Dehner Best Nature, krmivo pre vtáky, konkrétne pre andulky, 2,5 kg
39,90 €
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Špeciálne a diétne krmivo pre vtáky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Oropharma Probi-Zyme - 200 g222,10 €/1kg
44,42 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Sušené larvy bránenky pre plazy, hlodavce a ryby 1kg BSF9,99 €/1kg
9,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM

Ďalšie informácie o reklame
JR Farm Sommerfeld 100g112,80 €/1kg
11,28 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Oropharma Omni-Vit - 25 g14,08 €/1kg
14,08 €
Predajca: e-zooo_com

Dehner Best Nature krmivo pre vtáky, veľké krmivo pre papagáje, 2,5 kg
39,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Dehner obľúbené krmivo pre andulky, 5 kg
33,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Classic Bird Winterstreufutter 10kg
3,54 €/1kg
35,44 €
Predajca: e-zooo_com

Akinu Sépiová kost VOLNĚ (1kg) 15 - 20 cm
23,51 €/1kg
23,51 €
Predajca: Akinu

Kópia produktu Oropharma Digestal - 300 g #1
46,95 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
43,88 €
Predajca: e-zooo_com

Oropharma Ferti-Vit - 25 g
14,97 €
Predajca: VISO

Ornitalia Mineral Small 3 cm - pre všetky papagáje
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Oropharma Opti-Breed - 500 g
28,01 €
Predajca: VISO

Oropharma Can-Tax - 150 g
49,18 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
45,96 €
Predajca: e-zooo_com

Nobby Minerálne kamene Wetzstein 94 g
9,46 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,17 €
Predajca: e-zooo_com

Oropharma Oro-Digest - 500 g
56,90 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
53,18 €
Predajca: e-zooo_com

Akinu Sepia kosť s držiakom doplnkové krmivo pre vtáky 1 ks
1,47 €
Predajca: Akinu

Vápenec s mušľami - pre všetky papagáje 30g
179,80 €/1kg
8,99 €
Predajca: ParrotPlanet_pl

Lyofilizovaná zelená paprika - pre všetky papagáje 20g
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Bogena Intenzívna červená 10 g
3 090,00 €/1kg
30,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

