4,8



Na základe 13 hodnotení
Guerlain Aqua Allegoria Flora Salvaggia Woda toaletowa, 75 ml
71,11 €
948,13 € / 1l
plus 3,00 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Toaletné vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Eau Sauvage, toaletná voda, 400 ml606,20 €/1l
242,48 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior - Eau Sauvage EDT 100ml1 141,30 €/1l
114,13 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Aigner Etienne Aigner No 1 EDT 100 ml M636,30 €/1l
63,63 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Diptyque Philosykos toaletná voda 100 ml (unisex)1 593,00 €/1l
159,30 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Aqua Allegoria Nettare di Sole toaletná voda pre ženy 75 ml
1 175,20 €/1l
88,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Guerlain Aqua Allegoria Granada Salvia, Woda toaletowa, 75ml
1 118,27 €/1l
83,87 €
Predajca: Parfumtoi

Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia, Woda toaletowa, 75ml
1 292,40 €/1l
96,93 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Guerlain Aqua Allegoria Flora Salvaggia Edt Spray
874,48 €/1l
109,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune EDT plnitelný 125 ml W
686,32 €/1l
85,79 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Aqua Allegoria - Pamplelune, Ženy, Letné, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL, AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, ETHYLHEXYL...
652,72 €/1l
81,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Guerlain Aqua Allegoria Granada Salvia Toaletná voda 125ml
869,20 €/1l
108,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic, Ženy, Letné, 75 ml, Sprej, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Peg-40..., 1 kusov
1 466,40 €/1l
109,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Guerlain Mon, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Jazmín, Santalové drevo, Vanilka
1 980,00 €/1l
160,00 €
-61,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
99,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Guerlain Aqua Allegoria Bergamote Calabria Edt Spray
754,08 €/1l
94,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia, Woda toaletowa, 125ml
659,20 €/1l
82,40 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Woda toaletowa, 75ml
1 197,47 €/1l
89,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Vetiver, Woda toaletowa, 125ml
775,60 €/1l
96,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Guerlain La Petite Robe Noire, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Jazmín, Oranžový kvet, Ruže, Jablko, Čierne ríbezle, Čerešňa (ovocie), Jantár, biele pižmo
947,67 €/1l
28,43 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Aqua Allegoria Flora Cherrysia, Woda toaletowa, 125 ml
824,16 €/1l
103,02 €
Predajca: PerfumTraders

Tous Touch, Ženy, 50 ml, Sprej, Alcohol denat., Aqua (water), Parfum (Fragrance), Benzyl Salicylate, Ethylhexyl methoxycinnamate,..., 1 kusov
1 242,80 €/1l
62,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Guerlain Aqua Allegoria Flora Salvaggia je kvetinová vôňa pre ženy. Svieža kvetinová toaletná voda. Spoločnou niťou kolekcie Aqua Allegoria je bergamot a citrusové plody známe ako kalábrijské zelené zlato. Vôňa značky Guerlain bola vydaná v roku 2021 a za jej vznikom stoja parfuméri Delphine Jelk a Thierry Wasser. Vrchné tóny: Vodné nóty: Vôňa je plná vôní, ktoré sa dajú ľahko rozpustiť a rozpustiť. Fialový melón. Poľné kvety. Srdcové tóny. Slnečné tóny. Pomarančový kvet. Jasmín. Základné tóny: Kosatec
Dámska toaletná voda
vodné tóny, fialka, melón, lúčny kvet
slnečné tóny, jazmín, pomarančový kvet
fialka, kosatec, biele pižmo
Guerlain Aqua Allegoria Flora Salvaggia.
Eau de Toilette, für Damen.
75 ml
Toaletná voda Aqua Allegoria Flora Salvaggia od značky Guerlain bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 75 ml vami vybraté vône.
Guerlain Aqua Allegoria Flora Salvaggia Woda toaletowa, 75 ml
GUERLAIN AQUA ALLEGORY FLORA SALVAGE EDT SPRAY 75 ML
- Rozmery
- 75 ml
- Verzia
- Damen
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Guerlain Aqua Allegoria Flora Salvaggia Woda toaletowa, 75 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 3346470142855
- Číslo od výrobcu
- G014285
- Rozmery
- 75 ml
- Verzia
- Damen
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Guerlain Aqua Allegoria Flora Salvaggia Woda toaletowa, 75 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 3346470142855
- Číslo od výrobcu
- G014285
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Guerlain Aqua Allegoria Granada Salvia, Woda toaletowa, 75ml
1 118,27 €/1l
83,87 €
Predajca: Parfumtoi

