Kľúčové informácie v kocke

  • Ponúka vysoko účinné zloženie, ktoré si poradí aj s tou najodolnejšou hrdzou.
  • Zaručuje jednoduchú aplikáciu bez potreby drhnutia či brúsenia.
  • Je netoxický a bezpečný na použitie, bez výparov a nepríjemných pachov.
  • Nenapáda základný kov, plasty, gumu ani iné materiály.
  • Roztok je opakovane použiteľný, čo prináša ekonomické výhody.
  • Je šetrný k životnému prostrediu, na vodnej báze a biologicky odbúrateľný.
Vygenerované umelou inteligenciou na základe údajov o produkte

CRC 33399-AA Odstraňovač hrdze EVAPO-RUST, 1 litrový kanister

30,90 €

plus 9,95 € poštovné

Doprava k vám domov

so 3. – st 7. októbra
Naše najlepšieponuky
Iné náradie a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Fein 71293864000
Fein 71293864000
520,97 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Crc 32639-Aa
Crc 32639-Aa
114,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Metabo Vorfilter Feinstäube 20/30 Liter 635428000
Metabo Vorfilter Feinstäube 20/30 Liter 635428000
39,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre płyn do szyb 5L         CLINEX GLASS
płyn do szyb 5L CLINEX GLASS
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
18,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Demineralizovaná destilovaná voda 5 l
Demineralizovaná destilovaná voda 5 l
20,52 €
Doprava zdarma
Predajca: getbigger
Obrázok produktu pre 49,75 € / 1 liter odstraňovača štítkov
49,75 € / 1 liter odstraňovača štítkov
17,80 €
Predajca: Selva_Technik_GmbH
Obrázok produktu pre RobbyRob pieskovací prostriedok - RobbyRob - 8KG
RobbyRob pieskovací prostriedok - RobbyRob - 8KG
37,81 €
Predajca: doenges1903
Obrázok produktu pre BALLISTOL 25440 BALLISTOL Grill-Reiniger Küchenreiniger 0,75 l
BALLISTOL 25440 BALLISTOL Grill-Reiniger Küchenreiniger 0,75 l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 14
19,45 €
-7%
17,99 €
Predajca: vegaonline
Obrázok produktu pre GYS 040458 BOTELLA DE OXÍGENO NO RECARGABLE (110 litrov)
GYS 040458 BOTELLA DE OXÍGENO NO RECARGABLE (110 litrov)
88,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino
Obrázok produktu pre E-Coll Eco Cleaner 5L kanister , 4270602806
E-Coll Eco Cleaner 5L kanister , 4270602806
37,39 €
Predajca: doenges1903
Obrázok produktu pre Čistiaci koncentrát Zmes C 1 liter
Čistiaci koncentrát Zmes C 1 liter
24,90 €
Predajca: Selva_Technik_GmbH
Obrázok produktu pre Ölgeber 300Ml X9620
Ölgeber 300Ml X9620
18,45 €
-56%
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Pressol 12 665-810, 1 kusov
Pressol 12 665-810, 1 kusov
14,09 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Rothenberger 1000000190 ROCLEAN injector
Rothenberger 1000000190 ROCLEAN injector
415,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart
Obrázok produktu pre 16,00 € / 1 l Butang 250 ml
16,00 € / 1 l Butang 250 ml
2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,00 €
Predajca: Selva_Technik_GmbH
Obrázok produktu pre Ogniwo Skręcane Ocynkowane 8*74Mm
Ogniwo Skręcane Ocynkowane 8*74Mm
7,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
A white plastic container with a white lid, labeled with product information.
36,50 € / 1 l Edelma, 300 ml
10,95 €
Predajca: Selva_Technik_GmbH
Obrázok produktu pre CRC STRIPING PAINT Markierfarbe, weiá, 500 ml Spraydose
CRC STRIPING PAINT Markierfarbe, weiá, 500 ml Spraydose
77,39 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo
Obrázok produktu pre Schmirgelpapier Körnung P 500
Schmirgelpapier Körnung P 500
8,00 €
Predajca: Selva_Technik_GmbH
Obrázok produktu pre Caramba Universalspray H1 500 ml , 622105
Caramba Universalspray H1 500 ml , 622105
87 025,71 €
Predajca: doenges1903

