5,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 3 kusy za túto cenu
Počet kusov:
60- 60
- 90
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Kenay doplnky stravy Sunfiber, BI9004107,95 €/1l
21,59 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Enzymedica doplnky stravy Beanassist, BI826850,45 €/1l
10,09 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Panaseus doplnky stravy BI441460,95 €/1l
12,19 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Panaseus doplnky stravy BI807539,95 €/1l
7,99 €
Predajca: medpak_shop

Kapsule z levej hrivny 500 mg
93,00 €/1l
13,95 €
Predajca: GOYU

Ostrovit doplnky stravy BI9049
58,00 €/1l
11,60 €
Predajca: NutraBestBG

Ostrovit doplnky stravy Keep Sleep, BI9089
38,65 €/1l
7,73 €
Predajca: NutraBestBG

Lions Mane Hericium Erinaceus Extract - liečivá huba prášok 100 g
199,90 €/1kg
19,99 €
Predajca: Goodwei

Vegavero Mushroom Mix | 120 kapsúl | 6 výťažkov z húb: Reishi, Cordyceps, Hericium, Chaga, Shiitake, Agaricus | vegánske
614,89 €/1kg
56,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Výživový doplnok True Nature Cordyceps Sinensis, 270 kapsúl
97,74 €/1kg
55,71 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

FA Nutrition | Levia hriva 1000
145,44 €/1l
13,09 €
Predajca: NutraBestBG

MEDICA HERBS Gaba 520 mg, 60 kapsúl.
383 000,01 €/1l
4,03 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,83 €
Predajca: Katomix

Ostrovit doplnky stravy BI9065
108,20 €/1l
21,64 €
Predajca: NutraBestBG

Ostrovit doplnky stravy BI9039
53,70 €/1l
10,74 €
Predajca: superbrandshop

Ostrovit doplnky stravy BI9076
68,80 €/1l
18,68 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,76 €
Predajca: NutraBestBG

Ostrovit doplnky stravy BI9200
64,75 €/1l
17,50 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,95 €
Predajca: NutraBestBG

