5,0



Na základe 20 hodnotení
Už len 2 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
MAC's 872, Dospelý, Kuracie mäso, Srdce, Hydina, 800 g11,27 €/1kg
54,08 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Miamor 74090, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Kuracie mäso, Hydina, 100 g578,30 €/1kg
57,83 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Whiskas Mokré krmivo pre dospelé mačky Hydinové želé 6,80 kg (80 X 85 G)5,73 €/1kg
38,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Felix Tasty Shreds 44×80 g hovädzie kura kačica morka – mokré krmivo pre mačky7,04 €/1l
17,60 €
Predajca: Prokesglass

Leonardo Cat Food 756315, Dospelý, Kuracie mäso, 85 g, Neobsahuje sóju, Žiadne umelé farbivá
43,98 €/1kg
59,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

MjAMjAM 1102M3, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Hovädzie mäso, Čučoriedka, Mrkva, Kuracie mäso, Kačka, Srdce, Tekvica, Zajac, Turecko, 200 g, Bez obilnín
23,25 €/1kg
27,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

GOURMET 12321177, Dospelý, Hovädzie mäso, Kuracie mäso, Zajac, Losos, 85 g
6,26 €/1kg
31,91 €
Predajca: velmontask

Whiskas 8410136026294, Dospelý, Hovädzie mäso, Kuracie mäso, Losos, Tuniak, 85 g
7,06 €/1kg
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Zbierka omáčok SHEBA s rybími chuťami - mokrá mačacia strava - 40x85 g
7,94 €/1kg
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

animonda Carny 83825, Dospelý, Kuracie mäso, Losos, 400 g, Bez obilnín, Neobsahuje sóju, Žiadne umelé farbivá
9,07 €
Predajca: Dragtek-com

SHEBA Nature's Collection Mix - mokrá strava pre mačky - 40x85g
7,94 €/1kg
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

SHEBA® Multipack Selection Mini filé v omáčke Variácia hydiny 60 x 85g
14,50 €/1kg
73,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Kattovit Urinary, Dospelý, Kuracie mäso, Losos, Turecko, 85 g
4,88 €/1kg
46,22 €
-46%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Dehner Premium krmivo pre mačky Sensitive Multipack, mokré krmivo, pre mačky s citlivým trávením, po 4 x kuracie / hovädzie / morčacie, 12 x 100 g vrecúšok (1,2 kg)
33,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Felix Soup Original Fish soup set 6x48g
13,97 €/1kg
4,47 €
Predajca: Katomix

Tác Sheba s hydinou/krkovičkou/indickou omáčkou 32X85G
11,50 €/1kg
31,29 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Sheba 85gx40 Multipack Kitten Feine Variante in Sauce
7,94 €/1kg
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

LEONARDO hydina + vajcia, 16x 85g
46,68 €/1kg
63,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Leonardo Cat Food 756126, Dospelý, Hydina, 200 g
30,15 €/1kg
36,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