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Odstraňovač hrdze CRC EVAPO-RUST (č. výr. 33399-AA) je vysoko účinný, nekorozívny a bezkyslíkatý odstraňovač hrdze na báze vody. Prípravok odstraňuje hrdzu pomocou špeciálnej chemickej reakcie (tvorba komplexu), pri ktorej sa oxid železa (hrdza) rozpúšťa z povrchu kovu bez toho, aby došlo k napadnutiu základného kovu.

Na rozdiel od agresívnych kyselín je EVAPO-RUST bezpečný na použitie: je nehorľavý, neobsahuje kyseliny, zásady ani rozpúšťadlá a nevytvára nebezpečné výpary. Je ideálny na šetrnú renováciu náradia, historických automobilových dielov, strojových súčiastok a všetkých ostatných kovových predmetov, pri ktorých je potrebné zachovať pôvodný povrch a presnosť rozmerov.

Aplikácia je mimoriadne jednoduchá: ponorte, nastriekajte alebo natrite ošetrovanú časť štetcom. Po uplynutí času pôsobenia sa hrdza jednoducho opláchne. Kov zostáva pasivovaný a po opláchnutí a vysušení sa môže okamžite ďalej spracovávať.

Špeciálne vlastnosti:

  • Šetrné a bezpečné: Odstraňuje hrdzu bez toho, aby napadol základný kov. Neobsahuje kyseliny, nespôsobuje vodíkovú krehkosť.

  • Jednoduché použitie: Nie je potrebné časovo náročné drhnutie alebo brúsenie. Hrdza sa rozpúšťa chemicky.

  • Opakovane použiteľný: Tekutinu možno použiť niekoľkokrát, kým sa nevyčerpá jej kapacita.

  • Ekologickejšia alternatíva: Zloženie na báze vody , nehorľavé, biologicky odbúrateľné.


Technické údaje

CharakteristikaŠpecifikácia výrobku
Názov značkyCRC
Názov výrobkuEVAPO-RUST Odstraňovač hrdze
Číslo položky33399-AA
Množstvo obsahu1 liter
BaleniePlastový kanister
Typ výrobkuChemický odstraňovač hrdze (nekorozívny)
Aktívna bázaNa vodnej báze, bez obsahu kyselín
FarbaČíra, bezfarebná kvapalina
ZápachMierny, špecifický zápach
Spôsob účinkuOdstraňuje hrdzu tvorbou komplexu (chelatácia)
Oblasti použitiaNa odstraňovanie hrdze zo železa a ocele
Čas aplikácieRôzne v závislosti od hrúbky hrdze (približne 30 minút až niekoľko hodín)
Opakovane použiteľnýÁno, kým sa kvapalina nenasýti
TrvanlivosťNeobmedzená, ak sa skladuje v pôvodnom uzavretom obale


Superbezpečný odstraňovač hrdze - aj na odolnú hrdzu:
- Netoxický
- Výkonný
- Neabrazívny
- Opakovane použiteľný
- Biologicky odbúrateľný
- Jednoduchá manipulácia
- Nie je potrebné brúsenie ani drhnutie
- Odstraňuje aj silnú hrdzu späť na holý kov
- Nenapáda plasty, PVC a neoxidové nátery

Nový prípravok na odstraňovanie hrdze Evapo-Rust® je netoxický odstraňovač hrdze na rýchlu a účinnú obnovu. Ocenená receptúra je špeciálne vyvinutá na odstraňovanie hrdze bez drhnutia alebo brúsenia. Je bezpečný, nekomplikovaný a užívateľsky prívetivý. Roztok nie je potrebné miešať, je pripravený na okamžité použitie.

