4,5



Na základe 11 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml304,00 €/1l
30,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Clive Christian No. 1 For Women Parfém 50 ml W8 009,20 €/1l
400,46 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Loewe 001 Man parfémovaná voda pre mužov 50 ml1 858,40 €/1l
92,92 €
Predajca: PerfumTraders

Parfémovaná toaletná voda La Rive Donna 90ml.
166,56 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

La Rive Pearl Woman Woda perfumowana, 75ml
223,07 €/1l
16,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

La Rive Voňavka In Love 90ml - Květinová vůně s tóny frezie a pižma, dokonalá pro romantické chvíle. Originální lahvička skvěle ozdobí vaši poličku.
174,11 €/1l
15,67 €
Predajca: somnia24

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
259,00 €/1l
25,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

La Rive Prestige Beauty Woda perfumowana, 75ml
225,33 €/1l
16,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
172,10 €/1l
17,21 €
Predajca: Glamperfeu

La Rive In Woman Woda perfumowana, 90ml
166,56 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
277,00 €/1l
27,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

La Rive Brave Man Toaletná Voda, 30 ml
340,00 €/1l
10,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

La Rive Prestige Tender - Voda Parfumovaná 75ml
232,93 €/1l
17,47 €
Predajca: Katomix

Maison Alhambra Salvo Elixir Edp 60ml
459,17 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

La Rive Extreme Príbeh pre Mužov Toaletná Voda, 30 ml
340,00 €/1l
10,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

La Rive I Am Ideal Woda perfumowana, 90ml
166,56 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Nuxe Prodigieux Floral Le Parfum EDP 50 ml W
785,40 €/1l
39,27 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Pánska vôňa PRESTIGE BROWN od LA RIVE ponúka jedinečnú kombináciu sviežich morských tónov s drevitými tónmi. Ovocné akcenty zvýrazňuje sviežosť bergamotu, pelargónie, levandule a rozmarínu.
Základ vône tvorený stromovými tónmi, ako sú fazuľa tonka, vetiver a pačuli, dodáva drevitý nádych temperamentnej mužnej vôni.
Vrchné tóny: bergamot, ovocné tóny, morské tóny
Srdcové tóny: levanduľa, rozmarín, bocianí zob
Základné tóny: pačuli, fazuľa tonka, vetiver
Application:
Aplikácia: Nastriekajte na zdravú pokožku.
Zloženie
Alkohol Denat, Parfum, Aqua, Linalool, Limonene, Coumarin, Benzyl Salicylate, Alpha Isomethylionone, Citronellol, Citral, Geraniol, Eugenol, Isoeugenol. 80% obj.
Pred použitím si prečítajte príbalový leták
Parfumovaná voda pre mužov z radu Prestige.
Vonia La Rive Prestige Brown The Man je symbolom sofistikovanosti pre moderného muža. Táto vôňa ovešaná tónmi dreva a kože je vyváženým spojením elegancie a štýlu. S jemnými tónmi citrusových plodov a korenia je ideálnym doplnkom pre každodenné použitie. Zanechajte nezameniteľný dojem s La Rive Prestige Brown The Man.
LA RIVE Prestige Brown The Men EDP 75ml
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Vôňa La Rive Prestige Brown The Man je moderný a sofistikovaný parfum pre sebavedomého muža. Táto exkluzívna vôňa kombinuje jemné tóny, ktoré dodávajú akcenty prírodných vôní s nádychom elegancie a energie. Doprajte si jedinečný zážitok s týmto štýlovým parfumom, ktorý podčiarkne vašu osobnosť a šarm. / / Ingrediencie: škorica, vetiver, pižmo, bergamot, cedrové drevo, santalové drevo, morské tóny, grapefruit, kardamón, šalvia, koriander, šafran, borovicové ihly, levanduľa, gaštan, vetiver, vanilka, tabak, vetiver, mošus.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 5901832067306
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Vôňa La Rive Prestige Brown The Man je moderný a sofistikovaný parfum pre sebavedomého muža. Táto exkluzívna vôňa kombinuje jemné tóny, ktoré dodávajú akcenty prírodných vôní s nádychom elegancie a energie. Doprajte si jedinečný zážitok s týmto štýlovým parfumom, ktorý podčiarkne vašu osobnosť a šarm. / / Ingrediencie: škorica, vetiver, pižmo, bergamot, cedrové drevo, santalové drevo, morské tóny, grapefruit, kardamón, šalvia, koriander, šafran, borovicové ihly, levanduľa, gaštan, vetiver, vanilka, tabak, vetiver, mošus.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 5901832067306
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

