4,9



Na základe 141 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Aigner Too Feminine parfémovaná voda pre ženy 100 ml508,20 €/1l
50,82 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
M. Micallef Osaito parfémovaná voda pre mužov 100 ml1 244,40 €/1l
124,44 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Hermès 24 Faubourg parfémovaná voda pre ženy 100 ml1 050,20 €/1l
105,02 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Lalique Soleil parfémovaná voda pre ženy 100 ml565,60 €/1l
56,56 €
Predajca: PerfumTraders

Escada Show Me Love Woda perfumowana, 100 ml
372,00 €/1l
37,20 €
Predajca: IdoBuy

Escada Especially parfumovaná voda 30ml
900,67 €/1l
27,02 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

ESCADA Celebrate N.O.W., Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Škorica, Tonka, Magnólia, Sprej
295,38 €/1l
23,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Escada Especially Elixir Intense EDP 50 ml
1 980,00 €/1l
99,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Escada Magnetism parfémovaná voda pre ženy 50 ml
974,40 €/1l
48,72 €
Predajca: somnia24

ESCADA Celebrate N.O.W, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Škorica, Tonka, Magnólia, Sprej
470,40 €/1l
23,52 €
Predajca: BRASTYGroup

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
584,27 €/1l
43,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
371,89 €/1l
33,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Escada Party Love Woda perfumowana, 100 ml
284,50 €/1l
28,45 €
Predajca: Glamperfeu

Dámsky parfém Escada Especially Escada Elixir EDP (30 ml)
2 366,67 €/1l
71,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Hugo Boss Femme parfumovaná voda 50 ml
655,60 €/1l
32,78 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss Deep Red Parfumovaná Voda, 90ml
739,44 €/1l
66,55 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Escada Show me Love parfémovaná voda pre ženy 50 ml
590,40 €/1l
29,52 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Escada Magnetism Eau De Parfum Spray 50ml
655,60 €/1l
32,78 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Especially Escada je oslnivá vôňa od značky Escada - ná a ženská vôňa inšpirovaná duchom šťastnej, spontánnej a nádhernej modernej ženy, ktorá chce uvoľniť svoje emócie! Má pozitívny prístup k životu. Žije, aby sa zabávala, a jej šťastie je jej silnou stránkou. Je vždy verná sama sebe. Špeciálne pre Escadu je charakteristický jemný akord ruže. Výsledkom je sofistikovaná a ženská vôňa inšpirovaná oslnivou vôňou okvetných lístkov ruží lesknúcich sa rosou. Especially Escada vyjadruje , ale moderným a bezstarostným spôsobom.
Hlava: ambrette, hruška
Srdce : ylang-ylang, ruža, vodné tóny
Základ: pižmo
Dámsky parfém Especially Escada Escada EDP 50 mlNechajte sa
prekvapiť 100 % originálnym dámskym parfémom Especially Escada Escada EDP a oslávte svoju ženskosť exkluzívnym dámskym parfémom s jedinečnou, individuálnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Escada!
- Pohlavie: Ženy
- Typ: EDP (parfumovaná voda)
- Názov parfému: Especially Escada
Dámska parfumovaná voda
semienka ibišteka, pižmo, hruška
ylang ylang, ruža, vodné tóny
pižmo
Parfémovaná voda Especially od značky Escada bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.
Zvlášť Escada je ná a ženská vôňa pre ženy, ktoré milujú zábavu a rady dávajú voľný priechod svojim pocitom. Kompozícia presvedčí svojím mladistvým charakterom a zahalí vás do úplne pozitívnej aury. Zahaľte sa do dámskeho parfumu Escada Especially, ktorý vám vyčarí úsmev na perách v každej situácii. Vyžarujte svojou spontánnosťou, hravosťou aj ženským pôvabom. iskrivá kvetinová vôňa pre optimistickú ženu vhodná na každodenné nosenie, najmä v teplých dňoch
Parfumovaná voda Escada Especially bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vybranej vône.
Escada Especially Escada parfumovaná voda 50ml
Escada Sentiment 75 ml EDT toaletná voda v spreji NEU Original
Vynikajúci, ný, nádherný parfum pre tých, ktorí chcú parfum, ktorý im vydrží celý deň.
- Model
- Especially
- Hmotnosť
- 0.36 kg
- Druh vône
- kvetinový
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENAT, PARFUM/VOŇAVKA, AQUA/VODA/VODA, HYDROXYCITRONELLAL, HEXYLCINNAMAL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, CITRONELLOL, DIETYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, LIMONÉN, GERANIOL, ŠKORICOVÝ ALKOHOL, LINALOOL, BENZYL BENZOÁT, FARNESOL, BENZYL SALICYLÁT, ČERVENÁ 33 (CI 17200), EXT. FIALOVÁ 2 (CI 60730), ŽLTÁ 5 (CI 19140)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyDámyUnisex
- EAN kód
- 0737052430515737052430515
- Číslo od výrobcu
- 99350150596
- Model
- Especially
- Hmotnosť
- 0.36 kg
- Druh vône
- kvetinový
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENAT, PARFUM/VOŇAVKA, AQUA/VODA/VODA, HYDROXYCITRONELLAL, HEXYLCINNAMAL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, CITRONELLOL, DIETYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, LIMONÉN, GERANIOL, ŠKORICOVÝ ALKOHOL, LINALOOL, BENZYL BENZOÁT, FARNESOL, BENZYL SALICYLÁT, ČERVENÁ 33 (CI 17200), EXT. FIALOVÁ 2 (CI 60730), ŽLTÁ 5 (CI 19140)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyDámyUnisex
- EAN kód
- 0737052430515737052430515
- Číslo od výrobcu
- 99350150596
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

