4,9



Na základe 11 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Tom Ford Vanille Fatale Woda perfumowana, 50 ml5 314,60 €/1l
265,73 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
TOM FORD Soleil Blanc, Unisex, 250 ml, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water\aqua\eau, Limonene, Tocopherol, Linalool, Benzyl...2 274,52 €/1l
568,63 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Tom Ford White Suede Woda perfumowana, 50 ml3 838,00 €/1l
191,90 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
TOM FORD Lost Cherry, Unisex, 50 ml, ALCOHOL DENAT., WATERAQUAEAU, FRAGRANCE (PARFUM), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL,..., Spojené štáty, 1 kusov2 759,80 €/1l
137,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

TOM FORD Noir Extreme, Muži, 150 ml, Tekutý parfém, Alcohol Denat., Water Aqua Eau, Fragrance (parfum), Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal,..., 1 kusov
1 211,00 €/1l
181,65 €
Predajca: PerfumTraders

Tom Ford Santal Blush Woda perfumowana, 30 ml
3 632,33 €/1l
108,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tom Ford Santal Blush Woda perfumowana, 50ml
3 637,00 €/1l
181,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Cherry Smoke, Unisex, 30 ml, Tekutý parfém, Čerešňa (ovocie), Šafrán, Olivový, Marhuľa, Koža, osmant, Biely kvet, Údené drevo
4 686,67 €/1l
140,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Electric Cherry, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Sprej, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water Aqua Eau, Limonene, Hydroxycitronellal, Linalool, Benzyl..., 1 kusov
5 020,80 €/1l
251,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tom Ford Rose D'Amalfi Woda perfumowana, 100 ml
2 547,20 €/1l
254,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Rose Prick, Ženy, 30 ml, Tekutý parfém, Sprej, 1 kusov
5 293,67 €/1l
158,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tom Ford Electric Cherry Woda perfumowana, 30 ml
4 806,67 €/1l
144,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Bitter Peach EAU DE PARFUM 100 ml Gugita Vôňa
3 300,00 €/1l
330,00 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

TOM FORD Ombré Leather, Muži, 150 ml, Sprej, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol,...
1 525,07 €/1l
228,76 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

TOM FORD Mandarino di Amalfi, Unisex, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Bazalka, Čierne ríbezle, Grapefruit, Citrón, Mäta, čierne korenie, šalviový olej, Koriander, Jazmín, Oranžový kvet, ambra, Civet, Labdanum, Pižmo, Vetiver
3 555,00 €/1l
177,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tom Ford Lost Cherry Woda perfumowana w formacie podróżnym, 10 ml
15 100,00 €/1l
151,00 €
Predajca: LifeMeansBeauty

Tom Ford Soleil Brulant Woda perfumowana, 100ml
3 480,00 €/1l
348,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Glamperfeu

Tom Ford Costa Azzurra parfumovaná voda 100 ml sprej
2 350,50 €/1l
235,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

TOM FORD Ébène Fumé, Unisex, 30 ml, Tekutý parfém, Sprej
4 107,33 €/1l
123,22 €
Predajca: PerfumTraders

Tom Ford Tubereuse Nue Woda perfumowana, 50ml
4 257,80 €/1l
236,34 €
-23,45 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
212,89 €
Predajca: Denpoli-Venda
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Parfémovaná voda od značky Tom Ford bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.
Tom Ford Azure Lime Woda perfumowana, 50ml
Tom Ford Azure Lime Woda perfumowana, 50ml
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Tom Ford Azure Lime Woda perfumowana, 50ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8880661314380888066131438
- Číslo od výrobcu
- TANP010000
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Tom Ford Azure Lime Woda perfumowana, 50ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8880661314380888066131438
- Číslo od výrobcu
- TANP010000
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

TOM FORD Neroli Portofino, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Levanduľa, Citrón, Mandarínka, Myrta, Oranžová, rozmarín, Jazmín, Neroli, Oranžový kvet, ambra, ibištek pižmový
2 247,40 €/1l
224,74 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
169,00 €
Predajca: FragrancesBg

