5,0



Na základe 12 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Guerlain Aqua Allegoria Rosa Rossa, Woda toaletowa, 125ml743,36 €/1l
92,92 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Woda toaletowa, 125 ml725,60 €/1l
90,70 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Guerlain Aqua Allegoria Pera Granita toaletná voda 125 ml685,76 €/1l
93,93 €
-8,21 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
85,72 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Diptyque Eau Rose EDT 100 ml W1 349,90 €/1l
134,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia, Woda toaletowa, 75ml
1 034,53 €/1l
77,59 €
Predajca: FragrancesBg

Guerlain Aqua Allegoria Flora Salvaggia Woda toaletowa, 75 ml
935,87 €/1l
70,19 €
Predajca: BRASTYGroup

Guerlain Aqua Allegoria Nettare di Sole toaletná voda pre ženy 75 ml
1 175,20 €/1l
88,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Guerlain Aqua Allegoria Bergamote Calabria Woda toaletowa, 75 ml
869,60 €/1l
65,22 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Aqua Allegoria - Pamplelune, Ženy, Letné, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL, AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, ETHYLHEXYL...
652,72 €/1l
81,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia, Woda toaletowa, 125ml
551,36 €/1l
68,92 €
Predajca: Denpoli-Venda

Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune EDT plnitelný 75 ml W
854,00 €/1l
67,86 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,05 €
Predajca: Denpoli-Venda

Guerlain Aqua Allegoria, 75 ml, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal, Ethylhexyl...
1 155,73 €/1l
183,00 €
-96,32 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
86,68 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Vetiver, Woda toaletowa, 125ml
784,56 €/1l
98,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Woda toaletowa, 75ml
1 197,47 €/1l
89,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Guerlain Aqua Allegoria Pera Granita EDT 75 ml W
1 053,07 €/1l
78,98 €
Predajca: somnia24

Guerlain Aqua Allegoria Flora Cherrysia, Woda toaletowa, 125 ml
740,08 €/1l
95,00 €
-2,49 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
92,51 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Woda toaletowa, 125 ml
685,84 €/1l
88,02 €
-2,29 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
85,73 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Aqua Allegoria Flora Salvaggia Edt Spray
874,48 €/1l
109,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Guerlain Héritage, Muži, 100 ml, Levanduľa, Koriander, Korenie, Pačuli, Sprej
1 010,50 €/1l
101,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca, Ženy, 75 ml, Clover, Cyklámen, Citrón, Konvalinka, Sprej
1 233,87 €/1l
92,54 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Toaletná voda - plniteľná UNISEX
čierne ríbezle, citrón, bergamot
granátové jablko, šalvia, ruža, cyprus
biele pižmo, mach, pačuli
Guerlain Aqua Allegoria Granada Sage - toaletná voda v spreji 75 ml
Toaletná voda Aqua Allegoria Granada Salvia 2022 od značky Guerlain bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 75 ml vami vybraté vône.
Guerlain Aqua Allegoria Granada Salvia, Woda toaletowa, 75ml
Aqua Allegoria Granada Salvia 2022 od Guerlain bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 75 ml vybranej vône.
Guerlain Spray Parfum Aqua Allegoria Granada Salvia teraz na Beauty Plaza.
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Guerlain Aqua Allegoria Granada Salvia, Woda toaletowa, 75ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 3346470143906
- Číslo od výrobcu
- G014390
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Guerlain Aqua Allegoria Granada Salvia, Woda toaletowa, 75ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 3346470143906
- Číslo od výrobcu
- G014390
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia, Woda toaletowa, 75ml
1 034,53 €/1l
77,59 €
Predajca: FragrancesBg

Guerlain Aqua Allegoria Granada Salvia Toaletná voda 125ml
869,20 €/1l
108,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Guerlain Aqua Allegoria Flora Salvaggia Woda toaletowa, 75 ml
935,87 €/1l
70,19 €
Predajca: BRASTYGroup

Tuban TU3062, Pumpička na detské lopty, Viacfarebný, Obrázok, Nevhodné pre deti do 36 mesiacov, Malé časti. Nebezpečenstvo zadusenia, 1 kusov, Poľsko
16,11 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de

SodaStream SODASTREAM DUO TITAN UMSTEIGER SodaStream Duo Titan Umsteigerset ohne CO2 Zylinder
205,77 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
538,00 €/1l
40,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Magilano SKYJO, Kartová hra, Zbavovacia, 8 rok / roky, 30 min
19,99 €
Predajca: Brickcomplete_com