Vlastnosti výrobku
- Netoxický, nežieravý a nekorodujúci
- Účinné vysokoúčinné zloženie aj na najodolnejšiu hrdzu
- Opakovane použiteľný s dlhotrvajúcou účinnosťou
- Bez výparov a nepríjemného zápachu, nehorľavý, bez prchavých organických látok
- Nenapáda oxidovanú oceľ, bezpečný na iné kovy
- Nenapáda plasty, PVC, Viton a neoxidujúce nátery
- Ľahko biologicky odbúrateľný podľa OECD 301B

Príklady použitia
- Automobilové diely, železiarsky tovar, hrdzavé náradie, reštaurovanie, spracovanie kovov, výroba a stroje, zariadenia a ďalšie

Ako odstraňovač hrdze funguje:
- Po ponorení predmetu do odstraňovača hrdze sa hrdza začne oddeľovať od povrchu a plávať v roztoku.
- Krok 2: POČKAŤ - Aktívna zložka z odstraňovača hrdze sa viaže iba so železom a bezpečne odstraňuje hrdzu z predmetov.
- Krok 3: OPLÁCHNITE - Výsledkom je predmet bez hrdze s roztokom, ktorý možno opakovaním procesu používať znova a znova, kým sa úplne nenasýti.
- Krok 4: OCHRANA - Optimálne výsledky sa dosiahnu, ak sa predmet ochráni antikoróznym prostriedkom alebo farbou.



Evapo-Rust® odstraňovač hrdze na vodnej báze | 1 litrová nádoba

Evapo-Rust® je silný, netoxický odstraňovač hrdze na rýchlu a účinnú obnovu. Jedinečné zloženie bolo špeciálne vyvinuté na odstraňovanie hrdze bez drhnutia alebo brúsenia. Vďaka aplikácii ponorením je nekomplikovaný a užívateľsky prívetivý. Evapo-Rust® je nielen vysoko účinný pri odstraňovaní hrdze, ale je aj bezpečný na použitie a šetrný k životnému prostrediu, keďže ide o biologicky odbúrateľný výrobok na báze vody.

Vlastnosti výrobku:

  • Účinné vysokoúčinné zloženie aj na tú najodolnejšiu hrdzu
  • Šetrný k používateľovi
  • pripravený na použitie
  • Nie je potrebné drhnutie ani brúsenie
  • Zhrdzavený predmet ponorte alebo namočte a nechajte prípravok pôsobiť.
  • Bezpečné používanie
  • Netoxický a nekorozívny
  • Bez výparov a nepríjemných pachov, nehorľavý, bez prchavých organických látok

  • Nenapáda neoxidovanú oceľ, bezpečný na iné kovy (meď, hliník, nehrdzavejúca oceľ, ...) Nenapáda plasty (PVC, PU, PS, PC, ABS a HDPE), gumu, vinyl, oblečenie, Viton a väčšinu náterov.
  • Šetrný k životnému prostrediu:
  • Ľahko biologicky rozložiteľný (68,9 %) podľa OECD 301B.
  • Na vodnej báze
  • Opakovane použiteľný:
    V závislosti od množstva hrdze sa môže výrobok použiť až 5-krát

Rozsah dodávky zahŕňa 1 liter Evapo-Rust® odstraňovača hrdze na vodnej báze



Technické údaje


Hmotnosť: 1,122 kg



Číslo tovaru: DVE5412386071416

EAN: 5412386071416

(SK) Bezpečný odprašovač Evapo-Rust1L x1ks, použitie: odprašovanie; ((SK) safe)
Rozmery
125 mm x70 mm x175 mm
Hmotnosť
1.122 kg
EAN kód
5412386071416
Číslo od výrobcu
33399-AA
Výrobca
CRC Industries

