4,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Crave 4008429124204, Dospelý, Hovädzie mäso, Baranie mäso, 11,5 kg11,51 €/1kg
132,42 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Eukanuba 8710255172149, Dospelý, Akékoľvek plemeno, 12 kg5,78 €/1kg
69,41 €
Predajca: superbrandshop

Ďalšie informácie o reklame
Josera 200062, Dospelý, Kuracie mäso, 12,5 kg, Bez gluténu7,22 €/1kg
103,24 €
-13,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
90,24 €
Predajca: superbrandshop

Ďalšie informácie o reklame
Josera 200 041, Dospelý, Kuracie mäso, 12,5 kg, Bez gluténu6,20 €/1kg
77,45 €
Predajca: superbrandshop

Classic Dog Lamm&Reis 15kg
3,85 €/1kg
57,68 €
Predajca: e-zooo_com

Hubert 15 kg
2,61 €/1kg
39,15 €
Predajca: VISO

Bezpečnosť 15 kg
2,33 €/1kg
35,00 €
Doprava zdarma
Predajca: TekroPetfood

Josera JosiDog Economy 15 Kg, Dospelý, Bravčové, Zelenina, 15 kg
2,67 €/1kg
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Krmivo pre psov s hovädzím mäsom a zeleninou, 15 kg, suché krmivo pre dospelých psov, vyvážené – Dr. John
46 990,00 €/1l
46,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Josera Bavaro 18kg Solid 20/8
47,99 €
Predajca: superbrandshop

Bosch MAXI ADULT, Dospelý, Veľké (26 až 44 kg), 3 kg
16,23 €/1kg
48,68 €
Predajca: velmontask

Josera Salmon & Potato, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Zemiakov, Losos, 12,5 kg
12,96 €/1kg
162,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Bosch ADULT MENUE, Dospelý, 15 kg
3,20 €/1kg
47,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Bellfor suché krmivo pre psy s hmyzom bez obilnín 7,5kg | 28439
15,77 €/1kg
118,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Dehner Wild Nature krmivo pre psov Heidetal, suché krmivo bez obilnín a cukru, pre dospelé psy, králik, 12 kg
100,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

DR JOHN hypoalergénne kačacie krmivo s lososom - suché krmivo pre psov - 12,5 kg
5,04 €/1kg
62,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

RINTI 9107085, Dospelý, Kuracie mäso, 4 kg
13,88 €/1kg
55,53 €
Predajca: e-zooo_com

Ľahší / Sterilizovaný Optiweight 7 kg
11,83 €/1kg
82,78 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Josera SensiPlus 900 g
8,09 €/1kg
20,04 €
-63%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,28 €
Predajca: superbrandshop

