4,7



Na základe 152 hodnotení
UISEBRT 4X Záhradné vrece na odpad Listové vrece Záhradné vrecia 272L 150g/m² Dvojité dno odolné voči UV žiareniu Vodotesné stabilné Samostatne stojace skladacie
25,99 €
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Pestovateľské vrecia a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Vrecko na sadenie paradajok 5x 20L Vrecko na sadenie zeleniny kvetov 5 galónov 5x 20 litrov62,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion

Ďalšie informácie o reklame
1ks Látkový hrniec 7 galónový zemiakový výsadbový vak Tomato Tub Potato Bag, záhradný vak Látkové hrnce Výsadbový kvetináč pre zemiaky Paradajky Kvety, čierna19,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Easy-Home

Ďalšie informácie o reklame
Vrece na sadenie 3 galónové vrece na sadenie Vrecia na sadenie zemiakov paradajok kvetov jahôd, zelené17,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Easy-Home

Ďalšie informácie o reklame
SIMBOOM 4 kusy vrece na sadenie zemiakov 40L 10 galónov výsadbové vrecia paradajky zelenina62,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion

Vak na sadenie zemiakov XXL - 2 kusy / 70 litrov každý - s držadlami a okienkom
21,34 €
Predajca: Special-trends

Vrecia na rastliny 20 l – 5 ks z netkanej textílie s štítkami na popisovanie
49,36 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Sada 3 vriec na sadenie zemiakov - Veľké 40 l - S okienkom a zátkou na označenie - Vodopriepustné - Použitie v interiéri aj exteriéri
46,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

6 kusov 3,5l vrecia na sadenie paradajok, vrece na sadenie s držadlami z plsti na pestovanie paradajok, kvetov, rastlín a ďalších rastlín - Ø18cm výška 15cm
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CANDeal

Vrecko na sadenie GardenGloss® (3 kusy) - 30l vrece na sadenie z netkanej textílie - vrece na sadenie zemiakov, paradajok a jahôd - farba čierna
57,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Vrecko na sadenie do zvýšeného záhonu veľké 2x 190L z netkanej textílie - so zátkou na označenie rastlín - Ø90cm výška 30cm čierna
60,95 €
Doprava zdarma
Predajca: KLKCommerce

TolleTour 10 kusov 7 galónov výsadba vrece výsadba vrece zemiakov paradajok fleece výsadba vrece s rukoväťou
24,62 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Yuet-Chi

Pyt na rastliny vyrobený z umytej geotextílie, vrecko na rastliny vhodné na vyvýšené záhony
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

5-balenie sáčkov na pestovanie, 5 galónov, netkaná textília, priedušné sáčkov na pestovanie pre záhradné zemiaky a huby, skladacie textilné črepníky, nádoby na pestovanie vonkajších rastlín s praktickým uchom
40,82 €
Doprava zdarma
Predajca: elezone

EINFEBEN 5x vrece na rastliny Vrecko na rastliny Vrecko na rastliny Vrecko na rastliny s oknom 27L
18,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Intirilife 10x netkaný vak na rastliny 20 l - 5 galónov - 30 x 25 cm - netkaný kvetináč s držadlami na prenášanie do záhrady, skleníka a pod. - Vrecko na kvetináč
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Cadorabo

Sada 2 vriec na jahody - každé 45 x 35 cm / 45 litrov - vrece na rastliny
15,99 €
Predajca: Special-trends

Wolketon 5x vrece na rastliny Vrecko na rastliny 27L netkanej textílie
18,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

2x 272 l záhradné vrecia, zelené, nepremokavé, prenosné, s veľkou kapacitou
80,95 €
Doprava zdarma
Predajca: KLKCommerce

