5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Matcha prášok70g19,47 €
Predajca: Nutrisslim

Ďalšie informácie o reklame
Údený tempeh 190 gSunfood9,99 €/1kg
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Knorr Gourmet krémová omáčka 1000g38,48 €/1kg
38,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
RUF Soßenfix tmavý5,28 €/1kg
1,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hľuzovková omáčka 180 gr Giuliano Tartufi
58,33 €/1l
10,50 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Prášok z letných hľuzoviek 30 g Giuliano Tartufi
396,67 €/1l
11,90 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Krém s hríbmi a bielou hľuzovkou, 160 g
90,63 €/1l
14,50 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Letné hľuzovky, 50 g
440,00 €/1l
22,00 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Feigen (figy) – 250 g | NATURATA
29,32 €/1kg
7,33 €
Predajca: taleoo

Kamis Hrebíček 8 G
155,00 €/1kg
1,55 €
Predajca: Katomix

Sušené letné hľuzovky, 11 g
2 718,18 €/1l
29,90 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Musztarda Gastronomiczna Develey 900 g
5,86 €/1kg
6,67 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,57 €
Predajca: Katomix

Kamis Majeranek Suszony 18 g
67,00 €/1kg
3,64 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,68 €
Predajca: Katomix

Tymianek Suszony Prymat 10 g
33,00 €/1kg
1,76 €
-62%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,66 €
Predajca: Katomix

Želatína na vaječný krém 1 x 20 g
37,00 €/1kg
0,80 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,74 €
Predajca: ADI_Global_Store

UBENA 2297542007 Tomatengewürzsalz Gewürz, 680,0 g
23,82 €/1kg
16,20 €
Predajca: somnia24

Kamis Allspice 12 G
105,00 €/1kg
1,05 €
Predajca: Katomix

Rozmaryn Suszony Prymat 15 g
30,50 €/1kg
1,76 €
-65%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,61 €
Predajca: Katomix

Siemię Lniane 100g
32,80 €/1l
3,28 €
Predajca: DODOCAKES

Roleski Sarepska horčica 275 g
7,18 €/1kg
3,21 €
-37%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,01 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Hľuzovkový krém (s 2 % hľuzoviek) je jedným z najobľúbenejších výrobkov: jeho typická chuť hľuzoviek a húb a jednoduchosť použitia z neho robia univerzálny výrobok pre mnohé recepty. Krémová konzistencia je vhodná najmä na bruschetty, pizzu a toasty.
TIPY NA VARENIE Chlieb (opečený alebo hrianky) Cestoviny, rizoto, polenta Plnky na cestoviny (ravioli alebo tortelli) alebo mäso Grilované, pečené alebo vyprážané mäso Grilovaná, pečená alebo vyprážaná zelenina (najmä zemiaky, artičoky a baklažány) Omelety Pizza Pečené ryby Hľuzovkové omáčky sú zďaleka najjednoduchšie na prípravu a kombinovanie. Odporúčame 15 - 20 g smotany na osobu. Smotanu môžete použiť studenú na toasty alebo zohriatu na panvici ako ochucovadlo na cestoviny. V závislosti od vašich preferencií môžete pripraviť zložitejšie jedlá pridaním smotany, bešamelu, masla, taveného syra, oleja alebo majonézy.
- Skladovanie a použitie
- Neotvorené výrobky môžete skladovať mimo chladničky na chladnom a suchom mieste, po otvorení ich uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 7/10 dní
- Objem
- 160 ml
- Zloženie
- Huby, čierna letná hľuzovka (Tuber aestivum Vitt.) 2%, extra panenský olivový olej, slnečnicový olej, čierne olivy, soľ, hľuzovková aróma
- Výživové údaje
- Energetická hodnota 1975 Kj / 480 Kcal Tuky 51,0 g z toho nasýtené mastné kyseliny 7,1 g Sacharidy 3,3 g z toho cukor 0,3 g Vláknina 2,1 g Bielkoviny 2,2 g Soľ 0,39 g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 160 g
- Potravinársky podnik
- Giuliano Tartufi, Via dell'Ulivo 1 - 31, 06026 Pietralunga (PG) - Italien
- Obchodný názov
- Hľuzovkový krém
- Výrobca
- Giuliano Tartufi
- EAN kód
- 8025386001337
- Skladovanie a použitie
- Neotvorené výrobky môžete skladovať mimo chladničky na chladnom a suchom mieste, po otvorení ich uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 7/10 dní
- Objem
- 160 ml
- Zloženie
- Huby, čierna letná hľuzovka (Tuber aestivum Vitt.) 2%, extra panenský olivový olej, slnečnicový olej, čierne olivy, soľ, hľuzovková aróma
- Výživové údaje
- Energetická hodnota 1975 Kj / 480 Kcal Tuky 51,0 g z toho nasýtené mastné kyseliny 7,1 g Sacharidy 3,3 g z toho cukor 0,3 g Vláknina 2,1 g Bielkoviny 2,2 g Soľ 0,39 g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 160 g
- Potravinársky podnik
- Giuliano Tartufi, Via dell'Ulivo 1 - 31, 06026 Pietralunga (PG) - Italien
- Obchodný názov
- Hľuzovkový krém
- Výrobca
- Giuliano Tartufi
- EAN kód
- 8025386001337
Hodí sa k tomu

Hľuzovková omáčka 20%, 180 g (Salsa Tartufata)
127,78 €/1l
23,00 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Hľuzovkový krém, 80 g
75,00 €/1l
6,00 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Omáčka z bielych hľuzoviek, 170 g, (Salsa Tartufata Bianca)
85,29 €/1l
14,50 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Trúslový olej, 100 ml - Frantoio Bartolini
99,00 €/1l
9,90 €
Predajca: italia-genuss

