4,6



Na základe 14 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Xerjoff 17/17 Homme parfémovaná voda pre mužov 50 ml4 972,00 €/1l
248,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Creed Eladaria parfémovaná voda pre ženy 75 ml3 003,07 €/1l
225,23 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Loewe Esencia parfémovaná voda pre mužov 50 ml2 141,20 €/1l
107,06 €
Predajca: PerfumTraders

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Muži, 200 ml, Jablko, Bergamot, Čierne ríbezle, Citrón, Ananás, Breza, Jazmín, Ruže, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Sprej
264,10 €/1l
52,82 €
Predajca: PerfumTraders

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
276,50 €/1l
27,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
243,00 €/1l
24,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armaf Aura Fresh parfémovaná voda pre mužov 100 ml
287,70 €/1l
28,77 €
Predajca: PerfumTraders

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Muži, 150 ml, Jablko, Bergamot, Čierne ríbezle, Citrón, Ananás, Breza, Jazmín, Ruže, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Sprej
272,67 €/1l
44,46 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
40,90 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
261,30 €/1l
26,13 €
Predajca: Glamperfeu

Armaf - Club De Nuit Urban Man Elixir EDP 105ml
316,10 €/1l
33,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf Craze parfémovaná voda pre mužov 100 ml
205,20 €/1l
20,52 €
Predajca: BRASTYGroup

Armaf - Club De Nuit Blue Iconic EDP 105ml
378,48 €/1l
39,74 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Ejaazi, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Orange, Citruses, Lavender, Myrtle and Cardamom, Pepper, Lily-of-the-Valley, Cinnamon Leaf and Patchouli, Ambroxan, Woodsy Notes, Amber, Cedar, Vetiver and Oakmoss
160,50 €/1l
16,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
535,33 €/1l
48,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Afnan 9PM Woda perfumowana, 100 ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Armaf Odyssey Mega parfémovaná voda pre mužov 100 ml
231,70 €/1l
23,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Perfumes - Maahir Legacy EDP 100ml
284,00 €/1l
28,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Pánska parfumovaná voda
levanduľa, rozmarín, petitgrain
šalvia, jazmín, galbanum, ruža
céder, santalové drevo, pižmo, slivková vetvička (dubový mach)
Legesi Homme od značky Armaf je drevito-aromatická vôňa pre mužov, ktorá ponúka vyváženú a sofistikovanú kompozíciu. Vôňa sa otvára sviežimi a aromatickými tónmi levandule, rozmarínu a čerstvého petitgrainu, ktoré dodávajú parfumu energický a mužný úvod.
Srdce vône tvorí bylinná šalvia, kvetinový jazmín, zelené galbanum a jemná ruža, ktoré vôni dodávajú hĺbku a jemnú eleganciu.
Základ vône tvoria hrejivé tóny cédrového dreva, krémového santalového dreva, zmyselného pižma a zemitého, sviežeho dubového machu pre dlhotrvajúci a zemitý záver. Legesi Homme od značky Armaf je ideálnou voľbou pre mužov, ktorí hľadajú elegantnú vôňu s drevitými a aromatickými prvkami, ktorá je vhodná na každodenné nosenie aj na slávnostné príležitosti.
Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym pánskym parfémom Armaf EDP Legesi 100 ml a buďte sami sebou vďaka tomuto exkluzívnemu pánskemu parfému s jedinečnou a individuálnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Armaf!
- Pohlavie: Pánske
- Obsah: 100 ml
- Typ: EDP (parfumovaná voda)
- Názov vône: Legesi
Parfémovaná voda Legasi od značky Armaf bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
- Hmotnosť
- 0.376 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 6294015107081
- Hmotnosť
- 0.376 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 6294015107081
Hodí sa k tomu

French Avenue Spectre Ghost parfémovaná voda pro muže 80 ml
481,25 €/1l
38,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
276,50 €/1l
27,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
367,90 €/1l
36,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
261,30 €/1l
26,13 €
Predajca: Glamperfeu

