5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Loreal Inoa 10.21 platinblond irisè asch 60ml200,00 €/1l
12,75 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
L'Oréal Coloration Professionnel Inoa Oxidation Colour 511,15 €/1kg
11,15 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Permanentné farbenie Majirel L'Oreal Professionnel Paris Nº 6.0 (50 ml)215,00 €/1l
10,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Matrix SoColor Permanentná farba na vlasy Pre-Bonded a Extra Coverage 3oz Tubes100,00 €/1l
9,25 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Montibel-lo chromatone Meteoriten Toner 60gr
163,33 €/1l
9,80 €
Predajca: Tersorte

Montibello Cromatone 10.1 60 ml
75,00 €/1l
5,00 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Special Mix Professionelle permanent Haarfarbe 0/00 60 ml
238,33 €/1l
14,30 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Montibello Cromatone Meteoriten Denim Sapphire 60ml
137,33 €/1l
8,24 €
Predajca: Tersorte

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
126,33 €/1l
7,58 €
Predajca: MAGUHAAR

Permanentné farbenie Cromatone Montibello Nº 5,61 (60ml)
141,83 €/1l
8,51 €
Predajca: Tersorte

Montibello Denuee Permanentná farba bez amoniaku 5.60 60ml
151,67 €/1l
9,10 €
Predajca: Tersorte

Montibello Denuee permanentná farba bez amoniaku 7.21 60ml
151,67 €/1l
9,10 €
Predajca: Tersorte

Montibello Denuee Permanentná farba bez amoniaku 5.12 60ml
151,67 €/1l
9,10 €
Predajca: Tersorte

Montibello Denuee Permanentná farba bez amoniaku 4.60 60ml
151,67 €/1l
9,10 €
Predajca: Tersorte

Montibello Cromatone 8.21 60ml
141,83 €/1l
8,51 €
Predajca: Tersorte

Permanentné farbivo Cromatone Montibello Nº 7,13 (60 ml)
141,83 €/1l
8,51 €
Predajca: Tersorte

Goldwell Topchic 2-7 60ml odtieň Farba na vlasy
171,33 €/1l
10,28 €
Predajca: Glamperfeu

Goldwell Haarfarbe Topchic Permanentná farba na vlasy 8SB
175,33 €/1l
10,52 €
Predajca: Glamperfeu

Montibello Cromatone Meteorites 113 60 ml
200,00 €/1l
12,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Bezamoniakové farbenie Montibello Dénuée 1
151,67 €/1l
9,10 €
Predajca: Tersorte
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
MontibelloCromatone Metallics | Permanentná farba na vlasy - farba 10.02 Scandinavian Ice 60ml
Montibello Cromatone Metallics sú inovatívne farbivá, ktoré sú vhodné na trvalé farbenie aj jemné tónovanie. Umožňujú jemné, chladné farebné tóny alebo intenzívne metalické tóny s prirodzeným lesklým efektom v závislosti od podkladovej vrstvy. Vo farbivách boli mikroskopické kryštalické štruktúry, ktoré dokážu regulovať množstvo pigmentu naneseného na vlasy. Takto možno dosiahnuť prirodzenú, viacrozmernú farbu a opalizujúci lesk. Farba 10.02 - Škandinávsky ľad - je odtieň s jemným perleťovým nádychom, ideálny pre platinové blond vlasy: - umožňuje čistú, lesklú farbu na úrovni 8-10, - eliminuje žlté tóny a dodáva perleťový lesk. Farbu je potrebné miešať s oxidačným prostriedkom. Môžete si ho samostatne. objem:60 ml
- Zmiešajte farbu s oxidačným činidlom v pomere 1:1.
- nechajte pôsobiť na vlasoch 30 minút.
- Dôkladne opláchnite.
Montibello Cromatone Metallics sú inovatívne farbivá, ktoré sú vhodné na trvalé farbenie aj jemné tónovanie. Umožňujú jemné, chladné farebné tóny alebo intenzívne metalické tóny s prirodzeným lesklým efektom v závislosti od podkladovej vrstvy. Vo farbivách boli mikroskopické kryštalické štruktúry, ktoré dokážu regulovať množstvo pigmentu naneseného na vlasy. Takto možno dosiahnuť prirodzenú, viacrozmernú farbu a opalizujúci lesk. Farba 10.02 - Škandinávsky ľad - je odtieň s jemným perleťovým nádychom, ideálny pre platinové blond vlasy: - umožňuje čistú, lesklú farbu na úrovni 8-10, - eliminuje žlté tóny a dodáva perleťový lesk. Farbu je potrebné miešať s oxidačným prostriedkom. Môžete si ho samostatne. objem:60 ml
- Zmiešajte farbu s oxidačným činidlom v pomere 1:1.
- nechajte pôsobiť na vlasoch 30 minút.
- Dôkladne opláchnite.
Chceli by ste vylepšiť svoj vzhľad a zvýrazniť svoju krásu? Potom vám permanentná farba Cromatone Metallics Montibello Nº 10.02M (60 ml) pomôže dosiahnuť vaše ciele! Využívajte výhody a prednosti produktov Montibello a ďalších kaderníckych doplnkov od 100 % originálnych značiek.
Farba: Nº 10.02MCapacita: 60 ml
Krásne trblietavé modré trblietky v malej plastovej nádobke. Ľahko sa nanáša. Dodáva stylingu úžasný a originálny vzhľad. Určený na zdobenie hybridných lakov a UV gélov a akrylových lakov vytvrdených pod UV/LED lampou. Malé čiastočky ako kryštáliky sa budú trblietať v závislosti od svetla. Zmeňte svoj štýl a upútajte pozornosť!
Návod na použitie: Pomocou mäkkého štetca opatrne naneste prášok na druhú vrstvu laku a vytvrdnite, prstom vmasírujte prášok do hybridu, potom naneste vrchný hybridný lak a vytvrdnite v lampe približne 90 sekúnd a nechty opláchnite čistiacim prostriedkom.
- Hmotnosť
- 200 g
- Objem
- 60 ml
- Zloženie
- n/a
- Farba na vlasy
- Blond
- Výrobca
- Montibello
- EAN kód
- 8429525427819
- Hmotnosť
- 200 g
- Objem
- 60 ml
- Zloženie
- n/a
- Farba na vlasy
- Blond
- Výrobca
- Montibello
- EAN kód
- 8429525427819
Varovanie
P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.
Stiahnuté súbory a informácie
Výstražné upozornenia
H317 Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu.Hodí sa k tomu

