4,7



Na základe 3 hodnotení
Sikaflex 522 STP lepidlo - tmel na karavany ideálny na tesnenie hliníka, ocele a plastov 300 ml čierny
11,81 €
39,37 € / 1l
plus 4,94 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Zostávajúci čas na objednávku:
5h 41m 07s
Časovač zobrazuje, koľko času vám zostáva na objednanie tohto produktu, aby ste ho dostali v stanovenej dodacej dobe.
Naše najlepšieponuky
Tesniaca hmota a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Magická čistiaca pena - SPRAYSOFF110,90 €/1l
11,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Ďalšie informácie o reklame
Sika Blackseal-Bt Bitumiczny Uszczelniacz Dekarski 300Ml56,63 €/1l
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Masa Poliuretanowa Gravit 630 300Ml Szara56,63 €/1l
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
MANNOL Vysokoteplotné mazivo 810415,99 €
Predajca: ItalyRacing

Petec, tmel na karosériu, 310 ml, čierna farba
35,39 €/1l
10,97 €
Predajca: AutoTuning

Univerzálny bitúmenový tesniaci a lepiaci prostriedok, 310 ml
73,55 €/1l
22,80 €
Predajca: ichzapfe

Tesniaci tmel čierny 60-011
120,35 €/1l
10,23 €
Predajca: Amracing

Tesniaca páska na karosériu / čierna / okrúhla / 10 m x 10 mm - PETEC
22,63 €/1kg
37,11 €
Predajca: AutoTuning

Tesniaci tmel, tmel na tesnenie, 310ml antracitovy tmel, tesniaca hmota
134,32 €/1l
41,64 €
Predajca: boni-shop

Teroson Terostat 9140, priehľadný
117,45 €/1l
36,41 €
Predajca: TTW-Offroad

TEROSON tesniaca hmota na karosériu 2558386, kartušová tuba 300 ml
128,00 €/1l
38,40 €
Doprava zdarma
Predajca: ProAuto

Petec, tmel na karosériu, 310 ml, biela farba
35,39 €/1l
10,97 €
Predajca: AutoTuning

Tesniaci tmel čierny 471.501
97,35 €/1l
19,47 €
Predajca: MroAuto

Teroson Terostat 9120 Super Fast, čierna, 310 ml
96,06 €/1l
29,78 €
Predajca: AutoTuning

Tesniaci tmel, svetlosivý tmel 310ml, tmel na škáry
118,32 €/1l
36,68 €
Predajca: boni-shop

LOCTITE Lepidlo a tesniaca hmota 2063263, silikónová kartuša 310 ml
347,74 €/1l
107,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Uszczelniacz Wysokotemperaturowy Kominkowy 280Ml 1500C
51,58 €/1l
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Tmel na závity Loctite 577, 50 ml, určený na kovové závity, 1 kus.
796,60 €/1kg
39,83 €
Predajca: muxx-io

REINZ Tesniaci tmel 70-24575-10 Kazeta 300 ml
77,87 €/1l
23,36 €
Predajca: MroAuto