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

French Avenue Amber Empire čistý parfém pre mužov 100 ml
359,50 €/1l
35,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ahmed Al Maghribi Kaaf Extrait de Parfum 100 ml (unisex)
229,80 €/1l
25,00 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,98 €
Predajca: NutraBestBG

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Muži, 200 ml, Jablko, Bergamot, Čierne ríbezle, Citrón, Ananás, Breza, Jazmín, Ruže, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Sprej
264,10 €/1l
52,82 €
Predajca: PerfumTraders

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
741,00 €/1l
74,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Perfumes - Qaed Al Fursan EDP 90ml
168,11 €/1l
15,13 €
Predajca: Glamperfeu

Armaf Aura Fresh parfémovaná voda pre mužov 100 ml
287,70 €/1l
28,77 €
Predajca: PerfumTraders

Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
345,63 €/1l
27,65 €
Predajca: FragraDE

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Muži, 150 ml, Jablko, Bergamot, Čierne ríbezle, Citrón, Ananás, Breza, Jazmín, Ruže, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Sprej
272,67 €/1l
44,46 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
40,90 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
535,33 €/1l
48,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Fragrance World Azzure Aoud EDP 100 ml M
345,50 €/1l
34,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armaf Craze parfémovaná voda pre mužov 100 ml
205,20 €/1l
20,52 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
243,00 €/1l
24,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armaf - Club De Nuit Woman EDP 105ml
260,67 €/1l
27,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

French Avenue Royal Blend Sequoia čistý parfém unisex 100 ml
363,40 €/1l
36,34 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Lalique ENCRE NOIRE À L’EXTRÊME, Muži, 100 ml, elemi, Bergamot, Orris, Vetiver, Benzoin, Pačuli, Santalové drevo, Sprej
323,20 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

Maison Alhambra Sceptre Malachite EDP 100 ml UNISEX
371,40 €/1l
37,14 €
Predajca: FragraDE

Jacques Bogart One Man Show Oud Edition toaletná voda pre mužov 100 ml
239,20 €/1l
23,92 €
Predajca: NutraBestBG

Rayhaan Aquatica Eau de Parfum pre mužov – Svieža, vodná a moderná vôňa (100 ml)
330,00 €/1l
40,72 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Afnan - Supremacy Not Only Intense EDP 100ml
581,00 €/1l
58,10 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
287,50 €/1l
29,45 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah Dukhan, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
79% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
79%14% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
14%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%7% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
7%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 2. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Odporúčanie na kúpu!
Skvelý článok, veľmi pekná prezentácia, priaznivá cena, okamžité doručenie cez noc! Vôňa skutočne pripomína Égoïste Platinum...
Hodnotenie z 14. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrá vôňa
Naozaj dobrá a trvá dlho.top
Hodnotenie z 19. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý parfum!
Veľmi dobre vonia!
Hodnotenie z 15. septembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vôňa
Veľmi dobrá vôňa Barbashop!
Hodnotenie z 1. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
nevydrží dlho, ale pekná vôňa
Hodnotenie z 16. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Bohužiaľ bolo pokazené
Vôňa je úžasná. Prvý deň to vydržalo skvele, až kým som si nevšimol, že to tečie. A to poriadne. Myslel som si, že ak to utesním, nedostane sa dovnútra žiadny kyslík, ale to bola veľká chyba. Po 3 dňoch bol, bohužiaľ, nepoužiteľný a z vône „Beast“ sa, žiaľ, stala vôňa po póre. Čo sa už ani ako osviežovač vzduchu nedá použiť... Keby som to vedel, radšej by som ho hneď vymenil a nechal poslať nový. Nabudúce budem múdrejší.
Hodnotenie z 26. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 22. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,97 €
Predajca: PerfumTraders
537,13 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
296,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
332,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2412)Počet hodnotení: 2412
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1494)Počet hodnotení: 1494
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l