Jiubiaz 5x vrece na rastliny Vrece na rastliny s oknom 27L
18,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Záhradný vak XXL, 272 litrov, zelený, 67 x 76 cm, skladací, odolný
64,95 €
Doprava zdarma
Predajca: KLKCommerce
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
【Maximálnyobjemvreca na záhradný odpad】272litrov maximálny objem a vysnívaná veľkosť, hmotnosť: cca 340 g, ponúka dostatok priestoru pre veľké množstvo zeleného a záhradného odpadu. Je to ideálny výrobok pre nadšencov záhradkárčenia a milovníkov rastlín. S
týmto záhradným pomocníkom nerastie žiadna burina!
【Robustné záhradné vrece】Záhradnévrece je vyrobené z extrémne pevnej polypropylénovej tkaniny, ktorá je šetrná k životnému prostrediu, je ľahká a má hrúbku 150 g/m². Hrubý materiál s dvojitým prešívaním je mimoriadne odolný voči oderu, roztrhnutiu, UV žiareniu a
odolný voči vode.
【Jednoduchá preprava】4robustné úchyty na prenášanie na každom vreci na záhradný odpad (2 v hornej časti na jednoduché prenášanie a 2 v spodnej časti na vyprázdňovanie). Záhradné vrece má výšku 76 cm a priemer 67 cm, čo je ideálna výška na jednoduchú prepravu v aute.
【Skladacie záhradné vrece】Vďakahrubej PP tkanine s uzavretou stabilizačnou slučkou je záhradné vrece stabilné a zostáva vždy otvorené a zatvorené. Keď sa vrece na odpad v zime nepoužíva, môžete ho opäť zložiť a uskladniť
a uložiť ho do záhradného domčeka alebo pivnice, aby ste ušetrili miesto.
【Viacúčelové】Našezáhradné vrecia pojmú veľké množstvo trávy, lístia, pokosenej trávy, okvetných lístkov, vlhkej pôdy, trávnika a rastlín. Nielen na akýkoľvek odpad v záhrade, ale aj na ľahké a stredne veľké predmety, napríklad na bielizeň,
Hračky, ľahké náradie atď. Ľahko sa čistí jednoduchým opláchnutím.
Technické údaje:
Materiál: 150 g/m² polypropylén
Objem: 272 litrov
Výška cca 76 cm, priemer cca 67 cm
Farba: zelená
Hmotnosť jedného vreca: 340 g
Rozsah dodávky:
4x vrece na záhradný odpad
1 x návod na použitie
- Výška
- 76 cm
- Šírka
- 67 cm
- Dĺžka
- 67 cm
- Priemer
- 67 cm
- Materiál
- Plast
- Farba
- Zelená
- Počet kusov
- 4
- EAN kód
- 0784035912919784035912919
- Výrobca
- UISEBRT
- Výška
- 76 cm
- Šírka
- 67 cm
- Dĺžka
- 67 cm
- Priemer
- 67 cm
- Materiál
- Plast
- Farba
- Zelená
- Počet kusov
- 4
- EAN kód
- 0784035912919784035912919
- Výrobca
- UISEBRT
Hodí sa k tomu

GARDEBRUK® Vrecia na záhradný odpad, 2 ks po 280 litrov, nosnosť 50 kg, dvojité švy, pevné uchá, odolné, umývateľné, vrecia na trávu, vrecia na lístie
16,89 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,90 €
Predajca: Jurhan

Berger & Schröter 50097
4,79 €
Predajca: baulando

Varta 06032, Batéria na jedno použitie, CR2032, Lítium, 3 V, 5 kusov, 230 mAh
4,48 €
Predajca: CORWELL

Sýkorka knedľa Premium s hmyzom 100 x cca 90 gramov bez sieťky Krmivo pre vtáky Krmivo pre divé vtáky
2,41 €/1kg
27,03 €
Predajca: boni-shop

UISEBRT 3X záhradný odpad vrece listové vrece záhradné tašky 272L 150g/m² dvojité dno odolné voči UV žiareniu vodotesné stabilné samostatné stojace skladacie
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BojiaHome

VOUNOT® 272 litrový záhradný vrece na odpad s uchami, vrece na lístie a zelený odpad, sada 6 ks
66,16 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
47,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Rozptýlené krmivo 25 kg Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky Tukové krmivo 4 ročné obdobia Prémiová zmes Arašidy Slnečnicové semená
1,27 €/1kg
31,85 €
Predajca: boni-shop

TRESKO® Flexibilná záhradná hadica 30 m flexibilná flexibilná hadica na vodu
1,07 €/1m
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company
![Obrázok produktu pre [KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ad15ad7e4fec0d886515e3fbcfc5ae3e.webp)
[KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)
8,54 €
Predajca: TR8

Kamera pre voľne žijúce zvieratá s detektorom pohybu Nočné videnie 12MP 1080P Trail Camera IP66 Vodotesná lovecká kamera
29,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: funnyshopping

Neudorff Azet Hnojivo na trávniky 139 20 kg
2,87 €/1kg
57,45 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Kanister, priemyselný kanister PE 20 litrový kanister na vodu
9,99 €
Predajca: baulando

ZMH LED stolová lampa na batérie Dotykové stmievateľné dymové sivé nočné svietidlo Stolová lampa moderná do spálne Obývacia izba Kancelária
45,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: ZMH

