5,0



Na základe 2 hodnotení
Ovocný vegánsky proteín - 400g : biely čaj broskyňa I (proteín I bielkovina) I hydrolyzát hrachovej bielkoviny I bez tuku I bez pridaného cukru I BCAA I perfektná rozpustnosť I budovanie svalov I nealkoholický nápoj I nealkoholický nápoj I ovocná šťava - príchuť
25,02 €
49,06 € / 1l
plus 9,90 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Proteíny a bielkoviny a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard 2250-2280 g okolda-lieskov orech / Srvtkov whey proteny / Lahodn srvtkov proten s vysokou biologickou hodnotou obohaten o zmes trviacich enzmov113,28 €/1kg
257,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Srvátkový proteínový izolát - 750g : Vanilka I prášok I proteín I bielkoviny I čistý srvátkový izolát I prémiový proteín I prísun bielkovín I vysoký obsah bielkovín I budovanie svalov I udržiavanie svalov I lahodná chuť I pri intolerancii laktózy I nízky obsah cukru I nízky obsah tuku I diéta I bezlepková70,61 €/1l
56,91 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
55,71 €
Predajca: PEAK

Ďalšie informácie o reklame
Proteínová zmes so šťavnatou príchuťou jahôd - 5000g8 396,48 €/1kg
42,99 €
Predajca: Activlab_Official_Store

Ďalšie informácie o reklame
Whey Selection - 900g : Jahoda I 30 porcií I Viaczložkový proteín I Srvátkový izolát I Srvátkový koncentrát I Srvátkový hydrolyzát I Sójový proteínový izolát I Pridaný L-leucín I Budovanie svalov55,26 €/1l
52,16 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,06 €
Predajca: PEAK

Clear Protein - 450g príchuť Fresh Lemon I 15 porcií I vysoko kvalitný srvátkový proteínový izolát + kolagénové peptidy I BODYBALANCE
49,57 €/1l
27,81 €
Predajca: PEAK

Mars Snickers HiProtein Powder 875 g Snickers (okolda-karamel-araid) / Srvtkov whey proteny / Lahodn srvtkov proten s nezamenitenou chuou Snickers tyinky
35,57 €/1kg
31,12 €
Predajca: VISO

Nutri+ Vegan Natures Protein 500g čokoláda
159,30 €/1kg
79,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Proteín 85 - 900g : Vanilka I 30 porcií I Prášok I Viaczložkový proteín I Sójový proteín I Kazeín I Pšeničný proteín I Pridané vitamíny
26,88 €/1kg
24,19 €
Predajca: medpak_shop

nutri+ Vegan Natures Protein - Proteínový prášok bez sladidla - Neutrálny 500 g
113,94 €/1l
56,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

ProActive koncentrát srvátkovej bielkoviny WPC 80, 2,25 kg, bielkovinový prášok, príchuť: banán a jahoda
12,00 €/1kg
26,99 €
Predajca: RealPharm

ESN Flexpresso Protein Coffee Caramel, Prášok, pšeničný proteín – koncentrát, pšeničný proteín – izolant, Karamel, 22 g, 109 kcal, 364 kcal
50,44 €/1kg
45,90 €
Predajca: LUTO-Supplements

nutri+ 3K Protein Powder - Vegánsky proteínový prášok bez laktózy - čokoládovo-hnedý
80,29 €/1l
80,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Zloženie na zvýšenie hmotnosti a svalovej hmoty, s proteínmi, príchuť banán, 2270 g
20,34 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,32 €
Predajca: Katomix

Lahodný srvátkový proteín - 450 g : čokoládový mliečny koktail I proteín I proteín I zmes proteínov (srvátkový koncentrát I srvátkový izolát) I konzistencia mliečneho koktailu I s laktázou I dokonalá rozpustnosť I neprekonateľná chuť I budovanie svalov
49,66 €/1l
27,81 €
Predajca: PEAK

Dymatize ISO 100 Hydrolized Clear Green Apple 512g srvátkový proteín
151 327,44 €/1kg
105,40 €
-2,80 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
102,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Masa Bielkovínový Banánový Prášok, 2000g
10,50 €/1l
21,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,99 €
Predajca: Activlab_Official_Store

