5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Fonzies The Original, kukuričný snack so syrom 100g vrecko199,90 €/1kg
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ďalšie informácie o reklame
Lorenz Party Clubs jemné slané a chrumkavé krekry 200g14,20 €/1kg
2,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Schwäbische Knusperbrezeln 175g | HUOBER14,11 €/1kg
2,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Saltletts 67793 Saltletts Maxi Sticks Kekse 125,0 g20,88 €/1kg
2,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Chipsy, 80 g, ELEPHANT, solené
21,50 €/1kg
1,72 €
Predajca: CORWELL

Pretzely Elephant s medom, horčicou a cibuľou 160g
34,25 €/1kg
5,48 €
Predajca: Pantry_Intl

Hosta Grissini Rosemary, Savoury snacks, Ďalší, Soľ, rozmarín, Pšeničná múka, 125 g, 1732 kJ, 411 kcal
13,46 €/1kg
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Saltletts snack krekery celozrnné chrumkavé praclíky 100g
87,10 €/1kg
8,71 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Pretzel Pieces Cinnamon Brown Sugar sladké chrumkavé a aromatické 160g
24,25 €/1kg
3,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

XOX Crunchy Pretzels Cheddar Cheese Kúsky praclíkov so syrom čedar 125g
20,40 €/1kg
2,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Crackzel Pretzel Pieces Hot Buffalo Wings 85 g
17,65 €/1kg
1,50 €
Predajca: LAVONIO

Prinzessbrezeln mit Salz 125g | HUOBER
14,32 €/1kg
1,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maretti Bruschette Chips Slow Roasted Garlic 150g
15,87 €/1kg
2,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

XOX Asia Lounge Mix s pikantnou príchuťou ideálny na zahryznutie a zdieľanie 500g
23,50 €/1kg
11,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Amor di Pane chrumkavé tyčinky s olivovým olejom a sezamovou príchuťou 125g
17,31 €/1kg
2,25 €
Predajca: LAVONIO

Wilthagen Knabbelspek naturel 150g – chrumkavý, pikantný slaninkový snack
35,07 €/1kg
5,26 €
Predajca: Pantry_Intl

XOX Soľné praclíky chrumkavé lahodné praclíky so soľou 175g
8,00 €/1kg
1,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pural Cracker Parmezán100g
35,50 €/1kg
3,55 €
Predajca: taleoo