La Rive Voňavka In Love 90ml - Květinová vůně s tóny frezie a pižma, dokonalá pro romantické chvíle. Originální lahvička skvěle ozdobí vaši poličku.
174,11 €/1l
15,67 €
Predajca: somnia24

La Rive Brutal Grand Kolínska Voda, 100ml
130,60 €/1l
13,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
273,67 €/1l
16,42 €
Predajca: Glamperfeu

La Rive Heroic Man - Mužská toaletná voda, 100ml
124,90 €/1l
12,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša
299,90 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Maison Alhambra Glacier Ultra Edp 100ml
250,00 €/1l
25,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
249,70 €/1l
24,97 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Confidential Private Gold EDP 100ml
159,70 €/1l
16,35 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,97 €
Predajca: Glamperfeu

Trizand 25254 Masážna obruč Hula Hoop so závažím, biela
19,14 €
Predajca: Eoshop

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: DUBAISTORE

FunWater stand up paddle board, SUP board set, stand up paddle board, SUP paddle board, ručná pumpa, 330x84x15cm, do 150KG
239,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Great-Paddle-Board

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia
![Obrázok produktu pre Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/39b0727b0335ff8bf1dc896318bac01c.webp)
Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]
7,99 €/1m
11,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Matrac 7-zónový pružinový matrac DIAMOND 140x200 23cm Obojstranný matrac
167,90 €
Doprava zdarma
Predajca: IZER

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
422,00 €/1l
31,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Alhambra Avant EDP 100ml
113,00 €/1l
11,30 €
Predajca: Bugelo

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

Čierna Rieka Šedý Bod - Toaletná voda 90ml
157,67 €/1l
14,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

La Rive Grey Line - Toaletná voda 90ml
164,89 €/1l
14,84 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

La Rive, Gallant, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
120,10 €/1l
12,01 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
172,10 €/1l
17,21 €
Predajca: Glamperfeu

La Rive, Password, Eau De Toilette, For Men, 75 ml
204,00 €/1l
15,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

La Rive Extreme Story Pre Mužov - Toaletná voda, 75 ml - Mužské parfumy s intenzívnou vôňou pre moderného muža. Vyrobené renomovanou značkou La Rive.
222,93 €/1l
16,72 €
Predajca: Zeitburg

Fóliový prístrešok Shelter Logic, 3,54 m² zelený 180 x 180 x 180 cm (D x Š x V)
156,00 €
Predajca: mygardenhome

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
259,00 €/1l
25,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Paco Rabanne Ultraviolet Man Woda toaletowa, 100ml
410,30 €/1l
41,03 €
Predajca: BRASTYGroup

PARKSIDE® 20 V duálna nabíjačka batérií "PDSLG 20 B1", 2 x 4,5 A
69,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Puzdro pre iPhone 12 / 12 Pro, silikónové ochranné puzdro, TPU obal, priehľadné a tenké
6,90 €
Predajca: MSMTECHNOLOGIES
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
64% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
64%18% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
18%18% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
18%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 9. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Páči sa mi to naozaj veľmi, veľmi, ale mohlo by tam byť viac ml. To by bolo skvelé
Hodnotenie z 4. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Lacné a dobré
Veľmi príjemne vonia
Hodnotenie z 25. augusta 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Trochu slabé
Vôňa nie je výnimočná. Nevydrží dlho.
Hodnotenie z 21. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 5. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 4. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 2. mája 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 14. februára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

MAISON ASRAR Vision Eau De Parfum 100 ml (unisex)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
49,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
498,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(73)Počet hodnotení: 73
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
339,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1497)Počet hodnotení: 1497
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l