Polleo Sport Sójový proteínový izolát, 454 g - Čokoláda
44,03 €/1kg
19,99 €
Predajca: PolleoSport

ALLNUTRITION ALLDEYNN Wheyrose 500 g biela čokoláda-malina / Srvátkové whey proteíny / Lahodný srvátkový proteín s kúskami lyofilizovaného ovocia
83,68 €/1l
41,84 €
Predajca: NutraBestBG

Activlab Whey Protein 500 g, jahodová príchuť, WPC 90 (sójový proteín), vysoký obsah bielkovín, proteínový nápoj, budovanie svalovej hmoty
12,99 €
Predajca: Activlab_Official_Store

Extrifit 100% Whey Protein 2000 g banán / Srvátkové whey proteíny / Lahodný instantný srvátkový koncentrát v najvyššej kvalite
53,62 €/1l
107,24 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Vegánsky proteín s neuveriteľne lahodnou príchuťou ovocnej šťavy
- Veľmi dobrá rozpustnosť
- Min. 76 % bielkovín z hydrolyzátu hrachového proteínu + BCAA
- Bez tuku a bez pridaného cukru
- Prispieva k budovaniu svalov
- Optimalizovaný profil aminokyselín s L-metionínom
Čisté osvieženie!
Nový Fruity Vegan Protein je hydrolyzovaný hrachový proteín obohatený o aminokyseliny, ktorý vďaka tekutej konzistencii ovocnej šťavy a lahodnej ovocnej príchuti vyčarí čisté osvieženie!
Fruity Vegan Protein je dokonalý proteínový kokteil po tréningu, najmä v lete. Fruity Vegan Protein je však aj zdravou alternatívou nealkoholických a podobných nápojov ako nápoj na uvoľnenie a osvieženie.
Je to tiež presvedčivá výživová hodnota!
Fruity Vegan Protein sa skladá z čistého hydrolyzovaného hrachového proteínu a bol obohatený aj o vysokokvalitné rozvetvené aminokyseliny, aby poskytoval optimálne výživové hodnoty pre všetkých nadšených športovcov a súťažiacich.
Obsah sacharidov aj tukov v tomto proteíne je nižší ako 1 %. Fruity Vegan Protein sa môže pochváliť aj neuveriteľnými 76 g bielkovín na 100 g, čo znamená, že 20 g porcia boduje 15 g bielkovín a chutí ako osviežujúci ovocný džús.
- Skladovanie a použitie
- Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov. Skladujte v uzavretom, suchom, pred svetlom chránenom priestore pri bežnej izbovej teplote.
- Výrobca
- Peak Performance Products S.A.
- Hmotnosť
- 400 g
- Počet kusov
- 120
- Objem
- 510 ml
- Zloženie
- Príchuť Strawberry: Hydrolyzovaný hrachový proteín, aminokyseliny s rozvetveným reťazcom 2:1:1 (L-leucín, L-izoleucín, L-valín) (15 %), kyseliny (kyselina citrónová, kyselina jablčná), aróma, farbiaca potravina (prášok z červenej repy), L-metionín, sladidlo (sukralóza). Príchuť Lemon Lime: Hydrolyzovaný hrachový proteín, aminokyseliny s rozvetveným reťazcom 2:1:1 (L-leucín, L-izoleucín, L-valín) (15 %), kyseliny (kyselina citrónová, kyselina jablčná), aróma, L-metionín, sladidlo (sukralóza), farbivo (riboflavín). Príchuť Wildberry: Hydrolyzovaný hrachový proteín, aminokyseliny s rozvetveným reťazcom 2:1:1 (L-leucín, L-izoleucín, L-valín) (15 %), kyseliny (kyselina citrónová, kyselina jablčná), aróma, farbivá (prášok z červenej repy, spirulina (modrá)), L-metionín, sladidlo (sukralóza). Príchuť White Tea Peach: Hydrolyzovaný hrachový proteín, aminokyseliny s rozvetveným reťazcom 2:1:1 (L-leucín, L-izoleucín, L-valín) (15 %), kyseliny (kyselina citrónová, kyselina jablčná), aróma, extrakt z bieleho čaju (list), L-metionín, sladidlo (sukralóza).
- Výživové údaje
- Pozri ilustráciu
- Odporúčania pre konzumáciu
- Denne skonzumujte jednu porciu pozostávajúcu z 20 g Fruity Vegan Protein (2 odmerky) zmiešaných s 500 ml vody. Proteínový nápoj by sa mal pripraviť v šejkri alebo mixéri.
- Obchodný názov
- Proteínový koncentrát na výrobu ochuteného proteínového nápoja s aminokyselinami a sladidlami.
- EAN kód
- 5453001867984
- Číslo od výrobcu
- 006362
- Skladovanie a použitie
- Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov. Skladujte v uzavretom, suchom, pred svetlom chránenom priestore pri bežnej izbovej teplote.
- Výrobca
- Peak Performance Products S.A.
- Hmotnosť
- 400 g
- Počet kusov
- 120
- Objem
- 510 ml
- Zloženie
- Príchuť Strawberry: Hydrolyzovaný hrachový proteín, aminokyseliny s rozvetveným reťazcom 2:1:1 (L-leucín, L-izoleucín, L-valín) (15 %), kyseliny (kyselina citrónová, kyselina jablčná), aróma, farbiaca potravina (prášok z červenej repy), L-metionín, sladidlo (sukralóza). Príchuť Lemon Lime: Hydrolyzovaný hrachový proteín, aminokyseliny s rozvetveným reťazcom 2:1:1 (L-leucín, L-izoleucín, L-valín) (15 %), kyseliny (kyselina citrónová, kyselina jablčná), aróma, L-metionín, sladidlo (sukralóza), farbivo (riboflavín). Príchuť Wildberry: Hydrolyzovaný hrachový proteín, aminokyseliny s rozvetveným reťazcom 2:1:1 (L-leucín, L-izoleucín, L-valín) (15 %), kyseliny (kyselina citrónová, kyselina jablčná), aróma, farbivá (prášok z červenej repy, spirulina (modrá)), L-metionín, sladidlo (sukralóza). Príchuť White Tea Peach: Hydrolyzovaný hrachový proteín, aminokyseliny s rozvetveným reťazcom 2:1:1 (L-leucín, L-izoleucín, L-valín) (15 %), kyseliny (kyselina citrónová, kyselina jablčná), aróma, extrakt z bieleho čaju (list), L-metionín, sladidlo (sukralóza).
- Výživové údaje
- Pozri ilustráciu
- Odporúčania pre konzumáciu
- Denne skonzumujte jednu porciu pozostávajúcu z 20 g Fruity Vegan Protein (2 odmerky) zmiešaných s 500 ml vody. Proteínový nápoj by sa mal pripraviť v šejkri alebo mixéri.
- Obchodný názov
- Proteínový koncentrát na výrobu ochuteného proteínového nápoja s aminokyselinami a sladidlami.
- EAN kód
- 5453001867984
- Číslo od výrobcu
- 006362
Hodí sa k tomu

