2,0



Na základe 4 hodnotení
Smint Clean Breath Peppermint Náhradná náplň Veľké úsporné balenie 1500 ks mätových pastiliek v fóliovom vrecku, na doplnenie, bez cukru, 2 hodiny sviežeho dychu
45,96 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,99 €-12%
38,09 € / 1kg
plus 14,95 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Bonbóny a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Barkleys Spearmint s príchuťou mäty piepornej v kovovej plechovke 50g39,80 €/1kg
1,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Barkleys Mini mätové pastilky s mätou piepornou bez cukru 15g112,67 €/1kg
1,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Werther’s® Original 330663 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 42,0 g38,10 €/1kg
1,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
tic tac Big Pack fresh mint vanilla refreshing slightly spicy 98g44,80 €/1kg
4,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Smint Clean Breath Peppermint Náhradná náplň Veľké úsporné balenie 1500 ks mätových pastiliek v fóliovom vrecku, na doplnenie, bez cukru, 2 hodiny sviežeho dychu
104,71 €/1kg
109,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Smint Clean Breath Peppermint Náhradná náplň Veľké úsporné balenie 1500 ks mätových pastiliek v fóliovom vrecku, na doplnenie, bez cukru, 2 hodiny sviežeho dychu
327,50 €/1kg
31,44 €
Predajca: Pantry_Intl

Mentos Clean Breath Intense Mint 12 balení x21g Veľké rodinné balenie
0,09 €/1kg
23,49 €
Predajca: Ajuy

SMINT Mint pastilky bez cukru s intenzívnou mätovou príchuťou 8g
274,00 €/1kg
5,48 €
Predajca: Pantry_Intl

Mentos Clean Breath Peppermint 12 balení 21g Rodinné balenie
0,09 €/1kg
23,49 €
Predajca: Ajuy

Smint Clean Breath mätové cukríky 105 g - bez cukru, svieži dych, praktická plechovka
125,52 €/1kg
13,18 €
Predajca: Pantry_Intl

Smint Clean Breath mätové cukríky 70g - bez cukru, svieži dych, praktická nádoba
156,86 €/1kg
10,98 €
Predajca: Pantry_Intl

Pastilky Mentos Clean Breath Mint v 7-balení s 5 príchuťami
43,69 €/1kg
15,29 €
Predajca: Ajuy

Wilhelmina Pepermunt 120g – Čerstvé mätové cukríky, klasická chuť
32,83 €/1kg
3,94 €
Predajca: Pantry_Intl

Wilhelmina Mint Kussentjes 200g – Čerstvé mätové cukríky, intenzívna chuť
21,90 €/1kg
4,38 €
Predajca: Pantry_Intl

King Pepermunt Original Rolls 220 g – Čerstvé mätové cukríky, praktické a trvanlivé
20,50 €/1kg
4,51 €
Predajca: Pantry_Intl

D.F. Mäta bez cukru 70 g – Osviežujúce mätové cukríky bez cukru
56,29 €/1kg
3,94 €
Predajca: Pantry_Intl

Anta Citrus Mix Mentolové cukríky Suikervrij 120g – osvieženie bez cukru
49,33 €/1kg
5,92 €
Predajca: Pantry_Intl

S Fisherman's Friend Spearmint | Krabička 24 vrecúšok | Príchuť mentolu a mäty | Bez cukru pre svieži dych | Vegan, 25 g (24 balení) / single
75,82 €/1kg
45,49 €
Predajca: somnia24

Herbafresh Classic-Mint pastilky, 17 g | HOYER
60,59 €/1kg
1,03 €
Predajca: taleoo

