5,0



Na základe 1 hodnotenia
Objem:
500 ml- 200 ml
- 500 ml
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml47,50 €/1l
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml47,50 €/1l
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
L'Oreal Professionnel Zlatá maska Absolut Repair - Intenzívna výživa pre vlasy, 250 ml56 875,00 €/1kg
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Fanola Botugen Botolife Mask Rekonstruująca maska do włosów zniszczonych i łamliwych, 1000ml10 208,33 €/1kg
12,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
245 425,01 €/1kg
98,17 €
Predajca: Katomix

Schwarzkopf BC Rekonštrukčná maska pre farbené vlasy, 200ml
54,35 €/1l
10,87 €
Predajca: MAGUHAAR

Schwarzkopf Bonacure, 500 ml, Ženy, Suché vlasy, Všetky farby, Liečba, Hair Treatment, rinse-off:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Distearoylethyl...
40,58 €/1l
20,29 €
Predajca: BRASTYGroup

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Color Freeze Silver Treatment pH 4.5 Clean Performance maska pre neutralizáciu žltých tónov 500 ml
42,32 €/1l
21,16 €
Predajca: Tersorte

Schwarzkopf BC Rekonštrukčná maska pre poškodené vlasy, 200ml
69,90 €/1l
13,98 €
Predajca: BRASTYGroup

Schwarzkopf BC Bonacure Repair Rescue Treatment 500ml
54,34 €/1l
27,17 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Londa Professional Intensywnie nawilżająca maska do włosów, 200ml
52,35 €/1l
10,47 €
Predajca: MANADA

Londa Professional Visible Repair In-Salon Treatment vyživujúca maska na suché a poškodené vlasy 750 ml
21,16 €/1l
15,87 €
Predajca: Tersorte

Revlon Professional Restart Hydration Moisture Rich Mask 250 ml
55,92 €/1l
13,98 €
Predajca: Tersorte

Londa Professional Sleek Smoother Treatment Kuracja po prostowaniu włosów, 750ml
19,69 €/1l
14,77 €
Predajca: MANADA

Lakmé K.Therapy Repair Nourishing Mask vyživujúca maska pre suché a poškodené vlasy 1000 ml
41,61 €/1l
41,61 €
Predajca: Tersorte

Londa Professional Visible Repair Intensive Mask vyživujúca maska na suché a poškodené vlasy 200 ml
52,10 €/1l
10,42 €
Predajca: MANADA

Moroccanoil Hydration Weightless Hydrating Mask posilňujúca maska na suché a jemné vlasy 75 ml
210,27 €/1l
15,77 €
Predajca: NutraBestBG

Kerasilk Specialists Strengthening Mask posilňujúca maska pre oslabané vlasy 500 ml
82,64 €/1l
41,32 €
Predajca: Glamperfeu

Morfose Maska do włosów zniszczonych, 500ml
13 533,33 €/1kg
8,12 €
Predajca: Glamperfeu