Rozmery
125 mm x70 mm x175 mm
Hmotnosť
1.122 kg
EAN kód
5412386071416
Číslo od výrobcu
33399-AA
Výrobca
CRC Industries
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Liqui Moly Rýchly odstraňovač hrdze, 400 ml, séria LM Profi
Liqui Moly Rýchly odstraňovač hrdze, 400 ml, séria LM Profi
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
11,30 €
Predajca: AutoTuning
Obrázok produktu pre Einhell TC-PG 55/E5, 25 L, Benzín, 389 cm³, Synchrónny motor, 96 dB, Vzduch
Einhell TC-PG 55/E5, 25 L, Benzín, 389 cm³, Synchrónny motor, 96 dB, Vzduch
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 37
1 294,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino
Obrázok produktu pre Wiltec MIG zváračka IGBT invertor pre MIG/MMA zváranie vhodný pre tavný drôt a elektródy, zváračka elektród
Wiltec MIG zváračka IGBT invertor pre MIG/MMA zváranie vhodný pre tavný drôt a elektródy, zváračka elektród
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 18
144,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec
Obrázok produktu pre Diagnostický prístroj LAUNCH CRP 129EVO pre OBD2, určený na diagnostiku 4 systémov s 8 servisnými funkciami, kompatibilný s viac ako 60 značkami automobilov, s možnosťou bezplatných aktualizácií
Diagnostický prístroj LAUNCH CRP 129EVO pre OBD2, určený na diagnostiku 4 systémov s 8 servisnými funkciami, kompatibilný s viac ako 60 značkami automobilov, s možnosťou bezplatných aktualizácií
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 45
307,52 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Profesionálny benzínový krovinorez FUXTEC FX-PS152 - 52 cm3 | 11 kg | s dvojitou závitovou hlavou | 3-zubý nôž | s pohodlným popruhom na prenášanie | 3 hp | 2-taktný
Profesionálny benzínový krovinorez FUXTEC FX-PS152 - 52 cm3 | 11 kg | s dvojitou závitovou hlavou | 3-zubý nôž | s pohodlným popruhom na prenášanie | 3 hp | 2-taktný
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 82
169,00 €
Doprava zdarma
Predajca: FUXTEC
Obrázok produktu pre Samsung Galaxy S22 Ultra SM-S908B, 17,3 cm (6.8"), 8 GB, 128 GB, 108 MP, Android 12, Čierna
Samsung Galaxy S22 Ultra SM-S908B, 17,3 cm (6.8"), 8 GB, 128 GB, 108 MP, Android 12, Čierna
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 443
990,00 €
Predajca: G-Electronics
Obrázok produktu pre Dvojstupňový stĺpový zdvihák YATO YT-1713 10t
Dvojstupňový stĺpový zdvihák YATO YT-1713 10t
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 3
62,86 €
Doprava zdarma
Predajca: KLKCommerce
Obrázok produktu pre Makita DTW190Z elektrický kľúč 1/2" 2300 ot./min 190 N⋅m čierny, modrý 18 V
Makita DTW190Z elektrický kľúč 1/2" 2300 ot./min 190 N⋅m čierny, modrý 18 V
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 25
83,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Kärcher SE 3-18 Kompaktný stroj na čistenie kobercov Čierna, Žltá
Kärcher SE 3-18 Kompaktný stroj na čistenie kobercov Čierna, Žltá
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 42
170,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Melko stroj na čistenie potrubia 500W vysokotlakový čistič potrubia 16mm odtok
Melko stroj na čistenie potrubia 500W vysokotlakový čistič potrubia 16mm odtok
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 5
216,80 €
-27,00 €
189,80 €
Doprava zdarma
Predajca: melko24
Obrázok produktu pre Soustruh Gmd 400 Mini
Soustruh Gmd 400 Mini
1 027,82 €
Predajca: T3S_Shop
Obrázok produktu pre T90 Android 16 Tablets klávesnicou a perom-11"tablet,24+128GB/2TB TF,1920x1200 FHD+, osemjadrový procesor, 8000 mAh, rozpoznávanie tváre,13MP+5MP,GPS
T90 Android 16 Tablets klávesnicou a perom-11"tablet,24+128GB/2TB TF,1920x1200 FHD+, osemjadrový procesor, 8000 mAh, rozpoznávanie tváre,13MP+5MP,GPS
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 501
129,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop
Obrázok produktu pre De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.81.TB
De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.81.TB
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 455
499,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Gastromark
Obrázok produktu pre Hydraulický manévrovací zdvihák Lehmann s nosnosťou 2500 kg vrátane 2 gumových podložiek na výmenu pneumatík pre domácnosť a dielňu 80 - 360 mm
