5,0



Na základe 4 hodnotení
Xerjoff XJ 17/17 Pikovaya Dama čistý parfém unisex 50 ml
231,09 €
4 621,80 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Amouage Reasons čistý parfém unisex 100 ml3 706,70 €/1l
370,67 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Xerjoff Cruz Del Sur II 50 ml, Eau de Parfum, unisex, luxusná vôňa, originálne balenie, nová3 579,00 €/1l
178,95 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Xerjoff Apollonia Woda perfumowana, 50 ml3 224,00 €/1l
161,20 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Tiziana Terenzi Gumin čistý parfém unisex 100 ml1 983,50 €/1l
198,35 €
Predajca: PerfumTraders

XERJOFF Wardasina EAU DE PARFUM 100 ml Gugita Fragrance
2 082,90 €/1l
208,29 €
Predajca: somnia24

Xerjoff Alexandria II parfémovaná voda unisex 30 ml
4 302,00 €/1l
129,06 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff Irisss parfumovaná voda pre ženy 50 ml
4 393,40 €/1l
219,67 €
Predajca: BRASTYGroup

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Xerjoff Alexandria II Perfumy, 50 ml
4 063,80 €/1l
203,19 €
Predajca: BRASTYGroup

Xerjoff Symphonium čistý parfém unisex 50 ml
4 736,00 €/1l
236,80 €
Doprava zdarma
Predajca: MANADA

Xerjoff 17/17 Homme parfémovaná voda pre mužov 50 ml
5 278,80 €/1l
263,94 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Xerjoff - Shooting Stars Starlight Parfum 50ml
3 295,40 €/1l
164,77 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Xerjoff Richwood parfémovaná voda unisex 50 ml
5 098,60 €/1l
254,93 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Xerjoff La Capitale Woda perfumowana, 50 ml
3 536,40 €/1l
176,82 €
Predajca: Denpoli-Venda

Xerjoff Comandante! Woda perfumowana, 50 ml
2 557,00 €/1l
127,85 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff " V " Accento Eau De Parfum 100 ml (unisex)
1 862,80 €/1l
186,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Bimaro

Xerjoff Erba Pura parfémovaná voda unisex 100 ml
1 727,00 €/1l
172,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Xerjoff - Casamorati Quattro Pizzi EDP 100ml
1 769,10 €/1l
176,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Xerjoff - Opera EDP 100ml
1 620,00 €/1l
162,00 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Xerjoff Tony Iommi Monkey Special unisex parfumovaná voda 50 ml
3 442,60 €/1l
172,13 €
Predajca: BRASTYGroup
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Najprv sa uvoľní bergamot a bulharská ruža zmiešané so vzdušnými aldehydovými tónmi. V srdcovej nóte rozkvitá zemitý, obklopujúci turecký kosatec, ochutený koriandrom a muškátovým orieškom a zahalený do kadidla z cédrového dreva.
Čistý parfém od značky Xerjoff bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.
Pikovaya Dama, ktorú spoločnosť Xerjoff prvýkrát vydala v roku 2015, je sofistikovaná a nádherne namiešaná púdrovo-kvetinová orientálna vôňa s retro a zároveň moderným nádychom, sicílskeho citróna, kalábrijského bergamotu a bulharskej ruže, zmiešaná so vzdušnými aldehydovými tónmi V srdci rozkvitá zemitý, obklopujúci turecký kosatec, okorenený koriandrom a muškátovým orieškom a zabalený do cédrového kadidla
- Model
- XJ 17/17 Pikovaya Dama
- Hmotnosť
- 1.119 kg
- Druh vône
- kvetinový
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexPáni
- EAN kód
- 8033488157463
- Číslo od výrobcu
- XJPK50
- Model
- XJ 17/17 Pikovaya Dama
- Hmotnosť
- 1.119 kg
- Druh vône
- kvetinový
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexPáni
- EAN kód
- 8033488157463
- Číslo od výrobcu
- XJPK50
Hodí sa k tomu

Xerjoff - Opera EDP 100ml
1 620,00 €/1l
162,00 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
259,00 €/1l
25,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
169,00 €
Predajca: FragrancesBg

Xerjoff - Shooting Stars Starlight Parfum 50ml
3 295,40 €/1l
164,77 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Xerjoff Alexandria II Perfumy, 50 ml
4 063,80 €/1l
203,19 €
Predajca: BRASTYGroup

Xerjoff Pikovaya Dama Perfumy, 100 ml
3 971,80 €/1l
397,18 €
Doprava zdarma
Predajca: MANADA

Roja Parfums A Midsummer Dream Woda perfumowana, 100 ml
1 939,10 €/1l
193,91 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff Apollonia Woda perfumowana, 50 ml
3 224,00 €/1l
161,20 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff Uden parfémovaná voda pre mužov 50 ml
3 208,60 €/1l
160,43 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff 1861 Zefiro Woda perfumowana, 100 ml
1 732,30 €/1l
173,23 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Xerjoff 40 Knots parfémovaná voda unisex 50 ml
2 969,40 €/1l
148,47 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff Irisss parfumovaná voda pre ženy 50 ml
4 393,40 €/1l
219,67 €
Predajca: BRASTYGroup

Xerjoff - XJ 1861 Renaissance EDP 100ml
1 319,40 €/1l
142,87 €
-10,93 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
131,94 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Xerjoff 40 Knots Woda perfumowana, 100 ml
1 997,30 €/1l
199,73 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff Cruz Del Sur II 50 ml, Eau de Parfum, unisex, luxusná vôňa, originálne balenie, nová
3 579,00 €/1l
178,95 €
Predajca: PerfumTraders

Nishane - Wulong Cha Extrait de Parfum 100ml
1 666,50 €/1l
166,65 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff - Uden Overdose Parfum 50ml
3 208,00 €/1l
160,40 €
Predajca: BRASTYGroup

Xerjoff Kobe parfémovaná voda pre mužov 50 ml
3 066,20 €/1l
153,31 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff Symphonium čistý parfém unisex 50 ml
4 736,00 €/1l
236,80 €
Doprava zdarma
Predajca: MANADA

Xerjoff Alexandria III Perfumy, 50 ml
3 931,40 €/1l
196,57 €
Predajca: BRASTYGroup

Xerjoff 17/17 Homme parfémovaná voda pre mužov 50 ml
5 278,80 €/1l
263,94 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
509,87 €/1l
38,24 €
Predajca: Parfumtoi

Xerjoff Join the Club More Than Words EDP 50 ml UNISEX
2 322,60 €/1l
116,13 €
Predajca: BRASTYGroup

Xerjoff Richwood parfémovaná voda unisex 50 ml
5 098,60 €/1l
254,93 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Xerjoff Opera parfémovaná voda unisex 50 ml
3 588,20 €/1l
179,41 €
Predajca: somnia24

Clive Christian 1872 Feminine Perfumy, 50 ml
7 302,40 €/1l
365,12 €
Predajca: somnia24

Xerjoff 17/17 Irisss Woda perfumowana, 100ml
3 507,30 €/1l
350,73 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Xerjoff JTC Ivory Route parfumovaná voda 50ml
2 538,80 €/1l
126,94 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Hodnotenie z 17. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Hodnotenie z 20. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Hodnotenie z 15. januára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

MAISON ASRAR Vision Eau De Parfum 100 ml (unisex)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
52,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
522,00 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(73)Počet hodnotení: 73
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
35,80 €
Predajca: PerfumTraders
286,40 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
339,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1497)Počet hodnotení: 1497
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l