Majonez Heinz Lekki 10 L

79,18 €

7,92 € / 1l

plus 14,95 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

ut 13. – po 19. októbra

Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní

Nenechajte si ujsť!
Majonézy a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre neutral 6239584007 VEGAN MAYONNAISE 3,0 l, 1 St.
neutral 6239584007 VEGAN MAYONNAISE 3,0 l, 1 St.
9,64 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
28,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Kühne remuláda s bylinkami, balenie 12 ks (12 x 200 ml)
Kühne remuláda s bylinkami, balenie 12 ks (12 x 200 ml)
17,04 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
40,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Homann šalátová majonéza s 50 % rastlinného oleja vo vedre 5000g
Homann šalátová majonéza s 50 % rastlinného oleja vo vedre 5000g
5,49 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
27,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Delikatesná majonéza Thomy s krémovou, pikantnou príchuťou 250ml
Delikatesná majonéza Thomy s krémovou, pikantnou príchuťou 250ml
13,84 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre HEINZ 3886257009 HEINZ Mayonnaise Maxipack 800,0 ml, 1 St.
HEINZ 3886257009 HEINZ Mayonnaise Maxipack 800,0 ml, 1 St.
15,02 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
12,02 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Heinz hľuzovková majonéza s kúskami hľuzoviek stláčacia fľaša 875 ml
Heinz hľuzovková majonéza s kúskami hľuzoviek stláčacia fľaša 875 ml
16,69 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 9
14,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Hellmanns Real Majonéza na namáčanie Originál na hranolky 430ml
Hellmanns Real Majonéza na namáčanie Originál na hranolky 430ml
12,07 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Winiary Majonézová dekorácia 300 ml
Winiary Majonézová dekorácia 300 ml
11,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,57 €
-25%
3,40 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Thomy šalátová majonéza krémová s čistým slnečnicovým olejom 250ml
Thomy šalátová majonéza krémová s čistým slnečnicovým olejom 250ml
9,52 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
2,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Heinz majonéza stredne hustá sladká krémová pikantná jemná omáčka 875ml
Heinz majonéza stredne hustá sladká krémová pikantná jemná omáčka 875ml
13,10 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
11,46 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Homann Vegan Salat-Mayonnaise o.K 875ml
Homann Vegan Salat-Mayonnaise o.K 875ml
6,82 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 16
5,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Heinz Majonéza Vegan vegánska šalátová majonéza stláčacia fľaša 875ml
Heinz Majonéza Vegan vegánska šalátová majonéza stláčacia fľaša 875ml
14,77 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
12,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Hellmann's ľahká majonéza 405 ml
Hellmann's ľahká majonéza 405 ml
12,59 €/1l
7,24 €
-29%
5,10 €
Predajca: Megasam24PL
Obrázok produktu pre Kewpie Japonská kultová majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bezlepková
Kewpie Japonská kultová majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bezlepková
18,89 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
6,99 €
Predajca: Heartforcards
Obrázok produktu pre Winiary Majonez lekki 300 ml
Winiary Majonez lekki 300 ml
8,67 €/1l
4,33 €
-39%
2,60 €
Predajca: Megasam24PL
Obrázok produktu pre Majonez Hellmann's Babuni 340 ml
Majonez Hellmann's Babuni 340 ml
14,12 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
6,42 €
-25%
4,80 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Nadler Remoulade 80
Nadler Remoulade 80
8,42 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
7,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre DeVlaendere – Majonéza – 3 l
DeVlaendere – Majonéza – 3 l
13,78 €/1kg
41,34 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Homann Delikatess Remoulade 80%
Homann Delikatess Remoulade 80%
9,11 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
7,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Winiary Majonez 3 litry
Winiary Majonez 3 litry
8,42 €/1l
26,53 €
-4%
25,27 €
Predajca: Katomix

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Nie czekaj, zamów już dziś! Dodaj wyjątkowy smak swoim potrawom!



Skutočne niečo výnimočné: svieža a lahodne krémová majonéza vyrobená z najkvalitnejších surovín a vajec z voľného chovu.

