5,0



Na základe 1 hodnotenia
Hmotnosť:
250 g- 250 g
- 30000 g
- 100000 g
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Japonský zelený čaj Matcha Premium 200g - 100% organická japonská149,95 €/1kg
29,99 €
Predajca: Goodwei

Ďalšie informácie o reklame
Gyokuro japonský zelený čaj , 120g - 100% organická japonská166,58 €/1kg
19,99 €
Predajca: Goodwei

Ďalšie informácie o reklame
Obradná sada Matcha 25G + Chasen + Chashaku249,90 €/1kg
24,99 €
Predajca: PHRoyal

Ďalšie informácie o reklame
Japonský zelený čaj Matcha Superior Organic 25 g prášku Luxury Organic999,50 €/1kg
19,99 €
Predajca: PHRoyal

Matcha čajový prášok 80g | Zelený čajový prášok z Tian Hu Shan | Zelený čaj
62,13 €/1kg
5,23 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,97 €
Predajca: Katomix

Matcha Tea PREMIUM zelený čaj v prášku Japonská matcha čaj 30g
55,44 €/1kg
28,91 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,72 €
Predajca: CoffeeFriend

JAPONSKÝ DENNÝ MATCHA ZELENÝ ČAJ30 g - MOYA MATCHA
0,59 €/1kg
17,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Zelený čaj - Kórea Garucha Matcha 100g
335,80 €/1kg
33,58 €
Predajca: taleoo

ZELENÁ MATCHA JAPONSKÝ ČAJ (24 x 1,5 g) 36 g - MOYA MATCHA
939,72 €/1kg
33,83 €
Predajca: CoffeeFriend

Genmaicha Japonský Zelený Čaj S PečenouRyžou 60G - Moya Matcha
0,33 €/1kg
19,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

japonský zelený čaj sencha 50g
93,80 €/1kg
4,69 €
Predajca: Polanatea

HOJICHA JAPONSKÝ ZELENÝ ČAJ, 60 g - MOYA MATCHA
0,24 €/1kg
14,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

JAPONSKÝ ZELENÝ ČAJ MATCHA (7 x 1,5 g) 10,5 g - MOYA MATCHA
669,09 €/1kg
7,36 €
Predajca: CoffeeFriend

JAPONSKÝ ZELENÝ ČAJ SENCHA60 g - MOYA MATCHA
0,21 €/1kg
12,49 €
Predajca: medpak_shop

Japonský zelený čaj Matcha na každodenné použitie v prášku s príchuťou čerešní Mokate 40 g
474,75 €/1kg
18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Japonský zelený čaj - Sencha sypaný 75g
125,73 €/1kg
9,43 €
Predajca: taleoo

Bünting čaj kurkuma zázvor 45g
2,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

JAPONSKÝ MATCHA ZELENÝ ČAJ EXTRA PREMIUM70 g - BIOTON
988,57 €/1kg
69,20 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Japonsko Matcha 50g
199,80 €/1kg
9,99 €
Predajca: Polanatea