IAMS 100418, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Hovädzie mäso, Kuracie mäso, Jahňacie, Pečeň, Turecko, 85 g
9,55 €/1kg
9,74 €
Predajca: STREFA
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Doplnkové krmivo pre dospelé mačky
- podporuje pitie
- povzbudzuje aj neaktívnych pijanov
- ideálne na doplnenie suchého krmiva
Zloženie
Slepačí vývar a kačací vývar (84 %); kuracie mäso (9 %); kačica (6 %); minerály (1 %).
Analytické zložky:
Bielkoviny 5,5 %; obsah tuku 0,6 %; hrubý popol 0,3 %; hrubá vláknina 0,1 %; vlhkosť 92,0 %.
Prísady na kg
Výživové doplnkové látky:
Taurín 1 000 mg
Odporúčané dávkovanie:
Ponúknite svojej mačke 1 - 2 vrecká denne okrem kompletného krmiva (suché alebo vlhké jedlo). Okrem toho by mala byť kedykoľvek k dispozícií čerstvá pitná voda. Pred použitím pretrepte.
Ako púštne zviera mačka prijíma tekutiny, ak je to možné, predovšetkým z koristi. Od prírody pijú veľmi málo a zriedkavo pociťujú smäd. Voda z vodovodu často jednoducho nie je dostatočne lákavá. To však môže viesť k nedostatku tekutín, najmä u domácich mačiek.
Nápoje LEONARDO® povzbudzujú mačky k pitiu vďaka svojej výnimočnej mäsovej príchuti a dostatočne vysoký príjem tekutín podporuje funkciu močových ciest.
Vďaka trom rôznym príchutiam môžete zabezpečiť aj rozmanitosť.
- PODPORUJE PRÍJEM TEKUTÍN
- PRÍCHUŤ, KTORÁ PRESVEDČÍ AJ TIE, KTORÉ NERADY PIJÚ
- PRAKTICKÉ PORCIOVANÉ VRECÚŠKA
- IDEÁLNE AKO DOPLNOK K SUCHÉMU KRMIVU
- Hmotnosť
- 800 g
- Objem
- 0.04 l
- Obsah vlhkosti
- na balení
- Obchodný názov
- LEONARDO Drink Duck 20x 40g
- Zloženie krmiva
- Vývar z kuracieho a kačacieho mäsa (84 %); kuracie mäso (9 %); kačacie mäso (6 %); minerálne látky (1 %)
- Typ krmiva
- Kompletné krmivo
- Vhodné pre druhy zvierat
- Mačky
- Prídavné látky
- na balení
- Počet kusov
- 20
- EAN kód
- 4002633104854
- Číslo od výrobcu
- 756615
- Výrobca
- Bewital
- Registračné číslo
- SK300541
- Hmotnosť
- 800 g
- Objem
- 0.04 l
- Obsah vlhkosti
- na balení
- Obchodný názov
- LEONARDO Drink Duck 20x 40g
- Zloženie krmiva
- Vývar z kuracieho a kačacieho mäsa (84 %); kuracie mäso (9 %); kačacie mäso (6 %); minerálne látky (1 %)
- Typ krmiva
- Kompletné krmivo
- Vhodné pre druhy zvierat
- Mačky
- Prídavné látky
- na balení
- Počet kusov
- 20
- EAN kód
- 4002633104854
- Číslo od výrobcu
- 756615
- Výrobca
- Bewital
- Registračné číslo
- SK300541
Hodí sa k tomu

Leonardo Cat Food 756615, Dospelý, Kačka, 40 g, Neobsahuje sóju, Žiadne umelé farbivá
67,22 €/1kg
53,78 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

GOURMET 12321177, Dospelý, Hovädzie mäso, Kuracie mäso, Zajac, Losos, 85 g
6,26 €/1kg
31,91 €
Predajca: velmontask

Leonardo Cat Food 756315, Dospelý, Kuracie mäso, 85 g, Neobsahuje sóju, Žiadne umelé farbivá
43,98 €/1kg
59,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

MjAMjAM 1102M3, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Hovädzie mäso, Čučoriedka, Mrkva, Kuracie mäso, Kačka, Srdce, Tekvica, Zajac, Turecko, 200 g, Bez obilnín
23,25 €/1kg
27,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Zbierka omáčok SHEBA s rybími chuťami - mokrá mačacia strava - 40x85 g
7,94 €/1kg
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

FEANDREA škrabadlo väčšie, 141 cm, hrubý stĺp, stabilné, proti prevráteniu čierne
145,59 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Jiubiaz Film na ochranu súkromia 3D okenný film Samolepiaci zrkadlový film Film na ochranu pred slnkom Kvety 60 * 200 cm
21,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Leonardo Cat Food LEONARDO fresh Beef, Dospelý, Hovädzie mäso, Hydina, 4 kg, Bez obilnín
22,98 €/1kg
91,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Whiskas 8410136026294, Dospelý, Hovädzie mäso, Kuracie mäso, Losos, Tuniak, 85 g
7,06 €/1kg
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

CAT’S BEST ÖkoPlus, 17,2 kg, 40 L, Papierová taška
1,78 €/1l
71,37 €
Predajca: somnia24

Fontána pre mačky Pitná fontána pre mačky bezdrôtová so senzorom
51,58 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Kattovit Gastro Multipack, Dospelý, Kuracie mäso, Kačka, ryža, Losos, Turecko, 85 g
29,37 €/1kg
32,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Súprava mopov Vileda Turbo Easy Wring & Clean vrátane elektrického odstreďovača a nožného pedálu, farba sivá
39,14 €
Predajca: FANEO