Objem
10 l
Zloženie
Repkový olej 70 %, voda, brandy ocot*, pasterizovaný JELIŠŤOVÝ KRM** 5 %, cukor, soľ, zahusťovadlo (xantánová guma), antioxidant (disodná soľ EDTA vápenatá). *Rakúsko: lieh z vínneho octu. **Z vajec z voľného chovu. .
Výživové údaje
Výživové hodnoty na 100 g: Kalorická hodnota: 656 kilokalórií (kcal); Kalorická hodnota: 2699 kilojoulov (kJ); Tuky: 71g; Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 6,1g; Sacharidy: 2,3g; Sacharidy, z toho cukor: 2,3g; Sacharidy, bielkoviny: 0,8g; Soľ: 1,2g
Hmotnosť
9600 g
Potravinársky podnik
H. J. Heinz GmbH Postfach 14 05 55, 40075 Düsseldorf, Deutschland
Obchodný názov
Majonéza
Výrobca
Číslo od výrobcu
76016793
EAN kód
8715700120089

Objem
10 l
Zloženie
Repkový olej 70 %, voda, brandy ocot*, pasterizovaný JELIŠŤOVÝ KRM** 5 %, cukor, soľ, zahusťovadlo (xantánová guma), antioxidant (disodná soľ EDTA vápenatá). *Rakúsko: lieh z vínneho octu. **Z vajec z voľného chovu. .
Výživové údaje
Výživové hodnoty na 100 g: Kalorická hodnota: 656 kilokalórií (kcal); Kalorická hodnota: 2699 kilojoulov (kJ); Tuky: 71g; Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 6,1g; Sacharidy: 2,3g; Sacharidy, z toho cukor: 2,3g; Sacharidy, bielkoviny: 0,8g; Soľ: 1,2g
Hmotnosť
9600 g
Potravinársky podnik
H. J. Heinz GmbH Postfach 14 05 55, 40075 Düsseldorf, Deutschland
Obchodný názov
Majonéza
Výrobca
Číslo od výrobcu
76016793
EAN kód
8715700120089
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre HEINZ 3886257009 HEINZ Mayonnaise Maxipack 800,0 ml, 1 St.
HEINZ 3886257009 HEINZ Mayonnaise Maxipack 800,0 ml, 1 St.
15,02 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
12,02 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Heinz hľuzovková majonéza s kúskami hľuzoviek stláčacia fľaša 875 ml
Heinz hľuzovková majonéza s kúskami hľuzoviek stláčacia fľaša 875 ml
16,69 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 9
14,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Homann šalátová majonéza s 50 % rastlinného oleja vo vedre 5000g
Homann šalátová majonéza s 50 % rastlinného oleja vo vedre 5000g
5,49 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
27,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Hellmanns Real Majonéza na namáčanie Originál na hranolky 430ml
Hellmanns Real Majonéza na namáčanie Originál na hranolky 430ml
12,07 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre HEINZ 2784434006 HEINZ SALAT MAYONNAISE 100x 17,0 ml, 100 St.
HEINZ 2784434006 HEINZ SALAT MAYONNAISE 100x 17,0 ml, 100 St.
9,96 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 9
16,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Homann šalátová majonéza 10000g
Homann šalátová majonéza 10000g
5,09 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
50,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Nadler 80% majonéza
Nadler 80% majonéza
8,35 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 16
7,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Homann Vegan Salat-Mayonnaise o.K 875ml
Homann Vegan Salat-Mayonnaise o.K 875ml
6,82 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 16
5,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Thomy šalátová majonéza krémová s čistým slnečnicovým olejom 250ml
Thomy šalátová majonéza krémová s čistým slnečnicovým olejom 250ml
9,52 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
2,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Heinz majonéza stredne hustá sladká krémová pikantná jemná omáčka 875ml
Heinz majonéza stredne hustá sladká krémová pikantná jemná omáčka 875ml
13,10 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
11,46 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Homann šalátová majonéza 500ml
Homann šalátová majonéza 500ml
5,86 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 16
2,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Winiary Majonézová dekorácia 300 ml
Winiary Majonézová dekorácia 300 ml
11,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,57 €
-25%
3,40 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre HEINZ 3156923005 HEINZ MAYONNAISE  100x 17,0 ml, 100 St.
