5,0



Na základe 1 hodnotenia
Tom Ford Santal Blush Woda perfumowana, 30 ml
108,97 €
3 632,33 € / 1l
Cenový hit
v celoštátnom porovnaní
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Tom Ford Vanille Fatale Woda perfumowana, 50 ml5 314,60 €/1l
265,73 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Tom Ford Tubereuse Nue Woda perfumowana, 50ml5 248,20 €/1l
262,41 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Tom Ford White Suede Woda perfumowana, 50 ml3 838,00 €/1l
191,90 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Tom Ford - Private Blend Ébene Fumé EDP 50ml3 679,80 €/1l
183,99 €
Predajca: PerfumTraders

Tom Ford Cherry Smoke Woda perfumowana, 50ml
4 253,80 €/1l
212,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Bitter Peach EAU DE PARFUM 100 ml Gugita Vôňa
4 490,00 €/1l
449,00 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Tom Ford Santal Blush Woda perfumowana, 50ml
3 637,00 €/1l
181,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Cherry Smoke, Unisex, 30 ml, Tekutý parfém, Čerešňa (ovocie), Šafrán, Olivový, Marhuľa, Koža, osmant, Biely kvet, Údené drevo
4 720,00 €/1l
141,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tom Ford Rose de Chine Woda perfumowana, 50ml
3 191,40 €/1l
159,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

TOM FORD Jasmin Rouge, Unisex, 50 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., WATER\AQUA\EAU, FRAGRANCE (PARFUM), LINALOOL, BENZYL SALICYLATE,...
3 433,00 €/1l
171,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Ombré Leather, Muži, 150 ml, Sprej, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol,...
1 525,07 €/1l
228,76 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

TOM FORD Rose Prick, Ženy, 30 ml, Tekutý parfém, Sprej, 1 kusov
5 293,67 €/1l
158,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Lost Cherry, Unisex, 50 ml, ALCOHOL DENAT., WATERAQUAEAU, FRAGRANCE (PARFUM), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL,..., Spojené štáty, 1 kusov
2 759,80 €/1l
137,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Tom Ford Rose D'Amalfi Woda perfumowana, 50ml
3 945,60 €/1l
197,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tom Ford Rose D'Amalfi Woda perfumowana, 100 ml
2 547,20 €/1l
254,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tom Ford Neroli Portofino EDP, 10 ml
5 507,00 €/1l
55,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Fougere D'argent, Unisex, 50 ml, ALCOHOL DENAT., FRAGRANCE (PARFUM), WATER\AQUA\EAU, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL...
3 125,80 €/1l
156,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Soleil De Feu, Unisex, 30 ml, Tekutý parfém, Sprej, 1 kusov
121,83 €
Predajca: PerfumTraders

Tom Ford Lost Cherry Woda perfumowana w formacie podróżnym, 10 ml
15 100,00 €/1l
151,00 €
Predajca: LifeMeansBeauty

TOM FORD Ébène Fumé, Unisex, 30 ml, Tekutý parfém, Sprej
4 107,33 €/1l
123,22 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Santal Blush je zmyselná óda na očarujúce santalové drevo - vyžaruje vzdušnosť a hypnotickú náladu.
Parfémovaná voda Santal Blush od značky Tom Ford bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 30 ml vami vybraté vône.
Tom Ford Santal Blush Woda perfumowana, 30 ml
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- woody
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Tom Ford Santal Blush Woda perfumowana, 30 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyUnisex
- EAN kód
- 8880661430590888066143059
- Číslo od výrobcu
- TCRE010000
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- woody
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Tom Ford Santal Blush Woda perfumowana, 30 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyUnisex
- EAN kód
- 8880661430590888066143059
- Číslo od výrobcu
- TCRE010000
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Tom Ford Santal Blush Woda perfumowana, 50ml
3 637,00 €/1l
181,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Cherry Smoke, Unisex, 30 ml, Tekutý parfém, Čerešňa (ovocie), Šafrán, Olivový, Marhuľa, Koža, osmant, Biely kvet, Údené drevo
4 720,00 €/1l
141,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Muži, 150 ml, Jablko, Bergamot, Čierne ríbezle, Citrón, Ananás, Breza, Jazmín, Ruže, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Sprej
272,67 €/1l
44,46 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
40,90 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Tom Ford Ombre Leather Woda perfumowana, 100ml
1 620,00 €/1l
162,00 €
Predajca: PerfumTraders

TOM FORD Ombré Leather, Muži, 150 ml, Sprej, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol,...
1 525,07 €/1l
228,76 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
361,50 €/1l
36,15 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Tom Ford Cherry Smoke Woda perfumowana, 50ml
4 253,80 €/1l
212,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tom Ford Azure Lime Woda perfumowana, 50ml
3 608,20 €/1l
180,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tom Ford Soleil Brulant Woda perfumowana, 50ml
4 076,60 €/1l
203,83 €
Predajca: BRASTYGroup

TOM FORD Bitter Peach EAU DE PARFUM 100 ml Gugita Vôňa
4 490,00 €/1l
449,00 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Tom Ford Lost Cherry Woda perfumowana, 30 ml
4 883,33 €/1l
146,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tom Ford Rose de Chine Woda perfumowana, 50ml
3 191,40 €/1l
159,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Tom Ford Ebene Fume Woda perfumowana, 100ml
2 310,70 €/1l
231,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tom Ford - Private Blend Ébene Fumé EDP 50ml
3 679,80 €/1l
183,99 €
Predajca: PerfumTraders

TOM FORD Jasmin Rouge, Unisex, 50 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., WATER\AQUA\EAU, FRAGRANCE (PARFUM), LINALOOL, BENZYL SALICYLATE,...
3 433,00 €/1l
171,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tom Ford Rose Prick Woda perfumowana, 10ml
8 296,00 €/1l
82,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Tobacco Vanille, Unisex, 30 ml, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water\aqua\eau, Linalool, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene,...
3 928,33 €/1l
117,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Lost Cherry, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT., WATERAQUAEAU, FRAGRANCE (PARFUM), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL,...
2 000,00 €/1l
200,00 €
Predajca: LuxeLabels

TOM FORD Lost Cherry, Unisex, 50 ml, ALCOHOL DENAT., WATERAQUAEAU, FRAGRANCE (PARFUM), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL,..., Spojené štáty, 1 kusov
2 759,80 €/1l
137,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

TOM FORD Rose Prick, Ženy, 30 ml, Tekutý parfém, Sprej, 1 kusov
5 293,67 €/1l
158,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 365,00 €/1l
218,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Noir Extreme, Muži, 150 ml, Tekutý parfém, Alcohol Denat., Water Aqua Eau, Fragrance (parfum), Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal,..., 1 kusov
1 211,00 €/1l
181,65 €
Predajca: PerfumTraders

TOM FORD Black Orchid, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Čierne ríbezle, Gardénia, Jazmín, Citrón, Mandarínka, Ylang-ylang, Gardénia, Jazmín, Lotus, Orchidea, Korenie, Ylang-ylang, ambra, kakao, Incense, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka, Vetiver, biele pižmo
969,40 €/1l
96,94 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Tom Ford Rose D'Amalfi Woda perfumowana, 50ml
3 945,60 €/1l
197,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tom Ford Rose D'Amalfi Woda perfumowana, 100 ml
2 547,20 €/1l
254,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Tobacco Vanille, Unisex, 100 ml, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water\aqua\eau, Linalool, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene,...
2 824,20 €/1l
282,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 25. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1496)Počet hodnotení: 1496
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
337,00 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(516)Počet hodnotení: 516
112,30 €
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l