3,5



Na základe 2 hodnotení
SCHOMBURG Aquafin i380 Horizontálna izolácia na suché steny v pivnici 550 ml
54,00 €
98,18 € / 1l
plus 9,90 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Tmely na škáry a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
SCHOMBURG ASO-Dichtband-2000, tesniaca páska, tesnenie 20 cm/50 m485,00 €
Predajca: MasterBau

Ďalšie informácie o reklame
Sada 6x SCHOMBURG Aquafin I380 6x550ML + striekačka Tesnenie pivnice Horizontálna bariéra98,48 €/1l
325,00 €
Predajca: MasterBau

Ďalšie informácie o reklame
SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Flexibilná tesniaca kaša na hydroizoláciu 35 kg, sivá, A+B4,34 €/1kg
152,00 €
Predajca: MasterBau

Ďalšie informácie o reklame
SCHOMBURG AQUAFIN-1K Minerálna tesniaca hmota na steny a podlahy 25 kg, sivá48 000,00 €/1l
48,00 €
Predajca: MasterBau

weber.tec 946 Injektionscreme 600ml Schlauch
73,25 €/1kg
43,95 €
Predajca: bauschnell

Univerzálny tmel MEM Water-Stop, 1 kg
226,18 €/1m
24,88 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Remmers KIESOL C injekčný krém na hydroizoláciu suchých stien a horizontálnu izoláciu, 550 ml
111,89 €/1kg
61,54 €
Predajca: ARO

Tekutá fólia 4 kg Balkónová hydroizolácia na drevo na dlaždice vysoko elastická izolácia Level+19
4,65 €/1l
13,94 €
Predajca: Izosklep

Tesnenie Z Korku 3070 Bostik 500Ml
30,22 €/1l
15,11 €
Predajca: Dragtek-com

vdw 870 FugenFestiger 1 Liter
25,95 €/1l
25,95 €
Predajca: bauschnell

Sopro KeramikSilicon 310ml Silbergrau 17
32,10 €/1l
9,95 €
Predajca: bauschnell

PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Mittelbraun
38,55 €/1l
11,95 €
Predajca: SABTRADE

Jurga Admix Tekutý Plastifikátor Na Murovaciu A Omietkovú Maltu 1L
7,99 €/1l
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Beko Glättemittel für Dichtstoffe 500 ml
13,90 €/1l
12,52 €
-44%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,95 €
Predajca: bauschnell

PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Zementgrau
38,55 €/1l
11,95 €
Predajca: SABTRADE

weber BaseGuard Reaktivabdichtung 2K & Dichtschlämme 24kg
5,54 €/1kg
132,95 €
Predajca: bauschnell

RUBSON CF90 protipožiarna pena - aerosól 600 ml - 161992
63,87 €/1kg
45,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Tmel Sikaflex 527 AT, 300 ml
498,00 €/1m
24,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

PCI Gisogrund Grundierung 10 Liter
9,19 €/1l
91,90 €
Predajca: bauschnell
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
AQUAFIN®-i380
Injekčná hmota pre dodatočné horizontálne izolácie
- pripravená na použitie
- bez rozpúšťadiel
- hydrofobná
- vysoká hĺbka penetrácie
- zabraňuje kapilárnemu prenosu vody
- veľmi vysoký obsah aktívnej látky
- jednoduchá a bezpečná aplikácia
- nízka spotreba
- vstrekovanie bez tlaku
- testované a podľa smerníc WTA až do 95 % stupňa vlhkosti
Oblasti použitia:
Na vytvorenie dodatočných horizontálnych izolácií podľa technického listu WTA 4-4 pri vzlínajúcej vlhkosti až do 95 % stupňa premočenia v murive napr. z tehál, klinkeru, vápenopieskového kameňa, prírodného kameňa, vrátane škárovacej malty. Injektáž sa vykonáva bez tlaku alebo alternatívne pomocou vhodných nízkotlakových zariadení (< 10 bar).
Technické údaje:
Základ: silán
Konzistencia: krémová
Farba: biela, po zaschnutí priehľadná
Hustota: cca 0,9 g/cm³
Obsah účinných látok: cca 80 % hmot.
Teplota spracovania/podkladu: +5 °C až +30 °C
Skladovanie: chrániť pred mrazom, minimálne 12 mesiacov, v pôvodne uzavretom obale
- Dĺžka
- 0.55 m
- Hmotnosť
- 600 g
- Objem
- 0.55 l
- Model
- Aquafin i380
- EAN kód
- 4035854039452
- Číslo od výrobcu
- 204610004
- Výrobca
- Schomburg
- Dĺžka
- 0.55 m
- Hmotnosť
- 600 g
- Objem
- 0.55 l
- Model
- Aquafin i380
- EAN kód
- 4035854039452
- Číslo od výrobcu
- 204610004
- Výrobca
- Schomburg
Varovanie
Nie je potrebný žiadny údaj
Výstražné upozornenia
EUH208 Obsahuje senzibilizačné látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.
EUH210 Na požiadanie možno poskytnúť kartu bezpečnostných údajov.
Hodí sa k tomu

