4,9



Na základe 11 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Tom Ford Tubereuse Nue Woda perfumowana, 50ml5 248,20 €/1l
262,41 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Tom Ford White Suede Woda perfumowana, 50 ml3 724,00 €/1l
186,20 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
TOM FORD Ombre Leather, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kardamon, Jazmín, Koža, ambra, Moss, Pačuli1 376,20 €/1l
137,62 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
TOM FORD Lost Cherry, Unisex, 50 ml, ALCOHOL DENAT., WATERAQUAEAU, FRAGRANCE (PARFUM), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL,..., Spojené štáty, 1 kusov2 759,80 €/1l
137,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

TOM FORD Bitter Peach EAU DE PARFUM 100 ml Gugita Vôňa
4 869,90 €/1l
486,99 €
Doprava zdarma
Predajca: GUGITA

Tom Ford Santal Blush Woda perfumowana, 30 ml
3 632,33 €/1l
108,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tom Ford Santal Blush Woda perfumowana, 50ml
3 637,00 €/1l
181,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Rose Prick, Ženy, 30 ml, Tekutý parfém, Sprej, 1 kusov
4 695,33 €/1l
140,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Jasmin Rouge, Unisex, 50 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., WATER\AQUA\EAU, FRAGRANCE (PARFUM), LINALOOL, BENZYL SALICYLATE,...
3 433,00 €/1l
171,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Electric Cherry, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Sprej, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water Aqua Eau, Limonene, Hydroxycitronellal, Linalool, Benzyl..., 1 kusov
5 020,80 €/1l
251,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Black Orchid, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Čierne ríbezle, Gardénia, Jazmín, Citrón, Mandarínka, Ylang-ylang, Gardénia, Jazmín, Lotus, Orchidea, Korenie, Ylang-ylang, ambra, kakao, Incense, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka, Vetiver, biele pižmo
969,40 €/1l
96,94 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

TOM FORD Lost Cherry, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT., WATERAQUAEAU, FRAGRANCE (PARFUM), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL,...
2 000,00 €/1l
200,00 €
Predajca: LuxeLabels

TOM FORD Bitter Peach, Unisex, 50 ml, ALCOHOL DENAT. · FRAGRANCE (PARFUM) · WATER\AQUA\EAU · ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE · BUTYL...
4 774,00 €/1l
238,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tom Ford Soleil Brulant Woda perfumowana, 100ml
3 515,20 €/1l
351,52 €
Doprava zdarma
Predajca: Glamperfeu

Tom Ford Rose D'Amalfi Woda perfumowana, 50ml
3 945,60 €/1l
197,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Tom Ford Bois Marocain Woda perfumowana, 50ml
3 838,20 €/1l
191,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tom Ford Fucking Fabulous Woda perfumowana, 10ml
7 240,00 €/1l
72,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Kenzo L'eau Ambree Edp, 50 ml
1 090,40 €/1l
54,52 €
Predajca: PerfumTraders

Salvatore Ferragamo - Calimala EDP 100ml
1 525,10 €/1l
152,51 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Parfémovaná voda Soleil Brulant od značky Tom Ford bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.
Tom Ford Soleil Brulant Woda perfumowana, 50ml
Tom Ford Soleil Brûlant parfumovaná voda 50 ml
Tom Ford Soleil Brulant Woda perfumowana, 50ml
Tom Ford Soleil Brûlant parfumovaná voda 50 ml
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Tom Ford Soleil Brulant Woda perfumowana, 50ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8880661154760888066115476
- Číslo od výrobcu
- T962010001
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Tom Ford Soleil Brulant Woda perfumowana, 50ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8880661154760888066115476
- Číslo od výrobcu
- T962010001
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Tom Ford Santal Blush Woda perfumowana, 30 ml
3 632,33 €/1l
108,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Bitter Peach EAU DE PARFUM 100 ml Gugita Vôňa
4 869,90 €/1l
486,99 €
Doprava zdarma
Predajca: GUGITA

Tom Ford Ebene Fume Woda perfumowana, 100ml
2 316,60 €/1l
231,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tom Ford Cherry Smoke Woda perfumowana, 50ml
4 253,80 €/1l
212,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tom Ford Lost Cherry Woda perfumowana, 30 ml
5 097,33 €/1l
152,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tom Ford Azure Lime Woda perfumowana, 50ml
3 608,20 €/1l
180,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