Tesniaca hmota, cierny tmel, 310 ml, abtupfbare Dichtmasse, tmel na karoserie
115,13 €/1l
35,69 €
Predajca: boni-shop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Sikaflex®-522 čierny 300 ml Sikaflex®-522 je jednozložkové STP lepidlo a tmel s nízkymi emisiami. Produkt má dobrú odolnosť voči poveternostným vplyvom a plesniam. Sikaflex®-522 spĺňa najvyššie požiadavky na ochranu životného prostredia.
Sikaflex®-522 vykazuje dobrú priľnavosť k širokému spektru podkladov bez potreby špeciálnej predúpravy. Výhody produktu Vysoká odolnosť proti starnutiu a poveternostným vplyvom Dobrá odolnosť proti plesniam Mimoriadne nízke emisie a zápach Dobrá priľnavosť k širokému spektru podkladov bez potreby špeciálnej predúpravy.
Dobrá farebná stálosť pod vplyvom UV žiarenia Bez obsahu izokyanátov, rozpúšťadiel a ftalátov Spĺňa hygienické požiadavky na klimatizačné a ventilačné systémy podľa VDI 6022, list 1:
2011- ISEGA na použitie v potravinárskom sekto EMICODE® EC1PLUS OBLASŤ POUŽITIA Sikaflex®-522 má dobrú priľnavosť k širokému spektru podkladov a je vhodný na elastické tesnenie a lepenie v interiéri aj exteriéri. Vhodnými podkladmi sú drevo, sklo, kovy, základné nátery a farby na kovy (dvojzložkové systémy), keramické materiály a plasty. pred použitím Sikaflex®-522 na materiáloch, pri ktorých hrozí riziko vzniku trhlín pod napätím, dodržiavajte odporúčania výrobcu. Predbežné skúšky sa musia vykonať s originálnymi materiálmi, aby sa zabránilo vzniku trhlín spôsobených napätím. tento výrobok je vhodný len pre skúsených používateľov.
Na zabezpečenie priľnavosti a kompatibility materiálov sa musia vykonať predbežné skúšky s originálnymi materiálmi za príslušných podmienok. Tento výrobok je vhodný len pre skúsených používateľov. Aby sa zabezpečila priľnavosť a kompatibilita materiálov, musia sa vykonať predbežné testy s originálnymi materiálmi za príslušných podmienok.
So Sikaflex-522 v čiernej farbe získate vysokokvalitný tesniaci tmel na rôzne aplikácie. Výrobok má objem 300 ml a je ideálny na širokú škálu tesniacich a lepiacich prác v interiéri aj exteriéri. Vďaka svojej čiernej farbe dokonale splýva s okolím a poskytuje profesionálny vzhľad. Sikaflex-522 sa vyznačuje vysokou flexibilitou, odolnosťou voči poveternostným vplyvom a UV stabilitou.
Dôležité vlastnosti: - Vysokokvalitný tmel v čiernej farbe - Vhodný na použitie v interiéri aj exteriéri - Vysoká flexibilita a odolnosť voči poveternostným vplyvom - UV stabilný a trvanlivý Technické údaje: - Farba: čierna - Objem: 300 ml - Flexibilný, odolný voči poveternostným vplyvom a UV stabilný - Ideálny na tesniace a lepiace práce - Profesionálny vzhľad a dlhá životnosť
univerzálne, nízkoemisné, 1-zložkové lepidlo a tmel STP vhodný na elastické tesnenie a lepenie v interiéri a exteriéri v oblasti klimatizácie a ventilácie, ako aj pre potravinárske podniky vhodné podklady: Drevo, sklo, kovy, kovové nátery a farby (2-zložkové systémy), keramické materiály a plasty dobrá farebná stálosť pod vplyvom UV žiarenia vysoká odolnosť voči starnutiu a poveternostným vplyvom dobrá odolnosť voči plesniam neobsahuje izokyanát, rozpúšťadlá a ftalát spĺňa hygienické požiadavky pre klimatizačné a ventilačné systémy podľa VDI 6022, list 1:2011- ISEGA na použitie v potravinárskom sekto EMICODE® EC1PLUS Ďalšie technické vlastnosti: Chemický základ: Silanom zakončený polymér (STP) Vlastnosti Obsah: 300 ml Obsah: Kartuša
- Výrobca
- Sikaflex
- Objem
- 0.3 l
- Hmotnosť
- 0.493 kg
- EAN kód
- 7612895733593
- Číslo od výrobcu
- 688219
- Výrobca
- Sikaflex
- Objem
- 0.3 l
- Hmotnosť
- 0.493 kg
- EAN kód
- 7612895733593
- Číslo od výrobcu
- 688219
Varovanie
P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.
P261 Zabráňte vdychovaniu prachu/dymu/plynu/hmly/pár/aerosólov.
P273 Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia.
P280 Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre/prostriedky na ochranu sluchu/...
P501 Zneškodnite obsah/nádobu …
P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.
Výstražné upozornenia
H317 Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu.H412 Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Hodí sa k tomu

HD+ 12033, HD+, 2K Ultra HD, Červená, 76 g, 146 mm, 222 mm
203,00 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: FTT_Distribution_GmbH

Sikaflex 522 STP lepidlo - tmel na karavany ideálny na tesnenie hliníka, ocele a plastov 300 ml biely
38,57 €/1l
11,81 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,57 €
Predajca: SABTRADE

Kúpeľňová predložka - Bezpečnosť - Gumová spodná strana - Absorpčná schopnosť - Všestrannosť - Jednoduché čistenie - Elegantný dizajn
7,76 €
Predajca: FDC

HD+ 12002, 71,6 g, 16 mm, 145 mm, 215 mm
226,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
51,90 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

SIKA Sikaflex plniace lepidlo 522 pre karavany - biele - 100ml
396,30 €/1l
39,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Sika - montážne lepidlo - Sikaflex-554 čierne
62,60 €/1kg
18,78 €
Predajca: SABTRADE

Sika Stavebné lepidlo Sikaflex -252 biele 300 ml
18,86 €
Predajca: SABTRADE

Petec, tmel na karosériu, 310 ml, čierna farba
35,39 €/1l
10,97 €
Predajca: AutoTuning

Sika lepiaca a tesniaca hmota Sikaflex-522 oceľovo sivá 300ml - 688360
39,37 €/1l
11,81 €
Predajca: SABTRADE

SWAREY S500 Pro Prenosná elektráreň Napájacia stanica Powerstation 518Wh/144000mAh Solárny generátor Nabíjačka batérií Generátor energie Solárne úložisko so 100W solárnymi panelmi Solárne systémy Solárna nabíjačka Solárny článok Solárny box Powerbank
389,99 €
-20,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
369,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SWAREY-Official

Kompresorová chladnička elektrická, mraznička s APP ovládaním, USB pripojenie, teleskopická tyč, kolieska, 12/24V, 230V - 42 litrov - antracitová
219,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Kiano Slim TV Travel Televízor 24" palcov | LED HD TV - Matrix | Nabíjačka do auta | HDMI USB | Dolby Audio | Trojitý tuner DVB-T2 | Čierna
105,90 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: 7way

Intex 64428 Deluxe Ultra Plush Queen nafukovací matrac 152x203x46 cm - 203 cm
75,07 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

100W solárny modul solárny panel PV solárny článok monokryštalický fotovoltaický motorhome 0% DPH
79,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Gliese

Blumtal® prestieradlo 90x200cm - prestieradlo z mikrovlákna - prestieradlo Oekotext -
12,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Everbrent

Lehmann Mastic, planetárny kuchynský robot, mlynček na mäso, mixér - 3 v 1, 1300 W, 6 rýchlostí, 5 l misa, 7 kg, čierna
99,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

REV 0020330112, Šedá, Biela, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 kusov
18,90 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

MalTec masážny strojček na krk, chrbát, celé telo, masážny strojček, shiatsu, masážny pás, zahrievanie a vibrácie, úľava od bolesti, masážny strojček na krk
29,20 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS

HD+ 22012, HD+, Strieborná, 55 mm, 3 mm, 100 mm, 36 g
175,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Súprava solárnych panelov 400W 18V monokryštalická s nabíjačkou 40A Solárny systém kompletný balík pre obytný automobil balkónová elektráreň 0% DPH
337,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Gliese

Sikaflex® 527AT hybridný tmel Tmel 300ml kartuša, čierna
151,33 €/1l
45,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

ProfiCook 501191 ProfiCook PC-KA 1191 Kaffeemaschine silber, 8-10 Tassen
83,24 €
Predajca: somnia24

Obývacie steny samolepiaci panel pop.up panel 3D béžovo hnedý krémový 2,50 m x 0,52 m 955721
16,92 €/1m²
21,99 €
Predajca: DIMEX-ART

HcaloryHC2-H 5KW-8KW Dieselové parkovacie kúrenie všetko v jednom 5L, automatický štart/stop, režim plateau 2500/5000m, bluetooth/diaľkové ovládanie/LCD, 12V/24V/220-240V
139,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Satisfymall

Hcaloryblazecore 12V/24V DC & 240V AC 5KW-8KW vzduchový naftový ohrievač parkovací ohrievač, bluetooth ohrievač vzduchu vzduchový naftový parkovací ohrievač s diaľkovým ovládaním
128,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Satisfymall

500W (špičková hodnota 1000W) 518Wh Prenosný generátor energie Solárne úložisko Power Station Solárny generátor Solárny generátor, generátor energie Powerbank Power Generator Generátor batérií Camping Emergency SOS Energy Storage Charger
269,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SWAREY-Official

Samsung GQ55S95DAT, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, OLED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
2 424,67 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Záhradná skrinka Keter Store-It-Out Midi plastová 132x71,5x113,5 cm sivá
189,38 €
Predajca: PENTA

Bestway 61062, Cestovné / rekreácie, Nafukovací čln, Čierna, Červená, Vinyl, Box, 980 mm
61,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%33% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
33%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 23. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Hodnotenie z 17. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 5. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

MANNOL Vysokoteplotné mazivo 8104
15,99 €
Predajca: ItalyRacing

Masa Poliuretanowa Gravit 630 300Ml Szara
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
56,63 €/1l

Tesnenie Na Sporáky 280Ml - Sil Sou Piec
17,99 €
Predajca: SuperMerchant
35,98 €/1kg

Uszczelniacz Wysokotemperaturowy Kominkowy 280Ml 1500C
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
51,58 €/1l

Sika Blackseal-Bt Bitumiczny Uszczelniacz Dekarski 300Ml
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
56,63 €/1l

Uszczelniacz Dekarski Czarny 280Ml
11,99 €
Predajca: SuperMerchant
42,82 €/1l

Uszczelniacz Hybrydowy Fix All Crystal 290Ml Bezbarwny
12,40 €
Predajca: MasterBau
44,29 €/1l