Guerlain Mon Guerlain Sparkling Bouquet Woda perfumowana, 100ml
1 042,60 €/1l
104,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Vetiver, Woda toaletowa, 75ml
951,73 €/1l
71,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Guerlain Aqua Allegoria Rosa Rossa, Woda toaletowa, 125ml
743,36 €/1l
92,92 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Vetiver, Woda toaletowa, 125ml
784,56 €/1l
98,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
129,90 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: TBFurnitureGmbH

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
283,33 €/1l
17,00 €
Predajca: FragrancesBg

Guerlain Aqua Allegoria Nettare di Sole toaletná voda pre ženy 75 ml
1 175,20 €/1l
88,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia, Woda toaletowa, 125ml
551,36 €/1l
68,92 €
Predajca: Denpoli-Venda

Guerlain Aqua Allegoria - Pamplelune, Ženy, Letné, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL, AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, ETHYLHEXYL...
652,72 €/1l
81,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Guerlain Aqua Allegoria, 75 ml, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal, Ethylhexyl...
1 155,73 €/1l
183,00 €
-96,32 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
86,68 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Guerlain Aqua Allegoria Bergamote Calabria Woda toaletowa, 75 ml
869,60 €/1l
65,22 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Aqua Allegoria Flora Salvaggia, Woda toaletowa, 125ml
658,08 €/1l
82,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Guerlain Aqua Allegoria Nettare Di Sole Woda toaletowa, 75 ml
862,80 €/1l
70,70 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,71 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune EDT plnitelný 75 ml W
854,00 €/1l
67,86 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,05 €
Predajca: Denpoli-Venda

Lattafa Perfumes - Nebras EDP 100ml
294,50 €/1l
29,45 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
278,00 €/1l
16,68 €
Predajca: Glamperfeu

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
1 015,00 €/1l
101,50 €
Predajca: Novada-Shop

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. júla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Mega vôňa - skvelé dodanie
Objem 0,075 l
Viac nie je možné, vôňa jednoducho robí mega dobrú náladu. O dodaní, super zabalené, rýchle, originálne!
Hodnotenie z 7. novembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Guerlain aqua Allegorie toaletná voda
Objem 0,075 l
Veľmi sa mi to páči... Veľmi príjemná vôňa
Hodnotenie z 4. júla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie
Objem 0,075 l
Veľmi sa mi to páči
Hodnotenie z 22. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,075 l
Hodnotenie z 27. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,075 l
Hodnotenie z 20. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,075 l
Hodnotenie z 5. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,125 l
Hodnotenie z 23. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,125 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Mercedes Benz Club Black, toaletná voda, sprej, 50 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(29)Počet hodnotení: 29
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
787,80 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,58 €
Predajca: PerfumTraders
611,60 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(312)Počet hodnotení: 312
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Dior - Sauvage EDT 100ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(87)Počet hodnotení: 87
107,00 €
Predajca: LOGNOW
1 070,00 €/1l

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(591)Počet hodnotení: 591
104,93 €
Predajca: PerfumTraders
1 049,30 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(15)Počet hodnotení: 15
96,45 €
Predajca: PerfumTraders
771,60 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(72)Počet hodnotení: 72
103,92 €
Predajca: PerfumTraders
519,60 €/1l

Hermes Terre D'Hermes Woda toaletowa, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(73)Počet hodnotení: 73
76,32 €
Predajca: PerfumTraders
763,20 €/1l

Valentino - Valentino Uomo Born In Roma EDT 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
87,37 €
Predajca: PerfumTraders
873,70 €/1l

Bvlgari Aqva For Men EDT 100 ml M



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(19)Počet hodnotení: 19
84,05 €
Predajca: PerfumTraders
840,50 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
89,26 €
Predajca: PerfumTraders
892,60 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,88 €
Predajca: PerfumTraders
399,40 €/1l

Prada Luna Rossa Carbon Woda toaletowa, 100ml



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(21)Počet hodnotení: 21
87,59 €
Predajca: PerfumTraders
875,90 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Gucci Rush Edt 75ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
42,71 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,61 €
Predajca: PerfumTraders
554,80 €/1l

Yves de Sistelle CHAIRMAN toaletná voda v spreji 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(48)Počet hodnotení: 48
22,00 €
Predajca: fair-play91
220,00 €/1l