4,9



Na základe 7 hodnotení
Marc Jacobs Perfect Intense parfémovaná voda pre ženy 50 ml
53,08 €
1 061,60 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
Bestseller




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 23% od 2 ks




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 223% od 2 ks




3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 22% od 2 ks




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(13)Počet hodnotení: 13




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(12)Počet hodnotení: 12




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 12% od 2 ks




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(19)Počet hodnotení: 19




4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(13)Počet hodnotení: 13




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(168)Počet hodnotení: 1682% od 2 ks




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1





4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3




4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(820)Počet hodnotení: 820




4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(279)Počet hodnotení: 279




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4

Ďalšie informácie o reklame
Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže1 999,90 €/1l
199,99 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Ďalšie informácie o reklame
Marc Jacobs Eau de Parfum Marc Jacobs Daisy Wild Eau de Parfum 50ml1 595,80 €/1l
79,79 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Moncler Pour Femme Parfémovaná Voda, 150ml437,67 €/1l
65,65 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Yves Saint Laurent Cinéma parfémovaná voda pre ženy 80 ml1 171,00 €/1l
93,68 €
Predajca: PerfumTraders

Marc Jacobs Dot, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Dragon fruit, Jasmine,Orange blossom, Pižmo, Vanilka
355,90 €/1l
35,59 €
Predajca: BRASTYGroup

Marc Jacobs Perfect parfumovaná voda pre ženy 100 ml
791,20 €/1l
79,12 €
Predajca: Denpoli-Venda

Marc Jacobs Dot Woda perfumowana, 100 ml
382,10 €/1l
38,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Marc Jacobs Perfect Charm parfumovaná voda, 50 ml
1 378,00 €/1l
68,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Marc Jacobs Perfect EDP 30 ml W
2 020,00 €/1l
60,60 €
Predajca: PerfumTraders

Marc Jacobs Honey, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Broskyňa, Mandarin,Peach (fruit), Marhuľa, Oranžový kvet, Broskyňa
313,80 €/1l
31,38 €
Predajca: BRASTYGroup

Marc Jacobs Dot, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej
600,80 €/1l
30,04 €
Predajca: BRASTYGroup

Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh EDP 30 ml W
1 337,33 €/1l
41,38 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
40,12 €
Predajca: BRASTYGroup

Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 097,60 €/1l
109,76 €
Predajca: PerfumTraders

Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh Woda perfumowana, 75ml
778,00 €/1l
58,35 €
Predajca: BRASTYGroup

Marc Jacobs Daisy Wild parfumovaná voda pre ženy 100 ml
740,50 €/1l
74,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Marc Jacobs Decadence Rouge Noir Edition Eau de Parfum pre ženy 100 ml
2 990,00 €/1l
299,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Yves Saint Laurent Mon Paris Woda perfumowana, 50ml
1 744,60 €/1l
87,23 €
Predajca: BRASTYGroup

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Marc Jacobs Perfect Elixir parfémovaná voda pre ženy 30 ml
1 688,00 €/1l
50,64 €
Predajca: BRASTYGroup
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Dámská parfémová voda
narcis,kladivník noční
mandle
santalové dřevo
Marc Jacobs Perfect Intense parfumovaná voda 50 ml odparovač pre mužov
Parfémovaná voda od značky Marc Jacobs bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.
Marc Jacobs Eau de Parfum Marc Jacobs Perfect Intense Eau de Parfum 50ml teraz na Beauty Plaza.
Marc Jacobs Perfect Intense Edp Spray
Vynikajúci, ný, nádherný parfum pre tých, ktorí chcú parfum, ktorý im vydrží celý deň.
- Model
- Perfect Intense
- Hmotnosť
- 0.269 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyPáni
- EAN kód
- 3616302780037
- Číslo od výrobcu
- 2007098
- Model
- Perfect Intense
- Hmotnosť
- 0.269 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyPáni
- EAN kód
- 3616302780037
- Číslo od výrobcu
- 2007098
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Yves Saint Laurent Mon Paris Woda perfumowana, 50ml
1 744,60 €/1l
87,23 €
Predajca: BRASTYGroup

Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 097,60 €/1l
109,76 €
Predajca: PerfumTraders

Marc Jacobs Perfect Intense EDP 30 ml W
1 552,33 €/1l
46,57 €
Predajca: somnia24

Marc Jacobs Perfect parfumovaná voda pre ženy 100 ml
791,20 €/1l
79,12 €
Predajca: Denpoli-Venda

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Sony PlayStation 5 – EA Sports FC 24 Bundle, PlayStation 5, Čierna, Biela, 16384 MB, GDDR6, 448 GB/s, AMD
1 889,61 €
Predajca: Technology-Germany

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Marc Jacobs Perfect Intense, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Jazmín, Mandle, Santalové drevo
800,90 €/1l
80,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Marc Jacobs Dot, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Dragon fruit, Jasmine,Orange blossom, Pižmo, Vanilka
355,90 €/1l
35,59 €
Predajca: BRASTYGroup

Marc Jacobs Dot Woda perfumowana, 100 ml
382,10 €/1l
38,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Marc Jacobs Dot, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej
600,80 €/1l
30,04 €
Predajca: BRASTYGroup

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Yves Saint Laurent Libre Pour Femme Woda perfumowana, 50ml
1 244,60 €/1l
62,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Marc Jacobs Perfect Woda perfumowana, 50ml
1 076,20 €/1l
53,81 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Marc Jacobs Honey, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Broskyňa, Mandarin,Peach (fruit), Marhuľa, Oranžový kvet, Broskyňa
313,80 €/1l
31,38 €
Predajca: BRASTYGroup

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
907,20 €/1l
90,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Novada-Shop

Marc Jacobs Perfect Charm parfumovaná voda, 50 ml
1 378,00 €/1l
68,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Marc Jacobs Perfect EDP 30 ml W
2 020,00 €/1l
60,60 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
1 708,33 €/1l
102,50 €
Predajca: Novada-Shop

Lattafa Qimmah, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mandle, Káva, kakao, Santalové drevo, Vanilka
200,00 €/1l
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Marc Jacobs Perfect Elixir EDP 100 ml W
890,50 €/1l
89,05 €
Predajca: BRASTYGroup

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Cestovná sada miniatúr Paco Rabanne pre ženy
3 727,37 €/1l
70,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 100 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
511,30 €/1l
51,13 €
Predajca: BRASTYGroup
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
86% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
86%14% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
14%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 6. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Superrýchle dodanie
Objem 0,1 l
Predávajúci odoslal bleskovou rýchlosťou. Dobrý pomer ceny a výkonu. Výrobok ešte nebol vyskúšaný, keďže ide o darček. Kúpil by som tu znova!
Hodnotenie z 13. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý parfum
Objem 0,05 l
Parfém z roku 2024, zvláštny, ale nie príliš silný, a preto veľmi vhodný na každý deň. Vydrží dlhé hodiny.
Hodnotenie z 2. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Jednoducho skvelé
Objem 0,1 l
Skvelá vôňa a všetko išlo veľmi dobre s dodávkou
Hodnotenie z 5. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najkrajšia vôňa na trhu
Objem 0,05 l
Veľmi krásna vôňa, ktorej sa nemôžete nabažiť
Hodnotenie z 13. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vôňa
Objem 0,05 l
Veľmi príjemná vôňa
Hodnotenie z 15. decembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nádherný darček
Objem 0,05 l
Krásna vôňa a skvelé balenie
Hodnotenie z 11. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Marc Jacobs
Objem 0,05 l
Perfektný
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
296,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
332,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2413)Počet hodnotení: 2413
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l