Permanentné farbenie Cromatone Meteorites Super Blonde Montibello Nº 1002 (60 ml)
6,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Montibello Cromatone Meteorite Blond 132ml
74,24 €/1l
9,80 €
Predajca: Tersorte

Montibello Cromatone 10.1 60 ml
75,00 €/1l
5,00 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Montibel-lo chromatone Meteoriten Toner 60gr
163,33 €/1l
9,80 €
Predajca: Tersorte

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Special Blonde pre ženy 60 - 12/96 - Wella Professionals
360,83 €/1l
21,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Matrix SoColor Permanentná farba na vlasy Pre-Bonded a Extra Coverage 3oz Tubes
100,00 €/1l
9,25 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Montibello Cromatone Metallics 9.12 60ml
159,33 €/1l
9,56 €
Predajca: Tersorte

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
126,33 €/1l
7,58 €
Predajca: MAGUHAAR

Montibello Cromatone Meteoriten Denim Sapphire 60ml
137,33 €/1l
8,24 €
Predajca: Tersorte

Farba na vlasy Wella Koleston Perfect ME+ 10/86 60 ml
361,67 €/1l
21,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Special Mix Professionelle permanent Haarfarbe 0/00 60 ml
238,33 €/1l
14,30 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Montibello Cromatone P 9.1 60ml
141,83 €/1l
8,51 €
Predajca: Tersorte

Montibello Denuee Ammoniak-Free Permanent Farbe 9.1 60ml
145,83 €/1l
8,75 €
Predajca: Tersorte

Montibello Cromatone Metallics 60 ml, farebný odtieň 7.52M, 7.52-Rubio Mahogany IRISADO, 60gr
100,83 €/1l
6,05 €
Predajca: Tersorte

Montibello Denuee permanentná farba bez amoniaku 9.23 60ml
151,67 €/1l
9,10 €
Predajca: Tersorte

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Permanentné farbivo Cromatone Montibello Nº 9,2 (60 ml)
141,83 €/1l
8,51 €
Predajca: Tersorte

Montibello Cromatone P 6.1 60ml
141,83 €/1l
8,51 €
Predajca: Tersorte

Wella Color Fresh Mask, orgován, Lilac Frost, 150 ml, Žena, Všetky typy vlasy, Rúra
416,00 €/1l
62,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Montibello Oxibel Aktivujúci Krém 20 VOL 6% 60 ml
262,33 €/1l
15,74 €
Doprava zdarma
Predajca: BayMeNoW