Ovocný vegánsky proteín - 400g : Lemon Lime I (proteín I bielkovina) I hydrolyzát hrachovej bielkoviny I bez tuku I bez pridaného cukru I BCAA I perfektná rozpustnosť I budovanie svalov I nealkoholický nápoj I nealkoholický nápoj I ovocná šťava - príchuť
49,06 €/1l
25,02 €
Predajca: PEAK

Clear Protein - 450g príchuť Fresh Lemon I 15 porcií I vysoko kvalitný srvátkový proteínový izolát + kolagénové peptidy I BODYBALANCE
49,57 €/1l
27,81 €
Predajca: PEAK

Lovely Smile 28 WHITE-STRIPS bieliace pásiky s No-Slip technology, Profesionálne bielenie zubov doma, pre biely úsmev Bielenie zubov od Ray of Smile
539,80 €/1kg
26,99 €
Predajca: LovelySmile

vidaXL Cestovná sada kufrov 5-dielna čierna
109,09 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Sada dvoch vankúšikov z mikrovlákna | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Vhodné pre alergikov
16,90 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Odšťavovač ovocia, multifunkčný elektrický odšťavovač, odšťavovač citrusov Šnekový odšťavovač ovocia Odšťavovače - VITAPRESS
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Organické spirulina pelety - 600 tabliet (500 mg) - 4 000 mg vysoká dávka - Čistá riasa spirulina z kontrolovaného pestovania - Vegan - TRUE NATURE®
162,43 €/1kg
50,65 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
48,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Vileda Ultramax Mop Set, Suché a mokré, Čierna, Červená, Box, 1,8 kg
30,70 €
Predajca: BrickBloom

