Genesis Bain Hydra-Fortifiant (posilňujúci šampón proti vypadávaniu vlasov) 500 ml
89,60 €
179,20 € / 1l
plus 3,99 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Šampóny a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Šampón-pasta na vlasy proti lupinám Sulsena Anti-Dandruff, 75 ml90 111,11 €/1kg
8,11 €
Predajca: EDANTI

Ďalšie informácie o reklame
Kérastase Chronologiste Bain 1000 ml - Proti lupinám - Pre212,85 €/1l
212,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Depot No. 102 Anti-Dandruff & Sebum Control Shampoo posilujúci šampón proti lupinám 1000 ml40,50 €/1l
40,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml55,47 €/1l
55,47 €
Predajca: PerfumTraders

Šampón na slabé vlasy so sklonom k vypadávaniu vlasov Genesis (posilňujúci šampón proti vypadávaniu vlasov), 250 ml
197,28 €/1l
49,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

KERASTASE Genesis Bain Nutri-Fortifiant šampón 250ML
172,96 €/1l
43,24 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Kerastase Genesis Bain Nutri-Fortifiant 500 ml Eco-Refill
117,65 €/1l
64,71 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Kérastase Genesis Bain Nutri-Fortifiant (500 ml)
156,78 €/1l
78,39 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Kerastase Densifique Bain Densité, Szampon do włosów tracących gęstość, 250ml
167,00 €/1l
41,75 €
Predajca: NutraBestBG

Šampón Kerastase Resistance Bain Force Architecte 500ml
138,20 €/1l
69,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Šampón Kérastase Nutritive Bain Satin Riche s vysokou výživou
138,76 €/1l
69,38 €
Predajca: Denpoli-Venda

Zosvetlené, studené blond alebo šedivé vlasy Kerastase Blonde Absolu Bain Ultra-Violet Shampoo
159,80 €/1l
39,95 €
Predajca: ADI_Global_Store

Fitoval ampn proti vypadvaniu vlasov, 100 ml
104,25 €/1kg
12,51 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Depot No. 105 Invigorating Shampoo posilujúci šampón proti vypadávaniu vlasov 250 ml
41,68 €/1l
10,42 €
Predajca: Tersorte

Depot No. 105 Invigorating Shampoo posilujúci šampón proti vypadávaniu vlasov 1000 ml
35,07 €/1l
35,07 €
Predajca: somnia24

Kérastase Spécifique Bain Prévention šampón 1000 ml
202,85 €/1l
202,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Šampón proti vypadávaniu vlasov chinín a kofeín
23,17 €/1l
9,27 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Dermena Šampón proti vypadávaniu vlasov 200 ml
89,95 €/1l
17,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Phyto Phytocyane Invigorating Shampoo posilujúci šampón proti vypadávaniu vlasov 250 ml
14 750,00 €/1kg
14,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Pharmacygreek

Šampón proti vypadávaniu vlasov Triphasic (šampón proti vypadávaniu vlasov), 50 ml
313,00 €/1l
15,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Náplň do posilňujúceho šampónu obohateného o prírodné protetické bunky, koreň zázvoru a Aquaxyl. Jemne čistí a hydratuje vlasy a pomáha posilňovať vlasové vlákno, aby sa znížilo riziko vypadávania vlasov v dôsledku lámavosti. Po použití budú vaše vlasy silnejšie, jemnejšie a lesklejšie. vlastnosti:posilňujúci šampón náplň, jemne čistí vlasy, hydratuje, posilňuje vlasové vlákno, zabraňuje vypadávaniu vlasov v dôsledku lámavosti, dodáva lesk, vlasy sú silnejšie a jemnejšie. použitiePoužitie: Naneste na mokré vlasy, napenite a potom opláchnite.
- Hmotnosť
- 10 g
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- AQUA / VODA / EAU • LAURETHSULFAT SODNÝ • KYSELINA CITRÓNOVÁ • COCAMIDOPROPYL BETAÍN • HYDROXID SODNÝ • GLYKOL PROPYLÉNOVÝ • CHLORID SODNÝ • BENZOÁT SODNÝ • GLYKOL HEXYLÉNOVÝ • POLYQUATERNIUM-10 • KYSELINA SALICYLOVÁ • LIMONÉN • LINALOOL • GLYCERÍN • BENZYL SALICYLÁT • KUMARÍN • EXTRAKT Z KOREŇA ZINGIBER OFFICINALE / EXTRAKT Z KOREŇA ZÁPALU • CITRAL • BENZYLALKOHOL • CITRONELLOL • XYLITYLGLUKOSIDA • ANHYDROXYLITOL • EXTRAKT Z KULTÚRY KALUSU LEONTOPODIUM ALPINUM • XYLITOL • XANTOVÁ GUMA • DIPEPTID DIAMINOBUTYROYL BENZYLAMID DIACETÁT • PARFUM / VÔŇA
- Výrobca
- EAN kód
- 3474637079208
- Číslo od výrobcu
- E38386
- Hmotnosť
- 10 g
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- AQUA / VODA / EAU • LAURETHSULFAT SODNÝ • KYSELINA CITRÓNOVÁ • COCAMIDOPROPYL BETAÍN • HYDROXID SODNÝ • GLYKOL PROPYLÉNOVÝ • CHLORID SODNÝ • BENZOÁT SODNÝ • GLYKOL HEXYLÉNOVÝ • POLYQUATERNIUM-10 • KYSELINA SALICYLOVÁ • LIMONÉN • LINALOOL • GLYCERÍN • BENZYL SALICYLÁT • KUMARÍN • EXTRAKT Z KOREŇA ZINGIBER OFFICINALE / EXTRAKT Z KOREŇA ZÁPALU • CITRAL • BENZYLALKOHOL • CITRONELLOL • XYLITYLGLUKOSIDA • ANHYDROXYLITOL • EXTRAKT Z KULTÚRY KALUSU LEONTOPODIUM ALPINUM • XYLITOL • XANTOVÁ GUMA • DIPEPTID DIAMINOBUTYROYL BENZYLAMID DIACETÁT • PARFUM / VÔŇA
- Výrobca
- EAN kód
- 3474637079208
- Číslo od výrobcu
- E38386
Hodí sa k tomu

