5,0



Na základe 2 hodnotení
Calvé Pindakaas Arašidové maslo 650 g – krémové, s vysokým obsahom bielkovín, bez cukru
10,23 €
15,74 € / 1kg
plus 14,95 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Arašidové maslá a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Polleo Sport mandľové maslo, 350 g28,54 €/1kg
9,99 €
Predajca: PolleoSport

Ďalšie informácie o reklame
Jif Krémové arašidové maslo 454 g48,11 €/1kg
21,84 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Bill&John Crunch.Arašidové maslo 350 g40,60 €/1kg
15,10 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,21 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
arašidová pasta ako základ pre arašidovú omáčku a sate 500g14,76 €/1kg
7,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lotus 2257974002 Lotus Brotaufstrich, 400,0 g
31,20 €/1kg
12,48 €
Predajca: somnia24

PCD – Arašidové maslo 100 % – 1 x 10 kg
10,30 €/1kg
111,21 €
-8,26 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
102,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Calve pindakaas regular (12x 350 g)
15,23 €/1kg
63,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

5 kg arašidového masla DIAMOND z Holandska v skladovacej nádobe | Vedro na arašidové maslo
8,40 €/1kg
41,98 €
Predajca: Store-Germany

La Comtesse Peanut Butter Creamy extra cremige Erdnusscreme 350g
13,80 €/1kg
4,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Skippy arašidové maslo krémové
31,00 €/1kg
10,54 €
Predajca: Pantry_Intl

Celá zem Organic Peanut Butter Crunchy Peanut Butter Pack 340g
18,62 €/1kg
6,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Arašidové maslo – krémové, 45 g | RAPUNZEL
30,00 €/1kg
1,35 €
Predajca: taleoo

GymBeam Natural Peanut Butter - vysoký obsah bielkovín, vegánsky zdroj bielkovín a tukov, zdravé proteínové arašidové maslo bez cukru a palmového oleja (340 g, hladké)
15,12 €/1l
5,14 €
Predajca: LAVONIO

Calvé Pindakaas Arašidové maslo nátierka, arašidy, arašidová nátierka, sklenená nádoba, 350 g
21,94 €/1kg
7,68 €
Predajca: Pantry_Intl

Krémový arašidový krém s kúskami
9,66 €/1kg
4,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

ALLNUTRITION 100% Arašidové maslo 1000 g jemné / Arašidové maslá / Lahodné 100% prírodné arašidové maslo bez pridaného cukru, soli a palmového oleja
13,14 €/1l
13,14 €
Predajca: NutraBestBG

Calvé Pindakaas Krémové arašidové maslo 350 g - krémové, prírodné, bez cukru a palmového oleja
38,91 €/1kg
13,62 €
Predajca: Pantry_Intl

NATU Vegánska arašidová nátierka 220g - krémová, vegánska, bezlepková, s vysokým obsahom bielkovín
35,91 €/1kg
7,90 €
Predajca: Pantry_Intl