Esperanza EKH011, Čierna, Na pracovnú dosku, Indukčná varná doska so zónami, Keramický, 1 zone(s), 1 zone(s)
17,36 €
Predajca: FANEO

Kruhové svetlo LED 4 palce so statívom Držiak mobilného telefónu Mobilný telefón Selfie Ring Light Camera 3 farebné režimy 10 jasov Stmievateľné stolové kruhové svetlo YouTube Live Stream Retoo
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

SHEBA Selection Delicate Pieces Hydinové príchute pre mačky 85 g
21 770,00 €/1l
21,77 €
Predajca: velmontask

Nafukovací matrac 191x97x46 cm so vstavanou elektrickou pumpou Bestway 67401
48,24 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
46,53 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Little Tikes Anchors Away Pirate Ship, Vodný stôl, 1,5 rok / roky, Plast, Béžová, Hnedá, 9,09 kg
98,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Aspekto

Jago® Trojnožková stojaca lampa - LED/H145cm/Ø45cm/E27, drevená trojnožka, látkové tienidlo, škandinávsky štýl - trojnožková stojaca lampa, lampa do obývačky
89,09 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
71,27 €
Predajca: Kokiska

TP-Link Tapo C200, IP bezpečnostná kamera, Vnútorný, Bezdrôtový, 2400 MHz, FCC, IC, CE, NCC, Strop
28,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Brita 1023120, 3 kusov, Brita, Kazeta
42,58 €
Predajca: M_plus_L

Toaletný stolík MADA ELITE so zrkadlom a osvetlením biely / biely vysoký lesk
325,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Lukmebel_de

Primavera 18507 esenciálny olej "Pocity šťastia", 5 ml
1 542,00 €/1l
7,71 €
Predajca: taleoo

animonda Carny 83709, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Hovädzie mäso, Zajac, Turecko, 200 g, Bez obilnín, Neobsahuje sóju
8,70 €/1kg
1,74 €
Predajca: Eoshop

Škrabadlo FEANDREA s extra silnými kmeňmi, 107 cm, 26,6 kg, robustná béžová farba
161,70 €
-18,80 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
142,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Montblanc Signature, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
498,22 €/1l
45,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
44,84 €
Predajca: Sykz

Domček pre mačky vonku odolný voči zime, vodotesná vonkajšia jaskyňa pre mačky s odnímateľnou podložkou, skladací vonkajší domček pre malé mačky (M)
35,98 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Relaxdays 10045870, 1 kusov
30,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

GOURMETmaxx Digitálna teplovzdušná fritéza XXL 9 litrov Fritovanie bez tuku vrátane otočného roštu Fritéza, rúra Rotačný gril Fritéza
97,54 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Sada semien organickej zeleniny (10 odrôd) - sada semien organickej zeleniny ideálna na terasu, balkón a záhradu
4 190,00 €/1kg
41,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. júla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Leonardo Nápoj z hovädzieho mäsa
Je veľmi dobre prijímaný, keď sa mačky nedotýkajú jedla, jednoducho ho nalejte na jedlo a ono sa ho dotkne a zje ho.
Hodnotenie z 22. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Šťastná mačka
Naša Maxy sa každý deň teší na polievku
Hodnotenie z 30. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Moja mačka tieto polievky veľmi miluje.
Hodnotenie z 26. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Mačke sa to páči
Všetko je v poriadku
Hodnotenie z 7. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Pre mačku
Hodnotenie z 22. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 21. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 7. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

TufTuf | Krmivo pre mačky – kuracie srdcia – súprava mokrého krmiva pre mačky, 10 vrecúšok po 300 g – srdcové krmivo pre mačky



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,00 €
Predajca: Bult-Store
5,67 €/1kg

TufTuf | Krmivo pre mačky – kuracie srdcia – súprava mokrého krmiva, 30 vrecúšok po 300 g – krmivo pre mačky s kuracím mäsom



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
40,50 €
Predajca: Bult-Store
4,50 €/1kg

Tuftuf | Mokré krmivo pre mačky – balenie 48 x 415 g – zmes príchutí – kúsky mäsa – mokré krmivo pre mačky
41,39 €
Predajca: Bult-Store
2,08 €/1kg