NEKTON Tonic I 500g - Tonikum na hmyz
107,98 €/1kg
53,99 €
Predajca: ParrotPlanet_pl
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Popis produktu:
Doprajte svojim roztomilým papagájikom kvalitné krmivo: Dehner Best Nature krmivo pre andulky.
Vyrobené z najkvalitnejších surovín, bez umelých prísad, 2,5 kg.
Či už vás očarí ich krásny vzhľad s pestrým perím, alebo ich očarujúce správanie, tieto obľúbené okrasné vtáky si určite získali vaše srdce. Teraz máte aspoň dvoch z týchto veselých drobčekov vo svojej domácnosti a chcete si ich roztomilé spoločenstvo užívať ešte dlho. Preto by ste sa mali zamerať na krmivo, ktoré je vhodné pre ich druh a zdravé, ako ich ich fanúšikovia láskyplne nazývajú "andulky". Krmivo Dehner Best Nature pre andulky bolo vyvinuté s ohľadom na prirodzené nutričné potreby týchto vtákov a ponúka širokú škálu najkvalitnejších surovín pre pestrú stravu. Doprajte svojim andulkám každý deň krmivo Dehner Best Nature a tešte sa, ako tieto malé papagájiky prinesú do vášho domova radosť.
Semená tvoria základnú potravu, zelenina a ovocie dopĺňajú zmes.
Krmivo Dehner Best Nature pre andulky, inšpirované prirodzeným spektrom potravy, ponúka vašim miláčikom pestrú zmes semien a zŕn, ktoré zaručujú optimálny prísun bielkovín, tukov a sacharidov. Repkové oleje prispievajú cennými omega-3 a omega-6 mastnými kyselinami, ktoré patria medzi najdôležitejšie živiny pre vtáky. Ovocie, zelenina a zelené krmivo, ktoré obsahuje krmivo Dehner Best Nature pre andulky, nie sú len dôležitým zdrojom vitamínov a minerálov, ale tiež zabezpečujú rozmanitosť v miske s krmivom. Vaše andulky si určite zamilujú chutnú fenikel, mrkvu, čučoriedky a harmanček. Obsahuje dokonca aj jemné mušle, ktoré zabezpečujú vašim vtákom cenné minerály a podporujú funkciu svalových žalúdkov, ale tiež obsahujú v správnom pomere vápnik a fosfor.
S celými zrnami.
Zrna kolbennej a riasnej trávy musia byť vašimi vtákmi starostlivo rozoberané, predtým ako ich môžu konzumovať. Je to prirodzená aktivita, ktorá zároveň zabezpečuje rozmanitosť.Ak chcete, aby sa kanáriky viac pohybovali, umiestnite zrná v klietke tak, aby museli vynakladať viac energie, aby sa k nim dostali.
Kompletné krmivo
Odporúčané dávkovanie:
Podávajte kanárikom 1 až 2 čajové lyžičky na jedného jedinca a deň (cca 10 g). Presné množstvo krmiva závisí aj od veku a aktivity vtáka. Okrem toho by mala byť vždy k dispozícii čerstvá voda. Vtákovi ponúknite aj čerstvú zelenú potravu.
Zloženie:
32,6 % kanárikové semienka, 16 % žlté proso, strieborné proso, 9,8 % červené proso, japonské proso, semená trávy, 3,8 % fenikel, 3,4 % odrezky mrkvy, 2,3 % lúpaná ovos, senegalské proso, 2 % kukuricové zrná, ľanové semienka, 2 % čierne ríbezle, 1 % harmanček, amarant, 0,5 % mušľový prášok, 0,5 % repkový olej
Analytické zložky:
12,9 % hrubý proteín, 7,2 % hrubé oleje a tuky, 4,4 % hrubý popol, 8,5 % hrubá vláknina, 9,9 % vlhkosť, 0,2 % vápnik, 0,12 % fosfor
Nutričné doplnkové látky:
Vitamín A = 6 000 I.U./kg, Vitamín D3 = 800 I.U./kg, Vitamín E = 20 mg/kg, Meď (ako síran meďnatý, pentahydrát) = 1,5 mg/kg, Jód (ako jodičnan vápenatý, hexahydrát) = 5 mg/kg
Všeobecné informácie
Dospelé kanáriky
Zloženie / Prísady
32,6 % kanárikové semienka, 16 % žlté proso, strieborné proso, 9,8 % červené proso, japonské proso, semená trávy, 3,8 % fenikel, 3,4 % odrezky mrkvy, 2,3 % lúpaná ovos, senegalské proso, 2 % kukuricové zrná, ľanové semienka, 2 % čierne ríbezle, 1 % harmanček, amarant, 0,5 % mušľový prášok, 0,5 % repkový olej
Návod na použitie
Podávajte 1 až 2 čajové lyžičky na jedného jedinca a denne (cca 10 g). Presné množstvo krmiva závisí aj od veku a aktivity vtáka. Okrem toho by mala byť vždy k dispozícii čerstvá voda. Vtákovi ponúknite aj čerstvú zelenú potravu.
Sada obsahuje:
1x Dehner Best Nature krmivo pre vtáky, krmivo pre kanáriky
- Prírodná rozmanitosť: chutné semená s ovocím a zeleninou
- Vyvážená a chutná zmes semien pre vaše kanáriky
- Pre optimálne zásobovanie vašich vtákov vitamínmi a minerálmi
- Krmivná zmes založená na prirodzených výživových potrebách
- S celými zrnami pre zábavu a rozmanitosť
- Hmotnosť
- 2500 g
- Obsah vlhkosti
- pozri zloženie krmiva
- Typ krmiva
- Kompletné krmivo
- Vhodné pre druhy zvierat
- Wellensittiche
- Prídavné látky
- pozri zloženie krmiva
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4003572611373
- Číslo od výrobcu
- 4398350
- Výrobca
- Dehner
- Registračné číslo
- Dehner ist für den Verkauf von Bio-Produkten geprüft und zertifiziert durch: DE-ÖKO-006
- Hmotnosť
- 2500 g
- Obsah vlhkosti
- pozri zloženie krmiva
- Typ krmiva
- Kompletné krmivo
- Vhodné pre druhy zvierat
- Wellensittiche
- Prídavné látky
- pozri zloženie krmiva
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4003572611373
- Číslo od výrobcu
- 4398350
- Výrobca
- Dehner
- Registračné číslo
- Dehner ist für den Verkauf von Bio-Produkten geprüft und zertifiziert durch: DE-ÖKO-006
Hodí sa k tomu