Calve – arašidová omáčka jemná – 350 g
22,31 €/1kg
7,81 €
Predajca: Pantry_Intl

Calvé – Arašidové maslo Light – 350 g
30,20 €/1kg
12,08 €
Predajca: Pantry_Intl
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Calvé Pindakaas Arašidové maslo 650 g - Krémové, lahodné a bohaté na bielkoviny. Ideálne na raňajky a ako desiata, bez pridaného cukru. Vyrobené z 85% arašidov a kvalitných rastlinných olejov, ponúka cennú vlákninu, vitamíny a minerály. Ideálne na chlieb, sendviče, smoothies a varenie. Obsahuje nenasýtené tuky a 21 g bielkovín na 100 g pre podporu rozvoja svalov. Zložka palmového oleja vyrábaná trvalo udržateľným spôsobom. Nutričné hodnoty na 100 g: 664 kcal, 58 g tuku, 11 g sacharidov, 6,6 g vlákniny, 0,55 g soli. Skutočné potešenie od roku 1948!
- Zloženie
- Zloženie: ARAŠIDY 85%, rastlinný olej (repkový, sójový, plne hydrogenovaný palmový olej¹), soľ. ¹Palmový olej z trvalo udržateľného pestovania.
- Výživové údaje
- Výživové údaje na 100 g: Energia: 664 kcal (2775 kJ) Tuky: 58 g - z toho nasýtené mastné kyseliny: 8,5 g - z toho mononenasýtené mastné kyseliny: 40 g - z toho polynenasýtené mastné kyseliny: 9,1 g Sacharidy: 11 g - z toho cukry: 6,4 g Vláknina: 6,6 g Bielkoviny: 21 g Soľ: 0,55 g Vitamín E: 8,8 mg (73 %*) Vitamín B3 / niacín: 3,1 mg (19 %*) Fosfor: 250 mg (36 %*) Horčík: 98 mg (26 %*) Zinok: 2,1 mg (21 %*) *Referenčné množstvo pre denný príjem
- Hmotnosť
- 650 g
- Potravinársky podnik
- Unilever NL, Postbus 160, 3000 AD Rotterdam, NL
- Obchodný názov
- Hrniec Calvé Pindakaas
- Výrobca
- Calve
- Číslo od výrobcu
- 810030
- EAN kód
- 8711200431632
- Zloženie
- Zloženie: ARAŠIDY 85%, rastlinný olej (repkový, sójový, plne hydrogenovaný palmový olej¹), soľ. ¹Palmový olej z trvalo udržateľného pestovania.
- Výživové údaje
- Výživové údaje na 100 g: Energia: 664 kcal (2775 kJ) Tuky: 58 g - z toho nasýtené mastné kyseliny: 8,5 g - z toho mononenasýtené mastné kyseliny: 40 g - z toho polynenasýtené mastné kyseliny: 9,1 g Sacharidy: 11 g - z toho cukry: 6,4 g Vláknina: 6,6 g Bielkoviny: 21 g Soľ: 0,55 g Vitamín E: 8,8 mg (73 %*) Vitamín B3 / niacín: 3,1 mg (19 %*) Fosfor: 250 mg (36 %*) Horčík: 98 mg (26 %*) Zinok: 2,1 mg (21 %*) *Referenčné množstvo pre denný príjem
- Hmotnosť
- 650 g
- Potravinársky podnik
- Unilever NL, Postbus 160, 3000 AD Rotterdam, NL
- Obchodný názov
- Hrniec Calvé Pindakaas
- Výrobca
- Calve
- Číslo od výrobcu
- 810030
- EAN kód
- 8711200431632
Hodí sa k tomu

Lotus 2257974002 Lotus Brotaufstrich, 400,0 g
31,20 €/1kg
12,48 €
Predajca: somnia24

Skippy arašidové maslo krémové
31,00 €/1kg
10,54 €
Predajca: Pantry_Intl

PCD – Arašidové maslo 100 % – 1 x 10 kg
10,30 €/1kg
111,21 €
-8,26 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
102,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

arašidová pasta ako základ pre arašidovú omáčku a sate 500g
14,76 €/1kg
7,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Calve pindakaas regular (12x 350 g)
15,23 €/1kg
63,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

La Comtesse Peanut Butter Creamy extra cremige Erdnusscreme 350g
13,80 €/1kg
4,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

5 kg arašidového masla DIAMOND z Holandska v skladovacej nádobe | Vedro na arašidové maslo
8,40 €/1kg
41,98 €
Predajca: Store-Germany

Skippy Peanut Butter Super Chunk
31,00 €/1kg
10,54 €
Predajca: Pantry_Intl

Calvé Pindakaas 350g – krémová arašidová nátierka s chrumkavými kúskami
21,94 €/1kg
7,68 €
Predajca: Pantry_Intl

KoRo MUS_005, Afganistan, Austrália, Čile, Taliansko, Pakistan, Portugalsko, Španielsko, Spojené štáty, 2672 kJ, 646 kcal, 5,1 g, 5 g, 27 g
41,16 €/1kg
20,58 €
Predajca: somnia24

Lotus 72694 Lotus Crunchy Brotaufstrich, 380,0 g
29,05 €/1kg
11,04 €
Predajca: somnia24

Celá zem Organic Peanut Butter Crunchy Peanut Butter Pack 340g
18,62 €/1kg
6,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam Natural Peanut Butter - vysoký obsah bielkovín, vegánsky zdroj bielkovín a tukov, zdravé proteínové arašidové maslo bez cukru a palmového oleja (340 g, hladké)
15,12 €/1l
5,14 €
Predajca: LAVONIO

