5,0



Na základe 2 hodnotení
Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Woda toaletowa, 125 ml
90,70 €
725,60 € / 1l
Cenový hit
v celoštátnom porovnaní
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Nenechajte si ujsť!
Toaletné vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Aigner Etienne Aigner No 1 EDT 100 ml M636,30 €/1l
63,63 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Diptyque Oyedo EDT 100 ml UNISEX1 608,30 €/1l
160,83 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Diptyque Eau de Lierre EDT 100 ml W1 511,80 €/1l
151,18 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Elizabeth Arden - White Tea Eau Fraiche EDT 100ml345,30 €/1l
34,53 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Woda toaletowa, 75ml
1 197,47 €/1l
89,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia, Woda toaletowa, 75ml
1 034,53 €/1l
77,59 €
Predajca: FragrancesBg

Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic, Ženy, Letné, 75 ml, Sprej, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Peg-40..., 1 kusov
1 466,40 €/1l
109,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia, Woda toaletowa, 125ml
551,36 €/1l
68,92 €
Predajca: Denpoli-Venda

Guerlain Aqua Allegoria Bergamote Calabria Woda toaletowa, 75 ml
869,60 €/1l
65,22 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Aqua Allegoria Nettare Di Sole Woda toaletowa, 75 ml
862,80 €/1l
70,70 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,71 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Aqua Allegoria - Pamplelune, Ženy, Letné, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL, AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, ETHYLHEXYL...
652,72 €/1l
81,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Guerlain Aqua Allegoria Granada Salvia, Woda toaletowa, 75ml
1 118,27 €/1l
83,87 €
Predajca: Parfumtoi

Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune EDT plnitelný 75 ml W
854,00 €/1l
67,86 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,05 €
Predajca: Denpoli-Venda

Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Vetiver, Woda toaletowa, 125ml
784,56 €/1l
98,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Guerlain Aqua Allegoria Pera Granita EDT 75 ml W
1 053,07 €/1l
78,98 €
Predajca: somnia24

Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Woda toaletowa, 75 ml
1 134,27 €/1l
85,07 €
Predajca: Denpoli-Venda

Guerlain Aqua Allegoria Flora Salvaggia, Woda toaletowa, 75ml
833,60 €/1l
62,52 €
Predajca: Denpoli-Venda

Guerlain Aqua Allegoria Pera Granita toaletná voda 125 ml
685,76 €/1l
93,93 €
-8,21 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
85,72 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Florabloom, Ženy, 125 ml, Doplňovacia fľaša, Sprej, #19461 INGREDIENTS: - ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - LIMONENE - LINALOOL..., 1 kusov
705,28 €/1l
88,16 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Aqua Allegoria Flora Cherrysia, Woda toaletowa, 125 ml
740,08 €/1l
95,00 €
-2,49 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
92,51 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Aqua Allegoria Mandarine Basilic je toaletná voda od značky Guerlain. Citrusovo-aromatická vonná kompozícia bola vydaná v roku 2007. Vôňa určená moderným ženám, ktoré majú rady dávku osvieženia....
Hlavová nóta: Klementína, kvet pomarančovníka, brečtan, zelený čaj, horký pomaranč
Srdcová nóta: pivoňka, harmanček, mandarínka, bazalka
Základná nóta: sandalové drevo, jantár
GUERLAIN AQUA ALLEGORIA TOALETNÁ VODA MANDARÍNKA BAZALKA 125ML VAPORIZADOR
Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Woda toaletowa, 125 ml
Guerlain Spray Parfum Aqua Allegoria Mandarine Basilic teraz na Beauty Plaza.
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 125 ml
- Zloženie
- Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Woda toaletowa, 125 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyPáni
- EAN kód
- 3346470143951
- Číslo od výrobcu
- G014395
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 125 ml
- Zloženie
- Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Woda toaletowa, 125 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyPáni
- EAN kód
- 3346470143951
- Číslo od výrobcu
- G014395
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune EDT plnitelný 125 ml W
672,00 €/1l
86,32 €
-2,32 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
84,00 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Guerlain Aqua Allegoria - Pamplelune, Ženy, Letné, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL, AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, ETHYLHEXYL...
652,72 €/1l
81,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Woda toaletowa, 75ml
1 197,47 €/1l
89,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Guerlain Aqua Allegoria Bergamote Calabria Edt Spray
754,08 €/1l
94,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Guerlain Aqua Allegoria Granada Salvia, Woda toaletowa, 75ml
1 118,27 €/1l
83,87 €
Predajca: Parfumtoi