Barkleys Eukalyptové pastilky s mätovou príchuťou bez cukru 15g
112,67 €/1kg
1,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
OKAMŽITÉ OSVIEŽENIE: Trojvrstvové mätové pastilky poskytujú okamžité osvieženie. Antibakteriálne látky zinok a magnólia redukujú príčiny zápachu z úst a zaisťujú pocit čistoty v ústach.
INTENZÍVNE PASTILKY: Už jedna pastilka SMINT zaručuje okamžité osvieženie v priebehu niekoľkých sekúnd. Bez cukru, s intenzívnou mätovou príchuťou, sú tieto silné pastilky príjemné aj pre zuby.
PRE PRÍJEMNÝ DYCH: Či už pred rande, po jedle, v aute, v kancelárii alebo len tak medzi tým – cukrovinky bez cukru sú ideálnym spoločníkom, pokiaľ ide o svieži dych.
Rozsah dodávky: 1x náhradné balenie s 1500 pastilkami Smint
ZÁSOBY SVIEŽOSTI: Veľké balenie obsahuje celkom 1500 pastiliek SMINT s príchuťou mäty piepornej, ideálne na osobné zásoby alebo ako rodinné balenie.
Popis produktu
Smint – osvieženie v každej tabletke
SVIEŽA A PRAKTICKÁ
Smint ponúka inovatívnu kombináciu intenzívnej sviežosti a praktického formátu. Malé trojuholníkové pastilky sú vyrobené z prírodných aróm a farbív a vojdú sa do každej vrecka. Vhodné pre ľudí s neznášanlivosťou laktózy alebo gluténu, Smint je synonymom pre jednoduché osvieženie v každodennom živote.
INOVATÍVNA ZNAČKA
Smint sa vďaka svojej špeciálnej receptúre a sviežej chuti etabloval po celom svete. So zameraním na kvalitu a želania spotrebiteľov presviedča Smint už roky. Vďaka m prírodným zložkám zostáva Smint spoľahlivým spoločníkom pre svieži dych.
Obsah balenia: 1x náplň s 1500 Smint Drops (1050 g)
Podrobnosti o osviežení:
Chuť: Pastilky Smint ponúkajú intenzívnu mätovú chuť, ktorá sľubuje dlhotrvajúcu sviežosť. Jedinečná textúra a praktický formát zaručujú sviežu explóziu chutí.
Zložky / prísady
Sladidlá (sorbitol, aspartám, acesulfám K, sukralóza, neotam), arómy, protispekavé látky (magnesiové soli mastných kyselín), laktát zinku, farbivo (brilantná modrá FCF).
- Príchuť
- Mäta
- Zloženie
- Sorbit, aspartám, acesulfám K, sukralóza, neotam, arómy, protispekavá látka, laktát zinočnatý, farbivo
- Výživové údaje
- Priemerné nutričné hodnoty na 100 gEnergetická hodnota: 1002 kJ / 241 kcalTuk: 1 gz toho nasýtené mastné kyseliny: 1 gSacharidy: 96 gz toho cukor: 0 gBielkoviny: 0,45 gSoľ: 37,4 mg
- Hmotnosť
- 1050 g
- Potravinársky podnik
- Perfetti Van Melle Benelux B.V.P.O. Box 3000, 4800 DA Breda, Niederlande
- Obchodný názov
- Mikropastilky na osvieženie dychu s látkami sladenými a zinkom
- Výrobca
- CFP Brands
- Model
- 2026
- Počet kusov
- 1500
- Číslo od výrobcu
- 376948395592
- EAN kód
- 8410031959833
- Príchuť
- Mäta
- Zloženie
- Sorbit, aspartám, acesulfám K, sukralóza, neotam, arómy, protispekavá látka, laktát zinočnatý, farbivo
- Výživové údaje
- Priemerné nutričné hodnoty na 100 gEnergetická hodnota: 1002 kJ / 241 kcalTuk: 1 gz toho nasýtené mastné kyseliny: 1 gSacharidy: 96 gz toho cukor: 0 gBielkoviny: 0,45 gSoľ: 37,4 mg
- Hmotnosť
- 1050 g
- Potravinársky podnik
- Perfetti Van Melle Benelux B.V.P.O. Box 3000, 4800 DA Breda, Niederlande
- Obchodný názov
- Mikropastilky na osvieženie dychu s látkami sladenými a zinkom
- Výrobca
- CFP Brands
- Model
- 2026
- Počet kusov
- 1500
- Číslo od výrobcu
- 376948395592
- EAN kód
- 8410031959833
Hodí sa k tomu

Smint Clean Breath Peppermint Náhradná náplň Veľké úsporné balenie 1500 ks mätových pastiliek v fóliovom vrecku, na doplnenie, bez cukru, 2 hodiny sviežeho dychu
104,71 €/1kg
109,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Kapsule TASSIMO Morning Café Filter XL T Discs 5 x 21 kávových kapsúl
50,22 €/1kg
39,42 €
Predajca: Ambiente-3000

Smint Clean Breath Peppermint Náhradná náplň Veľké úsporné balenie 1500 ks mätových pastiliek v fóliovom vrecku, na doplnenie, bez cukru, 2 hodiny sviežeho dychu
327,50 €/1kg
31,44 €
Predajca: Pantry_Intl

SMINT Mint pastilky bez cukru s intenzívnou mätovou príchuťou 8g
274,00 €/1kg
5,48 €
Predajca: Pantry_Intl

Smint mäta pieporná 10 x 105 gramov sladkého drievka
141,36 €/1kg
98,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Smint Clean Breath Peppermint Náhradná náplň Veľké úsporné balenie 1500 ks mätových pastiliek v fóliovom vrecku, na doplnenie, bez cukru, 2 hodiny sviežeho dychu
37,13 €/1kg
45,30 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,99 €
Predajca: Candyspot

Mentos Clean Breath Intense Mint 12 balení x21g Veľké rodinné balenie
0,09 €/1kg
23,49 €
Predajca: Ajuy

Smint Clean Breath Peppermint Náhradná náplň Veľké úsporné balenie 1500 ks mätových pastiliek v fóliovom vrecku, na doplnenie, bez cukru, 2 hodiny sviežeho dychu
44,75 €/1kg
46,99 €
Predajca: Candyspot

Tefal Duetto+ G732S3, Čierna, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Titán, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, 250 °C
71,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Merci Lovelies Klasické čokolády balené jednotlivo 5 rôznych 185g
29,51 €/1kg
5,46 €
Predajca: LAVONIO