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Shower Fresh, antiperspirant bez alkoholu, dezodorant 65 g.
61,38 €/1l
3,99 €
Predajca: Lemonbite

Kreatín (kreatín) monohydrát - 500g I prášok I budovanie svalov I budovanie hmoty I nárast sily I vysoká biologická dostupnosť
37,02 €/1kg
18,51 €
Predajca: PEAK

Yummy Vegan Protein - 450g : Chocolate Brownie I prášok I vynikajúca chuť I rastlinný viaczložkový proteín I tekvicový proteín I fava fazuľový proteín I hrachový proteín I mandľový proteín I konopný proteín I kompletný aminokyselinový profil I vysoká biologická hodnota I bez GMO I bez laktózy I bez lepku
27,92 €/1l
15,72 €
Predajca: PEAK

SONGMICS Sada činiek, činky so spojovacou oceľovou rúrkou, činka 2 v 1, 2 x 15 kg, tréning, fitness tréning, posilňovanie doma
86,69 €
Predajca: Lumarko

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
43,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Šatníková skriňa s rýchlymi posuvnými dverami 125 cm biela
602,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

VASAGLE Toaletný stolík so zrkadlom 2 zásuvky 3 otvorené priehradky biely Moderné
64,80 €
Predajca: Jurhan

Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

Mars Snickers HiProtein Powder 875 g Snickers (okolda-karamel-araid) / Srvtkov whey proteny / Lahodn srvtkov proten s nezamenitenou chuou Snickers tyinky
35,57 €/1kg
31,12 €
Predajca: VISO

Nutri+ Vegan Natures Protein 500g čokoláda
159,30 €/1kg
79,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Proteín 85 - 900g : Vanilka I 30 porcií I Prášok I Viaczložkový proteín I Sójový proteín I Kazeín I Pšeničný proteín I Pridané vitamíny
26,88 €/1kg
24,19 €
Predajca: medpak_shop

ESN Flexpresso Protein Coffee Caramel, Prášok, pšeničný proteín – koncentrát, pšeničný proteín – izolant, Karamel, 22 g, 109 kcal, 364 kcal
50,44 €/1kg
45,90 €
Predajca: LUTO-Supplements

Proteín 85 - 900g : Čokoláda I 30 porcií I Prášok I Viaczložkový proteín I Sójový proteín I Kazeín I Pšeničný proteín I Pridané vitamíny
25,73 €/1kg
23,16 €
Predajca: PEAK

Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard 2250-2280 g okolda-lieskov orech / Srvtkov whey proteny / Lahodn srvtkov proten s vysokou biologickou hodnotou obohaten o zmes trviacich enzmov
113,28 €/1kg
257,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Clear Protein - 450g príchuť Wildberry I 15 porcií I vysokokvalitný srvátkový proteínový izolát + kolagénové peptidy I BODYBALANCE
49,57 €/1l
27,81 €
Predajca: PEAK

nutri+ 3K Protein Powder - Vegánsky proteínový prášok bez laktózy - čokoládovo-hnedý
80,29 €/1l
80,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Masa Bielkovínový Banánový Prášok, 2000g
10,50 €/1l
21,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,99 €
Predajca: Activlab_Official_Store

Mutant doplnky stravy Mass, Gainer, 17865
167,60 €/1kg
33,52 €
Predajca: VISO

Výživný Koncentrát Syrovátkového Bielka v Chutnej Čokoláde, 500 g
39,78 €/1kg
19,89 €
Predajca: medpak_shop

ESN Designer Whey Protein, 1000 g vrecko
74,90 €/1l
77,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Peak Performance Whey Protein Concentrate 1000 g maslová sušienka / Srvátkové whey proteíny / Chutný ultrafiltrovaný srvátkový koncentrát obohatený o laktázu
42,67 €/1l
44,55 €
Predajca: PEAK

nutri+ Vegan Natures Protein - Proteínový prášok bez sladidla - Neutrálny 500 g
113,94 €/1l
56,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 25. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 25. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Koncentrát srvátkového proteínu WPC Koncentrát srvátkového proteínu 4kg malina