Redist Profesionálna maska na vlasy s keratínom 475 ml
20,99 €/1l
9,97 €
Predajca: Royal_Gold_Care
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Schwarzkopf BC Moisture Kick Treatment 500 ml
Poskytuje pocit hydratovaných vlasov pre normálne až suché a kučeravé vlasy
Moisture Kick Treatment poskytuje pocit hydratovaných vlasov pre normálne až suché a kučeravé vlasy. Vegánske zloženie pomáha udržiavať optimálnu rovnováhu vlhkosti a ľahký pocit z vlasov. Vegánsky komplex starostlivosti s vegánskou alternatívou keratínu + glycerín. Vegánske zloženie, bez silikónov, bez umelých farbív. Recyklovateľné balenie.
Vlastnosti: Vhodné pre vlasy s dlhým vlasom, ktoré sú odolné voči vlhkosti, a pre vlasy s dlhým vlasom, ktoré sú odolné voči vlhkosti:
- pre normálne až suché vlasy
- hydratuje vnútornú štruktúru vlasov
- dodáva vlasom pružnosť a pružnosť
Použitie:
- Vložte do vlhkých vlasov a nechajte pôsobiť do 10 minút. Dôkladne opláchnite.
Aqua (voda, Eau) - cetearylalkohol - glycerín - izopropylmyristát - behenamidopropyldimetylamín - dištaruyletylhydroxyetylmoniummethosulfát - panthenol - sójové aminokyseliny - pšeničné aminokyseliny - serín - Treonín - Arginín HCl - Fenoxyetanol - Kyselina citrónová - Parfum (vôňa) - Behentrimóniumchlorid - Butyrospermum Parkii (bambucké) maslo - Guar Hydroxypropyltrimoniumchlorid - Ceteareth-20 - etylhexylglycerín - izopropylalkohol - linalool - citronellol - alfa-izometyljonón - geraniol - limonén - benzylalkohol - benzoan sodný - sorban draselný
Balzam BC Bonacure Moisture Kick je určený pre suché, krehké, hrubé, kučeravé, vlnité a normálne až mierne porézne vlasy, ktoré potrebujú starostlivosť, ktorá jemne oživuje a rozčesáva vlasy a zároveň ich intenzívne hydratuje. Zloženie neobsahuje silikóny a umelé farbivá a pomáha udržiavať optimálnu úroveň hydratácie na vytvorenie dlhotrvajúceho pocitu ľahkosti.
[Vlastnosti]
- Obohatený o glycerín na obnovenie rovnováhy vlhkosti vlasov.
- Pomáha udržiavať optimálnu úroveň vlhkosti pre pocit ľahkých vlasov a väčšiu pružnosť.
- Pre zdravé a lesklé vlasy
- Vegánske zloženie
[Použitie]
Naneste na uterákom vysušené vlasy a vmasírujte. Nechajte pôsobiť až 10 minút. Dôkladne opláchnite.
Zloženie
Aqua (voda, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Isopropyl Myristate, Behenamidopropyl Dimethylamine, Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Panthenol, Soy Amino Acids, Wheat Amino Acids, Serine, Threonine, Arginine HCl, Phenoxyethanol, Citric Acid, Parfum (Fragrance), Behentrimonium Chloride, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Ceteareth-20, Ethylhexylglycerin, Isopropyl Alcohol, Linalool, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Limonene, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate
Schwarzkopf BC Bonacure Moisture Kick Treatment 500 ml
Schwarzkopf BC Bonacure Moisture Kick Treatment bol špeciálne vyvinutý pre normálne až suché, krehké alebo kučeravé vlasy, ktoré intenzívne hydratuje a zjemňuje. Pomáha vlasom udržať optimálnu úroveň hydratácie a poskytuje dlhotrvajúci pocit hydratácie až na 48 hodín. Zloženie neobsahuje silikóny a umelé farbivá a zlepšuje pružnosť vlasov.
Výhody
- hydratačná starostlivosť pre optimálny obsah vlhkosti a pružnosť krehkých vlasov
- dodáva vlasom zdravý lesk
- vegánske zloženie
- zloženie pomáha udržiavať optimálnu úroveň vlhkosti pre pocit ľahkosti vlasov a zlepšuje ich pružnosť
- zloženie obohatené o glycerín pomáha vyrovnávať obsah vlhkosti vo vlasoch
Ako používať
Naneste na dĺžky vlasov po umytí šampónom, nechajte pôsobiť do 10 minút a potom dôkladne opláchnite.
Kúra Moisture Kick poskytuje hydratované vlasy pre normálne až suché a kučeravé vlasy. Vegánske zloženie pomáha udržiavať optimálnu rovnováhu vlhkosti a pocit ľahkosti vlasov.
Použitie:
Naneste na vlhké vlasy a nechajte pôsobiť do 10 minút. Dôkladne opláchnite. (Vegánsky komplex starostlivosti s vegánskou alternatívou keratínu + glycerín. Vegánske zloženie, bez silikónov, bez umelých farbív. Recyklovateľný obal)
Ošetrenie poskytuje intenzívnu hydratáciu a obnovuje prirodzenú pružnosť vlasov. Vďaka technológii Cell Equalizer, vegánskemu keratínu a glycerínu zanecháva vlasy hĺbkovo vyživené. Po použití budú vlasy hladké, jemné a s neodolateľným leskom.
Intenzívna starostlivosť o suché až nepoddajné vlasy. Glycerín obnovuje vlhkosť vlasov. Vďaka tomu sú vlasy zdravšie a žiarivejšie. Ošetrenie tiež pomáha uľahčiť rozčesávanie vlasov. Vlasy sú optimálne hydratované, čo výrazne zlepšuje ich pružnosť. Vhodné pre všetky typy vlasov, ale rozhodne pre suché alebo lámavé vlasy
Schwarzkopf Bonacure Moisture Kick Treatment Glycerol 500 ml
Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kadernických značiek. Masky na vlasy značky Schwarzkopf Professional z kolekcie BC Bonacure boli vytvorené špeciálne pre ženy majúce normálne vlasy. Tento kadernický zázrak má objem 500 ml.
Zloženie: (voda, eau), cetearylalkohol, glycerín, izopropylmyristát, behenamidopropyldimetylamín, distearoylethylhydroxyetylmonium methosulfát, panthenol, sójové aminokyseliny, pšeničné aminokyseliny, serín, treonín, arginín hcl, fenoxyetanol, kyselina citrónová, parfum (vôňa),Behentrimonium chlorid, Butyrospermum Parkii (bambucké maslo), Guar hydroxypropyltrimonium chlorid, Ceteareth-20, Ethylhexylglycerín, Isopropyl alkohol, Linalool, Citronellol, Alpha-isomethylionone, Geraniol, Limonene, Benzyl alcohol, Sodium benzoate, Potassium sorbate.
Vynikajúci, ný
Schwarzkopf BC Moisture Kick Treatment 750ml
Schw. BC MK Kur 500ml Bonacure Moisture Kick
Schwarzkopf Bonacure Moisture Kick Treatment je špeciálne vyvinutý pre suché a lámavé vlasy. Prípravok poskytuje intenzívnu hydratačnú starostlivosť a obnovuje rovnováhu vlhkosti vlasov. Vďaka bohatému zloženiu s kyselinou hyalurónovou sú vlasy hĺbkovo vyživené a opäť jemné, pružné a lesklé. Kúra posilňuje vlasy a chráni ich pred ďalším vysušovaním. K dispozícii v baleniach s objemom 200 a 500 ml.
- Rozmery
- 500 ml
- Hmotnosť
- 552 g
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- balík
- EAN kód
- 4045787725834
- Číslo od výrobcu
- 2709255
- Rozmery
- 500 ml
- Hmotnosť
- 552 g
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- balík
- EAN kód
- 4045787725834
- Číslo od výrobcu
- 2709255
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Schwarzkopf BC Hydratačný kondicionér pre normálne a suché vlasy, 1000ml.
23,41 €/1l
23,41 €
Predajca: Tersorte