Hydraulický manévrovací zdvihák Lehmann s nosnosťou 2500 kg vrátane 2 gumových podložiek na výmenu pneumatík pre domácnosť a dielňu 80 - 360 mm
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 201
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann
Obrázok produktu pre Autodiagnosticke zarizeni
Autodiagnosticke zarizeni
4 557,32 €
Predajca: AutoTuning
Obrázok produktu pre Blackview Wave8C 6,56" smartfón bez zmluvy 6GB+64GB, Dual SIM 4G mobilný telefón, 4700mAh batéria, Fingerprint/Face ID/GPS/5G WiFi, železo
Blackview Wave8C 6,56" smartfón bez zmluvy 6GB+64GB, Dual SIM 4G mobilný telefón, 4700mAh batéria, Fingerprint/Face ID/GPS/5G WiFi, železo
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 148
104,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: BVODEShop
Obrázok produktu pre Motorový kultivátor Demon 1,4kW 30cm 73915
Motorový kultivátor Demon 1,4kW 30cm 73915
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 59
139,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mabert
Obrázok produktu pre Dieselový Generátor Proudu Gse 5501 Dsg
Dieselový Generátor Proudu Gse 5501 Dsg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
1 325,93 €
Predajca: T3S_Shop
Obrázok produktu pre ProfiCare PC-HL 3116, Keramický, 8 h, 1,5 m, IP24, Vnútorný, Múr
ProfiCare PC-HL 3116, Keramický, 8 h, 1,5 m, IP24, Vnútorný, Múr
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 38
67,30 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK
Obrázok produktu pre OSCAL PowerMax 6000 – nabíjací zdroj s kapacitou 3600 Wh/6000 W, technológia LiFePO4, UPS (bezúdržbové napájanie), ovládanie cez aplikáciu
OSCAL PowerMax 6000 – nabíjací zdroj s kapacitou 3600 Wh/6000 W, technológia LiFePO4, UPS (bezúdržbové napájanie), ovládanie cez aplikáciu
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 10
1 879,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop
Obrázok produktu pre 3D stenové panely | polystyrénové obklady s prírodným tehlovým vzhľadom | ideálne do kuchyne, obývačky, spálne | 9 panelov 100 x 50 cm (40" x 20")
3D stenové panely | polystyrénové obklady s prírodným tehlovým vzhľadom | ideálne do kuchyne, obývačky, spálne | 9 panelov 100 x 50 cm (40" x 20")
160,40 €/1m
162,00 €
Doprava zdarma
Predajca: onebv
Obrázok produktu pre Scheppach SG5200D, 3000 W, 230 V, 16 L, Diesel, 1,43 l/h, Elektronický
Scheppach SG5200D, 3000 W, 230 V, 16 L, Diesel, 1,43 l/h, Elektronický
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
2 629,95 €
-131,50 €
2 498,45 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 170
118,69 €
-2,40 €
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Obrázok produktu pre Makita DHP482Z, Pištoľová vŕtačka, Rýchloupínanie, Čierna, Modrá, 1,3 cm, 3,8 cm, 1,3 cm
Makita DHP482Z, Pištoľová vŕtačka, Rýchloupínanie, Čierna, Modrá, 1,3 cm, 3,8 cm, 1,3 cm
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 225
91,30 €
Doprava zdarma
Predajca: DINOTECH
Obrázok produktu pre Polyetylénový sud GRAF so širokým hrdlom 30 l modrý - 824400
Polyetylénový sud GRAF so širokým hrdlom 30 l modrý - 824400
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 15
39,23 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf
Obrázok produktu pre Medisana HU 665, 400 mm, 300 mm, 80 mm, 1,3 kg
Medisana HU 665, 400 mm, 300 mm, 80 mm, 1,3 kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 153
51,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Bazooka Prenosný Bluetooth reproduktor Boombox 30W (20W+5Wx2) IPX4 odolný voči striekajúcej vode/Rádio/microSD/Aux-In/USB/osvetlenie/port pre mikrofón
Bazooka Prenosný Bluetooth reproduktor Boombox 30W (20W+5Wx2) IPX4 odolný voči striekajúcej vode/Rádio/microSD/Aux-In/USB/osvetlenie/port pre mikrofón
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 129
41,87 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Ergonomický komfortný penový topper | 140 x 200 | pre všetky matrace | XDREAM Pure matracový topper
Ergonomický komfortný penový topper | 140 x 200 | pre všetky matrace | XDREAM Pure matracový topper
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 537
58,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH
Obrázok produktu pre Bestway Kajak Champion
Bestway Kajak Champion
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 25
105,72 €
Doprava zdarma
Predajca: trade-solution