Izolačná rohož DURAL DURABASE CI++ (šírka 100 cm), žltá, 30 m²
709,00 €/1kg
7 799,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Uniqstone

SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Flexibilná tesniaca kaša na hydroizoláciu 35 kg, sivá, A+B
4,34 €/1kg
152,00 €
Predajca: MasterBau

weber.tec 915 SG 30L Deitermann 1K 2K Bitumen
2,76 €/1l
82,90 €
Predajca: bauschnell

MAPEI® KERAPOXY Easy Design 2K 3 kg 700 priesvitná epoxidová živica na škárovanie obkladačiek
26,69 €/1kg
80,06 €
Predajca: Eoshop

1 kg vodovzdorného tesniaceho prostriedku 1000 g – neviditeľné tesnenie, rýchloschnúce a natierateľné, do kúpeľne, kuchyne, záhrady a na vonkajšie použitie, odolné voči vysokým teplotám
24,99 €/1l
24,99 €
Predajca: GrowExpert

Hydroizolačná súprava Tekutá fólia 20kg Tesniaca páska 20mb Základný náter 5L Rohož 2mb Level+ SET45
19,74 €/1l
98,72 €
Predajca: Izosklep

Remmers KIESOL C injekčný krém na hydroizoláciu suchých stien a horizontálnu izoláciu, 550 ml
111,89 €/1kg
61,54 €
Predajca: ARO

CERESIT CR 65 Vodotesný náter 25 kg
1,12 €/1kg
28,00 €
Predajca: MasterBau

Sopro Designfuge Solitär F20 Pflastergrau 25kg
3,44 €/1kg
93,95 €
-8,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
85,95 €
Predajca: bauschnell

Dewepro 314860
2,00 €/1kg
40,00 €
Predajca: MasterBau

Schlüter DITRA 25 D30M Verbundentkopplungsmatte 30,2x0,995m
13,90 €/1m
419,90 €
Predajca: bauschnell

SAKRET Flexible Dichtungsschlämme FDS 15kg
5,40 €/1kg
80,96 €
Predajca: bauschnell

Hydroizolačná Látka Ceresit Cl 152
3,27 €/1m
32,66 €
Predajca: Dragtek-com

Sikafloor-151 2K Grundierung 10kg - für schwach bis mittelstark saugende Oberflächen
13,00 €/1kg
129,95 €
Predajca: bauschnell

vdw 850 plus 2K-Fugenmörtel 25kg selbstverdichtend Natur
3,56 €/1kg
114,95 €
-26,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
88,95 €
Predajca: bauschnell

sada 3 škárovacích pier sivej farby, vodotesný fix na škáry na obnovu a opravu škár, rýchloschnúci, ideálny do kúpeľne, kuchyne a na WC, H0126
1 598,67 €/1l
11,99 €
Predajca: Trendhaus-Hamburg

PCI Seccoral 1K Dichtschlämme 15 kg Sack
6,53 €/1kg
97,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH

Spevňovač škár 5 Liter, ochrana škár, impregnácia škár
18,64 €/1l
93,21 €
Doprava zdarma
Predajca: boni-shop

Ardex MorTec SOFT sandbeige, 310 ml, 6675
104,29 €/1l
32,33 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Lepidlá na zváranie za studena dvojzložkové lepidlo na kov plast keramiku extra silné opravné lepidlo 150 °C 2 tuby - GlueStar
59,95 €/1kg
12,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Netscroll

Univerzálny tmel MEM Water-Stop, 1 kg
226,18 €/1m
24,88 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Pružný tesniaci náter OS925 čierny 5 kg
11,20 €/1kg
55,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Tesniaci Materiál Wasser Stop Šedý 750 Ml
31,32 €/1kg
23,49 €
Predajca: Dragtek-com

Tmel, krém na opravu stien, tmel na opravu stien
115,90 €/1l
11,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Kontaktné lepidlo EPDM 1 liter
17,99 €/1l
17,99 €
Predajca: Wovar

Bitúmenové lepidlo na strešné šindle
119,25 €/1kg
23,85 €
Doprava zdarma
Predajca: ManufakturMartinshof

Súprava Dryzone Horizontalsperre (18 m) – injekčný krém proti vlhkým stenám a vzlínajúcej vlhkosti – bariéra proti vlhkosti pre murivo
27,47 €/1m
494,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