Šampon Schwarzkopf BC Moisture Kick, 1000ml
18,25 €/1l
18,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Schwarzkopf Bonacure, Ženy, Neprofesionálny vlasový kondicionér, Suché vlasy, Všetky farby, 1000 ml, Rúra
22,23 €/1l
22,23 €
Predajca: BRASTYGroup

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Moisture Kick Shampoo Glycerolový vyživujúci šampón pre normálne až suché vlasy 250 ml
37,92 €/1l
9,48 €
Predajca: BRASTYGroup

Olaplex No.0 Intenzívne tužidlo na vlasy 155 ml
9,35 €/1l
14,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,49 €
Predajca: esiteo

Masážna pištoľ Elektrická masážna pištoľ LED Masážna pištoľ na krk ramená Svaly 4 rýchlosti Masážna pištoľ na chrbát Tkanivové hlavy Retoo
76,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Thalgo Source Marine Hydratačný topiaci krém 50 ml
834,60 €/1l
41,73 €
Predajca: VISO

Canon 8286B006, Vysoký (XL) výnos, Čierna, Azúrová, Žltá, Purpurová, Atrament na pigmentovej báze, 8 ml, 9 ml, 2 kusov
143,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Cestovný kufor BERTOO Firenze - čierny 142 l
81,19 €
Predajca: BERTOO

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Vlhkostná maska pre normálne a suché vlasy, 200 ml
53,45 €/1l
10,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,69 €
Predajca: Bugelo

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
47,50 €/1l
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Schwarzkopf BC Bonacure Moisture Kick kondicionér v spreji 200ml
52,25 €/1l
10,45 €
Predajca: Friseurtotal

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
245 425,01 €/1kg
98,17 €
Predajca: Katomix

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 325 000,03 €/1kg
79,50 €
Predajca: somnia24

Schwarzkopf Bonacure, 200 ml, Ženy, Suché vlasy, Všetky farby, Liečba, Traitement capillaire, à rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Distearoylethyl...
76,60 €/1l
15,32 €
Predajca: Tersorte