Ostrovit doplnky stravy BI9098
8 070,00 €/1kg
8,07 €
Predajca: NutraBestBG

Ostrovit doplnky stravy 5903246226287
59,95 €/1l
11,99 €
Predajca: NutraBestBG

Ostrovit doplnky stravy BI9073
160,00 €/1l
32,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Ostrovit doplnky stravy BI9176
36,45 €/1l
17,00 €
-57%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,29 €
Predajca: superbrandshop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
OstroVit Sea Urchin je vegánsky doplnok stravy s jedinečnými vlastnosťami. Kapsuly obsahujú výťažok z huby obľúbenej na Ďalekom východe vrátane Číny a Japonska, ktorá svojou chuťou pripomína morské plody. Levia hriva, alebo jednoducho levia hriva, vďačí za svoj názov pôvodnému vzhľadu - guľovitému mycéliu pokrytému dlhými a tenkými soplíkmi. Hľadáte prírodný výživový doplnok, ktorý by podporil funkciu vášho kognitívneho systému, zmiernil únavu a dodal vám energiu a motiváciu do každodenného života? S morským ježkom Soplata je to možné!
Výživový doplnok OstroVit ježovka morská je sada 60 vegánskych kapsúl s obsahom prášku z ježovky morskej. Produkt bol vyvinutý pre ľudí, ktorí hľadajú produkt, ktorý sa ľahko užíva, poskytuje komplexnú podporu nervového systému a zlepšuje kognitívne funkcie, imunitu a výkonnosť. Okrem toho sa koreň soplíka už po stáročia používa na liečbu problémov súvisiacich s funkciou tráviacej sústavy, ako je pálenie záhy, reflux, vracanie a plynatosť.
Za svoju účinnosť vďačí soplík echinacea bohatstvu živín, ktoré obsahuje, vrátane aminokyselín, polypeptidov a polysacharidov. Obsahuje aj rôzne vitamíny a minerály, ako je zinok, selén, sodík a železo. Vyberte si OstroVit echinaceu, ak:
- Sa často cítite unavení
- Je váš organizmus oslabený
- Vám chýba motivácia k činnosti
- Máte problémy so sústredením alebo učením
- Ste často chorí
- Veľa športujete
- Trpíte nepríjemnými tráviacimi problémami
Vďaka všestrannému účinku echinacey na nervový systém je prípravok ideálny pre ľudí s intenzívnou psychickou námahou a pre ľudí s aktívnym životným štýlom, ktorí napríklad pravidelne cvičia.
ROZDIELNE VLASTNOSTI - Sophora echinacea má protizápalové a neuroprotektívne účinky. Je to nootropná látka, ktorá krásne stimuluje kognitívne funkcie, stres a úzkosť, zlepšuje pamäť a náladu a zvyšuje výkonnosť pri učení.
IDEÁLNE PRE ŠPORTOVCOV - Výživový doplnok je ideálny pre fyzicky aktívnych ľudí. Huba nielenže zvyšuje energiu a motiváciu, ale je aj bohatým zdrojom dôležitých antioxidantov. tiež hladinu kyseliny mliečnej v krvi a tým svalovú únavu.
JEDNODUCHÉ DÁVKOVANIE - Jedno balenie výživového doplnku obsahuje 60 kapsúl, čo vystačí na dva mesiace pravidelného užívania. Stačí prehltnúť jednu kapsulu denne s jedlom na podporu nervového systému.
VEGÁNSKY VÝROBOK - Výživový doplnok môžu úspešne užívať vegáni a vegetariáni. Jedna kapsula sa skladá z čistého extraktu z ihličnanu sopľového a vegánskeho obalu kapsuly. Výrobok neobsahuje žiadne farbivá, protihrudkujúce látky ani konzervačné látky.
Farba: Biela. Hlavná farba: Biela. Hlavná zložka: Byliny a extrakty. Hmotnosť: 100 g. Kontajner: 60 ks. Zdravotný účinok: Koncentrácia pamäte mozgu.
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- Pozrite si obal
- Výživové údaje
- pozri text
- Alergény
- Lepok
- Hmotnosť
- 200 g
- Potravinársky podnik
- Ostrovit
- Obchodný názov
- Ostrovit doplnky stravy BI9071
- Výrobca
- OstroVit
- Rozsah dodávky
- 60 kapsúl
- Počet kusov
- 60
- Odporúčania pre konzumáciu
- užívajte 1 kapsulu denne s jedlom.
- Číslo od výrobcu
- BI9071
- EAN kód
- 5903933902012
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- Pozrite si obal
- Výživové údaje
- pozri text
- Alergény
- Lepok
- Hmotnosť
- 200 g
- Potravinársky podnik
- Ostrovit
- Obchodný názov
- Ostrovit doplnky stravy BI9071
- Výrobca
- OstroVit
- Rozsah dodávky
- 60 kapsúl
- Počet kusov
- 60
- Odporúčania pre konzumáciu
- užívajte 1 kapsulu denne s jedlom.
- Číslo od výrobcu
- BI9071
- EAN kód
- 5903933902012
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

MEDICA HERBS Gaba 520 mg, 60 kapsúl.
383 000,01 €/1l
4,03 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,83 €
Predajca: Katomix

Philips 2200 series EP2224/10, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Vstavaný mlynček, 1500 W
302,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ostrovit doplnky stravy BI9049
58,00 €/1l
11,60 €
Predajca: NutraBestBG

Trampolína MONZANA® Ø 183 cm s certifikátom Süd GS Kompletná sada vrátane bezpečnostnej siete, rebríka, ochranného krytu a príslušenstva Detská trampolína Záhradná trampolína
105,80 €
Predajca: Jurhan

Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

Ostrovit doplnky stravy Keep Sleep, BI9089
38,65 €/1l
7,73 €
Predajca: NutraBestBG

