4,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
3x pravé mexické vegánske tortilly s nixtamal 500g 25-30 kusov13,33 €/1kg
19,99 €
Predajca: LaProve

Ďalšie informácie o reklame
balenie 4 mäkkých zubných kefiek s 20000 štetinami a škrabkou na jazyk54,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion

Ďalšie informácie o reklame
Škrabka na jazyk pre ústnu hygienu a sviežosť, nerezová oceľ 2 farby (467,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion

Ďalšie informácie o reklame
Škrabka na jazyk Kefka na čistenie jazyka pre dospelých obojstranná 3 kusy39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion

Bezlepkové rožky s makom (2 ks) 190 g - INCOLA
0,03 €/1kg
4,86 €
Predajca: Biogo

Bauli croissanty s vanilkovou krémovou náplňou 6 kusov kartón 300g
11,77 €/1kg
3,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schnitzer 4022993047073, 220 g, Nemecko, 184 kcal, 774 kJ, 3 g, 4,4 g
18,14 €/1kg
3,99 €
Predajca: taleoo

Hamburgerová rolka 4 kusy x60g
23,29 €/1kg
5,59 €
Predajca: taleoo

Schnitzer 46113, 180 g, Vajcia, lupinus, Ovos, Sezamové semienka, Sója, Nemecko, 224 kcal, 941 kJ, 6 g
16,89 €/1kg
4,74 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,04 €
Predajca: taleoo

Kaiserova rolka 285g
23,68 €/1kg
5,92 €
Predajca: taleoo

Poensgen obilné rožky 2x75g bezlepkové plné balenie 150g
17,67 €/1kg
2,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schär Kaiser rolky 240g
4 180,00 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Ryžové rožky - bezlepkové 125g
16,64 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo

Mr Dobelina Original Potato Roll Burger Bun Maxi 80g
16,88 €/1kg
5,40 €
Predajca: Mr-Dobelina

Hamburgerové žemle so sezamom 4 ks x50g 6-pack
28,39 €/1kg
34,07 €
Predajca: taleoo

Moin Haffys Organic Oat Rolls 4x80g
19,63 €/1kg
6,28 €
Predajca: taleoo

4-Korn-Tortelettes - Vollkorn-Gebäck glutenfrei 125g | WERZ
32,15 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Dulcesol 8410087366258, 300 g, 288 kcal, 1215 kJ, 9,5 g, 5,3 g, 7 g
17,79 €/1kg
4,99 €
-32%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,38 €
Predajca: Megasam24PL

Bezlepková vianočná buchta 1 x 420 g
8,88 €/1kg
3,73 €
Predajca: ADI_Global_Store

BeKeto, keto chlieb bez gluténu, 100 g
25 900,00 €/1kg
2,59 €
Predajca: medpak_shop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Kaiserbrötchen Glutenfrei 150g - Kaiserbrötchen (bezlepkové) - výrobca: Poensgen Brot GmbH, Dürwißer Straße 38, 52249 Eschweiler 1 balenie
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste
- Zloženie
- Bezlepkový PŠENIČNÝ škrob, voda, ľanová múka, droždie, rastlinný olej (repkový), SLADKÁ LUPINOVÁ MÚKA, cukor, plevy psyllia, zahusťovadlo: guarová guma, soľ, emulgátor: slnečnicové lecitíny, dextróza, fermentovaný kukuričný škrob. Môže obsahovať stopy VJELIČIEK, SÓJE, STROMOVÝCH OREŠÍKOV, MLIEKA a SEMEN SESAMU.
- Výživové údaje
- Energia kj 1091 kj Energia kcal 259 kcal Tuky 4,1GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,4GRM Sacharidy 48,7GRM Sacharidy, z toho cukor 3,4GRM Bielkoviny 3,7GRM Soľ 1,5GRM
- Hmotnosť
- 150 g
- Potravinársky podnik
- Poensgen Brot GmbHDürwißer Straße 38, 52249 Eschweiler
- Obchodný názov
- Rolky Kaiser bez lepku, bez laktózy
- Výrobca
- Poensgen
- Číslo od výrobcu
- 841243
- EAN kód
- 4250208801909
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste
- Zloženie
- Bezlepkový PŠENIČNÝ škrob, voda, ľanová múka, droždie, rastlinný olej (repkový), SLADKÁ LUPINOVÁ MÚKA, cukor, plevy psyllia, zahusťovadlo: guarová guma, soľ, emulgátor: slnečnicové lecitíny, dextróza, fermentovaný kukuričný škrob. Môže obsahovať stopy VJELIČIEK, SÓJE, STROMOVÝCH OREŠÍKOV, MLIEKA a SEMEN SESAMU.
- Výživové údaje
- Energia kj 1091 kj Energia kcal 259 kcal Tuky 4,1GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,4GRM Sacharidy 48,7GRM Sacharidy, z toho cukor 3,4GRM Bielkoviny 3,7GRM Soľ 1,5GRM
- Hmotnosť
- 150 g
- Potravinársky podnik
- Poensgen Brot GmbHDürwißer Straße 38, 52249 Eschweiler
- Obchodný názov
- Rolky Kaiser bez lepku, bez laktózy
- Výrobca
- Poensgen
- Číslo od výrobcu
- 841243
- EAN kód
- 4250208801909
Hodí sa k tomu

