5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Výsevná pôda s kokosovým vláknom 50L Prírodný prešívací substrát0,54 €/1l
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Kyslá záhradnícka rašelina 80L1,05 €/1kg
26,27 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Záhradnícky perlit 1 l kypriaci záhon7,99 €/1l
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Zemina pre orchidey s kvetináčom 0,65 l15,37 €/1l
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Záhradnícky perlit od Dr.Soil® v 1 litrovom vrecku
4,99 €/1l
4,99 €
Predajca: DrSoil

Dr.Soil prírodný substrát pre orchidey Cymbidium a pseudobulbus v 1 litrovom vrecku
4,99 €/1l
4,99 €
Predajca: DrSoil

Aktívne uhlie od Dr.Soil® - Biochar v 1 litrovom vrecku
8,99 €/1l
8,99 €
Predajca: DrSoil

Dr.Soil prírodný substrát pre bonsaje a iné črepníkové rastliny v 1 litrovom vrecku
5,99 €/1l
5,99 €
Predajca: DrSoil

COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
6,47 €/1kg
12,75 €
Predajca: somnia24

BioBizz LIGHT MIX - 50 litrov
0,50 €/1l
25,00 €
Predajca: BestBrandShop

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitná zemina pre kvetináče, 50 litrov
0,99 €/1kg
20,96 €
Predajca: bauschnell

Zemný substrát pre orchidey 5 litrov
1,80 €/1l
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Dr.Soil kompost na obohatenie pôdy chudobnej na živiny v 1 litrovom vrecku
3,99 €/1l
3,99 €
Predajca: DrSoil

Dr.Soil prírodný substrát pre orchidey Phalaenopsis v 1 litrovom vrecku
5,99 €/1l
5,99 €
Predajca: DrSoil

Granulát pre izbové a jedlé rastliny Lechuza Pon 12 l minerálny substrát predhnojený 6-8 mesiacov, bez rašeliny
2,61 €/1l
31,30 €
Predajca: Gardners

Dr.Pôdny substrát pre citrusové rastliny v 1 litrovom vrecku
5,99 €/1l
5,99 €
Predajca: DrSoil

Dr.Soil Prírodné pestovateľské médium v 1 litrových vreckách
5,99 €/1l
5,99 €
Predajca: DrSoil

Dr.Soil Vermikulit na mineralizáciu pôd chudobných na živiny vo vrecku 1 l
7,34 €/1l
8,99 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,34 €
Predajca: DrSoil

Záhradnícky perlit 20 l kypriaci záhon
0,72 €/1l
14,34 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Dr.Soil expandovaný íl na drenáž alebo hydropóniu v 1 litrovom vrecku
5,99 €/1l
5,99 €
Predajca: DrSoil
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Objavte tajomstvo pestovania zdravých mäsožravých rastlín s Dr. Soilom! Máte vášeň pre mäsožravé rastliny, ale máte pocit, že nedosahujú svoj plný potenciál? Substrát Dr.Soil je riešenie, ktoré ste hľadali! Táto špeciálna zmes je pohodlne balená v 1 l vreckách a poskytne vašim mäsožravým rastlinám dokonalé prostredie pre ich prosperitu Jedinečné vlastnosti: Špeciálne zloženie: Naša jedinečná zmes je vytvorená tak, aby napodobňovala prirodzené životné podmienky mäsožravých rastlín, zabezpečovala vynikajúcu drenáž a udržiavala optimálnu úroveň vlhkosti. 100 % prírodná: Dr.Soil neobsahuje žiadne prísady ani chemikálie a je vyrobená z prírodných zložiek, ktoré sú bezpečné pre vaše chúlostivé rastliny. ĽAHKÉ POUŽITIE: 1 litrové vrecko je ideálne na okamžité použitie, či už sadíte nové rastliny alebo len obnovujete svoj existujúci substrát. ? Výhody pre vaše mäsožravé rastliny: Energický rast: Sledujte, ako vaše rastliny rastú silnejšie a zdravšie, rozvíjajú živšie farby a veľkolepé kvety. Zdravé korene: Naše zloženie zabraňuje zhutneniu pôdy a zabezpečuje, aby korene dostávali kyslík, ktorý potrebujú pre zdravý rast. ĽAHKÁ STAROSTLIVOSŤ: Vďaka vynikajúcej schopnosti zadržiavať vodu budete musieť zalievať menej často, takže starostlivosť o vaše mäsožravé rastliny bude jednoduchá a príjemná. ? Ekologický obal: Naše 1litrové vrecko je navrhnuté tak, aby sa dalo ľahko recyklovať, čím podporuje udržateľný životný štýl a uvedomuje si vplyv na našu planétu. Urobte si zo starostlivosti o mäsožravé rastliny jednoduchý a príjemný zážitok s Dr.Soil! Vyberte si substrát, ktorý vašim rastlinám poskytne všetko, čo potrebujú, aby sa im darilo v celej svojej kráse. Či už ste skúsený záhradník alebo nadšený začiatočník, Dr.Soil je ideálnou voľbou, ktorá zabezpečí úspech vašich mäsožravých rastlín Nenechajte svoje mäsožravé rastliny čakať! Pridajte si substráty Dr.Soil do nákupného košíka teraz a uvidíte ten rozdiel!
- Rozmery
- 24
- Hmotnosť
- 0.42 kg
- Objem
- 1 l
- Model
- natürliches Substrat für Karnivoren
- Rozsah dodávky
- komerčné
- EAN kód
- 4260581680466
- Číslo od výrobcu
- Dr.Soil natürliches Substrat für Karnivoren
- Výrobca
- DrSoil
- Rozmery
- 24
- Hmotnosť
- 0.42 kg
- Objem
- 1 l
- Model
- natürliches Substrat für Karnivoren
- Rozsah dodávky
- komerčné
- EAN kód
- 4260581680466
- Číslo od výrobcu
- Dr.Soil natürliches Substrat für Karnivoren
- Výrobca
- DrSoil
Hodí sa k tomu