Lattafa Rout Al Musk, Ženy, 100 ml
298,60 €/1l
29,86 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Afnan - Souvenir Blooming Bliss EDP 100ml
421,40 €/1l
42,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Peace & Love, Ženy, 100 ml
379,10 €/1l
37,91 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Tharwah Gold EDP 100ml
744,80 €/1l
74,48 €
Doprava zdarma
Predajca: VELMORA

Guerlain Aqua Allegoria Nettare di Sole toaletná voda pre ženy 75 ml
1 175,20 €/1l
88,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Lattafa Perfumes - Ansaam Gold EDP 100ml
309,30 €/1l
30,93 €
Predajca: NutraBestBG

Guerlain Aqua Allegoria Flora Salvaggia, Woda toaletowa, 125ml
688,16 €/1l
86,02 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Guerlain Mon Guerlain Sparkling Bouquet Woda perfumowana, 100ml
1 042,60 €/1l
104,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Prístroj Darsonval na vysokú frekvenciu na starostlivosť o tvár, masážny prístroj na odstránenie akné s elektrodou, ultrazvukový prístroj na kozmetickú starostlivosť o pleť – značka Retoo
19,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
250,00 €/1l
25,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia, Woda toaletowa, 75ml
1 292,40 €/1l
96,93 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Guerlain Aqua Allegoria Flora Salvaggia, Woda toaletowa, 75ml
890,67 €/1l
66,80 €
Predajca: Glamperfeu

Guerlain Aqua Allegoria Nettare Di Sole Woda toaletowa, 75 ml
942,67 €/1l
70,70 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Vetiver, Woda toaletowa, 75ml
1 085,47 €/1l
81,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Guerlain Aqua Allegoria Bergamote Calabria Woda toaletowa, 75 ml
869,60 €/1l
65,22 €
Predajca: PerfumTraders

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Montblanc Signature, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
498,22 €/1l
44,84 €
Predajca: Sykz

Guerlain Black Perfecto By La Petite Robe Noire, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie
1 169,80 €/1l
58,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Guerlain Aqua Allegoria Rosa Rossa, Woda toaletowa, 125ml
743,36 €/1l
92,92 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Badee Al Oud Noble Blush, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mlieko, 1 kusov
220,00 €/1l
22,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
219,00 €/1l
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
345,63 €/1l
27,65 €
Predajca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
287,50 €/1l
17,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
85% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
85%15% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
15%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 20. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ako letné popoludnie
Objem 0,075 l
Super parfém, vonia naozaj sviežo a ako leto. Vôňa vydrží na pokožke stredne dlho, ale príde mi taká originálna, že mi to nevadí.
Hodnotenie z 8. decembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Doručené rýchlo, veľmi spokojný
Objem 0,125 l
Doručené rýchlo, veľmi spokojný
Hodnotenie z 24. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,075 l
Hodnotenie z 21. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,075 l
Hodnotenie z 3. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,075 l
Hodnotenie z 26. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk.
Overený nákup
Objem 0,125 l
Hodnotenie z 19. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,075 l
Hodnotenie z 2. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,075 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
820,00 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
89,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
717,60 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
91,11 €
Predajca: PerfumTraders
911,10 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
57,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
577,00 €/1l