Josera 200131, Dospelý, Kuracie mäso, 12,5 kg, Bez gluténu
4,56 €/1kg
56,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Arkwrights Beef je kompletné krmivo pre dospelé psy, ktoré bolo vyvinuté na základe kvalitného hovädzieho mäsa a celozrnných obilnín. Toto 15kg balenie je ideálne pre majiteľov psov, ktorí chcú svojim štvornohým priateľom ponúknuť vyváženú a výživnú stravu.
Špeciálne na tomto krmive je, že neobsahuje žiadne umelé farbivá, príchute ani pridaný cukor. Chutné, chrumkavé granule podporujú zdravie zubov vášho psa a podporujú jeho celkovú pohodu.
Receptúra obsahuje obilniny, mäso a vedľajšie živočíšne produkty (minimálne 10 % hovädzieho mäsa), minerálne zložky, vysokokvalitné oleje a tuky, ako aj antioxidanty, ktoré prispievajú k dennej vitalite vášho psa.
Analytické zložky sú: Vlhkosť 10 %, bielkoviny 18,0 %, tuk 7 %, vláknina 3,00 %, popol 6,00 %, vápnik 1,20 %, fosfor 1,00 %, draslík 0,75 %, horčík 0,17 %, vitamín A 12.000 IU/kg, vitamín D 1200 IU/kg, vitamín E 110 mg/kg, zinok 377 mg/kg, meď 40 mg/kg, železo 267 mg/kg, mangán 145 mg/kg, selén 4,45 mg/kg. Pomer omega-6 a omega-3 mastných kyselín je 11:1.
Arkwrights Hovädzie mäso 15 kgArkwrights
0.00
Beef je kompletné krmivo, špeciálne navrhnuté pre dospelé pracovné a aktívne športujúce psy.
Krmivo Arkwrights je možné podávať v suchom stave alebo s vodou či omáčkou, v závislosti od vašich preferencií. Pri začatí podávania krmiva ho do stravy zaraďujte postupne počas niekoľkých dní. Množstvo odporúčané v návode na použitie na každý deň je možné podávať ako jedno alebo niekoľko jedál. Potreby krmiva závisia od individuálnych potrieb a mali by sa prispôsobiť stavu a úrovni aktivity vášho psa.
Zabezpečte svojmu psovi stály prístup k čerstvej vode.
Zloženie:
Obilniny, mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (min. 10 % hovädzieho mäsa), oleje a tuky, minerálne látky.
Analýza:
| Tuky | 7% |
| Bielkoviny | 18% |
| Vláknina | 3% |
| Popol | 6% |
| Železo | 80 mg/kg |
| Jód | 1,5 mg/kg |
| Mangán | 45 mg/kg |
| Chelát zinku | 18 mg/kg |
| Vitamín D | 1200 IU/kg |
| Vitamín E | 110 mg/kg |
| Celkový zinok | 150 mg/kg |
| Meď | 10 mg/kg |
| Selén | 0,2 mg/kg |
Dávkovanie:
| Hmotnosť psa | Denná dávka | Príklad plemena |
| do 10 kg | 200 g | Jack Russell |
| 10 - 20 kg | 200 - 370 g | Border kólia, špringršpaniel |
| 20 - 45 kg | 370 - 680 g | Labrador, chrt |
| nad 45 kg | nad 680 g | Novofundlandský pes |
- Hmotnosť
- 15000 g
- Obsah vlhkosti
- 9
- Typ krmiva
- Suché krmivo
- Vhodné pre druhy zvierat
- Psy
- Prídavné látky
- Bez konzervačných látok
- Počet kusov
- 5
- EAN kód
- 5012113001862
- Výrobca
- Glipa
- Registračné číslo
- PL2262112p
- Hmotnosť
- 15000 g
- Obsah vlhkosti
- 9
- Typ krmiva
- Suché krmivo
- Vhodné pre druhy zvierat
- Psy
- Prídavné látky
- Bez konzervačných látok
- Počet kusov
- 5
- EAN kód
- 5012113001862
- Výrobca
- Glipa
- Registračné číslo
- PL2262112p
Hodí sa k tomu

Classic Dog Lamm&Reis 15kg
3,85 €/1kg
57,68 €
Predajca: e-zooo_com

EMKE kúpeľňový radiátor plochý 1599x600 mm čierny ohrievač uterákov sušič uterákov, panelový držiak uterákov bočné pripojenie pre kúpeľňu 958W bez vykurovacieho telesa
279,99 €
Doprava zdarma
Predajca: EMKE

Makita DCL180ZB, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Čierna, Modrá, 0,65 L, 1,3 m³/min, Suchý
68,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hubert 15 kg
2,61 €/1kg
39,15 €
Predajca: VISO

Josera JosiDog Economy 15 Kg, Dospelý, Bravčové, Zelenina, 15 kg
2,67 €/1kg
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Josera Bavaro 18kg Solid 20/8
47,99 €
Predajca: superbrandshop

Classic Dog Supermix 15kg
3,00 €/1kg
44,96 €
Predajca: e-zooo_com

Krmivo pre psov s hovädzím mäsom a zeleninou, 15 kg, suché krmivo pre dospelých psov, vyvážené – Dr. John
46 990,00 €/1l
46,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Classic Dog Multicroc 15kg
3,01 €/1kg
45,10 €
Predajca: e-zooo_com

Bosch MAXI ADULT, Dospelý, Veľké (26 až 44 kg), 3 kg
16,23 €/1kg
48,68 €
Predajca: velmontask

Bellfor suché krmivo pre psy s hmyzom bez obilnín 7,5kg | 28439
15,77 €/1kg
118,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Suché krmivo pre psov Josera JosiDog Mini 10 kg
3,90 €/1kg
38,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Bosch ADULT MENUE, Dospelý, 15 kg
3,20 €/1kg
47,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Pohovka pre psa KINGDOG, 115x95 cm, personalizovaná, vodeodolná, zelená
41,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Zastrihávač vlasov Profesionálny Ostré čepele Bezdrôtové strojčeky Domácich miláčikov s LCD PRO Series Hair Clipper Trimmer Cord/Cordless Retoo
33,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

WISFOR Posteľ pre psov Ortopedický vankúš pre psov Pohovka pre psov Rohož pre mačky Umývateľná vodotesná - D: 92x56x8cm
44,89 €
Doprava zdarma
Predajca: WISFOR

Pohovka pre psa KINGDOG, 115x95 cm, personalizovaná, vodeodolná, čierna
38,55 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Josera Salmon & Potato, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Zemiakov, Losos, 12,5 kg
12,96 €/1kg
162,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Bosch 52070015, Dospelý, Pšeno, Hydina, 15 kg
3,33 €/1kg
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Stan CampFeuer Super+ pre 4 osoby, sivý / čierny, XXL tunelový stan s 2 vchodmi a markízou
134,95 €
-25,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
109,95 €
Predajca: CS-Trading