Menz & Gasser Extra džem, 100 ks po 25 g, 4 druhy
10,49 €/1kg
26,23 €
Predajca: Store-Germany

De Ruijter – posýpka z mliečnej čokolády – 120 x 20 g
8 579,00 €/1kg
171,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Pantry_Intl

Kenwood Electronics Chef XL KVL4100S, 6,7 L, Strieborná, Otočné, 6,7 L, Miešanie, Miešanie, Nerezová oceľ
361,30 €
Predajca: GaladorEU

Winiary Majonézová dekorácia 300 ml
11,33 €/1l
4,57 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,40 €
Predajca: Katomix

Caotina Original nápojový prášok z pravej švajčiarskej čokolády 500g
117,20 €/1kg
11,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

MalTec masážny strojček na krk, chrbát, celé telo, masážny strojček, shiatsu, masážny pás, zahrievanie a vibrácie, úľava od bolesti, masážny strojček na krk
29,20 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS

nutella 4062 Nougatcreme, 3,0 kg
16,40 €/1kg
49,21 €
Predajca: somnia24

MyProtein Araidov maslo 1000 g chrumkav / Araidov masl / Prrodn araidov maslo bez pridanho cukru a soli
0,01 €/1l
13,38 €
Predajca: NutraBestBG

Krémový arašidový krém s kúskami
9,66 €/1kg
4,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau Extra Zero jahodový džem bez pridaného cukru vegánsky 280g
14,82 €/1kg
4,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
20,30 €
Predajca: somnia24

Milka lieskovoorieškový krém s plnou chuťou lieskových orieškov 350g
24,49 €/1kg
8,57 €
Predajca: AllYouNeed

Tefal Easy Fry EY1018, Teplovzdušná fritéza, 1,6 L, 30 min, Čierna, Tlačidlá, Posuvník, 265 mm
115,27 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Unox-Cup-a-a-Group-Vegetable 175ml | Box a 21 -bag
73,27 €/1kg
43,71 €
-43%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,62 €
Predajca: Pantry_Intl

PEO's Peanut Butter 350g Krémové arašidové maslo z pražených arašidových jadier
6,23 €/1kg
2,18 €
Predajca: Euroshare

BILL & JOHN 4186379008 BILL & JOHN CREAMY Erdnussbutter, 350,0 g
32,26 €/1kg
11,29 €
Predajca: somnia24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 30. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Hodnotenie z 21. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Polleo Sport Arašídové máslo, 450 g - Hladké
5,99 €
Predajca: PolleoSport
13,31 €/1kg

Polleo Sport mandľové maslo, 350 g
9,99 €
Predajca: PolleoSport
28,54 €/1kg

Jif Krémové arašidové maslo 454 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
21,84 €
Predajca: AllYouNeed
48,11 €/1kg

Bill&John Crunch.Arašidové maslo 350 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,10 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,21 €
Predajca: AllYouNeed
40,60 €/1kg

Jif Arašidové maslo Extra Crunchy 454 g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
19,78 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,28 €
Predajca: AllYouNeed
42,47 €/1kg

arašidová pasta ako základ pre arašidovú omáčku a sate 500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,76 €/1kg

Basia Basia Mandľové maslo 195 g Mandľový krém
9,69 €
Predajca: medpak_shop
38,76 €/1kg

Arašidové maslo - 100 %arašidové maslo - vegánske a bez prídavných látok - Nature's Finest - 250 g
5,19 €
Predajca: Nutrisslim

Orechová pasta 500g
3,39 €
Predajca: BRAT_PL
3 390,00 €/1l

Chrumkavá orechová pasta 500g
3,39 €
Predajca: BRAT_PL
6,78 €/1l

Celá Zem Organic arašidové maslo Krémové arašidové maslo balenie 340g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,79 €/1kg

Celá zem Organic Peanut Butter Crunchy Peanut Butter Pack 340g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
18,62 €/1kg

Krémový arašidový krém s kúskami



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,66 €/1kg

La Comtesse Peanut Butter Creamy extra cremige Erdnusscreme 350g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,80 €/1kg