Mars Snickers HiProtein Powder 875 g Snickers (okolda-karamel-araid) / Srvtkov whey proteny / Lahodn srvtkov proten s nezamenitenou chuou Snickers tyinky
35,39 €/1kg
30,97 €
Predajca: VISO

OstroVit | Reishi 600 mg | Vege
199,83 €/1l
20,41 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,99 €
Predajca: NutraBestBG

Lions Mane Hericium Erinaceus Extract - liečivá huba prášok 100 g
199,90 €/1kg
19,99 €
Predajca: Goodwei

Ostrovit doplnky stravy BI9065
108,20 €/1l
21,64 €
Predajca: NutraBestBG

Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezvreckový so sadou nástavcov čierny 900W Podlahový vysávač energetickej triedy A špičkový výkon 4000W
167,60 €
-16,70 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
150,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

BioTech USA Tribooster 60 tabliet / Tribulus Terrestris / Vivov doplnok s obsahom extraktu z plodov Tribulus terrestris
139,31 €/1kg
24,38 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Ostrovit doplnky stravy BI9039
53,70 €/1l
10,74 €
Predajca: superbrandshop

Výživový doplnok True Nature Cordyceps Sinensis, 270 kapsúl
97,74 €/1kg
55,71 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

2x Samsung Galaxy Nabíjací kábel USB typu C Rýchlonabíjačka pre S9 S10 A50 White
10,11 €/1m
12,13 €
Doprava zdarma
Predajca: IK-Handelsgruppe

Ostrovit doplnky stravy BI9214
160,00 €/1l
32,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Kapsule z levej hrivny 500 mg
93,00 €/1l
13,95 €
Predajca: GOYU

Čistá autentická živica Vitadote® Shilajit / Mumijo z Altaja a Himalájí s 85+ stopovými prvkami, kyselinou fulvovou a kyselinou humínovou 30g
2 760,00 €/1l
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Vitadote

Kräuterhaus Sanct Bernhard doplnky stravy BI5749
29 000,00 €/1kg
29,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Elektrický bežecký pás DeskWalk pre domácnosť alebo kanceláriu, motorový posilňovací stroj s LCD displejom, stolný bicykel na cvičenie - drevená optika
149,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Solve Lions Mane 10:1 Ježko Soplum 100G
33 600,00 €/1l
35,37 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,60 €
Predajca: Katomix

Dyon Enter 32 Pro-X2, 80 cm (31.5"), 1366 x 768 px, HD, LED, Smart TV, Čierna
284,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: NovaMBSmart

Ostrovit doplnky stravy BI9062
52,70 €/1l
10,54 €
Predajca: NutraBestBG

Makita DUB185Z, Ručné dúchadlo, 192 m³/h, Čierna, Modrá, Elektrický, Batérie, 18 V
71,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Ginkgo biloba 6 000 mg vo vysokej dávke + prírodný vitamín E + acai, 100 vegánskych kapsúl
1 392,05 €/1kg
57,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Berberín HCL Intenso - 120 kapsúl s 500 mg
740,64 €/1kg
57,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Kevin Levrone GOLD Creatine 300g, 60 porci
39,97 €/1l
11,99 €
Predajca: medpak_shop

Xiaomi Redmi Watch 2 Lite - čierne - inteligentné hodinky s remienkom - veľkosť zápästia: 140-210 mm - displej 3,9 cm (1,55") - Bluetooth
219,00 €
Predajca: G-Electronics

FunLife F1, skladací bežiaci pás – 3-v-1, určený pod stôl, s madlom, rýchlosť 1–8 km/h, kompaktný a tichý, ideálny do domácnosti, kancelárie a pracovne
129,99 €
Predajca: FunLife
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 11. februára 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 0,2 kgObjem 0,2 lPočet kusov 60
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
5% poukaz
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
![Obrázok produktu pre Glow25® Collagen Plus [450g] - s vitamínom C, zinkom a biotínom - Prémiový hydrolyzát kolagénu - Peptidy typu 1 a 3 - Perfektná rozpustnosť - Prírodný](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/a3aa2bfee9358d2a1b53018a707ff587.webp)

