5,0



Na základe 3 hodnotení
Lattafa Al Areeq Gold, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Black Tea and Saffron, Suede, Leather and Incense, Vanilla, Musk and Amberwood
23,60 €
236,00 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Nenechajte si ujsť!
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
12 kusov Qaed Al Fursan Black 90 ml - Lattafa Perfumes1 590,00 €/1l
159,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Perfumes - Fakhar Gold EDP 100ml237,50 €/1l
23,75 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Acqua di Bolgheri - Gold 'Perfume' Parfüm, 50ml798,00 €/1l
39,90 €
Predajca: mk-tronic

Lattafa Al Qiam Gold, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Saffron, Raspberry, Patchouli, Leather, Amber, Oud, Guaiac Wood, Vetiver, Benzoin
265,50 €/1l
26,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Shaheen Gold EDP 100ml
232,80 €/1l
23,28 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Qimmah, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mandle, Káva, kakao, Santalové drevo, Vanilka
200,00 €/1l
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Ishq Al Shuyukh Gold, Ženy, 100 ml
342,90 €/1l
34,29 €
Predajca: Tersorte

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
326,40 €/1l
32,64 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
283,33 €/1l
17,00 €
Predajca: FragrancesBg

Lattafa Afaq, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Pear and Cassis, Tuberose and Jasmine, Cashmeran and Sandalwood
295,50 €/1l
29,55 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
238,90 €/1l
23,89 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Al Areeq Silver, Ženy, 100 ml
254,80 €/1l
25,48 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Awaan Gold, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Orange, Jasmine, Orange, Blossom, Sandalwood, Patchouli, Musk
269,30 €/1l
26,93 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Tharwa Silver EDP 100ml
206,00 €/1l
21,50 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa 6291108738658, Ženy, 100 ml
268,00 €/1l
26,80 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Nebras EDP 100ml
247,60 €/1l
24,76 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Qaed Al Fursan EDP 90ml
171,56 €/1l
15,44 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
175,60 €/1l
17,56 €
Predajca: Glamperfeu
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Unisex
- Hlasitosť:
- 100 ml
- Model:
- Tekutý parfém
- Plný popis hlavnej vône:
- Black Tea and Saffron
- Plný popis srdca vône:
- Suede, Leather and Incense
- Plný popis základu vône:
- Vanilla, Musk and Amberwood
- Typ dávkovača:
- Fľaša
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Lattafa Al Areeq Gold Eau De Parfum 100 ml – 100 ml
Lattafa Al Areeq Gold Eau De Parfum je ná unisex vôňa, ktorá zaujme svojou teplou a príjemnou kompozíciou. Vrchné tóny šafranu a čierneho čaju dodávajú parfumu pikantnú hĺbku, zatiaľ čo srdcové tóny zvere a kože prinášajú dymový nádych elegancie. Vôňu dopĺňajú základné tóny vanilky, ambra a pižma, ktoré dodávajú zmyselnú hrejivosť.
Detaily produktu
- Značka: Lattafa
- Produkt: Lattafa Al Areeq Gold Eau De Parfum 100 ml
- Objem: 100 ml
- EAN: 6291108738696
Al Areeq Gold je orientálna parfumovaná voda pre ženy a mužov. Vôňa začína tónmi šafranu a čierneho čaju. Pokračuje semišom a kadidlom. Končí pižmom, ambrou a vanilkou. Vychutnajte si túto parfumovanú vodu kedykoľvek budete chcieť.
Al Areeq Gold 100ml parfumovaná voda
- Značka: Lattafa Pride
- Dámska vôňa
- Množstvo: 100ml
- Hlava: šafran, čierny čaj
- Srdce: kadidlo, semiš
- Základ: jantár, vanilka, pižmo
- Krajina výroby: Spojené arabské emiráty
Al Areeq Gold EDP
Parfumovaná voda Al Areeq Gold značky Lattafa Pride bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vybranej vône.
Parfém Lattafa Pride Al Areeq Gold Eau de Parfum 100 ml je nádherná vôňa, ktorá stelesňuje a eleganciu. Vrchná nota sa otvára fascinujúcou zmesou korenistých a sviežich prvkov. Okamžite upúta pozornosť a zanechá nezabudnuteľný dojem. Tento parfém dodáva svojmu nositeľovi auru sofistikovanosti a štýlu. V srdci parfumovanej vody Al Areeq Gold sa rozvíjajú kvetinové a orientálne tóny, ktoré vytvárajú harmonickú rovnováhu medzi zmyselnosťou a hĺbkou. Kombinácia bohatého korenia a jemných kvetinových akcentov vytvára fascinujúcu komplexnosť, ktorá dráždi zmysly a robí vôňu nezameniteľnou. Základné tóny teplých drevín, jantáru a pižma dodávajú parfému dlhotrvajúcu intenzitu. Táto majstrovsky vytvorená parfumovaná voda je ideálna pre tých, ktorí chcú zdôrazniť svoj individuálny štýl a zároveň dať pocítiť svoju prítomnosť v každej miestnosti. Či už na špeciálne príležitosti, alebo na každodenné nosenie, Lattafa Pride Al Areeq Gold je ideálna pre každú chvíľu, ktorá si zaslúži exkluzivitu. Vrchné tóny: šafran, čierny čaj. Srdcové tóny: kadidlo, semiš, jantár. Základné tóny: vanilka, pižmo
Objavte nezabudnuteľnú vôňu parfumovanej vody Lattafa Pride Al Areeq Gold. Tento ný parfém, prezentovaný v elegantnom 100 ml flakóne, očarí zmysly svojím výnimočným zložením. Sofistikovaná zmes nádherných vôní kombinuje orientálne a moderné tóny vôní, ktoré spolu plynú v dokonalej harmónii. / / Všestranné nuansy vône sa rozvíjajú pri každej aplikácii a zanechávajú trvalý dojem, ktorý je vhodný na deň aj noc. Táto fascinujúca vôňa je ideálna pre ľudí, ktorí sa vyznačujú individualitou a štýlom, a nevšedným spôsobom podčiarkne vašu osobnosť. Sebavedomá vo svojej kvalite a neodolateľná vo svojom šarme, Lattafa Pride Al Areeq Gold stelesňuje podstatu nej parfumérie.
Al Areeq Gold - EDP - Objem: 100ml orientálna vôňaPikantná vôňapre nekonvenčné osobnostiHlavaŠafran, čierny čajSrdceKúpeľ, kožaZákladJantárové drevo, vanilka, pižmoRodinná aromatická, orientálna
Lattafa Al Areeq Gold Eau De Parfum 100ml
- Model
- Pride Al Areeq Gold
- Hmotnosť
- 0.77 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6291108738696
- Číslo od výrobcu
- LTFARQ
- Model
- Pride Al Areeq Gold
- Hmotnosť
- 0.77 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6291108738696
- Číslo od výrobcu
- LTFARQ
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Lattafa Ishq Al Shuyukh Gold, Ženy, 100 ml
342,90 €/1l
34,29 €
Predajca: Tersorte