Hammermühle ovsené praclíky so soľou80g
23,38 €/1kg
1,87 €
Predajca: taleoo

Krekery - rasca 100g
33,40 €/1kg
3,34 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Alka Elephant Pečené lisované praclíky Čierny a biely sezam 80g
Chrumkavý snack z tých najlepších praclíkov! Alka Elephant Baked Squeezed Pretzels ponúkajú dokonalé chrumkanie s aromatickou kombináciou bieleho a čierneho sezamu. Jedinečná pochúťka medzi jedlami!
Alka Elephant Baked Squeezed Pretzels podrobne
Chrumkavé a zlatohnedé - starostlivo upečené pre dokonalú štruktúru.
Najjemnejšie praclíky - slanej chuti, ľahké a vzdušné.
Sbielymi a čiernymi sezamovými semienkami - pre jemnú orechovú chuť.
Ideálne na cesty - Ideálne občerstvenie na každú príležitosť.
Pre koho sú vhodné Alka Elephant Pretzels?
Milovníci občerstvenia, ktorí majú radi chrumkavé pochúťky.
Milovníci sezamu, ktorí ocenia orieškovú chuť.
Znalci, ktorí chcú objaviť špeciálne príchute sušienok.
Najlepšie použitie
Ako desiata - ideálne na občerstvenie medzi jedlami.
K nápojom - Ideálne k pivu, vínu alebo nealkoholickým nápojom.
Na zdieľanie - chrumkavá pochúťka na spoločenské posedenie.
Kúpte si Alka Elephant Pečené lisované praclíky teraz
Získajte dokonalý chrumkavý snack! Objednajte si teraz a vychutnajte si kombináciu praclíkového cesta a sezamových semienok - ideálne na každú príležitosť!
Denany GmbHSimoniusstrasse 11
88239 Wangen
Ingrediencie: Pšeničná múka, Rastlinné oleje (repkový, slnečnicový - v rôznom pomere), 7,5% sezamových semien [sezamové semienka, čierne sezamové semienka], Cukor, Jačmenný sladový extrakt, Morská soľ, Emulgátor: sójový lecitín, Kypriaci prášok: hydrogénuhličitan sodný, Antioxidant: extrakt z rozmarínu. Informácie o alergénoch: Môže obsahovať stopy horčičných semien. Skladovanie: Skladujte na suchom, chladnom mieste chránenom pred slnečným žiarením (pri teplote +8 - +25°C). Dátum minimálnej trvanlivosti: pozrite na spodnej strane balenia (deň, mesiac, rok).
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste
- Zloženie
- PŠENIČNÁ MÚKA, rastlinný olej (repkový), cukor, jačmenný sladový výťažok, biele a čierne sezamové semienka (5 %), morská soľ, emulgátor (SÓJOVÝ LECITÍN), kypriaca látka (uhličitan sodný), regulátor kyslosti (E 524).
- Výživové údaje
- Energetická / kalorická hodnota 1776 kJ / 420 kcal Tuky 8,5 g nasýtené mastné kyseliny 1 g sacharidy 77,9 g z toho cukor 4,6 g bielkoviny 7,1 g soľ 2,4 g
- Hmotnosť
- 80 g
- Potravinársky podnik
- Denany GmbHSimoniusstrasse 11 88239 Wangen
- Obchodný názov
- Cviklové rožky so sezamom
- Výrobca
- Elephant
- Číslo od výrobcu
- 000905
- EAN kód
- 5949040201068
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste
- Zloženie
- PŠENIČNÁ MÚKA, rastlinný olej (repkový), cukor, jačmenný sladový výťažok, biele a čierne sezamové semienka (5 %), morská soľ, emulgátor (SÓJOVÝ LECITÍN), kypriaca látka (uhličitan sodný), regulátor kyslosti (E 524).
- Výživové údaje
- Energetická / kalorická hodnota 1776 kJ / 420 kcal Tuky 8,5 g nasýtené mastné kyseliny 1 g sacharidy 77,9 g z toho cukor 4,6 g bielkoviny 7,1 g soľ 2,4 g
- Hmotnosť
- 80 g
- Potravinársky podnik
- Denany GmbHSimoniusstrasse 11 88239 Wangen
- Obchodný názov
- Cviklové rožky so sezamom
- Výrobca
- Elephant
- Číslo od výrobcu
- 000905
- EAN kód
- 5949040201068
Hodí sa k tomu

Chipsy, 70 g, ELEPHANT, paradajkovo-korenisté
24,57 €/1kg
1,72 €
Predajca: CORWELL

Chipsy, 80 g, ELEPHANT, solené
21,50 €/1kg
1,72 €
Predajca: CORWELL

Alka Elephant Pečené lisované praclíky Medová horčica Cibuľa 70g
16,86 €/1kg
1,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Finn Crisp Original Tenký celozrnný ražný chlieb s kváskom 200g
10,40 €/1kg
2,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Strieborné drôtené svetlá CLUSTER - 240 LED / 2,4 m - drôtené rozprávkové svetlá pre exteriér
23,48 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,34 €
Predajca: Special-trends

Bauli 113558, Croissant, Cherry, 300 g, 411 kcal, 1723 kJ, 5,9 g
11,77 €/1kg
3,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
20,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Alka Elephant Sriracha Cheese Pretzel Pieces horúce 125g
19,52 €/1kg
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Alka Elephant Honey Mustard preclíkové sušienky sladké a pikantné 125g
15,52 €/1kg
1,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Party Clubs jemné slané a chrumkavé krekry 200g
14,20 €/1kg
2,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kluth pistácie pražené a jemne solené prémiovej kvality 150g
37,87 €/1kg
5,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
20,30 €
Predajca: somnia24

Toffifee Biela čokoláda s lieskovými orieškami, mliečnym krémom a karamelom 125g
17,04 €/1kg
2,13 €
Predajca: LAVONIO

Chutná príchuť | Ferrero Kinder Smotanové mlieko a chrumkavé 19g
172,63 €/1kg
3,28 €
Predajca: Heartforcards

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Ferrero Kinder Country, Mliečna čokoláda, 211 g, Čokoláda, Mlieko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
56,31 €/1kg
11,91 €
Predajca: somnia24