Bianchetto Trüffelsauce, 170 g (omáčka z bielych hľuzoviek)
64,41 €/1l
10,95 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Giuliano Tartufi Salsa Tartufata Hľuzovková omáčka 80 g
69,38 €/1l
5,55 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Hľuzovková omáčka 180 gr Giuliano Tartufi
58,33 €/1l
10,50 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Parmezánový krém a hľuzovka Bianchetto, 170 g
91,18 €/1l
15,50 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Tartuflanghe - Krém s bielou hľuzovkou - 90 g
554,44 €/1kg
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: YESEATIS

Čierna hľuzovková omáčka s letnou hľuzovkou 5%, 180 g (Salsa nera con tartufo estivo)
80,56 €/1l
14,50 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Fazuľa Gigantes v paradajkovej omáčke 190g
21,89 €/1kg
4,16 €
Predajca: taleoo

Azienda Agricola Bonat - Parmigiano Reggiano CHOP - Bonat - 7 Jahre gereift - 500 g
119,80 €/1kg
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: YESEATIS

Jürgen Langbein Gourmet Humria pasta do polievok a omáčok 500g
17,94 €/1kg
8,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čierna hľuzovková omáčka s letnou hľuzovkou 5%, 80 g (Salsa nera con tartufo estivo)
88,75 €/1l
7,10 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Huby a hľuzovková omáčka 7% hľuzovky, 180 g (Salsa Tartufata)
69,44 €/1l
12,50 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Hľuzovková omáčka (Salsa Tartufata), 500 g
54,00 €/1l
27,00 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Heinz hľuzovková majonéza s kúskami hľuzoviek stláčacia fľaša 875 ml
16,69 €/1kg
14,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Aquasale hrubozrnná morská soľ 1000g
3,26 €/1kg
3,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Olivový krém a hľuzovky, 80 g
118,75 €/1l
9,50 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Heitmann Crazy Colors Barwniki spożywcze, 6x4 g
52 200,00 €/1kg
5,22 €
Predajca: Store-Germany

55 cm detská bábika končatiny silikónové dievča bavlnené telo
73,68 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Relaxdays 10020744, 71 L, Obdĺžnik, Drevo, Drevo, Zeleninový záhon
62,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

Chrumkavé lupienky Brets s príchuťou syra Jura 125g
45,20 €/1kg
5,95 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,65 €
Predajca: Katomix

Spitzmund Klötenköm vaječný likér 20% obj
48,18 €/1l
24,09 €
Predajca: Store-Germany

Tagliatelle s bielou hľuzovkou, 250 g
51,00 €/1kg
12,75 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Celé letné hľuzovky, 25 g
400,00 €/1l
10,00 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Hľuzovkové maslo s kúskami bielej hľuzovky 15%, 80 g
262,50 €/1kg
21,00 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Drevený vešiak s tyčou na nohavice - 50 kusov / prírodný - Drevený vešiak do šatníka
42,74 €
Predajca: Special-trends
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 23. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Fazuľky Tonka 500G (fazuľky Tonka)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
49,99 €
Predajca: PHRoyal
999,80 €/1l

Celý 1 kg prírodného prémiového aromatického korenistého muškátového orieška
29,99 €
Predajca: PHRoyal
599,80 €/1l

Fazuľky Tonka 200G (fazuľky Tonka)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,99 €
Predajca: PHRoyal
439,80 €/1l

Cejlónska škorica tyčinky 500G Čerstvé aromatické korenie
19,99 €
Predajca: PHRoyal
399,80 €/1l

Vanilkový extrakt trojitý koncentrovaný 110 ml bez cukru a konzervačných látok
19,99 €
Predajca: PHRoyal
181,73 €/1l

Vanilkový extrakt trojitý koncentrovaný110 ml bez cukru a konzervačných látok
21,99 €
Predajca: PHRoyal
199,91 €/1l

Celé klinčeky 1 kg, éterické oleje z celých klinčekov, značka I Royal



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
15,99 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: PHRoyal
299,80 €/1l

Ceylonská mletá škorica 1 kg, sladká, originálna, aromatická, pravá, 1000 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: PHRoyal
299,80 €/1l

Škorica Stick 1 Kg Sušené škoricové tyčinky Kvalitné kráľovské značky škorice



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: PHRoyal
299,80 €/1l

Šafran SARGOL IRANIAN SAFFRON 5g ROTFÄDEN



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: PHRoyal
299,80 €/1l

Vanilkové tyčinky 16 ks 12-14cm Vanilková tyčinka GROSS



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
10,99 €
Predajca: PHRoyal
219,80 €/1l

Fazuľa Tonka 100g (Fazuľa Tonka)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,99 €
Predajca: PHRoyal
239,80 €/1l

Rebríček bylina rebríček 1 kg 100 % prírodný



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
26,99 €
-44%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
14,99 €/1l

Knorr omáčka z divokých húb



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
66,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,17 €/1l

Knorr Omáčka Cafe de Paris krémová v balení pre gastronómiu 1000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
68,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
68,35 €/1kg

Súprava: badyán 120g a škorica 120g
10,99 €
Predajca: PHRoyal
219,80 €/1l

Zázvor mletý 1kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,04 €
Predajca: DODOCAKES
160,40 €/1l

Svanská soľ 420g Korenie Georgia Dobrý orient v pohári



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
4,99 €
Predajca: PHRoyal
99,80 €/1l

Vanilkový cukor, jemný 1 kg s prírodnou vanilkou
7,99 €
Predajca: PHRoyal
159,80 €/1l

Maggi - Würze - 250g Flasche



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
39,55 €/1l