3,7



Na základe 3 hodnotení
Už len 3 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Kilian Woman in Gold parfumovaná voda pre ženy 100 ml2 756,50 €/1l
275,65 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Creed Eladaria parfémovaná voda pre ženy 75 ml3 003,07 €/1l
225,23 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Kilian Rose Oud parfémovaná voda unisex 50 ml3 393,60 €/1l
169,68 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
VERSET Parfumovaná voda pre ženy Radiance 100 ml304,30 €/1l
30,43 €
Predajca: Pharmacygreek

Alexandre.J The Collector Morning Muscs EDP 100 ml UNISEX
615,40 €/1l
77,45 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
61,54 €
Predajca: BRASTYGroup

Alexandre.J The Collector Altesse Mysore parfémovaná voda pre ženy 100 ml
793,20 €/1l
79,32 €
Predajca: BRASTYGroup

Alexandre.J GOLDEN OUD, 100 ml, Pačuli, Santalové drevo, Vetiver, Fialový, Oud, Moss, Pižmo, Sprej
615,10 €/1l
61,51 €
Predajca: BRASTYGroup

Alexandre.J The Collector Mandarine Sultane parfémovaná voda unisex 100 ml
699,30 €/1l
69,93 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Alexandre.J The Art Deco Collector The Majestic Vanilla parfémovaná voda pre ženy 100 ml
859,40 €/1l
85,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Alexandre.J ZAFEER OUD VANILLE, 100 ml, Tonka, Ylang-ylang, Oud, Pižmo, Vanilka, Sprej
983,60 €/1l
98,36 €
Predajca: Denpoli-Venda

Alexandre.J The Majestic Amber Woda perfumowana, 100 ml
765,00 €/1l
76,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Alexandre.J The Art Deco Collector The Majestic Oud parfémovaná voda pre ženy 100 ml
879,60 €/1l
87,96 €
Predajca: Glamperfeu

Alexandre.J Oscent Rouge parfémovaná voda unisex 100 ml
750,00 €/1l
75,00 €
Predajca: FragTrade

Riiffs Prive Rosé parfémovaná voda pre ženy 100 ml
196,60 €/1l
19,66 €
Predajca: NutraBestBG

Atkinsons Rose in Wonderland parfémovaná voda unisex 100 ml
1 419,00 €/1l
141,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Diptyque Eau Rose parfémovaná voda pre ženy 75 ml
2 590,67 €/1l
194,30 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Kilian A Kiss From a Rose Parfumovaná voda pre ženy 50 ml
4 636,40 €/1l
231,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Rasasi Entebaa Women Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
193,60 €/1l
19,36 €
Predajca: Glamperfeu

Ajmal Oudesire parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 686,40 €/1l
168,64 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Khadlaj Mansion parfémovaná voda unisex 100 ml
289,00 €/1l
28,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Rose Alba od Alexandre.J je vôňa, ktorá rozpráva príbeh zmyselnej rannej záhrady. Tajomná, hrejivá a plná kontrastov. Tento parfém, vydaný v roku 2019, je venovaný ženám, ktoré sa neboja elegancie pretkanej nádychom divokej vášne.
Nóty vône:
Nóty hlavy: čierne korenie, bergamot, broskyňa, slivka
Nóty srdca:
Základná nóta: bielo-kvetinová ruža
Základná nóta: sandalové drevo, biele pižmo, vanilka, sofistikované drevo
.
Orientálna a zamatová Rose Alba sa otvára sladkou ovocnou vôňou, ktorá dokonale dopĺňa ružové srdce. Vrchné tóny zahŕňajú šťavnatú slivku a sladkú broskyňu s trochou bergamotu. Srdcové tóny sú ruža a čierne korenie, zatiaľ čo základ tvorí silné santalové drevo s nádychom bieleho pižma a vanilky
Parfémovaná voda The Collector Rose Alba od značky Alexandre.J bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Parfumovaná voda Collector Rose Alba od Alexandre.J bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vybranej vône.
Alexandre.J The Collector Rose Alba Edp Spray
- Model
- The Collector Rose Alba
- Hmotnosť
- 0.616 kg
- Druh vône
- Kvetinové, orientálne
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENAT, PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), LIMONÉN, ALFA-IZOMETYLIONÓN, LINALOOL, KUMARÍN, FARNESOL, GERANIOL, EUGENOL, CITRAL
- Výrobca
- Alexandre.J
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3701278600479
- Číslo od výrobcu
- 120129
- Model
- The Collector Rose Alba
- Hmotnosť
- 0.616 kg
- Druh vône
- Kvetinové, orientálne
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENAT, PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), LIMONÉN, ALFA-IZOMETYLIONÓN, LINALOOL, KUMARÍN, FARNESOL, GERANIOL, EUGENOL, CITRAL
- Výrobca
- Alexandre.J
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3701278600479
- Číslo od výrobcu
- 120129
Hodí sa k tomu