TOM FORD Mandarino di Amalfi, Unisex, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Bazalka, Čierne ríbezle, Grapefruit, Citrón, Mäta, čierne korenie, šalviový olej, Koriander, Jazmín, Oranžový kvet, ambra, Civet, Labdanum, Pižmo, Vetiver
3 555,00 €/1l
177,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Costa Azzurra Signature, Unisex, 100 ml, Sprej, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Limonene, Linalool, Cinnamyl Alcohol, Citral,...
1 349,20 €/1l
134,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Ombré Leather, Muži, 150 ml, Sprej, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol,...
1 525,07 €/1l
228,76 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

TOM FORD Oud Wood, Unisex, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Kardamon, Ružové drevo, Korenie, Santalové drevo, Vetiver, Tonka, Vanilka
2 799,80 €/1l
139,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 365,00 €/1l
218,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tom Ford Cherry Smoke Woda perfumowana, 50ml
4 242,40 €/1l
212,12 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Xerjoff Erba Gold parfémovaná voda unisex 100 ml
1 991,50 €/1l
199,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

TOM FORD Lost Cherry, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT., WATERAQUAEAU, FRAGRANCE (PARFUM), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL,...
2 159,90 €/1l
215,99 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml
2 165,00 €/1l
216,50 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

TOM FORD Neroli Portofino, Unisex, 50 ml, Alcohol Denat., Water\aqua\eau, Fragrance (parfum), Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal,...
3 636,00 €/1l
181,80 €
Predajca: PerfumTraders

TOM FORD Lost Cherry, Unisex, 50 ml, ALCOHOL DENAT., WATERAQUAEAU, FRAGRANCE (PARFUM), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL,..., Spojené štáty, 1 kusov
2 759,80 €/1l
137,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Tom Ford Lost Cherry Woda perfumowana, 30 ml
4 883,33 €/1l
146,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tom Ford Ebene Fume Woda perfumowana, 100ml
2 310,70 €/1l
231,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Noir Extreme, Muži, 150 ml, Tekutý parfém, Alcohol Denat., Water Aqua Eau, Fragrance (parfum), Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal,..., 1 kusov
1 211,00 €/1l
181,65 €
Predajca: PerfumTraders

Tom Ford Santal Blush Woda perfumowana, 30 ml
3 632,33 €/1l
108,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tom Ford Santal Blush Woda perfumowana, 50ml
3 637,00 €/1l
181,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tom Ford Rose Prick Woda perfumowana, 10ml
8 296,00 €/1l
82,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Cherry Smoke, Unisex, 30 ml, Tekutý parfém, Čerešňa (ovocie), Šafrán, Olivový, Marhuľa, Koža, osmant, Biely kvet, Údené drevo
4 686,67 €/1l
140,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Electric Cherry, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Sprej, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water Aqua Eau, Limonene, Hydroxycitronellal, Linalool, Benzyl..., 1 kusov
5 020,80 €/1l
251,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tom Ford Rose D'Amalfi Woda perfumowana, 100 ml
2 547,20 €/1l
254,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep

TOM FORD Rose Prick, Ženy, 30 ml, Tekutý parfém, Sprej, 1 kusov
5 293,67 €/1l
158,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tom Ford Electric Cherry Woda perfumowana, 30 ml
4 806,67 €/1l
144,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tom Ford Soleil Brulant Woda perfumowana, 50ml
4 076,60 €/1l
203,83 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
91% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
91%9% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
9%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 21. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Som nadšená
Objem 0,05 l
Túto vôňu som mala už rok na svojom zozname želaní. Ďakujem za skvelú ponuku a možnosť kúpiť si túto vôňu za cenu, ktorá mi vyhovuje. Túto vôňu milujem.
Hodnotenie z 15. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Smoke cherry
Objem 0,05 l
Rýchle doručenie, všetko v poriadku, obdarovaná mala veľkú radosť
Hodnotenie z 8. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Azúrová limetka
Objem 0,05 l
Perfektné dodanie produktu trochu pomalé
Hodnotenie z 13. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Objem 0,05 l
Všetko fungovalo skvele
Hodnotenie z 19. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie
Objem 0,03 l
Všetko v poriadku
Hodnotenie z 18. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vôňa mega - brilantná
Objem 0,03 l
všetci okolo mňa sú nadšení z výrobku. bol úspešne rozdaný .
Hodnotenie z 13. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,03 l
Hodnotenie z 3. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Objem 0,03 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,91 €
Predajca: PerfumTraders
536,38 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(73)Počet hodnotení: 73
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
35,80 €
Predajca: PerfumTraders
286,40 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
339,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1497)Počet hodnotení: 1497
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l