Lattafa Al Qiam Gold, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Saffron, Raspberry, Patchouli, Leather, Amber, Oud, Guaiac Wood, Vetiver, Benzoin
265,50 €/1l
26,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Pisa, Ženy, 100 ml
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
229,10 €/1l
22,91 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Maahir, Ženy, 100 ml
284,10 €/1l
28,41 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
248,30 €/1l
24,83 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
236,10 €/1l
23,61 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
238,90 €/1l
23,89 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Rouat Al Oud EDP 100ml
158,00 €/1l
15,80 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
326,40 €/1l
32,64 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
283,33 €/1l
17,00 €
Predajca: FragrancesBg

Lattafa Perfumes - Shaheen Gold EDP 100ml
232,80 €/1l
23,28 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Qimmah, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mandle, Káva, kakao, Santalové drevo, Vanilka
200,00 €/1l
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Med, Rebarbora, Ruže, White rose, Labdanum, Koža, Pižmo, Vanilka, Vetiver
319,90 €/1l
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: pttonline

Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
219,00 €/1l
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Qaed Al Fursan EDP 90ml
171,56 €/1l
15,44 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Nebras EDP 100ml
247,60 €/1l
24,76 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Pride Eternal Oud EDP 100 ml UNISEX
382,90 €/1l
38,29 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Ajwad, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Litchi, & Fruity Notes, Jasmine, Roses, & Cinnamon, Cedar, Sandalwood, Amber, Musk, & Vanilla
372,17 €/1l
22,33 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Opulent Musk, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, White Musk, Saffron and Lemon, White Flowers and Jasmine, White Musk, Cedar, Amber, Resin and Fir Resin
296,90 €/1l
29,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
278,00 €/1l
16,68 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
290,30 €/1l
29,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
345,63 €/1l
27,65 €
Predajca: FragraDE

Lattafa Qaa'ed parfumovaná voda pre mužov 100 ml
210,80 €/1l
21,08 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Ansaam Gold EDP 100ml
237,20 €/1l
23,72 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Qaed Al Fursan, Unisex, 90 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Raspberry, Apple, Black birch, Jasmine, Patchouli, Rose, Floral and Woody, Vanilla, Oakmoss and Rich Musk
156,00 €/1l
14,04 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
28,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 4. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 30. mája 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 15. novembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
158,51 €
-4,07 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
154,44 €
Predajca: PerfumTraders
3 088,80 €/1l

Burberry My Black Parfum, Ženy, 90 ml, Jazmín, Broskyňa, Ruže, Jantár, Pačuli, Sprej



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
67,84 €
Predajca: PerfumTraders
753,78 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(182)Počet hodnotení: 182
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
43,17 €
Predajca: PerfumTraders
539,63 €/1l

Hugo Boss Hugo Intense parfémovaná voda pre mužov 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
45,45 €
Predajca: PerfumTraders
606,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
169,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(76)Počet hodnotení: 76
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
35,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(587)Počet hodnotení: 587
117,99 €
Predajca: LOGNOW
1 966,50 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1500)Počet hodnotení: 1500
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(120)Počet hodnotení: 120
29,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
294,50 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
336,00 €/1l