4,8



Na základe 18 hodnotení
Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia, Woda toaletowa, 125ml
68,92 €
551,36 € / 1l
plus 4,00 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Nenechajte si ujsť!
Toaletné vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior - Sauvage EDT 100ml1 070,00 €/1l
107,00 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Ďalšie informácie o reklame
Dior Eau Sauvage, Woda toaletowa, 200ml890,45 €/1l
178,09 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Homme Woda toaletowa, 100ml1 045,70 €/1l
104,57 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Loewe 7 Pour Homme Woda toaletowa, 100ml1 050,40 €/1l
105,04 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia, Woda toaletowa, 75ml
1 292,40 €/1l
96,93 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Guerlain Aqua Allegoria Nettare Di Sole Woda toaletowa, 75 ml
862,80 €/1l
70,70 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,71 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Aqua Allegoria - Pamplelune, Ženy, Letné, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL, AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, ETHYLHEXYL...
652,72 €/1l
81,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Guerlain Aqua Allegoria Bergamote Calabria Woda toaletowa, 75 ml
869,60 €/1l
65,22 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Aqua Allegoria Granada Salvia, Woda toaletowa, 75ml
1 118,27 €/1l
83,87 €
Predajca: Parfumtoi

Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Woda toaletowa, 125 ml
725,60 €/1l
90,70 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Vetiver, Woda toaletowa, 125ml
784,56 €/1l
98,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Woda toaletowa, 75ml
1 197,47 €/1l
89,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic, Ženy, Letné, 75 ml, Sprej, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Peg-40..., 1 kusov
1 466,40 €/1l
109,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune EDT plnitelný 75 ml W
854,00 €/1l
67,86 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,05 €
Predajca: Denpoli-Venda

Guerlain Aqua Allegoria Flora Salvaggia Woda toaletowa, 75 ml
935,87 €/1l
70,19 €
Predajca: BRASTYGroup

Guerlain Aqua Allegoria Pera Granita toaletná voda 125 ml
685,76 €/1l
93,93 €
-8,21 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
85,72 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Aqua Allegoria Pera Granita EDT 75 ml W
1 053,07 €/1l
78,98 €
Predajca: somnia24

Guerlain Florabloom, Ženy, 75 ml, Doplňovacia fľaša, Sprej, #19461 INGREDIENTS: - ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - LIMONENE - LINALOOL..., 1 kusov
1 179,87 €/1l
88,49 €
Predajca: BRASTYGroup

Guerlain G014916, Ženy, 75 ml, Doplňovacia fľaša, uhorka, Ruže, Hruška, biele pižmo
846,13 €/1l
63,46 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Aqua Allegoria Bergamote Calabria Edt Spray
754,08 €/1l
94,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Toaletná voda Aqua Allegoria Orange Soleia je citrusová vôňa uvedená na trh v roku 2020. Vôňa plná energie, sviežosti a radosti.
Nótyvône:
Hlava: ružové korenie, červený pomaranč, bergamot
Srdce : petitgrain, mäta
Základ: pižmo, fazuľa tonka
GUERLAIN AQUA ALLEgoRIA EAU DE TOILETTE ORANGE SOLEIA 125ML VERDAMPFER
Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia, Woda toaletowa, 125ml
Guerlain Spray Parfum Aqua Allegoria Orange Soleia teraz na Beauty Plaza.
- Model
- Aqua Allegoria Orange Soleia
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- Citrusové plody
- Objem
- 125 ml
- Zloženie
- Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia, Woda toaletowa, 125ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 3346470143999
- Číslo od výrobcu
- G014399
- Model
- Aqua Allegoria Orange Soleia
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- Citrusové plody
- Objem
- 125 ml
- Zloženie
- Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia, Woda toaletowa, 125ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 3346470143999
- Číslo od výrobcu
- G014399
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia, Woda toaletowa, 75ml
1 292,40 €/1l
96,93 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Guerlain Aqua Allegoria Sun Nectar EDT plnitelný 125 ml W
450,16 €/1l
57,75 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,27 €
Predajca: PerfumTraders

French Avenue Royal Blend Sequoia čistý parfém unisex 100 ml
363,40 €/1l
36,34 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Guerlain Aqua Allegoria Nettare Di Sole Woda toaletowa, 125 ml
631,84 €/1l
78,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
1 015,00 €/1l
101,50 €
Predajca: Novada-Shop

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
353,90 €/1l
35,39 €
Predajca: Glamperfeu

Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Vetiver, Woda toaletowa, 75ml
951,73 €/1l
71,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Guerlain Aqua Allegoria Granada Salvia, Woda toaletowa, 75ml
1 118,27 €/1l
83,87 €
Predajca: Parfumtoi

Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia, Ženy, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, parfum (fragrance), aqua (water), limonene, ethylhexyl methoxycinnamate, citral,..., 1 kusov
582,56 €/1l
72,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Vetiver, Woda toaletowa, 125ml
784,56 €/1l
98,07 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Morelenet