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma


Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks

LUTO Supplements Laktáza 22 000 Depot – 365 tabliet



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
220,19 €/1kg
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
35,33 €
Predajca: WR-Products
78,51 €/1kg

BAYER Priorin EXTRA doplnok na vlasy 60 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,44 €
Predajca: Pharmacygreek
196,27 €/1kg

Prostalis Forte - 180 kapsúl (3 x 60 kapsúl) - balenie 3



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(36)Počet hodnotení: 36
78,00 €
Predajca: VitaminTrade
722,22 €/1kg

Prostalis Forte - 120 kapslí (2 x 60 kapslí) - balení 2 ks



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
59,00 €
Predajca: VitaminTrade
819,44 €/1kg

Vita Elements Horčíkový Komplex 180 Kapsúl Bisglycinát Citrát Malát Výživový Doplnok
26,95 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
163,33 €/1kg

BIYODE Pure Himalayan Shilajit Gold Gummies 3000 mg - s ashwagandhou, zázvorom, čiernym musli, tribulusom, ženšenom a akarkárou.



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(24)Počet hodnotení: 24
38,90 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
216,11 €/1kg

Vita Elements Shilajit živica 50g Fulvová Kyselina Minerály Vitalita Výživový Doplnok



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
20,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
419,80 €/1kg

Ozem+
59,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,99 €
Predajca: WR-Products
3 466,00 €/1l
![Obrázok produktu pre Glow25® Collagen Plus [450g] - s vitamínom C, zinkom a biotínom - Prémiový hydrolyzát kolagénu - Peptidy typu 1 a 3 - Perfektná rozpustnosť - Prírodný](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/a3aa2bfee9358d2a1b53018a707ff587.webp)
Glow25® Collagen Plus [450g] - s vitamínom C, zinkom a biotínom - Prémiový hydrolyzát kolagénu - Peptidy typu 1 a 3 - Perfektná rozpustnosť - Prírodný



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(57)Počet hodnotení: 57
44,99 €
Predajca: WR-Products
99,98 €/1l

Arthro Pro



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(10)Počet hodnotení: 10
52,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
46,50 €
Predajca: WR-Products
447,98 €/1l

ARMOLIPID 60 tabliet hladina cholesterolu cholesterol srdce čisté



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(162)Počet hodnotení: 162
31,97 €
Predajca: Serica
3 197,00 €/1l

ArmoLipid, 60 tabletek



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(162)Počet hodnotení: 162
35,16 €
Predajca: Serica
502 285,70 €/1kg

100 % čistý himalájsky šilajit | 50 g mäkkej živice | Organická mimoriadne účinná | Čistá prírodná sila s viac ako 80 stopovými prvkami



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
24,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
499,80 €/1l

Kolagén a kyselina hyalurónová s BIOTÍNOM pre vlasy, pokožku, nechty a kĺby. 240 tabliet 2000 MG so zinkom, CoQ10 a vitamínom C + E. Vyrobené v TALIANSKU
23,90 €
Predajca: LAGA_PHARMA
165,97 €/1kg

Diosmina 1000 mg Forte+, 30 tabletek



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(12)Počet hodnotení: 12
22,53 €
Predajca: superbrandshop
563 250,01 €/1kg

Riviera Original Swedish Bitters 1000 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(22)Počet hodnotení: 22
29,85 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
29,85 €/1l

Femme+ - MTF feminizačné kapsuly - 30 kapsúl - prírodná podpora prechodu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
34,20 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,46 €
Predajca: MyPremiumShop
314,60 €/1l

SX66 – doplnok stravy pre mužov na podporu zdravia a vitality, 30 kapsúl



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
34,20 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,46 €
Predajca: MyPremiumShop
1 498,10 €/1kg

Farmacin – na podporu trávenia a dobrého pocitu – 30 kapsúl



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
34,20 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,46 €
Predajca: MyPremiumShop
2 097,33 €/1l