Mentos Clean Breath Peppermint 12 balení 21g Rodinné balenie
0,09 €/1kg
23,49 €
Predajca: Ajuy

ZELURXX Bezlopatkový ventilátor, stojanový ventilátor, tichý ventilátor s 3 stupňami výkonu, časovačom na 12 hodín, diaľkovým ovládaním a funkciou čistenia vzduchu, biela farba
Použité
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BBG-Onlineshop

Tefal Ingenio L897DS04, Zmiešaná súprava, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Titán, Čierna, Termo indikátor
182,61 €
Predajca: BalticVaris_DE

Lindt Creation čokoláda s kúskami pistácií a mandlí 148g
34,86 €/1kg
5,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Tassimo Morning Café veľké balenie | 21 XL, kávové kapsule
48,47 €/1kg
7,94 €
Predajca: CoffeeFriend

Tefal Jamie Oliver E310S334, Súprava na vyprážanie, Čierna, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Titán, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ
165,76 €
-6,71 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
159,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Fairy Original All-in-One tablety do umývačky riadu, 200 ks
13,81 €/1l
38,67 €
Predajca: Di-Life

Tefal E49219, Wok/panvica na vysmážanie, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, 250 °C
91,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tefal Jamie Oliver E31006, Viacúčelová panvica, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Titán, Nerezová oceľ, Sklo
108,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Bestway Steel Pro 56416, 6473 L, Rámový bazén, Modrá, 25,2 kg
173,43 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Zwilling 07141-124
190,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Wilhelmina Mätová krajina vegánska 24 x 100 gramov lakritsa
27,48 €/1kg
65,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Tefal XL Force C38508, Kolo, Viacúčelová panvica, Čierna, Titán, 175 °C, Hliník
56,99 €
Doprava zdarma
Predajca: PlanetHappy

Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
20,30 €
Predajca: somnia24

Panvica na dusenie WMF 28 cm
94,33 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

MEDION E11 TF vežový ventilátor s diaľkovým ovládaním (3 rýchlostné stupne, tichý režim spánku, výkon 45 W, horizontálna oscilácia 60°, časovač, MD12067) biely
161,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tefal K2324S, 20 cm, Nerezová oceľ, 3 kusov
71,46 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,67 €
Predajca: Di-Life

Milka Čokoláda Alpské mlieko 100g
23,50 €/1kg
2,35 €
Predajca: LAVONIO

Caotina Original nápojový prášok z pravej švajčiarskej čokolády 500g
117,20 €/1kg
11,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
25% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
25%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%75% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
75%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 9. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Neúplné
Namiesto 1500 bolo len 600. výrobok, ako ho poznáte.
Hodnotenie z 15. apríla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 5. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 31. októbra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Amo kávové cukrovinky 1 kg
13,99 €
Predajca: SuperMerchant
13,99 €/1kg

Chladivé kávové mini cukríky jednotlivo balené mini cukríky 3000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
33,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,27 €/1kg

Wawel Michałki Zamkowe z Orzechami 1 kg
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
15,99 €/1kg

Lindt Pralines Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
25,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
72,74 €/1kg

Mampfi jedlý papier karamel 290g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(13)Počet hodnotení: 13
10,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
35,28 €/1kg

Head Bangers Balls Crazy Sour príchuť malina a jahoda 135g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,26 €/1kg

Bielkovinové pyramídové chrumky so syrom a cibuľovou príchuťou, bez lepku 60 g - POPCROP
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
12,11 €/1kg

Werther’s® Original 706758 Werther’s® Original Caramelts Bonbons 153,0 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,02 €/1kg

Čokoládové oblátky Manner v tvare srdca s pomarančovou krémovou náplňou 300g
7,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,17 €/1kg

Open Food 8693029030077, 4 g, D, 395 kcal, 71 g, 5,8 g, 4,8 g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
13,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,01 €/1kg

Cool Mini sladkosti mliečny krém jednotlivo balené vo vrecku 3000g
33,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,27 €/1kg

VIVIL® 2363 VIVIL® Kräuter-Mint Bonbons 120,0 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
66,58 €/1kg

Kiosk Box - Fisherman's Friend - Mint - S cukrom - 24 x 25g (tyrkysová)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
44,67 €
Predajca: AllYouNeed
74,45 €/1kg

Cool Bunte cukríky so 4 druhmi ovocných príchutí 1000g
4,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,79 €/1kg

Frigeo 719803 Frigeo Ahoj Brause Bonbons 1,8



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(14)Počet hodnotení: 14
13,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,43 €/1kg

Fisherman's Friend Lemon bez cukru 24 x 25 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
33,93 €
Predajca: AllYouNeed
56,55 €/1kg

Cavendish and Harvey Fruit Candies pohár s lahodnými ovocnými cukríkmi 966g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
10,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,45 €/1kg

Woogie Bonbóny Sweet Mix 1 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
28,99 €/1kg

Agilus sladené mandle, biele svadobné mandle 750g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
19,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,07 €/1kg

Fisherman's Freind Salmiak-Raspberry 4pcs 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
25,16 €
Predajca: AllYouNeed
25,16 €/1kg