retoo
15,39 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Apivita Beevine Elixir, Krem intensywnie liftingujcy kontury ust i pod oczy, 15 ml
2 324,67 €/1l
34,87 €
Predajca: somnia24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 20. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 26. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 16. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
4% od 2 ks


5% od 2 ks




Doprava zdarma
2% od 2 ks

Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
2% od 2 ks

Juvena Zázračný očný krém 20ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
29,83 €
Predajca: PerfumTraders
1 491,50 €/1l

Inspira cosmetics med 4160 očný krém redukuje tmavé kruhy a opuchy 15 ml
58,00 €
Predajca: mk-tronic
3 866,67 €/1l

MARY KAY Očný krém Volu-Firm Eye Renewal Cream Očný krém proti vráskam, 14 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
54,48 €
Predajca: lithuaniashop
3 891,43 €/1kg

Mary Kay Rebuilding Volu-Firm TimeWise Repair Augencreme 14g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
56,65 €
Predajca: lithuaniashop
1 133 000,03 €/1l

Kofeínová tyčinka na očné okolie Aliver - 3 g
10,70 €
Predajca: Aliver
107,00 €/1kg

Intenzívny ošetrujúci koncentrát z bielej ryže pod oči - WHITE RICE
26,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
866,67 €/1l

Denné a nočné ošetrujúce očné sérum SAL & SAFFRON
25,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
833,33 €/1l

Valmont V-Firm Eye Cream zpevňující oční krém 15 ml



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
189,88 €
Predajca: PerfumTraders
12 658,67 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre 75ml + Embryolisse Lait Creme Concentre 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
230,95 €/1l

La Mer Omladzujúci očný krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
176,75 €
Predajca: PerfumTraders
11 783,33 €/1l

Clarins Double Serum, Ženy, Univerzálna pleť, 30 ml
76,28 €
Predajca: YourFragrance
2 542,67 €/1l

MARY KAY TimeWise očný krém 14 g
42,12 €
Predajca: lithuaniashop
3 008,57 €/1kg

Augencreme Valmont DetO2x očný krém



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
127,26 €
Predajca: PerfumTraders
10 605,00 €/1l

Dior Capture Totale Očný krém 15ml
102,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
6 856,67 €/1l

Babor SeaCreation Očný krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
107,51 €
Predajca: PerfumTraders
7 167,33 €/1l

Hondroten – krém na starostlivosť o kĺby pre aktívny komfort kĺbov – 50 ml
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1kg

Medik8 - C-Tetra Eye Radiance Serum - Oční sérum 7ml
52,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
52,60 €/1kg

Nivea, Korektor pre oči 3v1 03 tmavý, 4 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
35,99 €
-33%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,99 €
Predajca: SuperMerchant
5 997,50 €/1l

Powercell Skinmunity rozjasňujúci očný krém 15ml
89,89 €
Predajca: PerfumTraders
5 992,67 €/1l