Bezlepkové rožky s makom (2 ks) 190 g - INCOLA
0,03 €/1kg
4,86 €
Predajca: Biogo

Gebrüder Leimer kocky chleba na knedle na šesť kusov 250g
8,72 €/1kg
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath jemné krehké tartaletky pečené na miniatúrnom základe 200g
10,15 €/1kg
2,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schnitzer 4022993047073, 220 g, Nemecko, 184 kcal, 774 kJ, 3 g, 4,4 g
18,14 €/1kg
3,99 €
Predajca: taleoo

Bauli croissanty s vanilkovou krémovou náplňou 6 kusov kartón 300g
11,77 €/1kg
3,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Light&Cross Crispbread Vital
14,00 €/1kg
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Celozrnný špaldový chlieb 375g
6,40 €/1kg
2,40 €
Predajca: taleoo

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix

Vollkornknäcke - Roggen 200g | LINEA NATURA
10,40 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo

Vídeňské párky 180 g | ÖKOLAND
22,97 €/1kg
8,73 €
Predajca: taleoo

Pečencová paštéta z regiónu Pfalz – balenie 160 g | Značka ÖKOLAND
23,69 €/1kg
3,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,79 €
Predajca: taleoo

Mestemacher fitness chlieb celozrnný ražný s ovsenými a pšeničnými klíčkami 500g
7,50 €/1kg
4,07 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,75 €
Predajca: LAVONIO

Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bifi Carazza Pizza Snack plnená pizzovou omáčkou Pšeničné pečivo 40g
27,00 €/1kg
1,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Rolnik pâté – kuracie a bravčové paštéty, 130 g
3,50 €/1kg
1,76 €
-72%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,49 €
Predajca: Megasam24PL

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
11,24 €/1kg
12,76 €
Predajca: somnia24

Mestemacher Náš čistý ovsený chlieb s vybranými olejnatými semenami 300g
13,03 €/1kg
3,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schnitzer 4587, 320 g, 160 g, 2 kusov, 233 kcal, 975 kJ
3 360,00 €/1kg
5,26 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,36 €
Predajca: taleoo

Meica Deutschländer (360g)
21,92 €/1kg
7,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
14,19 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,19 €
Predajca: BestGlobalBrand

Krakus Premium šunka 300 g
13,77 €/1kg
5,52 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,13 €
Predajca: Katomix

Mestemacher Westfalen klasický celozrnný ražný chlieb bez kôrky 500g
4,28 €/1kg
2,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

MinusL® H plnotučné mlieko bez laktózy 10 x 1,0 l
3,75 €/1l
3,75 €
Predajca: Store-Germany

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
4,14 €/1kg
2,07 €
Predajca: Store-Germany

SchnitzerToastbrot Rustic, 430 g, Jačmeň, Vajcia, lupinus, Sezamové semienka, Sója, Nemecko, 185 kcal, 779 kJ, 3 g
10,95 €/1kg
4,71 €
Predajca: taleoo

KuchenMeister čokoládový koláč s čokoládovými lupienkami 400g
8,37 €/1kg
3,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hamburgerová rolka 4 kusy x60g
23,29 €/1kg
5,59 €
Predajca: taleoo

Krakowska Sucha Tarczyński 330 g
23,42 €/1kg
8,09 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,73 €
Predajca: Megasam24PL

GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
4,50 €
Predajca: Katomix

Nízkosacharidový chlieb - silný 200g
21,90 €/1kg
4,38 €
Predajca: taleoo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%100% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
100%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 14. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

3x pravé mexické vegánske tortilly s nixtamal 500g 25-30 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
19,99 €
Predajca: LaProve
13,33 €/1kg

Bezlepkové rožky s makom (2 ks) 190 g - INCOLA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,86 €
Predajca: Biogo
0,03 €/1kg

BeKeto, keto chlieb bez gluténu, 100 g
2,59 €
Predajca: medpak_shop
25 900,00 €/1kg

Bauli croissanty s vanilkovou krémovou náplňou 6 kusov kartón 300g
3,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,77 €/1kg

Bezlepková roláda Kaiser 150g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
18,80 €/1kg

Poensgen obilné rožky 2x75g bezlepkové plné balenie 150g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,67 €/1kg