ČAJ Z KURKUMY (25 x 2 g) 50 g - DARY NATURY
87,40 €/1kg
4,37 €
Predajca: Biogo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Moya Matcha Daily má intenzívnu zelenú farbu a výraznú čajovú vôňu s výraznou horkosťou, charakteristickou pre zelený čaj. Ideálna na prípravu matcha latte, smoothie a koktailov, ako aj rôznych receptov. Stačí nasypať do šejkra alebo fľaše s vodou a pretrepať.
Moya Matcha Daily sa pestuje v oblasti Uji v prefektúre Kjóto, ktorá je známa svojou úrodnou pôdou a čistou vodou. Zelený čaj tam má ideálne podmienky na rast vďaka množstvu zrážok, dobre slnečným kopcom a medzi nimi vznikajúcej hmle, ktorá chráni jemné listy kríkov pred mrazom. Kríky z ktorých pochádza Moya Matcha sa starostlivo pestujú na malých, rodinných čajových poliach bez pesticídov. Zozbierané listy sa sušia a melú na jemný prášok lokálne v Japonsku a posielajú sa do Európy v malých dávkach, aby sa zabezpečila najvyššia čerstvosť. To pomáha zachovať všetky vlastnosti čajových lístkov a udržiavať vysokú hladinu minerálov a antioxidantov.
Zo všetkých antioxidantov majú katechíny obsiahnuté v matche najsilnejší účinok a majú jedinečné vlastnosti. Znižujú riziko aterosklerózy, majú antibakteriálne vlastnosti, znižujú hladinu cholesterolu v krvi, posilňujú imunitu a majú antivírusové vlastnosti.
Derivát katechínu nazývaný EGCg, ktorý sa nachádza v matcha, je obzvlášť silný antioxidant. Táto organická chemická zlúčenina má obzvlášť silný protirakovinový účinok a je antioxidantom 100-krát silnejším ako vitamín C. Len jedna porcia matcha sa z hľadiska obsahu antioxidantov vyrovná 10 šálkam bežného zeleného čaju. Je to spôsobené tým, že pri pití matcha konzumujeme celé pomleté listy.
Efekt Matcha: Uvoľňuje a zlepšuje koncentráciu
Už pred viac ako 800 rokmi používali matcha budhistickí mnísi Zen ako prostriedok na udržanie pokojnej a žiarivej mysle počas dlhých hodín meditácie. Dnes už vieme, že je za tieto procesy zodpovedný L-theanín, aminokyselina koncentrovaná v listoch používaných na výrobu matcha. L-theanín zvyšuje produkciu alfa vĺn v mozgu, ktoré ovplyvňujú naše vedomie, vyvolávajú pocit uvoľnenia a zlepšujú náladu. L-theanín navyše podporuje našu schopnosť sústrediť sa a pamätať si
Zvyšuje hladinu energie a posilňuje vytrvalosť
Bojovní samurajovia pili matchu ako prírodný energetický prostriedok pred výpravou. Šálka matcha obsahuje o polovicu menej kofeínu ako šálka kávy, no jej účinok vďaka L-theanínu môže trvať oveľa dlhšie. Matcha stimuluje a uľahčuje koncentráciu, ale nespôsobuje vibrácie, ktoré niekedy spôsobuje káva. Katechíny obsiahnuté v čaji majú zasa antibiotické vlastnosti a posilňujú imunitný systém.
Spaľuje tuky a cholesterol
Matcha čaj zrýchľuje metabolizmus organizmu a spôsobuje rýchlejšie spaľovanie tukov. Na rozdiel od mnohých spôsobov chudnutia dostupných na trhu je matcha prírodným doplnkom stravy a nespôsobuje vedľajšie účinky (ako je zrýchlený tep, zvýšený krvný tlak). Podľa výskumov majú ľudia, ktorí pravidelne pijú matchu, nižšiu hladinu zlého LDL cholesterolu a vyššiu hladinu dobrého HDL cholesterolu. Matcha je tiež jednou z hlavných potravín používaných v diéte sirt.