Kerastase Genesis Sérum pre vlasy, 90ml
669 200,02 €/1kg
66,92 €
Predajca: M_plus_L

Kerastase Genesis Fort. Kondicionér proti padaniu vlasov
259,95 €/1l
51,99 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

KERASTASE Genesis Bain Nutri-Fortifiant šampón 250ML
172,96 €/1l
43,24 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Olaplex No.0 Intenzívne tužidlo na vlasy 155 ml
9,35 €/1l
14,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,49 €
Predajca: esiteo

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 325 000,03 €/1kg
79,50 €
Predajca: somnia24

Kérastase Resistance Fondant Extentioniste Kondicionér na posilnenie dĺžky 200 ml
224,75 €/1l
44,95 €
Predajca: VISO

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
55,47 €/1l
55,47 €
Predajca: PerfumTraders

Kerastase Resistance Ciment Thermique, Odbudowujący cement termiczny do włosów osłabionych, 150ml
202 950,01 €/1kg
40,59 €
Predajca: VISO

Šampón na slabé vlasy so sklonom k vypadávaniu vlasov Genesis (posilňujúci šampón proti vypadávaniu vlasov), 250 ml
197,28 €/1l
49,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Kerastase Genesis Bain Nutri-Fortifiant 500 ml Eco-Refill
117,65 €/1l
64,71 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
219,00 €/1l
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Esperanza EKH008, Čierna, Na pracovnú dosku, Indukčná varná doska so zónami, Sklo, 2 zone(s), 2 zone(s)
86,87 €
Predajca: Katomix

Kérastase Genesis Thermal Defense 150 ml
413,33 €/1l
62,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Reisenthel carrybag, Kôš na nákup, Viacfarebný, Hliník, Polyester, 22 L, 480 mm, 280 mm
56,97 €
Predajca: M_plus_L

Medicube Collagen Night Wrapping Mask nočná kolagenová maska 75 ml
257,20 €/1l
19,29 €
Predajca: medpak_shop

Olaplex Nº.7 Bonding Oil, Olej na vlasy, 30 ml, Ženy, Suché vlasy, Oprava, Posilnenie, Fľaša
688,67 €/1l
20,66 €
Predajca: Glamperfeu

Proti padaniu vlasov Kerastase Genesis Fort. Intense Masque
346,40 €/1l
69,28 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Medicube PDRN Pink Peptide Serum Spevňujúce sérum na tvár 30 ml
659,00 €/1l
19,77 €
Predajca: Glamperfeu

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša
299,90 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Kerastase Genesis Fort. Šampón proti padaniu vlasov
76,94 €/1l
76,94 €
Predajca: Parfumtoi

Kérastase Genesis Bain Nutri-Fortifiant (500 ml)
156,78 €/1l
78,39 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Kerastase Densifique Bain Densité, Szampon do włosów tracących gęstość, 250ml
167,00 €/1l
41,75 €
Predajca: NutraBestBG

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
245 425,01 €/1kg
98,17 €
Predajca: Katomix

Šampón Kerastase Resistance Bain Force Architecte 500ml
138,20 €/1l
69,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Olaplex Bond Maintenance Conditioner kondicionér pre regeneráciu, výživu a ochranu vlasov No.5 1000 ml
55,59 €/1l
55,59 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment uhladzujúca a obnovujúca starostlivosť pre poškodené vlasy No.0 155 ml
19,10 €/1l
29,60 €
Predajca: Sykz
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
26,25 €
Predajca: MAGUHAAR
105,00 €/1l

Sulsena Anti-Ľupinový Šampón, 150ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
10,49 €
Predajca: EDANTI
61 705,88 €/1kg

Šampón-pasta na vlasy proti lupinám Sulsena Anti-Dandruff, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
8,11 €
Predajca: EDANTI
90 111,11 €/1kg

Vichy Dercos Szampon wzmacniający 400ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
25,25 €
Predajca: PerfumTraders
56 111,11 €/1kg

Šampón As I Am Curl Clarity 237ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,99 €
Predajca: medpak_shop
50,59 €/1l

TRESemme Moisture Rich Shampoo, 828 ml, Šampón, Ženy, Hydratačný, Vitamin E, - Coat hair with a liberal amount of shampoo - Gently massage the scalp and roots with fingertips...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
11,99 €
Predajca: Lemonbite
14,48 €/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
41,75 €
Predajca: MAGUHAAR
154 629,64 €/1kg

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampón, Unisex, Normálne vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby, Posilnenie, Liečba



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
26,00 €
Predajca: MAGUHAAR
26,00 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal Detox Professional Shampoo Anti-metal Cleasing Cream čistiaci šampón pre lesk a ochranu farbených vlasov 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR
25,33 €/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
23,00 €
Predajca: MAGUHAAR
23,00 €/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampón 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
33,25 €
Predajca: MAGUHAAR
22,17 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(50)Počet hodnotení: 50
32,50 €
Predajca: MAGUHAAR
21,67 €/1l

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo vyživujúci šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, Hair Shampoo, 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
31,50 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,50 €
Predajca: MAGUHAAR
20,33 €/1l

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
19,00 €
Predajca: MAGUHAAR
19,00 €/1kg

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Šampón, Neprofesionálne, Ženy, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
24,25 €/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampón pre suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l