DEKAseal 8936
152,71 €/1l
47,34 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Verk 24060 Windshield Súprava na opravu čelného skla a autoskiel
31,73 €/1kg
3,49 €
Predajca: Dareknaklik

Baufan výplň otvorov a prasklín biela 350g 101421
42,57 €/1kg
35,34 €
-57%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
50% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
50%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%50% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
50%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 15. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
super
Objem 0,55 lHmotnosť 0,6 kg
bol dodaný okamžite, dokonca aj s príslušenstvom, bol som schopný okamžite začať, ďakujem
Hodnotenie z 15. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Poškodená náplň
Objem 0,55 lHmotnosť 0,6 kg
Napriek dôkladnému zabaleniu bola kazeta poškodená a mierne vytekala. Domnievam sa, že bola zabalená už poškodená kazeta. Vzhľadom na dôkladné zabalenie považujem za nepravdepodobné, že k poškodeniu došlo počas prepravy. Pravdepodobne ju budem môcť aj tak použiť, ale pri manipulácii je to dosť neporiadok. Inak bola dodávka rýchla. Tento produkt som už v minulosti používal a podľa môjho názoru plní to, čo má.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Izolačná rohož DURAL DURABASE CI++ (šírka 100 cm), žltá, 30 m²



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
7 799,00 €
Predajca: Uniqstone
709,00 €/1kg

Remmers Multi-Baudicht MB 2K+ Dichtungsschlämme 25kg



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
145,90 €
Predajca: bauschnell
5,84 €/1kg

SADA 12 x 550 ml Schomburg Aquafin I380 – horizontálna izolácia suchých stien v pivnici



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
615,00 €
Predajca: MasterBau
93,18 €/1l

Sada SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + injekčná pištoľ
620,00 €
Predajca: MasterBau
1 127,27 €/1l

SCHOMBURG Aquafin i380 Injekčný krém na horizontálne izolácie 5 l, biela



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
399,00 €
Predajca: MasterBau
79,80 €/1l

PCI Pecilastic W Flexible Abdichtungsbahn 30m
482,95 €
-11,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
471,95 €
Predajca: bauschnell
15,73 €/1m

Sada 6x SCHOMBURG Aquafin I380 6x550ML + striekačka Tesnenie pivnice Horizontálna bariéra
325,00 €
Predajca: MasterBau
98,48 €/1l

SADA 6x550 ml Schomburg Aquafin i380 injekčný krém na horizontálne izolácie



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
305,00 €
Predajca: MasterBau
92,42 €/1l

Sopro AEB 640 Abdichtungsbahn 1x30m Entkopplungsbahn 30m²
402,95 €
Predajca: bauschnell
13,43 €/1m

sada 3 škárovacích pier sivej farby, vodotesný fix na škáry na obnovu a opravu škár, rýchloschnúci, ideálny do kúpeľne, kuchyne a na WC, H0126



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(21)Počet hodnotení: 21
11,99 €
Predajca: Trendhaus-Hamburg
1 598,67 €/1l

Remmers Dichtungsschlämme MB 1K Rapid 25kg
229,90 €
Predajca: bauschnell
9,20 €/1kg

SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Flexibilná tesniaca kaša na hydroizoláciu 35 kg, sivá, A+B



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
152,00 €
Predajca: MasterBau
4,34 €/1kg

PCI Seccoral 2K Rapid 12,50 KG Eimer



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
179,90 €
Predajca: bauschnell
14,39 €/1kg

Ceresit CL 51 EXPRESS-1K tekutá hydroizolácia kupelne
94,00 €
Predajca: MasterBau
6,27 €/1kg

weber.sys 891 Hohlstellenverguss 5L - einkomponentige Injektionsflüssigkeit zum Rissverguss und Verfüllen von Hohlstellen



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(30)Počet hodnotení: 30
165,95 €
Predajca: bauschnell
33,19 €/1l

weber.tec Superflex D2 Flex Dichtungsschlämme 2k 24kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
150,95 €
Predajca: bauschnell
6,29 €/1kg

weber.tec Superflex D24 Reaktivabdichtung 24kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
157,95 €
-6,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
151,95 €
Predajca: bauschnell
6,33 €/1kg

PCI Lastogum Abdichtung 25kg Grau



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
141,96 €
Predajca: bauschnell
5,68 €/1kg

weber.tec 915 SG 30L Deitermann 1K 2K Bitumen



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
82,90 €
Predajca: bauschnell
2,76 €/1l

Mapei Kerapoxy Easy Design 134 Hodvábna malta 3 kg
82,99 €
Predajca: SuperMerchant
27,66 €/1kg