ESCADA Especially, Ženy, 75 ml, Doplňovacia fľaša, Hruška, Ruže, Pižmo
389,07 €/1l
29,18 €
Predajca: BRASTYGroup

29080 Vanička na oplach nohou 56 x 46 x 9 cm
27,29 €/1m²
7,03 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
51,90 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Escada Magnetism parfémovaná voda pre ženy 50 ml
974,40 €/1l
48,72 €
Predajca: somnia24

ESCADA Celebrate N.O.W., Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Škorica, Tonka, Magnólia, Sprej
295,38 €/1l
23,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Escada Especially parfumovaná voda 30ml
900,67 €/1l
27,02 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Boss Orange Woman, toaletná voda, 75 ml
443,20 €/1l
33,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Escada Especially Eau de Parfum EDP 30 ml + telové mlieko 50 ml
1 662,33 €/1l
49,87 €
Predajca: VISO

Escada Flor Del Sol toaletná voda pre ženy 100 ml
340,10 €/1l
34,01 €
Predajca: PerfumTraders

ESCADA Celebrate N.O.W, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Škorica, Tonka, Magnólia, Sprej
470,40 €/1l
23,52 €
Predajca: BRASTYGroup

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Albatros Stoličky do jedálne so zamatovým poťahom Set 6 MODENA, sivá - štýlový vintage dizajn, elegantná čalúnená stolička k jedálenskému stolu - stolička do kuchyne alebo jedálne s vysokou nosnosťou
179,99 €
-35,19 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
144,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Albatros-Shop

Lalique Le Parfum: Luxusná kvetinová vôňa pre ženy s drevitými tónmi a pižmom, 100ml - Vysoká kvalita od Lalique.
328,40 €/1l
32,84 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Escada Celebrate N.O.W. parfémovaná voda pre ženy 30 ml
692,67 €/1l
20,78 €
Predajca: BRASTYGroup

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
584,27 €/1l
43,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lacoste - Lacoste pour Femme EDP 50ml
609,20 €/1l
30,46 €
Predajca: PerfumTraders

DKNY Women Energizing, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol,...
365,00 €/1l
36,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hugo Boss Ma Vie parfumovaná voda 50 ml
705,00 €/1l
35,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Giorgio Armani toaletná voda Giorgio Armani Emporio Armani She toaletná voda 100ml
431,30 €/1l
43,13 €
Predajca: PerfumTraders