Tuftuf | Mokré krmivo pre mačky – balenie 36 × 415 g – zmes príchutí – 81 % vlhkosti – kúsky mäsa pre mačky
30,99 €
Predajca: Bult-Store
2,07 €/1kg

TufTuf | Krmivo pre mačky – zmes príchutí – súprava mokrého krmiva pre mačky, 40 vrecúšok po 100 g – zmes krmiva pre mačky
31,59 €
Predajca: Bult-Store
7,90 €/1kg

TufTuf | Krmivo pre mačky s kuracím mäsom – súprava mokrého krmiva, 40 vrecúšok po 100 g – omáčka pre mačky
31,54 €
Predajca: Bult-Store
7,89 €/1kg

Tuftuf | Mokré krmivo pre mačky – balenie 24 × 400 g – 83 % vlhkosti – mleté mäso s morčacím mäsom – mokré krmivo
25,99 €
Predajca: Bult-Store
2,71 €/1kg

Tuftuf | Hydratačné krmivo pre mačky – 24x415 g – kúsky mäsa s rybou – mokré krmivo pre mačky – v omáčke
20,29 €
Predajca: Bult-Store
2,04 €/1kg

Tuftuf | Mokré krmivo pre mačky – balenie 12 × 400 g – paštéta s morčacím mäsom – 83 % vlhkosti – mokré krmivo
13,29 €
Predajca: Bult-Store
2,77 €/1kg

Tuftuf | Mokré krmivo pre mačky – 12x400 g – Pečeňová paštéta s kuracími srdiečkami – Vysoko kvalitný zdroj bielkovín – Mokré krmivo
14,19 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,29 €
Predajca: Bult-Store
2,77 €/1kg

Tuftuf | Mokré krmivo pre mačky – 12x400 g – paštéta s kačacou – 82 % vlhkosti – mokré krmivo
13,29 €
Predajca: Bult-Store
2,77 €/1kg

TufTuf | Krmivo pre mačky s teľacím mäsom – súprava mokrého krmiva pre mačky, 6 x 400 g konzervy – konzervy s krmivom pre mačky
6,65 €
Predajca: Bult-Store
2,77 €/1kg

TufTuf | Krmivo pre mačky s morčacím mäsom – súprava mokrého krmiva pre mačky, 6 x 400 g konzervy – krmivo pre mačky s morčacím mäsom
6,65 €
Predajca: Bult-Store
2,77 €/1kg

Tuftuf | Mokré krmivo pre mačky – 12x415 g – zmes príchutí – kúsky mäsa – mokré krmivo pre mačky
10,79 €
Predajca: Bult-Store
2,17 €/1kg

Tuftuf | Mokré krmivo pre mačky – 10 x 100 g – paštéta s morčacím mäsom – 83 % vlhkosti – mokré krmivo pre mačky
7,69 €
Predajca: Bult-Store
7,69 €/1kg

TufTuf | Krmivo pre mačky s kačacou príchuťou – súprava mokrého krmiva, 6 konzerv po 400 g – krmivo s kačacou príchuťou pre mačky



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,65 €
Predajca: Bult-Store
2,77 €/1kg

BULTI | Krmivo pre mačky s hovädzím mäsom, brusnicami a mačacou mätou – súprava mokrého krmiva, 10 vrecúšok po 100 g – bezobilné krmivo pre mačky
66,53 €
-75%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,97 €
Predajca: Bult-Store
15,97 €/1kg

Bulti | Mokré krmivo pre mačky – zmes príchutí – 30 × 400 g – 77 % vlhkosti – mokré krmivo pre mačky
42,99 €
Predajca: Bult-Store
3,58 €/1kg

BULTI | Krmivo pre mačky – zmes príchutí – súprava mokrého krmiva, 12 konzerv po 400 g – zmes krmiva pre mačky
17,22 €
Predajca: Bult-Store
3,59 €/1kg

Bulti | Mokré krmivo pre mačky – 12 × 400 g – 65 % mäsa – 15 % morčacieho mäsa – Mokré krmivo pre mačky
17,39 €
Predajca: Bult-Store
3,62 €/1kg