Štartovacia sada mäsožravých rastlín - 3 rastliny
19,99 €
Predajca: Exotenherz

Zlatoplodá palma 130-150 cm Areca Palma Chrysalidocarpus lutescens
31,00 €
Predajca: Blumen-Senf

SUBSTRAL® 17990 Kompaktná zemina pre kvetináče 10,0 l
1,00 €/1l
10,02 €
Predajca: M_plus_L

Primazemina na paradajky a zeleninu 40 l
0,20 €/1l
7,95 €
Predajca: bauschnell

Alocasia Polly 35 cm - tropická rastlina slonie ucho, jednoduchá starostlivosť, dekorácia pre domácnosť a kanceláriu, ideálna pre milovníkov izbových rastlín
9,60 €
Predajca: Blumen-Senf

Naturewater NW-LT-H2A 9-stupňový vodovodný filter, 120 l/h, kompaktný vodovodný filter z PP s 9 filtračnými stupňami, vodovodný filter
18,49 €
Predajca: WilTec

Duvet all-season duvet 135 x 200 cm - duvet bed cover quilt duvet quilt quilt quilt bedding and duvets with microfibre filling white
10,38 €
Predajca: Amazinggirl

Monstera deliciosa, výška cca 50 cm – Nádherná monstera, izbová rastlina, zelená rastlina vhodná do obývačky, kancelárie, do urban jungle štýlu a na ozelenenie interiéru
9,50 €
Predajca: Blumen-Senf

1000 semien levandule úzkolistej (Lavandula angustifolia) - Voňavý magnet pre záhradu a včely | Trvalka, mrazuvzdorná a aromatická
1 200,00 €/1kg
2,40 €
Predajca: EdelmannHandel

Hviezda jasmín 30-50 cm - vždyzelený, voňavý a mrazuvzdorný Trachelospermum jasminoides
4,60 €
Predajca: Blumen-Senf

Taška Na Bedrá - Oblička Cleo A Frank 38 Dog
21,47 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de

Záhradnícky perlit od Dr.Soil® v 1 litrovom vrecku
4,99 €/1l
4,99 €
Predajca: DrSoil

Pôda pre mäsožravé rastliny - pôda pre mäsožravé rastliny
6,99 €/1l
6,99 €
Predajca: Exotenherz

Štartovacia sada mäsožravých rastlín - 5 rastlín
31,99 €
Predajca: Exotenherz

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitná zemina pre kvetináče, 50 litrov
0,99 €/1kg
20,96 €
Predajca: bauschnell

Aktívne uhlie od Dr.Soil® - Biochar v 1 litrovom vrecku
8,99 €/1l
8,99 €
Predajca: DrSoil

Dr.Soil prírodný substrát pre orchidey Cymbidium a pseudobulbus v 1 litrovom vrecku
4,99 €/1l
4,99 €
Predajca: DrSoil

BioBizz LIGHT MIX - 50 litrov
0,50 €/1l
25,00 €
Predajca: BestBrandShop

Dr.Soil prírodný substrát pre bonsaje a iné črepníkové rastliny v 1 litrovom vrecku
5,99 €/1l
5,99 €
Predajca: DrSoil

COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
6,47 €/1kg
12,75 €
Predajca: somnia24

Mäsožravá rastlina - Nepenthes alata 14cm Ampulový kvetinác
26,99 €
Predajca: Exotenherz

COMPO 1161122004 COMPO SANA® Orchideenerde 5,0 l
2,75 €/1l
13,74 €
Predajca: somnia24

Mätonôžka - Pinguicula - odroda Prekvapenie - 9cm kvetiná?
8,99 €
Predajca: Exotenherz

Dr.Soil vulkanická láva v 1 litrovom vrecku
5,99 €/1l
5,99 €
Predajca: DrSoil

Zemný substrát pre orchidey 5 litrov
1,80 €/1l
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Zmes izbových rastlín ii Sada 3 rastlín, 1x Dieffenbachia, 1x Chamaedorea (horská palma) 1x Dracena marginata (drací strom), 10-12cm kvetinác
15,99 €
Predajca: Exotenherz

Záhradnícky perlit 20 l kypriaci záhon
0,72 €/1l
14,34 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Dr.Soil prírodný substrát pre orchidey Phalaenopsis v 1 litrovom vrecku
5,99 €/1l
5,99 €
Predajca: DrSoil

Seramis Rastlinné granule na záhony, balkónové a črepníkové rastliny, 12,5 litra, 734435
1,82 €/1l
22,76 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Dr.Soil kompost na obohatenie pôdy chudobnej na živiny v 1 litrovom vrecku
3,99 €/1l
3,99 €
Predajca: DrSoil
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepšia zemina s
bez veľkých hrudiek alebo drevených tyčiniek.
Hodnotenie z 8. júla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Spoľahlivé, ako vždy!
Všetko dobré
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

KOTARBAU® Prírodná kokosová zemina bez rašeliny pre rastliny a teráriá 6 x 500 g - 30 litrov zeminy z kokosových vlákien



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
22,79 €
Predajca: KOTARBAU
0,01 €/1l

KOTARBAU® Prírodná kokosová zemina bez rašeliny pre rastliny a teráriá 2 x 500 g - 10 litrov zeminy z kokosových vlákien



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
16,99 €
Predajca: KOTARBAU
1,70 €/1l

Pôda do kvetinovej záhrady 50 l
24,51 €
Predajca: SuperMerchant
0,49 €/1l

Univerzálna záhradná zemina na zeleninu a kvety 40 l bez rašeliny s kompostom



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,99 €
Predajca: SuperMerchant
2 599,00 €/1kg

Výsevná pôda s kokosovým vláknom 50L Prírodný prešívací substrát



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
26,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,54 €/1l

Kyslá záhradnícka rašelina 80L



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
26,27 €
Predajca: SuperMerchant
1,05 €/1kg

Zemný substrát pre kyslomilné rastliny 50 l
18,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,38 €/1l

Univerzálna pôda pre kvety s osmovitom 50L
26,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,54 €/1l

Kyslá rašelina na čučoriedky Záhradníctvo 50L



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
21,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,44 €/1l

Univerzálny kvetinový substrát 35 l pre izbové a balkónové rastliny



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,46 €/1l

CompoZemina na siatie a prešívanie 5l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,20 €
Predajca: SuperMerchant
3,04 €/1l

Substrát pre balkónové rastliny 35 l univerzálny



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
26,74 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,49 €/1l

Zemina pre orchidey s kvetináčom 0,65 l



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
9,99 €
Predajca: SuperMerchant
15,37 €/1l

Univerzálna zemina na výsev kvetov 5l
9,70 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
1,60 €/1l

Univerzálna záhradná zemina s pH 5,5-6,5 pre kvety 5 l



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
1,60 €/1l

Pôda na osivo s kokosovým vláknom 5l



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(47)Počet hodnotení: 47
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
1,60 €/1l

Dr.Soil prírodný substrát pre mäsožravce v 1 litrovom vrecku



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
7,34 €
Predajca: DrSoil
7,34 €/1l

Kokosové vlákno na rastliny a kvety 10 mm 5l



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(17)Počet hodnotení: 17
9,99 €
Predajca: SuperMerchant
2,00 €/1l

Záhradnícky perlit 1 l kypriaci záhon



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(14)Počet hodnotení: 14
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
7,99 €/1l

Compo Sana Substrát pre zelené rastliny a palmy 5 l Zmes rašeliny, perlitu a dolomitu



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,99 €
Predajca: SuperMerchant
2,00 €/1l