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 3 hodnotení
Hodnotenie z 13. novembra 2024 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Akumulátorový lisovací nástroj GPT 18V-19, L-BOXX 238
Akumulátorový lisovací nástroj GPT 18V-19, L-BOXX 238
1 717,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre EIBENSTOCK Bohrwurm EBW 1300
EIBENSTOCK Bohrwurm EBW 1300
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1 197,95 €
Predajca: bauschnell
Obrázok produktu pre VEVOR Nafukovacia striekacia kabína, 10 x 6,4 x 4,5 m, Nafukovacia striekacia kabína, s výkonnými dúchadlami 1100 W + 750 W a systémom vzduchového filtra, Prenosná striekacia kabína pre nákladné vozidlá
VEVOR Nafukovacia striekacia kabína, 10 x 6,4 x 4,5 m, Nafukovacia striekacia kabína, s výkonnými dúchadlami 1100 W + 750 W a systémom vzduchového filtra, Prenosná striekacia kabína pre nákladné vozidlá
1 241,99 €
Doprava zdarma10% poukaz
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU
Obrázok produktu pre VEVOR Nafukovacia striekacia kabína, 9 x 4,8 x 3,6 m, Nafukovacia striekacia kabína, s výkonnými dúchadlami 950 W + 750 W a systémom vzduchového filtra, Prenosná striekacia kabína pre veľké nákladné vozidlá
VEVOR Nafukovacia striekacia kabína, 9 x 4,8 x 3,6 m, Nafukovacia striekacia kabína, s výkonnými dúchadlami 950 W + 750 W a systémom vzduchového filtra, Prenosná striekacia kabína pre veľké nákladné vozidlá
876,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU
Obrázok produktu pre VEVOR Prenosná nafukovacia striekacia kabína, 8,5 x 4,6 x 3 m Nafukovacia striekacia kabína, stan na lakovanie automobilov so systémom vzduchového filtra a 2 dúchadlami, stan so striekacou kabínou, pracovisko na lakovanie automobilov, garáž na parkovanie automobilov
VEVOR Prenosná nafukovacia striekacia kabína, 8,5 x 4,6 x 3 m Nafukovacia striekacia kabína, stan na lakovanie automobilov so systémom vzduchového filtra a 2 dúchadlami, stan so striekacou kabínou, pracovisko na lakovanie automobilov, garáž na parkovanie automobilov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
768,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU
Obrázok produktu pre VEVOR Prenosná nafukovacia striekacia kabína, 7 x 4 x 2,5 m Nafukovacia striekacia kabína, Stan na lakovanie automobilov so systémom vzduchového filtra a 2 dúchadlami, Vylepšený stan na lakovanie automobilov, Pracovisko na lakovanie automobilov
VEVOR Prenosná nafukovacia striekacia kabína, 7 x 4 x 2,5 m Nafukovacia striekacia kabína, Stan na lakovanie automobilov so systémom vzduchového filtra a 2 dúchadlami, Vylepšený stan na lakovanie automobilov, Pracovisko na lakovanie automobilov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
741,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU
Obrázok produktu pre SucceBuy Elektrický lanový navijak, 6100 kg, 12 V DC s 26 m syntetického kábla, bezdrôtové a káblové diaľkové ovládanie, IP55, vhodný pre terénne vozidlá, džípy, prívesy a lode
SucceBuy Elektrický lanový navijak, 6100 kg, 12 V DC s 26 m syntetického kábla, bezdrôtové a káblové diaľkové ovládanie, IP55, vhodný pre terénne vozidlá, džípy, prívesy a lode
500,99 €
Doprava zdarma10% poukaz
Predajca: SucceBuy-Official-Store-EU
Obrázok produktu pre Proxxon Thicknesser DH 40
Proxxon Thicknesser DH 40