10 x gombíkové batérie CR2025 Wilhelm Lithium 3V CR 2025 priemyselný tovar
34,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Akumulátorový vyžínač Einhell Power X-Change GC-CT 18/24 Li-Solo
64,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

10 vreciek do vysávača s 1 filtrom vhodných pre Kärcher KFI 357 KFI357 KA 40 2.863-314.0 WD2 Plus WD3 WD3s WD4 WD5 WD6 Náhradné retoo
24,19 €
-44%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,50 €
Predajca: TanningParadise

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
20,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Alkalická batéria Camelion AG10 0% Mercury/Hg 10 ks - batéria - LR 54/V10GA
4,64 €
Predajca: Warehouse

grillas® zapaľovač 10 kg krbový zapaľovač drevená vlna zapaľovač na grilovanie zapaľovač na drevo
3,97 €/1kg
49,99 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,70 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

29080 Vanička na oplach nohou 56 x 46 x 9 cm
27,29 €/1m²
7,03 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Solárne svetlá záhrada 8 kusov LED solárnych bateriek záhradné baterky s realistickým efektom plameňa IP65 solárne lampy pre vonkajšiu záhradu Retoo
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Originálne slúchadlá Samsung In-Ear Stereo Headset White EO-EG920BW 3,5 mm konektor Galaxy S6 S7 S8 S9 S10 S10 Plus S8 Plus S10e S9 Plus A41 A51 A71 A40 A50 A70 A42 A12 A20e A21s A32 A20s Note 9 N960F
7,77 €
Predajca: edtechnology

SWANEW 6ks LED záhradný reflektor so zemným hrotom, vonkajšie bodové záhradné osvetlenie so zástrčkou Vodotesné IP65 Teplá biela
50,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: Yuet-Chi

Infračervený teplomer Digitálny klinický teplomer Teplomer na telo Bezkontaktný bezdotykový teplomer pre dojčatá a dospelých Jas na čele LED Retoo
9,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

LEADZM Držiak na televízor, 32-70 palcov, nástenný držiak, televízny držiak, nastaviteľný (naklápateľný a otočný), model Tmds-101, nosnosť 50 kg, štandard VESA 600x400, náklon: 10° (hore a dole)
54,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Záhradný lem Príroda, tehla, 0,15x10 m
5,30 €/1m
52,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

MONZANA® 4 zemné kotvy Trampolína 42,5 cm 5 otáčok 900 kg Nastaviteľné popruhy Súprava na upevnenie zemných kotiev z nehrdzavejúcej ocele Altánová hojdačka
17,40 €
Predajca: Jurhan

Wolketon Sawhorse Reťazová píla Skladací kovový pílový kôň na drevo 150KG Zúbkovanie Drevené pracovné kone
56,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Power One p312, Batéria na jedno použitie, Zinko-vzdušný, 1,45 V, 6 kusov, 170 mAh, 3,6 mm
4,15 €
Predajca: AkkuShop

Yaheetech 16-dielna ohrádka pre šteňatá vonkajšia ohrada pre šteňatá, 2 dvierka, 60 cm H
207,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
80% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
80%15% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
15%4% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
4%1% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
1%1% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
1%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 21. novembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrá kvalita za dobrú cenu
Neočakával som nič naozaj skvelé, ale ukázalo sa, že som sa mýlil. Tašky sú veľmi dobre vyrobené. Zatiahnutie plastových prúžkov do horného okraja je trochu ťažké, ale dá sa to. Vrecká stoja veľmi dobre. Látka je pekná a hrubá, takže ani ostružiny nemajú šancu. Držadlá sú dobre umiestnené. Vyloženie na skládku je tak jednoduché.
Hodnotenie z 24. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Stabilné
Kvalita je celkom dobrá. Vložky do koša sú veľké, ale ľahko sa vyprázdňujú, pretože v spodnej časti sú úchyty. Zatiaľ vyzerajú robustne. Uvidíme, ako dlho vydržia. Môžem ich odporučiť.
Hodnotenie z 9. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dopravca na miesto skartácie
Štyri obrovské kontajnery (takmer také veľké ako môj sud na dážď), s ktorými môžem ľahko prepravovať záhradný odpad. Sám pravdepodobne potrebujem len dva, ostatné dostanú moje dcéry.
Hodnotenie z 24. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vrecia na záhradný odpad rôznych veľkostí
Vrecia na záhradný odpad rôznych veľkostí sú veľmi praktické a šikovné,
Hodnotenie z 17. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Opäť top
Vložky do koša vždy stoja za tie peniaze, veľa sa do nich zmestí a pri intenzívnom používaní vydržia 2-3 roky
Hodnotenie z 3. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá kvalita - objednávka super
Skvelá hodnota za peniaze. Konečne vrecia na odpadky, ktoré sú vyrobené na vysokej úrovni, klapky sa netrhajú. Objednávka bola jednoduchá, prišla rýchlo. S radosťou znova!
Hodnotenie z 26. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
vrecia na odpadky
mali predtým a bol a som veľmi spokojný
Hodnotenie z 11. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vrecko na záhradný odpad
Najvyššia kvalita. Super cena. Môžem ho odporučiť ostatným.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