Montibello Cromatone 7.16 60ml
141,83 €/1l
8,51 €
Predajca: Tersorte

Montibello | Farba na vlasy Cromatone 7.21 - 60 ml - popolavá blond - vysokokvalitná technológia farbenia - dlhotrvajúca
42,55 €/1kg
8,51 €
Predajca: Tersorte

Revlon RVDR5222E, Čierna, Ružová, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
37,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Permanentné farbivo Cromatone Montibello Nº 8,31 (60 ml)
141,83 €/1l
8,51 €
Predajca: Tersorte

Montibello Ultra Repair Mask na suché a poškodené vlasy, 200 ml
61,00 €/1kg
15,25 €
Predajca: MAGUHAAR

HI stojan na topánky pre 40 párov topánok Wave White
18,85 €
Predajca: Tradior

Wella Farbmaske Wella Professionals Color Fresh Mask
425,67 €/1l
63,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Professionals Fusion Intense Repair Shampoo posilňujúci šampón na poškodené vlasy 500 ml
40,40 €/1l
20,20 €
Predajca: Glamperfeu

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g
21,25 €/1kg
22,00 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Prírodná terapia Natureza Cosmeticos Biotínový šampón na vlasy 1l
94,99 €
Predajca: Keratinshop
94,99 €/1l

Ybera GENOMA Fio Tekutina Pro-Geno Molekulárna 500 ml - rekonštrukcia vlasov
84,99 €
Predajca: Keratinshop
169,98 €/1l

Limba Rekonštrukčná Liečba - Ošetrenie Profesionálnej Rekonštrukcie Vlasov
70,99 €
Predajca: Keratinshop
94,65 €/1l

Ybera DISCOVERY ŠTVRTÁ VRSTVA - Rekonštruktor Exo CromaTech 500 g
65,99 €
Predajca: Keratinshop
131,98 €/1l

Prírodný Btox Mrkva Karotka
58,99 €
Predajca: Keratinshop
117,98 €/1l

Láska Kúzlo Lásky Toxická Brunetka Botoks na Vlasy 1000 ml
61,99 €
Predajca: Keratinshop
61,99 €/1l

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(6)Počet hodnotení: 6
22,00 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR
21,25 €/1kg

Láska kúzlo Láska Tox Blond 1000 ml pre vlasy
54,99 €
Predajca: Keratinshop
54,99 €/1l

Káva Natureza Verde Ntox hladká ošetrujúca kúra - 1000 g
54,99 €
Predajca: Keratinshop
54,99 €/1l

Goldwell Men Reshade Odsiwiacz dla mężczyzn 6CA, 4x20ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
18,50 €
Predajca: MAGUHAAR
92 500,00 €/1kg

L'Oréal Professionnel Majirel permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml 2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR
312,50 €/1kg

L'Oreal Professionnel Majirel 6.8 Farba na vlasy 50 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
10,25 €
Predajca: MAGUHAAR
102,50 €/1kg

L'Oréal Professional Farba na vlasy Majirel Absolute 1



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
17,25 €
Predajca: MAGUHAAR
172,50 €/1kg

GELATÍNA MATIZADORA LOVE POTION 300 ml
24,99 €
Predajca: Keratinshop
83,30 €/1l

L'Oréal Professionnel Inoa Color Profesionálna permanentná farba na vlasy pre všetky typy vlasov 5.0 60 g



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
14,50 €
Predajca: MAGUHAAR
241,67 €/1l

L´Oréal Professionnel Inoa Color profesionálna permanentná farba na vlasy pre všetky typy vlasov 10 60 g



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
15,75 €
Predajca: MAGUHAAR
262,50 €/1l

Goldwell Topchic The Naturals, Hnedá, 6NA, Dark Natural Ash Blonde, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
9,00 €
Predajca: MAGUHAAR
150,00 €/1l

Goldwell Topchic The Naturals, Hnedá, 4NN, Mid Brown Extra, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
7,75 €
Predajca: MAGUHAAR
129,17 €/1l

Goldwell Topchic The Naturals, Hnedá, 6N, Dark Blonde, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
8,50 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,00 €
Predajca: MAGUHAAR
133,33 €/1l

Goldwell Topchic The Naturals, Hnedá, 5N, Dark Blonde Reflecting Bronze, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
7,75 €
Predajca: MAGUHAAR
129,17 €/1l