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Shampoo, 1500 ml
20,34 €/1l
30,51 €
Predajca: MANADA

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
126,33 €/1l
7,58 €
Predajca: MAGUHAAR

Wella Professionals Eimi Dynamic Fix Silný lak na vlasy, 500 ml
36,60 €/1l
18,30 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Schwarzkopf Bonacure, Ženy, Neprofesionálny vlasový kondicionér, Poškodené vlasy, Všetky farby, Oprava, 1000 ml
27,22 €/1l
27,22 €
Predajca: Tersorte

Wella Professionals SP Luxe Oil Keratin Restore Mask maska pre poškodené vlasy 400 ml
96,87 €/1l
38,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Glynt Volume Shampoo posilujúci šampón pre objem vlasov 1000 ml
139,75 €/1l
139,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Color Freeze Silver Treatment pH 4.5 Clean Performance maska pre neutralizáciu žltých tónov 500 ml
42,32 €/1l
21,16 €
Predajca: Tersorte

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Gold Quinoa + Protein Conditioner kondicionér pre veľmi poškodené vlasy 750 ml
49,39 €/1l
37,04 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Goldwell - Stylesign Texture Shaping Cream 75ml
11,00 €/1kg
11,00 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oréal Mask Série Expert Absolute Repair Mask
92,92 €/1l
23,23 €
Predajca: PerfumTraders

Schwarzkopf BC Rekonštrukčná maska pre farbené vlasy, 200ml
54,35 €/1l
10,87 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml
47,50 €/1l
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell TAMING OIL, Olej na vlasy, 100 ml, Ženy, Normálne vlasy, Zmäkčovadlo, Kokos
142,50 €/1l
14,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Moroccanoil Treatment, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Všetky typy vlasy, Lesk, Zmäkčovadlo, Posilnenie, arganový olej
611,20 €/1l
61,12 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 11. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,2 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Sempre | Maska na vlasy Color Repair - 300 ml - Výťažok z čerešne - Ochrana farby a UV žiarenia - Intenzívna starostlivosť
2,88 €
Predajca: HAIRSALE
9,60 €/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth 60sec Wygładzająca kuracja, 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR
42,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Color Extra Rich 60sec Treatment maska pre farbené vlasy 500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
20,50 €
Predajca: MAGUHAAR
41,00 €/1l

Goldwell Dualsenses 60-sekundowa kuracja dla włosów blond i z pasemkami, 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
20,75 €
Predajca: MAGUHAAR
41,50 €/1l

Schwarzkopf Blondme, 500 ml, Ženy, Oprava, Traitement capillaire, à rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium..., 1 kusov



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR
51,00 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Leave-in Mask bezoplachová maska pre poškodené vlasy 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR
250,00 €/1l

Kyselinová maska Hyaluronic mask Limba - 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
44,99 €
Predajca: Keratinshop
89,98 €/1l

La Mer Intenzívna revitalizačná maska



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
177,76 €
Predajca: PerfumTraders
1 616,00 €/1kg

Sebastian Professional Penetraitt Masque 150ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR
156,67 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(57)Počet hodnotení: 57
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR
47,50 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(10)Počet hodnotení: 10
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR
47,50 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Pro Longer Lengths Renewing Mask vyživujúca maska pre oslabané vlasy 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,50 €
Predajca: MAGUHAAR
49,00 €/1l

L'Oréal Série Expert Maska na vlasy pre blond vlasy 500 ml
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
48,50 €/1l

Kerastase Chronologiste Maska na revitalizáciu vlasov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
111,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
555,25 €/1l

Alfaparf Milano Keratin Therapy Lisse Design Rehydratačná maska 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
21,50 €
Predajca: MAGUHAAR
43,00 €/1l

L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Regeneračná maska pre poškodené vlasy, 250ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,75 €
Predajca: MAGUHAAR
83,00 €/1l

L’Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Zlatá proteínová maska na vlasy 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR
45,00 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
20,64 €
Predajca: MAGUHAAR
41,28 €/1kg

Loreal Metal Detox maska 250ml
21,80 €
Predajca: MAGUHAAR
72,67 €/1kg

L'Oreal Professionnel Zlatá maska Absolut Repair - Intenzívna výživa pre vlasy, 250 ml
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
56 875,00 €/1kg