5ks vrecko na rastliny 5 galónov vrecko na rastliny výsadba vrecia na zemiaky paradajky kvety jahody, zelená
30,46 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,68 €
Predajca: Easy-Home

6 ks 58L vrece na pestovanie paradajok, vrece na rastliny s plstenými textilnými rúčkami Vrece na pestovanie rastlín pre paradajky, kvety, Ø50cmx30cm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
60,99 €
Predajca: CANDeal

6 kusov 37L vrecia na pestovanie paradajok, vrecia na rastliny s plstenými textilnými rúčkami Vrece na pestovanie rastlín pre paradajky, kvety, Ø40cm výška 30cm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
49,99 €
Predajca: CANDeal

5ks výsadba vrece 3 galón výsadba vrece výsadba vrecia pre zemiaky paradajky kvety jahody, zelená
28,69 €
Predajca: Easy-Home

Pyt na rastliny vyrobený z umytej geotextílie, vrecko na rastliny vhodné na vyvýšené záhony



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(9)Počet hodnotení: 9
10,99 €
Predajca: Mormark

6 kusov 26L vrece na sadenie paradajok, vrece na sadenie s držadlami z plsti na pestovanie paradajok, kvetov, rastlín a ďalších rastlín - Ø35cm výška 28cm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
41,99 €
Predajca: CANDeal

6 kusov 26L vrece na sadenie paradajok, vrece na sadenie s držadlami z plsti na pestovanie paradajok, kvetov, rastlín a ďalších rastlín - Ø35cm výška 28cm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
41,99 €
Predajca: CANDeal

3ks vrecia na rastliny 3 galónové vrecia na rastliny na sadenie zemiakov paradajok kvetov jahôd, zelené
23,22 €
Predajca: Easy-Home

3ks vrecko na rastliny 5 galónov vrecko na rastliny výsadba vrecúšok na zemiaky paradajky kvety jahody, zelená
23,82 €
Predajca: Easy-Home

Bettizia Vrecúško na rastliny 10X 26,5 l z netkanej textílie, kvetináč Vrecúško na rastliny pre zemiaky, paradajky, kvety, rastliny, zeleninu, taška na rastliny
24,62 €
Predajca: Yuet-Chi

1ks Látkový hrniec 7 galónový zemiakový výsadbový vak Tomato Tub Potato Bag, záhradný vak Látkové hrnce Výsadbový kvetináč pre zemiaky Paradajky Kvety, čierna



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,65 €
Predajca: Easy-Home

Vrece na sadenie 5 galónov vrece na sadenie Vrecia na sadenie zemiakov paradajok kvetov jahôd, zelené
17,95 €
Predajca: Easy-Home

Vrece na sadenie 3 galónové vrece na sadenie Vrecia na sadenie zemiakov paradajok kvetov jahôd, zelené
17,75 €
Predajca: Easy-Home

balenie 5 netkaných vriec na sadenie s uškami na paradajky, kvety - 10 galónov
59,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

SIMBOOM 4 kusy vrece na sadenie zemiakov 40L 10 galónov výsadbové vrecia paradajky zelenina
62,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

8 galónové flísové vrecká na pestovanie rastlín Priedušné prevzdušňovanie koreňov pre zeleninu a kvety
56,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Sada 10 vrecúšok na sadenie, objem 26,5 litra, s priehľadným okienkom a držadlami, skladacie vrecká na sadenie vhodné do skleníka, na terasu a do záhrady
20,49 €
Predajca: SA-WLONG

6 kusov 10L vrece na sadenie paradajok, vrece na sadenie s držadlami z plsti na pestovanie paradajok, kvetov, rastlín a ďalších rastlín - Ø25cm výška 22cm



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(17)Počet hodnotení: 17
27,99 €
Predajca: CANDeal

Sada 5 vriec na paradajky 12 l s netkanými rúčkami - na zemiaky jahody



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
61,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion