4,6



Na základe 14 hodnotení
Armani Code Le Parfum Edp Spray
86,34 €
1 726,80 € / 1l
Cenový hit
v celoštátnom porovnaní
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov285,00 €/1l
28,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Bvlgari Le Gemme Men Yasep EDP 100 ml M3 046,20 €/1l
304,62 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Armani - Emporio She EDP 100ml748,70 €/1l
74,87 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Ďalšie informácie o reklame
Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Armani (Giorgio Armani) Code Pour Homme parfémovaná voda pre mužov 60 ml
3 150,00 €/1l
189,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
672,50 €/1l
67,25 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani Parfumovaná voda Giorgio Armani Armani Code Eau de Parfum 125ml
868,00 €/1l
108,50 €
Predajca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Armani Stronger With You Intensely Pour Homme Edp Spray
1 338,00 €/1l
66,90 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage - Parfémovaná voda, 60ml - Elegantný a sofistikovaný pánsky vôňový zážitok pre každú príležitosť. Sinné tóny kože a ambry z ďalekej divočiny. Pridajte charizmu k vášmu štýlu!
944,67 €/1l
64,49 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,68 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
1 000,00 €/1l
100,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal

Dior Sauvage Parfum parfém pro muže 100 ml
825,00 €/1l
82,50 €
Predajca: Novada-Shop

Giorgio Armani Emporio Femme - Parfumovaná voda, 100 ml
749,60 €/1l
74,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

GIORGIO ARMANI Acqua di Gio Pour Homme EDP 15ml
2 404,67 €/1l
36,07 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Jean Paul Gaultier Le Male Elixir, Muži, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Tonka, Benzoin
988,80 €/1l
74,16 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml
2 054,20 €/1l
205,42 €
Predajca: PerfumTraders

Armani Code Absolu Pour Femme Edp Spray
2 653,33 €/1l
199,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Armani Code For Women Edp Spray
1 573,00 €/1l
78,65 €
Predajca: PerfumTraders

Armani Si Edp Spray 100ml
1 040,60 €/1l
104,06 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Code Parfum, silná, ale citlivá vôňa pre mužov od Armaniho. Objavte intenzívnu stránku ikonickej vône Armani Code s Armani Code Parfum. Táto silná a zároveň citlivá pánska vôňa nanovo objavuje čuchový podpis pôvodnej vône s novým aromatickým aspektom. Armani Code Parfum si zachováva svoju drevitú, aromatickú a zmyselnú identitu a zhŕňa podstatu Armani Code. Tá je vyjadrená aromatickými vrchnými tónmi vône a silnými, mužnými základnými tónmi, pričom srdce je preniknuté zvýšenou citlivosťou. Skupina vôní: Drevitá, svieža a aromatická Vrchné tóny: Bergamot Green, Bergamot Heart Heart notes: Srdce: šalvia lekárska, kosatcová živica Základné tóny: Zažite parfém Armani Code: Parfém Armani Code sa otvára žiarivými vrchnými tónmi bergamotu zeleného a bergamotu srdcového, ktoré pochádzajú z Kalábrie v Taliansku. Zelený bergamot sa získava molekulárnou destiláciou, čo parfumérovi umožňuje starostlivo vybrať špecifický segment bergamotu. Výsledkom je svieži a zelený vrchný tón bergamotu s pretrvávajúcou sviežosťou. Rafinované srdce vône je poháňané spojením prírodných tónov kosatca a srdca šalvie klarisovej, ktorá pochádza z Provensálska. Silný základ vône, ktorý vychádza z dedičstva pôvodnej vône Armani Code, charakterizuje cédrové drevo a mohutná fazuľa tonka z Brazílie. Parfém Armani Code od Giorgio Armani je zvodná vôňa pre moderného muža, ktorý oceňuje silné a zároveň citlivé tóny. Trvalá udržateľnosť: Príroda je najčistejšou formou krásy a pre Giorgia Armaniho bola vždy zdrojom inšpirácie. Od použitia starostlivo vybraných materiálov až po kombináciu prírodných prvkov a nadčasového dizajnu, z tvorby Giorgia Armaniho vyžaruje jednoduchosť, sofistikovanosť a udržateľnosť. To sa premieta do troch kľúčových oblastí, ktoré prispievajú k nadčasovosti a udržateľnosti značky. Opätovne naplniteľné obaly vyrobené z recyklovaných a recyklovateľných materiálov vytvárajú dizajn šetrný k životnému prostrediu. Bojuje sa proti klimatickým zmenám a rieši sa nedostatok čistej vody. Všetky formáty parfémov Armani Code sú znovu naplniteľné, takže si ich môžete ponechať a znovu naplniť pomocou plniaceho balenia. Keď namiesto troch nových fľaštičiek s objemom 50 ml použijete jednu náplň s objemom 150 ml, ušetríte 38 % skla, 67 % kovu a 20 % plastu.
Armani Code Le Parfum Edp Spray
Armani Code Le Parfum Edp Spray
- Model
- Armani Code Le Parfum
- Verzia
- Parfumy
- Hmotnosť
- 0.05 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- ALKOHOL, PARFUM / VÔŇA, AQUA / VODA / EAU, LIMONÉN, KUMARÍN, LINALOOL, ETYLHEXYL SALICYLÁT, BUTYLMETOXYDIBENZOYLMETÁN, HYDROXYCITRONELLAL, CITRONELLOL, ALFA-IZOMETYLIONÓN, HEXYLCINNAMAL, GERANIOL, CITRAL, METYLANTRANILÁT, TRIS (TETRAMETYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRÁT, BENZYLALKOHOL. (F.I.L. N70011447/1)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3614273605069
- Číslo od výrobcu
- LD345200
- Model
- Armani Code Le Parfum
- Verzia
- Parfumy
- Hmotnosť
- 0.05 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- ALKOHOL, PARFUM / VÔŇA, AQUA / VODA / EAU, LIMONÉN, KUMARÍN, LINALOOL, ETYLHEXYL SALICYLÁT, BUTYLMETOXYDIBENZOYLMETÁN, HYDROXYCITRONELLAL, CITRONELLOL, ALFA-IZOMETYLIONÓN, HEXYLCINNAMAL, GERANIOL, CITRAL, METYLANTRANILÁT, TRIS (TETRAMETYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRÁT, BENZYLALKOHOL. (F.I.L. N70011447/1)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3614273605069
- Číslo od výrobcu
- LD345200
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Žiletky Gillette Fusion 5, balenie 8 kusov
24,99 €
Predajca: Ston-shop

Armani Code Le Parfum Edp Spray
1 271,07 €/1l
95,33 €
Predajca: PerfumTraders

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml
721,20 €/1l
90,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Giorgio Armani, Code, Eau de Toilette, Für Männer, Nachfüllbar, 50 ml
1 333,20 €/1l
66,66 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Armani Stronger With You Intensely Pour Homme Edp Spray
1 338,00 €/1l
66,90 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff Erba Pura parfémovaná voda unisex 100 ml
1 726,00 €/1l
172,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Rabanne 1 Million, Muži, 50 ml, Mandarínka, Pepermint, Škorica, Ruže, Jantár, Koža, Sprej
1 071,00 €/1l
53,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml
621,60 €/1l
77,70 €
Predajca: PerfumTraders

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Muži, 200 ml, Jablko, Bergamot, Čierne ríbezle, Citrón, Ananás, Breza, Jazmín, Ruže, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Sprej
264,10 €/1l
52,82 €
Predajca: PerfumTraders

Chivas Regal Regal 12, 0,7 L, Blended, 12 rok / roky, 40%
88,11 €/1l
61,68 €
Predajca: PitnemiodyPL

Stôl VASAGLE Počítačový stôl v tvare L Rohový stôl s 2 policami LWD72X
103,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: Houseland

Nautica - Voyage EDT 100ml
179,50 €/1l
17,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Súprava rúry GORENJE "Steam Set", BOSX6737E06BG, s jedným teleskopickým výsuvom čierna
691,22 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: _Haushaltsparadies_

Afnan 9PM Woda perfumowana, 100 ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Diesel Only The Brave for Man Woda toaletowa, 35ml
1 170,29 €/1l
40,96 €
Predajca: BRASTYGroup

ZMH Stropné svietidlá LED 28cm Stropné svietidlo Okrúhle 30W Stropná lampa Stmievateľná s diaľkovým ovládaním Plochá Kuchynská lampa pre obývaciu izbu
38,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: ZMH

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 80 x 200 cm | 16 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Ergo Flex Duo | Obojstranný matrac
64,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Giorgio Armani parfumovaná voda Giorgio Armani Acqua di Gio Eau de Parfum Refillable
794,40 €/1l
99,30 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa His Confession EDP 100 ml M
421,00 €/1l
42,10 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Mielle Rozmarínová mäta posilňujúci šampón 355ml
31,80 €/1l
11,29 €
Predajca: medpak_shop

Hugo Boss Femme parfumovaná voda 50 ml
655,60 €/1l
32,78 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss Boss Bottled Elixir Perfumy, 50 ml
1 280,40 €/1l
64,02 €
Predajca: BRASTYGroup

Outsunny prístrešok na náradie Záhradný prístrešok sivý 277 x 195 x 192 cm
342,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE

Dior Sauvage - Parfémovaná voda, 60ml - Elegantný a sofistikovaný pánsky vôňový zážitok pre každú príležitosť. Sinné tóny kože a ambry z ďalekej divočiny. Pridajte charizmu k vášmu štýlu!
944,67 €/1l
64,49 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,68 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Carolina Herrera Good Girl Parfémovaná Voda 30 ml
1 800,33 €/1l
54,01 €
Predajca: PerfumTraders

Prada L'Homme Woda toaletowa, 50ml
1 474,60 €/1l
73,73 €
Predajca: PerfumTraders

Klarstein Jet Set, sušička bielizne, sušička, 1020 W, , 3 kg, 50 cm, biela
336,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Klarstein

Vankúš z mikrovlákna - Vankúš pre všetky polohy na spanie 80x80
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
86% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
86%7% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
7%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%7% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
7%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Náplň do fľaše pre Armani Code
Objem 0,15 l
Parfém sa veľmi ľahko plní a pomer ceny a výkonu je preto naozaj skvelý. Aj vôňa plne spĺňa očakávania.
Hodnotenie z 27. júla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfumy
Objem 0,075 l
Je to parfum. Používa sa ako parfum. Príjemne vonia.
Hodnotenie z 12. februára 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Mýto
Objem 0,05 l
Chladné
Hodnotenie z 26. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Objem 0,075 l
Hodnotenie z 10. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,075 l
Hodnotenie z 27. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,075 l
Hodnotenie z 3. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,075 l
Hodnotenie z 8. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Objem 0,15 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,97 €
Predajca: PerfumTraders
537,13 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
296,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
332,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2412)Počet hodnotení: 2412
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1494)Počet hodnotení: 1494
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l