5,0



Na základe 10 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Aigner Etienne Aigner No 1 EDT 100 ml M636,30 €/1l
63,63 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Guerlain Aqua Allegoria Pera Granita toaletná voda 125 ml751,44 €/1l
93,93 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Woda toaletowa, 125 ml775,68 €/1l
96,96 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Diptyque Eau de Lierre EDT 100 ml W1 637,00 €/1l
163,70 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Aqua Allegoria - Pamplelune, Ženy, Letné, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL, AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, ETHYLHEXYL...
652,72 €/1l
81,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Guerlain Aqua Allegoria, 75 ml, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal, Ethylhexyl...
1 155,73 €/1l
183,00 €
-96,32 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
86,68 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia, Woda toaletowa, 75ml
1 292,40 €/1l
96,93 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Guerlain Aqua Allegoria Flora Salvaggia Woda toaletowa, 75 ml
948,13 €/1l
71,11 €
Predajca: BRASTYGroup

Guerlain Aqua Allegoria Nettare di Sole toaletná voda pre ženy 75 ml
1 175,20 €/1l
88,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Woda toaletowa, 75ml
1 197,47 €/1l
89,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Guerlain Aqua Allegoria Bergamote Calabria Woda toaletowa, 75 ml
869,60 €/1l
65,22 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia, Woda toaletowa, 125ml
659,20 €/1l
82,40 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Woda toaletowa, 125 ml
725,60 €/1l
90,70 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Aqua Allegoria Granada Salvia Toaletná voda 125ml
869,20 €/1l
108,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Guerlain Aqua Allegoria Flora Salvaggia Edt Spray
874,48 €/1l
109,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Guerlain Aqua Florabloom Edt Spray Refill
715,40 €/1l
143,08 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Guerlain Aqua Allegoria Flora Cherrysia, Woda toaletowa, 125 ml
824,16 €/1l
103,02 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Aqua Allegoria Flora Cherrysia Edt Spray
996,00 €/1l
77,17 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
74,70 €
Predajca: Parfumtoi

Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Vetiver, Woda toaletowa, 125ml
775,60 €/1l
96,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Guerlain Aqua Allegoria Bergamote Calabria Edt Spray
754,08 €/1l
94,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Dámska toaletná voda - naplniteľná
grapefruit, bergamot
petitgrain, neroli, listy ríbezlí a ovocie
pačuli, vanilka
GUERLAIN AQUA ALLEGORIA TOALETNÁ VODA GRAPEFRUIT 125ML VAPORIZADOR
Toaletná voda Aqua Allegoria Pamplelune 2022 od značky Guerlain bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 125 ml vami vybraté vône.
Guerlain Spray Parfum Aqua Allegoria Pamplelune teraz na Beauty Plaza.
- Hmotnosť
- 0.125 kg
- Objem
- 125 ml
- Zloženie
- ALKOHOL, PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), ALFA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (Podrobné informácie o zložkách nájdete na zadnej strane obalu)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3346470144019
- Číslo od výrobcu
- G014401
- Hmotnosť
- 0.125 kg
- Objem
- 125 ml
- Zloženie
- ALKOHOL, PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), ALFA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (Podrobné informácie o zložkách nájdete na zadnej strane obalu)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3346470144019
- Číslo od výrobcu
- G014401
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Woda toaletowa, 125 ml
725,60 €/1l
90,70 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Aqua Allegoria, 75 ml, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal, Ethylhexyl...
1 155,73 €/1l
183,00 €
-96,32 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
86,68 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Guerlain Aqua Allegoria - Pamplelune, Ženy, Letné, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL, AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, ETHYLHEXYL...
652,72 €/1l
81,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Estée Lauder White Linen, Ženy, 60 ml, Nádoba na jedno použitie, Jazmín, Muguet, Ruže, Orris, Fialový, Jantár, Moss, Vetiver
673,33 €/1l
40,40 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia, Woda toaletowa, 125ml
659,20 €/1l
82,40 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

TOM FORD Black Orchid, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Čierne ríbezle, Gardénia, Jazmín, Citrón, Mandarínka, Ylang-ylang, Gardénia, Jazmín, Lotus, Orchidea, Korenie, Ylang-ylang, ambra, kakao, Incense, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka, Vetiver, biele pižmo
969,40 €/1l
96,94 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune EDT plnitelný 75 ml W
1 009,20 €/1l
75,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Guerlain Aqua Allegoria Sun Nectar EDT plnitelný 125 ml W
509,04 €/1l
63,63 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Vetiver, Woda toaletowa, 125ml
775,60 €/1l
96,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia, Woda toaletowa, 75ml
1 292,40 €/1l
96,93 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Guerlain Aqua Allegoria Nettare di Sole toaletná voda pre ženy 75 ml
1 175,20 €/1l
88,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Vetiver, Woda toaletowa, 75ml
1 085,47 €/1l
81,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Guerlain Aqua Allegoria Flora Salvaggia Woda toaletowa, 75 ml
948,13 €/1l
71,11 €
Predajca: BRASTYGroup

Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Woda toaletowa, 75ml
1 197,47 €/1l
89,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Guerlain Aqua Allegoria Nettare Di Sole Woda toaletowa, 125 ml
631,84 €/1l
78,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Guerlain Aqua Allegoria Nettare Di Sole Woda toaletowa, 75 ml
942,67 €/1l
70,70 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Aqua Allegoria Bergamote Calabria Woda toaletowa, 75 ml
869,60 €/1l
65,22 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Aqua Allegoria Granada Salvia, Woda toaletowa, 75ml
1 118,27 €/1l
83,87 €
Predajca: Parfumtoi

Guerlain Aqua Allegoria Pera Granita toaletná voda 125 ml
751,44 €/1l
93,93 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Boss Orange Woman, toaletná voda, 75 ml
443,20 €/1l
33,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Escada Flor Del Sol toaletná voda pre ženy 100 ml
340,10 €/1l
34,01 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Guerlain Aqua Allegoria Granada Salvia Toaletná voda 125ml
869,20 €/1l
108,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dolce&Gabbana L’Imperatrice, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej
369,90 €/1l
47,48 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,99 €
Predajca: Novada-Shop

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 23. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Jeden z mojich obľúbených produktov
Objem 0,075 l
Guerlain Pamplelune EdT sa mi minulo a moja ďalšia voľba opäť padla na ten istý produkt kvôli jeho sviežej a osviežujúcej vôni pomaranča. Túto vôňu milujem najmä v lete, v zime ju kombinujem s inými vôňami.
Hodnotenie z 8. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dodané veľmi rýchlo
Objem 0,075 l
Veľmi príjemná vôňa
Hodnotenie z 16. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Priaznivá parfuméria
Objem 0,075 l
Dobrá cena
Hodnotenie z 2. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,075 l
Hodnotenie z 1. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,075 l
Hodnotenie z 22. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Objem 0,075 l
Hodnotenie z 9. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,075 l
Hodnotenie z 21. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,075 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
820,00 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
89,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
717,60 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
91,11 €
Predajca: PerfumTraders
911,10 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
57,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
577,00 €/1l