Alexandre.J The Collector Altesse Mysore parfémovaná voda pre ženy 100 ml
793,20 €/1l
79,32 €
Predajca: BRASTYGroup

Alexandre.J SILVER OMBRE, 100 ml, Citrón, Hruška, klinček, Kadidlo, Ruže, Santalové drevo, Jantár, Pižmo, Sprej
420,00 €/1l
42,00 €
Predajca: FragTrade

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep

Alexandre.J The Collector Morning Muscs EDP 100 ml UNISEX
615,40 €/1l
77,45 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
61,54 €
Predajca: BRASTYGroup

Alexandre.J The Collector Rose Oud parfémovaná voda pre ženy 100 ml
780,00 €/1l
80,97 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
78,00 €
Predajca: Denpoli-Venda

Alexandre.J The Collector Iris Violet parfémovaná voda pre ženy 100 ml
831,00 €/1l
83,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Alexandre.J GOLDEN OUD, 100 ml, Pačuli, Santalové drevo, Vetiver, Fialový, Oud, Moss, Pižmo, Sprej
615,10 €/1l
61,51 €
Predajca: BRASTYGroup

Alexandre.J The Collector Black Muscs parfémovaná voda unisex 100 ml
798,80 €/1l
79,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Alexandre.J The Collector Mandarine Sultane parfémovaná voda unisex 100 ml
699,30 €/1l
69,93 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Alexandre.J The Art Deco Collector The Majestic Oud parfémovaná voda pre ženy 100 ml
879,60 €/1l
87,96 €
Predajca: Glamperfeu

Alexandre.J ZAFEER OUD VANILLE, 100 ml, Tonka, Ylang-ylang, Oud, Pižmo, Vanilka, Sprej
983,60 €/1l
98,36 €
Predajca: Denpoli-Venda

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
361,50 €/1l
36,15 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

TOM FORD Black Orchid, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Čierne ríbezle, Gardénia, Jazmín, Citrón, Mandarínka, Ylang-ylang, Gardénia, Jazmín, Lotus, Orchidea, Korenie, Ylang-ylang, ambra, kakao, Incense, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka, Vetiver, biele pižmo
969,40 €/1l
96,94 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Opulent Musk, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, White Musk, Saffron and Lemon, White Flowers and Jasmine, White Musk, Cedar, Amber, Resin and Fir Resin
296,90 €/1l
29,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
288,33 €/1l
17,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
550,67 €/1l
41,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Alexandre.J The Art Deco Collector The Majestic Vanilla parfémovaná voda pre ženy 100 ml
859,40 €/1l
85,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
422,00 €/1l
31,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Alexandre.J The Majestic Amber Woda perfumowana, 100 ml
765,00 €/1l
76,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
272,83 €/1l
16,37 €
Predajca: Glamperfeu

Alexandre.J The Art Deco Collector The Majestic Vetiver parfémovaná voda pre ženy 100 ml
816,60 €/1l
81,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Xerjoff - V Erba Pura EDP 100ml
1 399,90 €/1l
139,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Bimaro

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Amouage Gold Woman Woda perfumowana, 100 ml
3 885,40 €/1l
388,54 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, Ženy, 70 ml, Sprej, ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
2 142,71 €/1l
299,00 €
-149,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
149,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Scentiva
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%33% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
33%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 29. júla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepší dodávateľ
Všetko išlo dobre, tovar dobrý, dodacia lehota top. S radosťou znova
Hodnotenie z 21. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 7. septembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
294,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1496)Počet hodnotení: 1496
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(516)Počet hodnotení: 516
112,30 €
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l