5,0



Na základe 4 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Wawel Cukierki Kukułka 1 kg26,99 €/1kg
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Przysnacki Chrupki Cornados o smaku serowym 110 g158,45 €/1kg
17,43 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Wawel Michałki Zamkowe z Orzechami 1 kg28,99 €/1kg
28,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Werther’s® Original 706758 Werther’s® Original Caramelts Bonbons 153,0 g19,02 €/1kg
2,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Werther’s® Original 121414 Werther’s® Original Schokoladen Toffee Bonbons 180 g
179,78 €/1kg
32,36 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Werther’s® Original 460032 Werther’s® Original Karamell Creme Bonbons 225 g
10,53 €/1kg
2,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
17,86 €/1kg
1,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Werther’s® Original 176049 Werther’s® Original Blissful Caramel Bites Crunchy Bonbons 140 g
20,00 €/1kg
2,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK 1.3800.9, Hríbovité, 140 g, 1 kusov, Karamel, 1,29 g, 1969 kJ
72,79 €/1kg
10,19 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Storck Mint Choc mätové cukríky s čokoládovým krémom 425g
6,87 €/1kg
2,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g
6,65 €/1kg
3,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

nimm2® 361124 nimm2® Rote Früchte Bonbons 429,0 g
8,58 €/1kg
3,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

KOPIKO Cappuccino Kaffee Bonbons 120g | Kávové cukríky | Kaffeebonbons
969,64 €/1kg
135,75 €
Predajca: SpiritsFlavour

Werther’s® Original 330663 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 42,0 g
38,10 €/1kg
1,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Werthers Original Cukierki Mäkké Eclairs 70 g
23,63 €/1kg
2,91 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,89 €
Predajca: Katomix

Wedel Cukierki Bajeczny Czekoladowe 240 g
23,54 €/1kg
7,31 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,65 €
Predajca: Megasam24PL

Mieszko Krówka Kremówka Cukierki 1 kg
8,73 €/1kg
10,92 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,34 €
Predajca: Megasam24PL

Wawel Cukierki CocoAch! Truskawkowe 1 kg
19,79 €/1kg
20,38 €
Predajca: Megasam24PL

Werther’s® Original 330021-00 Werther’s® Original Stick Pack Bonbons 24x 50,0 g
17,03 €/1kg
20,44 €
Predajca: somnia24

nimm2® 360509 nimm2® Bonbons 429,0 g
8,58 €/1kg
3,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Werther's Original Chocolate Specialities Fine Light 153g
Jemná krémová čokoláda s vírom karamelovej cukrovinky, vrecko obsahuje jednotlivo balené bonbóny, čokoládová špecialita rozplývajúca sa v ústach s príchuťou karamelu Werther's Original, jemná ľahká od spoločnosti Storck.
August Storck KG Waldstrasse 27 13403 Berlin (D)
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Jemná krémová čokoláda (cukor, CELO MLIEČNY SÚŠOK, kakaové maslo, kakaová hmota, MASLOVÝ OLEJ, MLIEČNY SÚŠOK, MLIEČNY CUKR, emulgátor lecitíny (SOYA), aróma), rastlinné tuky (palmový, bambucký), cukor, STLAČENÉ MLIEKO, hnedý cukor, karamelový cukrový sirup, emulgátor lecitíny (SOYA), soľ, aróma. MÔŽE OBSAHOVAŤ AJ LIESKOVÉ ORECHY, MANDLE, ARAŠIDY A INÉ ORECHY.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 568,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 2 366,00 kilojoulov (kJ) Tuky: 36,20 Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 22,80 Sacharidy: 51,80 Sacharidy, z toho cukor: 51,10 Bielkoviny: 8,00 Soľ: 0,31
- Hmotnosť
- 153 g
- Potravinársky podnik
- August Storck KGWaldstrasse 27 13403 Berlin (D)
- Obchodný názov
- Jemná krémová čokoláda s vírom karamelovej cukrovinky (25%)
- Výrobca
- Werther’s® Original
- Číslo od výrobcu
- 706802
- EAN kód
- 4014400927597
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Jemná krémová čokoláda (cukor, CELO MLIEČNY SÚŠOK, kakaové maslo, kakaová hmota, MASLOVÝ OLEJ, MLIEČNY SÚŠOK, MLIEČNY CUKR, emulgátor lecitíny (SOYA), aróma), rastlinné tuky (palmový, bambucký), cukor, STLAČENÉ MLIEKO, hnedý cukor, karamelový cukrový sirup, emulgátor lecitíny (SOYA), soľ, aróma. MÔŽE OBSAHOVAŤ AJ LIESKOVÉ ORECHY, MANDLE, ARAŠIDY A INÉ ORECHY.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 568,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 2 366,00 kilojoulov (kJ) Tuky: 36,20 Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 22,80 Sacharidy: 51,80 Sacharidy, z toho cukor: 51,10 Bielkoviny: 8,00 Soľ: 0,31
- Hmotnosť
- 153 g
- Potravinársky podnik
- August Storck KGWaldstrasse 27 13403 Berlin (D)
- Obchodný názov
- Jemná krémová čokoláda s vírom karamelovej cukrovinky (25%)
- Výrobca
- Werther’s® Original
- Číslo od výrobcu
- 706802
- EAN kód
- 4014400927597
Hodí sa k tomu