Zo všetkých antioxidantov majú katechíny obsiahnuté v matche najsilnejší účinok a majú jedinečné vlastnosti. Znižujú riziko aterosklerózy, majú antibakteriálne vlastnosti, znižujú hladinu cholesterolu v krvi, posilňujú imunitu a majú antivírusové vlastnosti.
Derivát katechínu nazývaný EGCg, ktorý sa nachádza v matcha, je obzvlášť silný antioxidant. Táto organická chemická zlúčenina má obzvlášť silný protirakovinový účinok a je antioxidantom 100-krát silnejším ako vitamín C. Len jedna porcia matcha sa z hľadiska obsahu antioxidantov vyrovná 10 šálkam bežného zeleného čaju. Je to spôsobené tým, že pri pití matcha konzumujeme celé pomleté listy.
Príprava Moya Match tradičným spôsobom:
Tradičný spôsob prípravy čaju matcha pochádza z japonského čajového obradu. Potrebujete šálku matchawan, bambusovú metličku chasen a bambusovú lyžičku chashaku. Do šálky dáme dve bambusové čajové lyžičky matcha (1,5 g), zalejeme 100 ml horúcej vody (80°C) a intenzívne miešame chasenom. Robte pohyby podobné písmenu M, kým sa nevytvorí zelená, hustá pena. Trvá to menej ako 30 sekúnd. Potom pridajte viac vody v závislosti od toho, aký silný čaj chcete piť.
Prečo je Moya Matcha lepšou voľbou?
Neobsahuje pesticídy ani umelé prísady. Je to 100% ekologický zelený čaj. Pozostáva zo 100% matcha
Chuť a vôňa najvyššej kvality.
Do odoslania zákazníkovi sa skladuje v chladiarenskom sklade. Vďaka tomu si dlhšie zachováva čerstvosť, nutričné vlastnosti a chuť.
Má európsky ekologic. To znamená, že je čaj pravidelne testovaný a jeho pestovanie je bezpečné pre klímu a prírodu.
Pochádza z Regiónu Uji v prefektúre Kjóto, Japonska, kde majú čajovníky najlepšie podmienky pre rast.
Je zatvorený v zapečatenom obale, ktorý chráni matcha pred slnečným žiarením.
Ide o poľsko-japonskú spoločnosť a prvú značku matcha v Poľsku, ktorá sa vyznačuje najvyššou kvalitou.
Milovaný a odporúčaný zákazníkmi.
- Zloženie
- 100% zelený čaj Matcha z druhého a tretieho zberu (PL-EKO-07)
- Hmotnosť
- 250 g
- Potravinársky podnik
- Moya Europe Sp. z o.o. , Karłowicza 9a, 02-501 Varšava, Poľsko. Kontakt: www.moyamatcha.com, [email protected]
- Obchodný názov
- 100% zelený čaj Matcha z druhého a tretieho zberu (PL-EKO-07)
- Výrobca
- Moya Matcha
- Označenie množstva
- 100% organický zelený čaj matcha z druhej a tretej úrody
- Číslo od výrobcu
- MM115
- EAN kód
- 5904730935135
- Zloženie
- 100% zelený čaj Matcha z druhého a tretieho zberu (PL-EKO-07)
- Hmotnosť
- 250 g
- Potravinársky podnik
- Moya Europe Sp. z o.o. , Karłowicza 9a, 02-501 Varšava, Poľsko. Kontakt: www.moyamatcha.com, [email protected]
- Obchodný názov
- 100% zelený čaj Matcha z druhého a tretieho zberu (PL-EKO-07)
- Výrobca
- Moya Matcha
- Označenie množstva
- 100% organický zelený čaj matcha z druhej a tretej úrody
- Číslo od výrobcu
- MM115
- EAN kód
- 5904730935135
Hodí sa k tomu

