5,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 5 kusov za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml431,40 €/1l
21,57 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty

Ďalšie informácie o reklame
Diptyque Eau de Minthé parfémovaná voda unisex 75 ml2 333,73 €/1l
175,03 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Yodeyma Mía voda parfumovaná pre ženy 50ml431,40 €/1l
21,57 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty

Ďalšie informácie o reklame
M. Micallef Osaito parfémovaná voda pre mužov 100 ml1 244,40 €/1l
124,44 €
Predajca: PerfumTraders

Saphir Cool de Saphir Pour Femme Woda Perfumowana 30ml - Luxusná kvetinová vôňa pre modernú ženu. Ideálna na každý deň aj špeciálne príležitosti. Dlhodobo zanecháva príjemný zážitok na pokožke.
315,33 €/1l
9,46 €
Predajca: MANADA

Saphir Parfums Cool, Ženy, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Jazmín, Karamel, Kosatec, Ruže
111,60 €/1l
22,32 €
Predajca: somnia24

Tesori d’Oriente White Musk, Unisex, 100 ml, Hydratačné
67,60 €/1l
6,76 €
Predajca: Katomix

Saphir Oui de Saphir pre ženy Parfémovaná voda, 50ml
260,60 €/1l
13,03 €
Predajca: somnia24

Saphir Siloe de Saphir Pre Ženy Eau de Parfum, 30ml
365,00 €/1l
10,95 €
Predajca: MANADA

Saphir Oceanyc Ženy Parfumovaná Voda, 50ml
253,60 €/1l
12,68 €
Predajca: MANADA

Rasasi Yumn Pour Femme parfémovaná voda pre ženy 100 ml
164,00 €/1l
16,85 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Fasio Pour Femme by Emper Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
207,70 €/1l
20,77 €
Predajca: Inaris_International

J' Fenzi I am žena eau de parfém - Parfumovaná voda 100 ml
149,90 €/1l
14,99 €
Predajca: BeautyOK

Lalique de Lalique Parfémovaná voda, 100ml
301,20 €/1l
30,12 €
Predajca: PerfumTraders

VERSET Parfumovaná voda pre ženy Frenesí 100ml
278,60 €/1l
28,91 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,86 €
Predajca: Pharmacygreek

VERSET parfumovaná voda pre ženy Rouge 50ml
329,20 €/1l
16,46 €
Predajca: Pharmacygreek

Saphir Vôňa Intenzívna pre Ženy Parfumovaná Voda, 50ml
253,60 €/1l
12,68 €
Predajca: MANADA

Chifon Rouge By Emper Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
219,00 €/1l
21,90 €
Predajca: FragrancesBg

Saphir Excentric Ženy Parfumovaná Voda, 50ml
253,60 €/1l
12,68 €
Predajca: MANADA
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Saphir Cool Pour Femme Eau De Parfum Spray 50 ml – 50 ml
Saphir Cool Pour Femme Eau De Parfum Spray 50 ml je ná vôňa, ktorá spája ovocné a kvetinové tóny a vytvára tak jedinečný zážitok. Vrchné tóny otvárajú kombináciou čiernych ríbezlí, bergamotu a jazmínu, nasledované srdcovými tónmi z ľalie, ruže a karamelu. Základné tóny pozostávajú z ambry, vanilky a pižma, ktoré vôni dodávajú zmyselnú hĺbku. Táto vôňa je určená pre ženy, ktoré preferujú ľahkú a príjemnú atmosféru.
Podrobnosti o produkte
- Značka: Saphir
- Produkt: Saphir Cool Pour Femme Eau De Parfum Spray 50 ml
- Objem: 50 ml
- EAN: 8424730017213
Cool de Saphir Parfémovaná Voda pre Ženy s objemom 50 ml je skvelým doplnkom pre každú modernú ženu, ktorá túži po osviežujúcom a dlhotrvajúcom vôňu. Tento jemný a elegantný parfum s nádychom sviežosti a zmyselnosti je ideálnym spoločníkom pre každodenné použitie či osobné príležitosti. Jeho lahodná kombinácia citrusových tónov s kvetinovými akcentami je určená pre ženy, ktoré milujú jemné a príjemné vône. Dajte svojim zmyslom zelenú a doprajte si jedinečný zážitok s Cool de Saphir Parfémovanou Vodou pre Ženy.
Parfumovaná voda, pre ženyInovatívna a návyková kombinácia začína tónmi čiernych ríbezlí, bergamotu a jazmínu. Kvetinová kytica v srdcovej nóte začína byť sladká a sexy a končí v hrejivom vanilkovom základe.
SAPHIR COOL EDP SPRAY 50 ML
Saphir Cool Pour Femme, parfumová voda, sprej, 50 ml
#VALUE!
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Vôňa pre ženy Cool de Saphir je nabitá šťavnatým hruškovým kvetom, vanilkou a jasmínom, doplnená ostružinou, ružou, santalovým drevo a pižmom.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8424730017213
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Vôňa pre ženy Cool de Saphir je nabitá šťavnatým hruškovým kvetom, vanilkou a jasmínom, doplnená ostružinou, ružou, santalovým drevo a pižmom.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8424730017213
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Guy Laroche Drakkar Intense Woda perfumowana, 100ml
242,40 €/1l
24,24 €
Predajca: PerfumTraders