HEINZ 3156923005 HEINZ MAYONNAISE 100x 17,0 ml, 100 St.
12,01 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
22,58 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Heinz Tomato Ketchup 11400g kanister (Tomato Ketchup)
Heinz Tomato Ketchup 11400g kanister (Tomato Ketchup)
9,50 €/1l
107,63 €
-10,68 €
96,95 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Heinz Kečup paradajkový paradajkovo ovocný klasická fľaša 500 ml
Heinz Kečup paradajkový paradajkovo ovocný klasická fľaša 500 ml
9,44 €/1l
4,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Kewpie Japonská kultová majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bezlepková
Kewpie Japonská kultová majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bezlepková
18,89 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
6,99 €
Predajca: Heartforcards
Obrázok produktu pre Heinz Majonéza Vegan vegánska šalátová majonéza stláčacia fľaša 875ml
Heinz Majonéza Vegan vegánska šalátová majonéza stláčacia fľaša 875ml
14,77 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
12,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre HEINZ 709329008 HEINZ TOMATO KETCHUP 10,0 l, 1 St.
HEINZ 709329008 HEINZ TOMATO KETCHUP 10,0 l, 1 St.
4,72 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
47,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre neutral 6323433004 VEGAN MAYONNAISE 430 ml, 1 St.
neutral 6323433004 VEGAN MAYONNAISE 430 ml, 1 St.
23,86 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
10,26 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Kečup Hellmanns s ovocnou a paradajkovou príchuťou 430 ml
Kečup Hellmanns s ovocnou a paradajkovou príchuťou 430 ml
22,12 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
9,51 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Hellmann's ľahká majonéza 405 ml
Hellmann's ľahká majonéza 405 ml
12,59 €/1l
7,24 €
-29%
5,10 €
Predajca: Megasam24PL
Obrázok produktu pre Delikatesná majonéza Thomy s krémovou, pikantnou príchuťou 250ml
Delikatesná majonéza Thomy s krémovou, pikantnou príchuťou 250ml
13,84 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Remia Wie! vegánska majonéza 80 cl x 3
Remia Wie! vegánska majonéza 80 cl x 3
4,57 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
10,98 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Gorenje R4142PS, 242 L, N-ST, 40 dB, E, Šedá, Kovová
Gorenje R4142PS, 242 L, N-ST, 40 dB, E, Šedá, Kovová
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 278
351,03 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: _Haushaltsparadies_
Obrázok produktu pre EEK A Kuchynský sporák Sporák na drevo Prity 1P34 - 10 kw
EEK A Kuchynský sporák Sporák na drevo Prity 1P34 - 10 kw
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 106
539,00 €
-19,00 €
520,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A++ do G
Predajca: KAMINKO
Obrázok produktu pre Sušienkové krekry Original 100g/pg
Sušienkové krekry Original 100g/pg
81,00 €/1kg
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
8,10 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Hamker šalátová majonéza krémová jemne pikantná s repkovým olejom 875 ml 6 balení
Hamker šalátová majonéza krémová jemne pikantná s repkovým olejom 875 ml 6 balení
5,94 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
31,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Hellmann's Real Mayonnaise bohatá krémová konzistencia 5 litrov
Hellmann's Real Mayonnaise bohatá krémová konzistencia 5 litrov
9,60 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
48,02 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre SodaStream Pepsi, Pepsi, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 14 kcal, 57 kJ
SodaStream Pepsi, Pepsi, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 14 kcal, 57 kJJednorazový obal
24,98 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 36
10,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre neutral 4865002007 REAL MAYONNAISE 120x 20,0 ml, 120 St.
neutral 4865002007 REAL MAYONNAISE 120x 20,0 ml, 120 St.
15,60 €/1l
37,45 €
Predajca: somnia24