Matcha čajový prášok 80g | Zelený čajový prášok z Tian Hu Shan | Zelený čaj
62,13 €/1kg
5,23 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,97 €
Predajca: Katomix

DENNÝ JAPONSKÝGREEN MATCHA TEA SET 30 g & CHASEN BAMBOO ODPADY - MOYA MATCHA
1,21 €/1kg
36,20 €
Predajca: Biogo

Japonský zelený čaj Matcha Premium 200g - 100% organická japonská
149,95 €/1kg
29,99 €
Predajca: Goodwei

JAPONSKÝ DENNÝ MATCHA ZELENÝ ČAJ100 g - MOYA MATCHA
0,30 €/1kg
30,48 €
Predajca: Biogo

JAPONSKÝ DENNÝ MATCHA ZELENÝ ČAJ30 g - MOYA MATCHA
0,59 €/1kg
17,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Matcha Tea PREMIUM zelený čaj v prášku Japonská matcha čaj 30g
55,44 €/1kg
28,91 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,72 €
Predajca: CoffeeFriend

Oral-B PRO 700 CrossAction, Dospelý, Rotujúco-oscilačná zubná kefka, Denná starostlivosť, Modrá, Biela, Batérie, Vstavaný
611,15 €/1kg
158,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Vianočný stromček umelý Narnie v kvetináči 45 cm s LED OSVETLENÍM
36,99 €/1kg
36,99 €
Predajca: LAALU

Starbucks Pike Place Roast, stredne pražená, celozrnná, 200 g
74,30 €/1kg
14,86 €
Predajca: Katomix

Matcha cajový ceremoniálny set "Uji" s miskou, metlickou, držiakom a matcha práškom + kokosovým latté – japonská súprava pre zaciatocníkov
35,75 €/1kg
22,99 €
Predajca: Goodwei

Alpina - 6-dielna súprava nožov vrátane lúpačky | 5 veľkostí | nôž na príbory - nôž na mäso - nôž na chlieb - nôž santoku | prémiové čepele s nepriľnavým povrchom | ergonomická rukoväť
27,39 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Robotický vysávač ECOVACS Deebot X1 Turbo, laserové mapovanie, 5200 mAh, 5000 Pa, čierny/strieborný
589,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: LVS-Handel

Sklenená fľaša na pitie Wessper so silikónovým obalom – 1 l – s časovými značkami – olivová
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

De’Longhi Icona Vintage ECOV 311.BG, Espresso kávovar, 1,4 L, kávový sáčok, Mletá káva, 1100 W, Béžová
190,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Elektrický napeňovač mlieka Westmark, nerezová oceľ, Brasilia, strieborný, 24762260
17,93 €
Predajca: Di-Life

Emerio Pizzarette, 1 pizza/pízz, Čierna, Hnedá, 1100 W, 220 - 240 V, 50 / 60 Hz, CE
80,05 €
Predajca: M_plus_L

Sharp Home Appliances YC-MG01E-S, Na pracovnú dosku, Kombinovaná mikrovlnka, 20 L, 800 W, Otočné, Čierna, Šedá
108,48 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

oneConcept All-You-Can-Eat, dvojitá elektrická rúra, 2400 W, 42 l, strieborná
147,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Klarstein

Akumulátorový stojanový vysávač Rowenta RH6545Wh Air Force Light - Farba: čierna lesklá - 14,4 V (lítium-iónová technológia)
119,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH

Graef ES400, Espresso kávovar, 1,25 L, Mletá káva, 1400 W, Nerezová oceľ
140,63 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

GOURMETmaxx Digitálna fritéza na horúci vzduch XXL Fritéza na horúci vzduch 12 litrov Rúra Gril Fritéza Nízkotučná šetrná príprava bez oleja Airfryer riteuse
129,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Ariete 2877/04, 1,7 L, 2000 W, Zelená, Indikátor úrovne vody, Bezšnúrový, Filtrovanie
64,08 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Čierny čaj Sir Winston Earl Grey s príchuťou bergamotového oleja 500g
32,08 €/1kg
16,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

VASAGLE Komoda s policami a zásuvkou, 70 x 30 x 80 cm
130,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Arendo Wand napeňovač mlieka so špeciálnou špirálou Elektrický ručný napeňovač mlieka
14,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Ganz-Einfach

TRADIČNÝ JAPONSKÝ ZELENÝ MATCHA ČAJ, 30 g - MOYA MATCHA
0,64 €/1kg
19,08 €
Predajca: Biogo

Sada panvíc San Ignacio Aluminium
57,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Matcha cajový ceremoniálny set "Bamboo" s miskou, metlickou, držiakom a matcha práškom + kokosovým latté – japonská súprava pre zaciatocníkov
93,48 €/1kg
68,52 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

SHARP YC-MS01E-S, samostatná mikrovlnná rúra, 20 litrov, 800 W, 5 úrovní výkonu, sklenený otočný tanier s priemerom 25,5 cm, strieborná farba
221,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