736,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Elektrický navijak SucceBuy, 4500 kg, 12 V DC, syntetické lano Φ8,9 mm x 27,4 m, bezdrôtové a káblové diaľkové ovládanie, IP68, pre terénne vozidlá a džípy
Elektrický navijak SucceBuy, 4500 kg, 12 V DC, syntetické lano Φ8,9 mm x 27,4 m, bezdrôtové a káblové diaľkové ovládanie, IP68, pre terénne vozidlá a džípy
519,99 €
-209,00 €
310,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SucceBuy-Official-Store-EU
Obrázok produktu pre Makita DVP180Z
Makita DVP180Z
518,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Profesionálny stroj na čistenie potrubia 390 W 400 ot/min vrátane 6 špirál Ø 16 mm a rozsiahleho príslušenstva
Profesionálny stroj na čistenie potrubia 390 W 400 ot/min vrátane 6 špirál Ø 16 mm a rozsiahleho príslušenstva
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
357,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec
Obrázok produktu pre VEVOR Nafukovacia striekacia kabína, 4 x 3 x 2,75 m Nafukovacia striekacia kabína, s ventilátorom s výkonom 750 W a vzduchovým filtrom, Prenosná striekacia kabína na lakovanie motocyklov, bicyklov a malého nábytku
VEVOR Nafukovacia striekacia kabína, 4 x 3 x 2,75 m Nafukovacia striekacia kabína, s ventilátorom s výkonom 750 W a vzduchovým filtrom, Prenosná striekacia kabína na lakovanie motocyklov, bicyklov a malého nábytku
308,99 €
Doprava zdarma5% poukaz
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU
Obrázok produktu pre CO2SET400 Mehrweg 500g
CO2SET400 Mehrweg 500g
284,61 €
Predajca: e-zooo_com
Obrázok produktu pre Makita PB002GZ
Makita PB002GZ
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
695,10 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH
Obrázok produktu pre Bosch Akku-Heckenschere GHE 18V-60 Professional 18Volt blau Li-Ion Akku 4
Bosch Akku-Heckenschere GHE 18V-60 Professional 18Volt blau Li-Ion Akku 4
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 15
338,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre VEVOR Nafukovacia striekacia kabína, 3,9 x 2,4 x 2,4 m Nafukovacia striekacia kabína, s 550 W dúchadlom a vzduchovým filtrom, Prenosná striekacia kabína na lakovanie motocyklov, bicyklov Malý nábytok
VEVOR Nafukovacia striekacia kabína, 3,9 x 2,4 x 2,4 m Nafukovacia striekacia kabína, s 550 W dúchadlom a vzduchovým filtrom, Prenosná striekacia kabína na lakovanie motocyklov, bicyklov Malý nábytok
244,99 €
Doprava zdarma3% poukaz
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU
Obrázok produktu pre Kufrík náradia pre fotovoltaiku KNIPEX 08733
Kufrík náradia pre fotovoltaiku KNIPEX 08733
337,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre PRODIAMANT odsávacia kapota pre diamantové brúsne kotúče 125 mm pre uhlové brúsky (tiež
PRODIAMANT odsávacia kapota pre diamantové brúsne kotúče 125 mm pre uhlové brúsky (tiež
62,97 €
-44%
34,90 €
Predajca: tools-store
Obrázok produktu pre Zdvihák panelov Probst Profi PPH-S-10 / 62
Zdvihák panelov Probst Profi PPH-S-10 / 62
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
178,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Mucola stroj na čistenie potrubia 500W vysokotlakový čistič potrubia 16mm stroj na čistenie potrubia čistič potrubia
Mucola stroj na čistenie potrubia 500W vysokotlakový čistič potrubia 16mm stroj na čistenie potrubia čistič potrubia
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 10
216,80 €
-27,00 €
189,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Mucola