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
154,99 €
Predajca: SuperMerchant
36,04 €/1kg

Activlab 100% Whey Premium Krówka, 2000g > Activlab 100% Serové bielkoviny Premium, 2000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
36,00 €
Predajca: Activlab_Official_Store
18,00 €/1kg

Koncentrát srvátkového proteínu WPC Koncentrát srvátkového proteínu 4kg Banán



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
154,99 €
Predajca: SuperMerchant
36,04 €/1kg

Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard 2250-2280 g okolda-lieskov orech / Srvtkov whey proteny / Lahodn srvtkov proten s vysokou biologickou hodnotou obohaten o zmes trviacich enzmov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(9)Počet hodnotení: 9
257,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
113,28 €/1kg

Koncentrát srvátkového proteínu WPC Koncentrát srvátkového proteínu 4kg karamel



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
154,99 €
Predajca: SuperMerchant
36,04 €/1kg

Proteín Srvátkový proteínový koncentrát WPC Srvátkový koncentrát 4kg čokoláda



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
154,99 €
Predajca: SuperMerchant
36,04 €/1kg

Activlab Mass Up 5000g sacharidov Kreatín Taurín - čokoláda



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
42,90 €
Predajca: Activlab_Official_Store

Activlab Whey Premium 2000g WANILIA WPC CONCENTRATE PROTEIN PROTEIN NUTRITION



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
48,99 €
Predajca: Activlab_Official_Store
24,50 €/1kg

Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional 1000 g jahoda-biela čokoláda / Srvátkové whey proteíny / Chutný srvátkový proteín s pridanými aminokyselinami obohatený o tráviace enzýmy



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
154,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
154,05 €/1kg

Farmasi Nutriplus Shake Creamy Caramel 540 g – Výživný proteínový kokteil s vitamínmi a minerálmi I KBruShop



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
82,99 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
61,78 €
Predajca: lithuaniashop
114,41 €/1l

Epic Weight Gainer - 4500g : Čokoláda I Prášok I Mass Shake I Weight Gain I Hardgainer I Protein Matrix (Whey I Casein I Egg - Protein) I Carbohydrate Matrix with Cluster Dextrin I Oatmeal I Blood Sugar Management



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
74,31 €
Predajca: PEAK
16,51 €/1kg

Epic Weight Gainer - 4500g : Jahoda I Prášok I Mass Shake I Weight Gain I Hardgainer I Protein Matrix (Whey I Casein I Egg - Protein) I Carbohydrate Matrix with Cluster Dextrin I Oatmeal I Blood Sugar Management



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
74,31 €
Predajca: PEAK
16,51 €/1kg

Epic Weight Gainer - 4500g : Vanilka I Prášok I Mass Shake I Weight Gain I Hardgainer I Protein Matrix (Whey I Casein I Egg - Protein) I Carbohydrate Matrix with Cluster Dextrin I Oatmeal I Blood Sugar Management



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
74,31 €
Predajca: PEAK
16,51 €/1kg

Powerstar SUPER HI PRO 128 | Viaczložkový proteínový prášok 1kg | Najvyššia biologická hodnota | Proteínový kokteil na budovanie svalov | Príroda



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
116,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
116,90 €/1l

smap® + peptid 300 g – Neutrálne proteínový prášok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
44,95 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,95 €
Predajca: WR-Products
129,83 €/1l

Polleo Sport 31% proteínová tyčinka, 24 x 35 g - Banán
36,00 €
Predajca: PolleoSport
42,86 €/1kg

Peak Performance Whey Protein Concentrate 1000 g maslová sušienka / Srvátkové whey proteíny / Chutný ultrafiltrovaný srvátkový koncentrát obohatený o laktázu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
44,55 €
Predajca: PEAK
42,67 €/1l

Polleo Sport Micellar Casein 454 g - Vanilková zmrzlina
27,99 €
Predajca: PolleoSport
61,65 €/1kg

Dymatize ISO 100 Hydrolyzed 932 g smooth banana / Hydrolyzovan srvtkov proteny / Prmiov srvtkov izolt s 50% podielom hydrolyztu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
92,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
99,57 €/1kg

Hmostu Hmotnosť Čokoláda, 2000g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
21,99 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,00 €
Predajca: Activlab_Official_Store
9,00 €/1l