AEG QX9-1-P5IB, Tyčový vysávač, Bezvreckové, Čierna, Indigo, Strieborná, 0,35 L, Suchý, Filtrovanie
1 499,00 €
Doprava zdarma
Predajca: G-Electronics
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 20. júla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 100 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Sušené kvety jazmínu – 1 kg jedlých kvetov
230,00 €
Predajca: WINOSZARNIA
230,00 €/1kg

Matcha cajový ceremoniálny set "Sakura" s miskou, metlickou, držiakom a matcha práškom + kokosovým latté – luxusná súprava pre milovníkov matcha



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
31,99 €
Predajca: Goodwei
34,21 €/1kg

Matcha 200g Brat.pl
7,79 €
Predajca: BRAT_PL
37,10 €/1kg

Sušené kvety jazmínu – 250 g jedlých kvetov
82,00 €
Predajca: WINOSZARNIA
327 999,98 €/1kg

Cejlónsky čierny čaj 100g Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,09 €
Predajca: BRAT_PL
28,61 €/1kg

Klitoria (mletá), Blue Matcha, motýlie hrachy, 100 g, kvety, čaj, modrá farba
50,00 €
Predajca: WINOSZARNIA
500,00 €/1kg

Japonský zelený čaj Matcha Premium 500g - 100% organická japonská



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(16)Počet hodnotení: 16
64,99 €
Predajca: Goodwei
129,98 €/1kg

Sada čaju Yerba Mate s nerezovým pohárom na mate - Čaj Mate s guarana 200 g - Yerba Mate200 g - Yerba Mate Lemon 200 g - Bombilla



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
35,00 €
Predajca: Yerbamarket_
50,00 €/1kg

Matcha„Midori“ – Prémiový zelený čaj v prášku | Plný antioxidantov, 500g



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
29,99 €
Predajca: Goodwei
57,67 €/1kg

Sušené púčiky ruže – červené jedlé kvety – 100 g
32,00 €
Predajca: WINOSZARNIA
320 000,01 €/1kg

Royal Brand Matcha set 100 g organického Matcha prášku a Matcha metličky v darčekovej krabičke Matcha čajový prášok Organický originálny zelený čaj z Japonska Japonský ideál
29,99 €
Predajca: PHRoyal

Matcha set "Black Marmor" s luxusnou miskou, metlickou, držiakom a keramickým podnosom + matcha a kokosovým latté – elegantná súprava pre milovníkov matcha



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(7)Počet hodnotení: 7
34,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,49 €
Predajca: Goodwei
23,48 €/1kg

Čaj Matcha Chado | 100g Japan Matcha skutočná obradná kvalita | 100% organické



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
34,99 €
Predajca: Goodwei
349,90 €/1kg

Matcha latte set "Rokusho" s miskou s výlevkou, metlickou, držiakom a matcha práškom + kokosovým latté – súprava na latte a cajový obrad
29,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,49 €
Predajca: Goodwei
33,76 €/1kg

Taylors of Harrogate - Zelený čaj s jazmínovým listom 125g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
19,99 €
Predajca: RB_Trade
159,92 €/1kg

Taylors of harrogate Zelený čaj s jazmínom - 125 g sypaného zeleného čaju



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,59 €
Predajca: RB_Trade
140,72 €/1kg

Japonský zelený čaj Matcha Premium 200g - 100% organická japonská



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(16)Počet hodnotení: 16
29,99 €
Predajca: Goodwei
149,95 €/1kg

Pure Vita, výživové doplnky s obsahom zázvoru a kurkumy, v praktických ampulkách. 30-dňový balík. 100% prírodný produkt
79,99 €
-62%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,99 €
Predajca: AllYouNeed
199,93 €/1kg

TRADIČNÝ JAPONSKÝ ZELENÝ MATCHA ČAJ, 30 g - MOYA MATCHA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,08 €
Predajca: Biogo
0,64 €/1kg

Matcha cajový ceremoniálny set "Yogan" s miskou, metlickou, držiakom a matcha práškom + kokosovým latté – luxusná súprava pre milovníkov matcha



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
31,99 €
Predajca: Goodwei
35,04 €/1kg