BELCANDO Adult Dinner, 12,5 kg
6,29 €/1kg
78,58 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
11,47 €
Predajca: Amazinggirl

Krmivo pre psov s kuracím mäsom a zeleninou, 15 kg suchého krmiva pre dospelých psov – Dr John Gold
3,27 €/1l
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

WISFOR Ortopedická posteľ pre psov Gauč pre psov Vankúš pre veľké psy Miesto na spanie, vodotesný umývateľný poťah Odnímateľný L: 100x75x19cm
68,89 €
Doprava zdarma
Predajca: WISFOR

BELCANDO Adult Light, 12,5 kg
9,09 €/1kg
113,64 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Posteľ pre psa KINGDOG, 100x75 cm, personalizovaná, vodeodolná, tmavosivá
35,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Komoda Malwa M6/140 BIAŁY
148,89 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: WellStoreJTS

Vodítko pre psov AVANA s krátkym reflexným vodítkom | 2 polstrované pútka na ruku | 1,5 metra dlhé vodítko pre veľké a stredne veľké psy - čierne
14,99 €
Predajca: AVANA-Shop

Pedigree 12kg Professional Nutrition Adult Rind & Gemüse
4,98 €/1kg
59,71 €
Predajca: Megasam24PL

Psí kabát Psie Mikiny Oblečenie, Šteniatko Mačka Roztomilé Bavlnené Teplé Mikiny Kabát Pulover, Červená+Čierna, M
16,62 €
Predajca: odsellingaaa
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%100% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
100%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 9. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Brit Care Hypoallergenic Senior Lamb & Rice 12 kg
92,33 €
Predajca: superbrandshop

MAC's Dog 12kg DOG Mono Rabbit & Potato



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(6)Počet hodnotení: 6
136,68 €
Predajca: e-zooo_com
11,39 €/1kg

Wolfsblut VetLine Hypoallergenic, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Kôň, 12 kg



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
110,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,25 €/1kg

Suché krmivo pre psov WOLFSBLUT Wide Plain Puppy 12,5 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
111,99 €
Predajca: SuperMerchant
8,96 €/1kg

Crave 4008429124204, Dospelý, Hovädzie mäso, Baranie mäso, 11,5 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
132,42 €
Predajca: e-zooo_com
11,51 €/1kg

WOLFSBLUT Široké granule pre dospelé kone/sladké zemiaky 12,5 kg
111,99 €
Predajca: SuperMerchant
8,96 €/1kg

Natures Protection Superior care white dog GF junior white fish small&mini 10 kg
81,99 €
Predajca: SuperMerchant
8,20 €/1l

Wolfsblut Wide Plain - Pferdefleisch und Süßkartoffel - Adult - jede Rasse - Pferd - Süßkartoffeln - 12,5 kg - Gluten-frei
107,99 €
Predajca: SuperMerchant
8,64 €/1kg

ROYAL CANIN Veterinary Hypoalergénne suché krmivo pre psov 14 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
125,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,00 €/1kg

Eukanuba 8710255172149, Dospelý, Akékoľvek plemeno, 12 kg
69,41 €
Predajca: superbrandshop
5,78 €/1kg

Eukanuba Daily Care Sensitive Skin 12kg
69,09 €
Predajca: superbrandshop
5,76 €/1l

Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Kačka, Sladký zemiak, 12 kg
99,99 €
Predajca: SuperMerchant
8,33 €/1kg

Happy Dog suché krmivo fit & vital Light 12kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
105,03 €
Predajca: e-zooo_com
8,75 €/1kg

Fish4Dogs Superior Senior s lososom 12 kg
89,99 €
Predajca: SuperMerchant
7 199,20 €/1kg

Natures Protection Superior care white dog adult lamb small&mini 10 kg
88,99 €
Predajca: SuperMerchant
8,90 €/1l

Christopherus Getreidefrei Forelle & Insekt - 12 kg
77,81 €
Predajca: e-zooo_com
6,48 €/1kg

Pokusa Premium Selection jahňacie s kačicou 12 kg
85,99 €
Predajca: SuperMerchant
7,17 €/1kg

Christopherus Hirsch & Kartoffel - 12 kg
77,87 €
Predajca: e-zooo_com
6,49 €/1kg

Royal Canin Anallergenic 8 kg pre dospelé
96,99 €
Predajca: SuperMerchant
12,12 €/1kg

TROVET Hypoallergenic Insect IPD - dry dog food - 10kg
76,98 €
Predajca: SuperMerchant
76,98 €/1kg