Thierry Mugler Alien, Woda toaletowa, 60ml
1 005,17 €/1l
60,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Cabochard toaletná voda v spreji 100ml
208,40 €/1l
20,84 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Toaletná voda Marbert Man Classic Eau de Toilette
583,80 €/1l
58,38 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Pancierové sklo pre Samsung Galaxy A56 5G ochranná fólia 2x ochranné sklo na fotoaparát 2x pancierová fólia
9,99 €
Predajca: CoolGadget

Guy Laroche Drakkar Noir, Woda toaletowa, 200ml
134,55 €/1l
26,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Jean Louis Scherrer - Pop Delights 01 EDT 50ml
308,00 €/1l
15,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

JOOP! Homme, Muži, Letné, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Citrón, Mandarínka, Oranžový kvet, Škorica, Heliotrope, Jazmín, Konvalinka
167,28 €/1l
20,91 €
Predajca: BRASTYGroup

Aramis Toaletná voda 110 ml - Esencia mužskej elegancie
370,45 €/1l
40,75 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Rochas Muse parfumovaná voda v spreji 100ml
282,40 €/1l
66,66 €
-57%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,24 €
Predajca: Sykz

Guy Laroche - Drakkar Noir EDT 100ml
155,00 €/1l
15,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ted Lapidus Pour Homme EDT 100 ml M
237,60 €/1l
23,76 €
Predajca: NutraBestBG

Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 90 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
89,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
51,90 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Saphir Cool de Saphir Pour Femme Woda Perfumowana 30ml - Luxusná kvetinová vôňa pre modernú ženu. Ideálna na každý deň aj špeciálne príležitosti. Dlhodobo zanecháva príjemný zážitok na pokožke.
315,33 €/1l
9,46 €
Predajca: MANADA

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
286,67 €/1l
17,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
219,00 €/1l
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Rout Al Musk, Ženy, 100 ml
298,60 €/1l
29,86 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Yara Moi, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
250,00 €/1l
25,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Ameer Al Oudh Gift set EDP 100 ml and deospray 50 ml 100ml
161,50 €/1l
16,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
422,00 €/1l
31,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Qaa'ed parfumovaná voda pre mužov 100 ml
214,50 €/1l
21,45 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml
209,00 €/1l
20,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Tesori d’Oriente White Musk, Unisex, 100 ml, Hydratačné
67,60 €/1l
6,76 €
Predajca: Katomix

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 20. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
158,51 €
-4,07 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
154,44 €
Predajca: PerfumTraders
3 088,80 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(76)Počet hodnotení: 76
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(182)Počet hodnotení: 182
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,90 €
Predajca: PerfumTraders
536,25 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
35,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(14)Počet hodnotení: 14
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

TOM FORD Neroli Portofino, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Levanduľa, Citrón, Mandarínka, Myrta, Oranžová, rozmarín, Jazmín, Neroli, Oranžový kvet, ambra, ibištek pižmový



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(8)Počet hodnotení: 8
224,50 €
-5,83 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
218,67 €
Predajca: PerfumTraders
2 186,70 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
336,00 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l