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
283,33 €/1l
17,00 €
Predajca: FragrancesBg

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
722,22 €/1l
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Guerlain Aqua Allegoria Forte Nerolia Vetiver Edp 125ml
551,76 €/1l
68,97 €
Predajca: BRASTYGroup

TOM FORD Black Orchid, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Čierne ríbezle, Gardénia, Jazmín, Citrón, Mandarínka, Ylang-ylang, Gardénia, Jazmín, Lotus, Orchidea, Korenie, Ylang-ylang, ambra, kakao, Incense, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka, Vetiver, biele pižmo
1 100,00 €/1l
110,00 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
278,00 €/1l
16,68 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
314,50 €/1l
31,45 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Victoria, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Neroli, Vanilka
282,90 €/1l
28,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Peace & Love, Ženy, 100 ml
373,90 €/1l
37,39 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Paris Corner Marshmallow Blush parfémovaná voda pre ženy 100 ml
298,30 €/1l
29,83 €
Predajca: somnia24

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep

Guerlain Aqua Allegoria Flora Salvaggia, Woda toaletowa, 125ml
658,08 €/1l
82,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Xerjoff - V Erba Pura EDP 50ml
2 495,40 €/1l
124,77 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
169,00 €
Predajca: FragrancesBg

Guerlain Mon, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Jazmín, Santalové drevo, Vanilka
1 980,00 €/1l
160,00 €
-61,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
99,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Xerjoff Erba Pura unisex parfumovaná voda 50 ml
2 341,40 €/1l
117,07 €
Predajca: Sykz

Swiss Arabian Shaghaf Vanilla Toffee parfémovaná voda unisex 75 ml
397,00 €/1l
39,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
89% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
89%6% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
6%6% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
6%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 24. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Krásna letná vôňa
Objem 0,125 l
Ideálna pre každého, kto hľadá sviežu, veselú vôňu, ktorá vás okamžite dostane do dobrej nálady a pripomenie vám dovolenku. Krásne vonia po pomarančoch, citrusové tóny sú živé a iskrivé,
Hodnotenie z 25. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Objem 0,125 l
Super rýchle doručenie! Moja obľúbená vôňa už niekoľko rokov. Skvelá na leto. Voní po pomarančových sadoch, stredomorsky. Ťažko sa zháňa, myslím, že je to bohužiaľ „vyradený model“.
Hodnotenie z 14. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je v poriadku
Objem 0,075 l
Skvelá, svieža toaletná voda. Svieža a nie sladká. Rýchle dodanie.
Hodnotenie z 8. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi rýchle doručenie
Objem 0,125 l
Moja letná vôňa
Hodnotenie z 4. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfumy
Objem 0,125 l
Krásna letná vôňa.
Hodnotenie z 14. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Poznám tento produkt
Objem 0,125 l
Veľmi dobre
Hodnotenie z 29. júna 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vôňa
Objem 0,075 l
Skvelá vôňa-super cena, rád znova
Hodnotenie z 21. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,125 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Mercedes Benz Club Black, toaletná voda, sprej, 50 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(29)Počet hodnotení: 29
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
787,80 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,58 €
Predajca: PerfumTraders
611,60 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(312)Počet hodnotení: 312
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Dior - Sauvage EDT 100ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(87)Počet hodnotení: 87
107,00 €
Predajca: LOGNOW
1 070,00 €/1l

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(591)Počet hodnotení: 591
104,93 €
Predajca: PerfumTraders
1 049,30 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(15)Počet hodnotení: 15
96,45 €
Predajca: PerfumTraders
771,60 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(72)Počet hodnotení: 72
103,92 €
Predajca: PerfumTraders
519,60 €/1l

Hermes Terre D'Hermes Woda toaletowa, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(73)Počet hodnotení: 73
76,32 €
Predajca: PerfumTraders
763,20 €/1l

Valentino - Valentino Uomo Born In Roma EDT 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
87,37 €
Predajca: PerfumTraders
873,70 €/1l

Bvlgari Aqva For Men EDT 100 ml M



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(19)Počet hodnotení: 19
84,05 €
Predajca: PerfumTraders
840,50 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
89,26 €
Predajca: PerfumTraders
892,60 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,88 €
Predajca: PerfumTraders
399,40 €/1l

Prada Luna Rossa Carbon Woda toaletowa, 100ml



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(21)Počet hodnotení: 21
87,59 €
Predajca: PerfumTraders
875,90 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Gucci Rush Edt 75ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
42,71 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,61 €
Predajca: PerfumTraders
554,80 €/1l

Yves de Sistelle CHAIRMAN toaletná voda v spreji 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(48)Počet hodnotení: 48
22,00 €
Predajca: fair-play91
220,00 €/1l