Versace Crystal Noir - Toaletná voda 90ml, Elegantná kvetinová vôňa s tónmi cypru - Vysoká kvalita a trvanlivosť. Dokonalá pre ženy s jemným vkusom a štýlom. Osvežujúci výber.
739,78 €/1l
66,58 €
Predajca: FragrancesBg

Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia, Woda toaletowa, 75ml
1 034,53 €/1l
77,59 €
Predajca: FragrancesBg

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe Eau de Parfum 100ml
473,00 €/1l
47,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Estée Lauder White Linen, Ženy, 60 ml, Nádoba na jedno použitie, Jazmín, Muguet, Ruže, Orris, Fialový, Jantár, Moss, Vetiver
673,33 €/1l
40,40 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Devotion Intense, Ženy, 100 ml, Tekutý parfém, Lieskový orech, Oranžový kvet, Vanilka
679,50 €/1l
67,95 €
Predajca: PerfumTraders

Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
1 000,00 €/1l
100,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal

TOM FORD Black Orchid, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Čierne ríbezle, Gardénia, Jazmín, Citrón, Mandarínka, Ylang-ylang, Gardénia, Jazmín, Lotus, Orchidea, Korenie, Ylang-ylang, ambra, kakao, Incense, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka, Vetiver, biele pižmo
1 100,00 €/1l
110,00 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Vetiver, Woda toaletowa, 125ml
784,56 €/1l
98,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 100 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
511,30 €/1l
51,13 €
Predajca: BRASTYGroup

Guerlain Aqua Allegoria Nettare Di Sole Woda toaletowa, 125 ml
631,84 €/1l
78,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
305,80 €/1l
30,58 €
Predajca: Glamperfeu

Samsung U8000F UE50U8072FUXXH, 127 cm (50"), 3840 x 2160 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
480,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: AO-Projekt-GmbH

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia, Woda toaletowa, 125ml
551,36 €/1l
68,92 €
Predajca: Denpoli-Venda

Guerlain Aqua Allegoria, 75 ml, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal, Ethylhexyl...
1 155,73 €/1l
183,00 €
-96,32 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
86,68 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Vetiver, Woda toaletowa, 75ml
951,73 €/1l
71,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Guerlain Aqua Allegoria Forte Mandarine Basilic, Woda perfumowana, 125ml
949,36 €/1l
118,67 €
Predajca: Denpoli-Venda

Guerlain Aqua Allegoria Forte Mandarine Basilic Woda perfumowana, 75 ml
1 191,33 €/1l
89,35 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Aqua Allegoria Bergamote Calabria Woda toaletowa, 75 ml
869,60 €/1l
65,22 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Aqua Allegoria Nettare Di Sole Woda toaletowa, 75 ml
862,80 €/1l
70,70 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,71 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune EDT plnitelný 75 ml W
854,00 €/1l
67,86 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,05 €
Predajca: Denpoli-Venda
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 22. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Mercedes Benz Club Black, toaletná voda, sprej, 50 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(29)Počet hodnotení: 29
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
787,80 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,58 €
Predajca: PerfumTraders
611,60 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(312)Počet hodnotení: 312
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Dior - Sauvage EDT 100ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(87)Počet hodnotení: 87
107,00 €
Predajca: LOGNOW
1 070,00 €/1l

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(591)Počet hodnotení: 591
104,93 €
Predajca: PerfumTraders
1 049,30 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(15)Počet hodnotení: 15
96,45 €
Predajca: PerfumTraders
771,60 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(72)Počet hodnotení: 72
103,92 €
Predajca: PerfumTraders
519,60 €/1l

Hermes Terre D'Hermes Woda toaletowa, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(73)Počet hodnotení: 73
76,32 €
Predajca: PerfumTraders
763,20 €/1l

Valentino - Valentino Uomo Born In Roma EDT 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
87,37 €
Predajca: PerfumTraders
873,70 €/1l

Bvlgari Aqva For Men EDT 100 ml M



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(19)Počet hodnotení: 19
84,05 €
Predajca: PerfumTraders
840,50 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
89,26 €
Predajca: PerfumTraders
892,60 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,88 €
Predajca: PerfumTraders
399,40 €/1l

Prada Luna Rossa Carbon Woda toaletowa, 100ml



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(21)Počet hodnotení: 21
87,59 €
Predajca: PerfumTraders
875,90 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Gucci Rush Edt 75ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
42,71 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,61 €
Predajca: PerfumTraders
554,80 €/1l

Yves de Sistelle CHAIRMAN toaletná voda v spreji 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(48)Počet hodnotení: 48
22,00 €
Predajca: fair-play91
220,00 €/1l