Lindt Lindor čokoládové guľôčky s karamelovou náplňou a soľou 137g
47,23 €/1kg
6,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Werther’s® Original 706758 Werther’s® Original Caramelts Bonbons 153,0 g
19,02 €/1kg
2,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Werther’s® Original 121414 Werther’s® Original Schokoladen Toffee Bonbons 180 g
179,78 €/1kg
32,36 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Werther’s® Original 706604 Werther’s® Original Karamell Bonbons 153 g
13,69 €/1kg
2,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
17,86 €/1kg
1,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Werther’s® Original 460032 Werther’s® Original Karamell Creme Bonbons 225 g
10,53 €/1kg
2,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Werther’s® Original 330403 Werther’s® Original Sahnebonbons Bonbons 245,0 g
13,92 €/1kg
3,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
50,71 €/1kg
29,41 €
Predajca: somnia24

STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g
6,65 €/1kg
3,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

nimm2® 361216 nimm2® Rote Früchte Bonbons 240 g
10,33 €/1kg
2,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčiniek, 90g balenie)
60,00 €/1kg
5,40 €
Predajca: Heartforcards

Ricola Medové cukríky Alpská šalvia so švajčiarskymi alpskými bylinkami 75g
270,00 €/1kg
2,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK 232172 Schoko Toffees Schokobonbons 325,0 g
8,25 €/1kg
2,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nescafe 3v1 Stix Creamy Latte 10er nápojový prášok v tyčinke 150g
23 333,33 €/1kg
3,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister čokoládový koláč s čokoládovými lupienkami 400g
8,37 €/1kg
3,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nestlé 12493680 Nestlé Choclait Chips Original Schokolade 115,0 g
92,26 €/1kg
10,61 €
Predajca: somnia24

Bahlsen koláč "Comtess Marble", 350 g
12,31 €/1kg
4,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Merci čokoládová tyčinka Mandľový nápoj 100g balenie 15
23,95 €/1kg
35,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Werther’s® Original 176049 Werther’s® Original Blissful Caramel Bites Crunchy Bonbons 140 g
20,00 €/1kg
2,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4014400932485, 180 g, D, 1927 kJ, 460 kcal, 43,1 g, 20,3 g
17,78 €/1kg
3,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK 1.3800.9, Hríbovité, 140 g, 1 kusov, Karamel, 1,29 g, 1969 kJ
72,79 €/1kg
10,19 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
20,30 €
Predajca: somnia24

ELIT Dubaj Čokoláda 90g.
54,78 €/1kg
4,93 €
Predajca: Unicat-Candy

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
72,20 €/1kg
14,44 €
Predajca: somnia24

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
14,29 €/1kg
42,88 €
Predajca: somnia24

Storck Mint Choc mätové cukríky s čokoládovým krémom 425g
6,87 €/1kg
2,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
11,47 €
Predajca: Amazinggirl

Toffees 4014400018530 Čokolády, 125 g
76,72 €/1kg
9,59 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie
Vynikajúce. A dodávateľ top! Rýchle dodanie a vďaka za bezplatný doplnok!!!!!
Hodnotenie z 7. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Hodnotenie z 4. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 3. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Amo kávové cukrovinky 1 kg
13,99 €
Predajca: SuperMerchant
13,99 €/1kg

Chladivé kávové mini cukríky jednotlivo balené mini cukríky 3000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
33,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,27 €/1kg

Wawel Michałki Zamkowe z Orzechami 1 kg
28,99 €
Predajca: SuperMerchant
28,99 €/1kg

Lindt Pralines Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
25,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
72,74 €/1kg

Milky Clouds Vanilkové marshmallows so slivkou 1 kg
24,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,99 €
Predajca: SuperMerchant
23,99 €/1kg

Bielkovinové pyramídové chrumky so syrom a cibuľovou príchuťou, bez lepku 60 g - POPCROP
20,99 €
Predajca: SuperMerchant
31,80 €/1kg

Cool Mini sladkosti mliečny krém jednotlivo balené vo vrecku 3000g
33,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,27 €/1kg

Open Food 4020400893039, Palmový olej, 120 g, C, e950, e951, e953, e965, e965ii, Menthol, Herb, E950, E965Ii, Essential Oil, E951, Sweetener, E965, Eucalyptus Oil, E953, Herb..., 993 kJ



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
66,58 €/1kg

Mampfi jedlý papier karamel 290g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(13)Počet hodnotení: 13
10,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
35,28 €/1kg

Werther’s® Original 706758 Werther’s® Original Caramelts Bonbons 153,0 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,02 €/1kg

Cool Bunte cukríky so 4 druhmi ovocných príchutí 1000g
4,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,79 €/1kg

Head Bangers Balls Crazy Sour príchuť malina a jahoda 135g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,26 €/1kg

Čokoládové oblátky Manner v tvare srdca s pomarančovou krémovou náplňou 300g
7,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,17 €/1kg

Woogie Bonbóny Sweet Mix 1 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
28,99 €/1kg

Pop Rocks Strawberry 7g
21,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2 646,25 €/1kg

Agilus sladené mandle, biele svadobné mandle 750g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
19,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,07 €/1kg

Frigeo 719803 Frigeo Ahoj Brause Bonbons 1,8



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(14)Počet hodnotení: 14
13,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,43 €/1kg

Küfa malinové ovocné cukríky s malinovou príchuťou 700 kusov 2000g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(17)Počet hodnotení: 17
16,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,18 €/1kg

Küfa A a C plátky ovocné sladkosti s pomarančom a citrónom 2000g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(17)Počet hodnotení: 17
16,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,34 €/1kg

Küfa Euka mentolové cukríky s eukalyptom cca 400 ks 2000g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
20,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,46 €/1kg