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix

Schogetten Stracciatella biela čokoláda s kakaovými lupienkami 100g
30,20 €/1kg
3,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pretzely Elephant s medom, horčicou a cibuľou 160g
34,25 €/1kg
5,48 €
Predajca: Pantry_Intl

Prinzessbrezeln mit Salz 125g | HUOBER
14,32 €/1kg
1,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
![Obrázok produktu pre [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčiky z lepkavej ryže s taro | Japonský štýl](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčiky z lepkavej ryže s taro | Japonský štýl
19,86 €/1kg
4,17 €
Predajca: LAVONIO

Nissin Soba Chili, Instantná rezancová polievka, 111 g, Chili olej, 5 min, 194 kcal, 812 kJ
12,09 €/1kg
1,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
394,50 €/1l
39,45 €
Predajca: Scentist

funny frisch Chipsfrisch maďarský s príchuťou údenej papriky 215g
14,51 €/1kg
3,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčiniek, 90g balenie)
60,00 €/1kg
5,40 €
Predajca: Heartforcards

Salami Meksykańskie Bell kiełbasa wieprzowa 250g
20,52 €/1kg
6,11 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,54 €
Predajca: Megasam24PL

MAOAM 3246568004 Kaubonbons Fruchtkracher 265ST
19,53 €
Predajca: somnia24

Detské čokoládové bonbóny biele s mliečnou krémovou náplňou jednotlivo balené 200g
39,95 €/1kg
7,99 €
Predajca: AllYouNeed

Kinder bueno White 6 samostatne balených oplátok s náplňou 132g
82,05 €/1kg
9,60 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 27. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko super
Všetko je super – od objednávky, cez dodávku, balenie až po samozrejme chutný produkt
Hodnotenie z 19. novembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Alka Elephant Pečené lisované praclíky Medová horčica Cibuľa 70g
Super lecker
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Zelené olivy s kôstkou – talianska pochúťka 250 g zo Sardínie
10,03 €
Predajca: EDANTI
40,12 €/1kg

Zelené olivy s kôstkou – talianska pochúťka 500 g zo Sardínie
11,74 €
Predajca: EDANTI
23,48 €/1kg

Tradičné zemiakové chipsy LaProve – autentické mexické snackové plátky, 2000 g
39,00 €
Predajca: LaProve
19,50 €/1kg

Yildriz Knoflook Turkish Kebab 265g – Pikantný cesnak, ideálny na grilovanie
19,95 €
Predajca: Kpictiah
75,28 €/1kg

Granforno Grissini Pizza s olivovým olejom recept 125g balenie 12



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
26,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
209,28 €/1kg

Pražená kukurica s medom a horčicou 500g Brat.pl
5,59 €
Predajca: BRAT_PL
10,85 €/1kg

Arašidy obalené chilli 500g Brat.pl
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
9,69 €/1kg

Pečený cícer so syrovou príchuťou 500g
7,79 €
Predajca: BRAT_PL
0,02 €/1kg

Zmiešané orechy v strúhanke 500g Brat.pl
5,89 €
Predajca: BRAT_PL
11,46 €/1kg

Solené pražené bôbové zrná 500g Brat.pl
6,19 €
Predajca: BRAT_PL
12,19 €/1kg

Grilovaná pražená fazuľa 500g Brat.pl
6,19 €
Predajca: BRAT_PL
12,19 €/1kg

Grilované orechy 500g Brat.pl
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
9,98 €/1kg

Arašidy obalené wasabi 500g Brat.pl
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
9,98 €/1kg

Arašidy v smotanovo-cibuľovej poleve 500g Brat.pl
5,19 €
Predajca: BRAT_PL
10,32 €/1kg

Fonzies The Original, kukuričný snack so syrom 100g vrecko



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(9)Počet hodnotení: 9
19,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
199,90 €/1kg

Huober Organic Big Crunchy Pretzel Original Flavour 10 x 2 ks 400g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
27,12 €/1kg

Grissini Natur 125G



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
151,92 €/1kg

Pretzel Pieces Cinnamon Brown Sugar sladké chrumkavé a aromatické 160g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,25 €/1kg

Saltletts 67793 Saltletts Maxi Sticks Kekse 125,0 g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,88 €/1kg