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 5 hodnotení
Hodnotenie z 10. marca 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Nezmenené dobré! Jasné odporúčanie!
Hodnotenie z 15. mája 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 5. mája 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 16. novembra 2025 na
Overený nákup
Hodnotenie z 1. októbra 2025 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre balenie 2 ks - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355 ml / 337 g) | QP Mayoo Bezlepková
balenie 2 ks - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355 ml / 337 g) | QP Mayoo Bezlepková
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 13
12,99 €
Predajca: Heartforcards
19,27 €/1kg
Obrázok produktu pre Homann šalátová majonéza 10000g
Homann šalátová majonéza 10000g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
50,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,09 €/1kg
Obrázok produktu pre Hamker šalátová majonéza krémová jemne pikantná s repkovým olejom 875 ml 6 balení
Hamker šalátová majonéza krémová jemne pikantná s repkovým olejom 875 ml 6 balení
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
31,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,94 €/1l
Obrázok produktu pre Homann šalátová majonéza s 50 % rastlinného oleja vo vedre 5000g
Homann šalátová majonéza s 50 % rastlinného oleja vo vedre 5000g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
27,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,49 €/1kg
Obrázok produktu pre neutral 6239584007 VEGAN MAYONNAISE 3,0 l, 1 St.
neutral 6239584007 VEGAN MAYONNAISE 3,0 l, 1 St.
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
28,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,64 €/1l
Obrázok produktu pre Kühne remuláda s bylinkami, balenie 12 ks (12 x 200 ml)
Kühne remuláda s bylinkami, balenie 12 ks (12 x 200 ml)
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
40,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,04 €/1l
Obrázok produktu pre Delikatesná majonéza Thomy s krémovou, pikantnou príchuťou 100 ml balenie po 15 ks
Delikatesná majonéza Thomy s krémovou, pikantnou príchuťou 100 ml balenie po 15 ks
38,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,37 €/1l
Obrázok produktu pre Delikatesná majonéza Thomy s krémovou pikantnou príchuťou 200 ml, balenie 12 ks
Delikatesná majonéza Thomy s krémovou pikantnou príchuťou 200 ml, balenie 12 ks
44,86 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
18,69 €/1l
Obrázok produktu pre Nadler 80% majonéza
Nadler 80% majonéza
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 16
7,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,35 €/1l
Obrázok produktu pre Homann šalátová majonéza 500ml
Homann šalátová majonéza 500ml
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 16
2,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,86 €/1l
Obrázok produktu pre Homann šalátová majonéza 50 % klasika s jemnou chuťou 875 ml
Homann šalátová majonéza 50 % klasika s jemnou chuťou 875 ml
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
6,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,46 €/1l
Obrázok produktu pre Homann Vegan Salat-Mayonnaise o.K 875ml
Homann Vegan Salat-Mayonnaise o.K 875ml
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 16
5,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,82 €/1l
Obrázok produktu pre Majonéza Hamker Deli 80 %
Majonéza Hamker Deli 80 %
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 16
6,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,62 €/1l
Obrázok produktu pre Hamker šalátová majonéza krémová jemne pikantná s repkovým olejom 875 ml 3-balenie
Hamker šalátová majonéza krémová jemne pikantná s repkovým olejom 875 ml 3-balenie
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
15,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,94 €/1l
Obrázok produktu pre Appel Delikatess majonéza krémová s hodnotným repkovým olejom 250ml
Appel Delikatess majonéza krémová s hodnotným repkovým olejom 250ml
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 43
2,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,49 €/1kg
Obrázok produktu pre Thomy šalátová majonéza krémová s čistým slnečnicovým olejom 250ml
Thomy šalátová majonéza krémová s čistým slnečnicovým olejom 250ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
2,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,52 €/1l
Obrázok produktu pre Homann Delikatess Remoulade 80%
Homann Delikatess Remoulade 80%
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
7,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,11 €/1l
Obrázok produktu pre Nadler Remoulade 80
Nadler Remoulade 80
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
7,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,42 €/1l
Obrázok produktu pre Homann omáčka na čipsy jemne ochutená 34% repkovým olejom 875 ml
Homann omáčka na čipsy jemne ochutená 34% repkovým olejom 875 ml
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
5,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,73 €/1l
Obrázok produktu pre Dánsky remuládový dresing Original s kúskami zeleniny 900ml
Dánsky remuládový dresing Original s kúskami zeleniny 900ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,92 €/1l