Sada hračiek pre vtáky Papagáj hračka Hojdačka Závesný zvonček Budgerigar
24,00 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Trixie Badehaus - transparent
4,41 €
Predajca: STREFA

Lanové ostrie 66 cm/ø 14 mm prírodné
10,12 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Rosnerski Rosis Sabbia per Uccelli 2,5kg 2,5 kg
70,68 €
Predajca: e-zooo_com

Cordino da arrampicata 27 × 24 cm
8,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Classic Bird cibo per pappagalli 25kg
2,33 €/1kg
58,26 €
Predajca: e-zooo_com

Najlepšie pre vtáky Pindakaas v Tuinmok Assorti
67,08 €/1kg
34,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Klietka pre vtáky 591471, klietka pre vtáky s hračkami, so schodíkmi pre vtáky, 46 x 35,5 x 99 cm, čierna
91,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Yaheetech klietka pre vtáky 59 x 59 x 145 cm, klietka pre andulky s odnímateľným stojanom, voliéra pre andulky a papagáje, čierna
135,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Rozptýlené krmivo 25 kg Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky Tukové krmivo 4 ročné obdobia Prémiová zmes Arašidy Slnečnicové semená
1,27 €/1kg
31,85 €
Predajca: boni-shop

Versele-Laga Budgies 20kg, Semienka, 20 kg, Papagáj, Vitamín A, Yellow millet 54%, red millet 16%, white millet 10%, canary seed 8%, husked oats 6%, linseed 3%,..., 20 kg
4,42 €/1kg
94,48 €
-6,18 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
88,30 €
Predajca: e-zooo_com

Veľká klietka pre andulky, kanáriky a papagáje s vonkajším sedením a príslušenstvom
119,00 €
Predajca: kk-shopping

Mucola vtáčia voliéra sivá vtáčia klietka vtáčia klietka zvieracia klietka papagáj papagáj vnútorná voliéra VoGelbauer klietka pre papagáje
84,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Mucola

Yaheetech klietka pre vtáky vtáčia búdka pre vtáky chovateľ 46 x 35 x 92,5 cm, so strešným otvorom a 4 bidielkami, pre papagája andulku, čierna
83,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

TRIXIE 5876, Kanárik, Drevo, Drevo, Drevo, 200 mm
10,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Domček na kúpanie Nobby pre veľké sieťové dvere
23,03 €
Predajca: e-zooo_com

PawHut klietka pre vtáky s bidielkami, podložkou, odkladacou plochou a hračkami
210,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE

Relaxdays 10025133, 1 kusov
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

Držiak na sépiovú kosť Nobby 1 ks
2,83 €
Predajca: VISO

Klietka pre vtáky Yaheetech, veľké, čierna, výška 176 cm
255,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Prestige Premium Budgerigars - 2,5 kg
11,00 €/1kg
21,99 €
Predajca: VISO

Drevené zrkadlo Nobby s pristávacou podložkou 10 x 10 x 10 cm
10,62 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,22 €
Predajca: e-zooo_com

Yaheetech klietka pre vtáky XXL, klietka pre vtáky so stojanom, domček pre vtáky na kolieskach, pre andulky a kanáriky, čierna
125,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

vidaXL Jedálenský stôl 116 x 66 x 76 cm vysoký lesk biely
161,67 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Originálny sieťový adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel sieťová nabíjačka nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
12,49 €
Predajca: Mobileking

Classic Bird Großsittichfutter 25kg
2,60 €/1kg
65,00 €
Predajca: e-zooo_com

Napájačka malá 14,5 cm 1 ks
2,30 €
Predajca: STREFA

Vtáčia klietka Ochranná sieť Elastická nastaviteľná nylonová sieť Odvetraná prachotesná klietka pre vtáčie kŕmidlá Malé zvieratá Vtáčia klietka, Budgerigar klietky, 1 kus Čierna (stredná)
19,87 €
Predajca: odsellingaaa

Vtáčia voliéra WOOD voliéra vtáčej klietky vtáčieho domu vtáčej klietky
104,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Mucola

Leifheit 81454, Stolový stojan, Modrá, Biela, 27 m, 3 police/políc, 680 mm, 680 mm
1,86 €/1m
50,16 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Oropharma Probi-Zyme - 200 g
44,42 €
Predajca: e-zooo_com
222,10 €/1kg

Oropharma Omni-Vit - 25 g
14,08 €
Predajca: e-zooo_com
14,08 €/1kg