TOM FORD Lost Cherry, Unisex, 50 ml, ALCOHOL DENAT., WATERAQUAEAU, FRAGRANCE (PARFUM), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL,..., Spojené štáty, 1 kusov
2 759,80 €/1l
137,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

TOM FORD Lost Cherry, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT., WATERAQUAEAU, FRAGRANCE (PARFUM), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL,...
2 000,00 €/1l
200,00 €
Predajca: LuxeLabels

Tom Ford Santal Blush Woda perfumowana, 50ml
3 637,00 €/1l
181,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Rose Prick, Ženy, 30 ml, Tekutý parfém, Sprej, 1 kusov
4 695,33 €/1l
140,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Jasmin Rouge, Unisex, 50 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., WATER\AQUA\EAU, FRAGRANCE (PARFUM), LINALOOL, BENZYL SALICYLATE,...
3 433,00 €/1l
171,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

TOM FORD Electric Cherry, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Sprej, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water Aqua Eau, Limonene, Hydroxycitronellal, Linalool, Benzyl..., 1 kusov
5 020,80 €/1l
251,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Black Orchid, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Čierne ríbezle, Gardénia, Jazmín, Citrón, Mandarínka, Ylang-ylang, Gardénia, Jazmín, Lotus, Orchidea, Korenie, Ylang-ylang, ambra, kakao, Incense, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka, Vetiver, biele pižmo
969,40 €/1l
96,94 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

TOM FORD Tobacco Vanille, Unisex, 30 ml, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water\aqua\eau, Linalool, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene,...
4 009,67 €/1l
120,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Tom Ford Electric Cherry Woda perfumowana, 30 ml
4 825,33 €/1l
144,76 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tom Ford Rose D'Amalfi Woda perfumowana, 30 ml
3 875,33 €/1l
116,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tom Ford Vanille Fatale Woda perfumowana, 30 ml
6 127,33 €/1l
183,82 €
Predajca: PerfumTraders

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tom Ford Bois Marocain Woda perfumowana, 30ml
3 758,67 €/1l
112,76 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Xerjoff Erba Pura parfémovaná voda unisex 100 ml
1 726,00 €/1l
172,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 360,80 €/1l
218,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Ombre Leather, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kardamon, Jazmín, Koža, ambra, Moss, Pačuli
1 376,20 €/1l
137,62 €
Predajca: PerfumTraders

TOM FORD Bitter Peach, Unisex, 50 ml, ALCOHOL DENAT. · FRAGRANCE (PARFUM) · WATER\AQUA\EAU · ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE · BUTYL...
4 774,00 €/1l
238,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Oud Wood, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kardamon, Ružové drevo, Korenie, Santalové drevo, Vetiver, Tonka, Vanilka
1 954,80 €/1l
195,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Soleil Blanc, Unisex, 30 ml, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water\aqua\eau, Limonene, Tocopherol, Linalool, Benzyl...
3 686,67 €/1l
110,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Tobacco Vanille, Unisex, 100 ml, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water\aqua\eau, Linalool, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene,...
2 821,50 €/1l
282,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
91% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
91%9% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
9%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 21. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Som nadšená
Objem 0,05 l
Túto vôňu som mala už rok na svojom zozname želaní. Ďakujem za skvelú ponuku a možnosť kúpiť si túto vôňu za cenu, ktorá mi vyhovuje. Túto vôňu milujem.
Hodnotenie z 15. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Smoke cherry
Objem 0,05 l
Rýchle doručenie, všetko v poriadku, obdarovaná mala veľkú radosť
Hodnotenie z 8. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Azúrová limetka
Objem 0,05 l
Perfektné dodanie produktu trochu pomalé
Hodnotenie z 13. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Objem 0,05 l
Všetko fungovalo skvele
Hodnotenie z 19. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie
Objem 0,03 l
Všetko v poriadku
Hodnotenie z 18. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vôňa mega - brilantná
Objem 0,03 l
všetci okolo mňa sú nadšení z výrobku. bol úspešne rozdaný .
Hodnotenie z 13. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,03 l
Hodnotenie z 3. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Objem 0,03 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
296,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
332,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2413)Počet hodnotení: 2413
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l