Juicy Couture Couture Couture parfémovaná voda pre ženy 100 ml
386,50 €/1l
38,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Kúpeľňová skrinka SoBuy – vysoká skrinka do malých kúpeľní s nastaviteľnými policami; úsporná úzka kúpeľňová skrinka pod umývadlo, biela, BZR34-II-W
78,65 €
Doprava zdarma
Predajca: sobuy

Roberto Cavalli , Ženy, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Ružové korenie, Green mandarin,Pink pepper, Oranžový kvet
482,00 €/1l
36,15 €
Predajca: BRASTYGroup

Clinique Happy, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Fľaša, Alcohol denat., fragrance (parfum), water\aqua\eau, hydroxycitronellal, limonene, citronellol,...
523,00 €/1l
26,15 €
Predajca: PerfumTraders

Escada Sentiment toaletná voda pre ženy 75 ml
486,40 €/1l
37,51 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,48 €
Predajca: BRASTYGroup

Armaf - Club De Nuit Woman EDP 105ml
260,67 €/1l
27,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

WOLTU Záclony s volánovou páskou priehľadná záclona ľanový vzhľad 140x245 cm biela
14,38 €/1m
35,24 €
Predajca: TR8

Dior Homme Cologne, Muži, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Grapefruit, biele pižmo
887,20 €/1l
110,90 €
Predajca: PerfumTraders

Tefal Duetto+ G719S735, Súprava na varenie, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Bez povlaku, Nerezová oceľ, 250 °C
97,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Juicy Couture I Am Juicy Couture Woda perfumowana, 30ml
706,67 €/1l
21,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
91% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
91%6% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
6%1% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
1%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%1% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
1%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 29. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Moja obľúbená vôňa už roky
Objem 0,075 l
Túto vôňu jednoducho milujem; je ľahká, kvetinová a akosi ovocná. Je mojou obľúbenou už mnoho rokov a keď je v ponuke, často si objednávam dve. Takto som takpovediac "zásobená" na niekoľko mesiacov. Dostala som už veľa komplimentov; koho by to nepotešilo ;-) Odo mňa jednoznačné odporúčanie na kúpu! Jedna prosba však - nekupujte ich všetky, aby mi ešte niečo zostalo. *
Hodnotenie z 23. júna 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi rýchle dodanie
Objem 0,075 l
Ale kúpila som si zlý parfum od Escady, vôbec sa mi nepáči. To je však čisto vec vkusu a nemá to vplyv na hodnotenie. Doručenie prebehlo úplne hladko a rýchlo.
Hodnotenie z 21. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
vynikajúce
Objem 0,075 l
Všetko išlo veľmi dobre od objednávky, sledovania doručenia, platby a tovaru, vôňa bola pre moju ženu tá pravá.
Hodnotenie z 10. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Špičkový produkt za špičkovú cenu
Objem 0,075 l
Všetko išlo skvele. Položka je presne taká, ako som očakával. Prišiel dobre zabalený. Cena výkon je skvelý. Môžem len odporučiť.
Hodnotenie z 23. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi príjemná vôňa
Objem 0,075 l
Vôňu poznám už dlho a vždy ma zaujme. Vždy sa ma pýtajú, aká je to krásna vôňa.
Hodnotenie z 28. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfém
Objem 0,075 l
Nádherný parfém! Vôňa je veľmi jemná a dlhotrvajúca. Určite si ho kúpim znova...
Hodnotenie z 15. júna 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá vôňa
Objem 0,075 l
Veľmi rýchle dodanie..Cena za 75ml je bezkonkurenčná..veľmi ženská, príjemná vôňa..ale bohužiaľ sa pomerne rýchlo rozplynie, hoci je to parfum a nie toaletná voda...
Hodnotenie z 4. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Tovar podľa popisu!
Objem 0,075 l
Tovar dorazil dnes.delivery trvalo 2 dni a išlo rýchlo.všetko podľa očakávania ďakujem!
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l